Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Grubasek_

27.07.09 r- Odchudzanie i metamorfoza .

Polecane posty

no i drugi dzien zawalony ;] ale a6w i tak bedzie , a wieczorem idę na basen . zjadłam miseczke makaronu , rybe (małą) 2 plastry pomidorka , 1 kawalek ogorka zielonego , 3 lody z bitą śmietaną, i rurka z kremem .. ;/ pech :D spale to ;)) . ale od poniedzialku to juz bede sie bardziej pilnowac .. i jutro tez :) a dzis włączam twisterka jeszcze ;) a6w - Aerobiczna 6 Weidera, są to ćwiczenia na brzuch : tu masz linka : http://www.a6w.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy tak , ze dzis i wczoraj stawiałam i stawiam na aktywność fizyczną. ;)! ale od jutra tez kalorie trzeba zmniejszyc ;):D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj mi nie wyszlo a6w . zrobilam tylko jedna serie ,ponieważ strasznie się źle czułam :/ . i dzis dalej boli mnie głowa . jak narazie zjadłam tależ ryżu z jabłkami - 350 kcal i szklanke coli - 80 kcal , bo nie bylo nawet wody w kranie ;/ co sie dzieje z tą polską ;// ech!:) ale zaraz ide na basen , popływam to to spale i jeszcze sie ładnie opalę :) . do wieczorka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziś się zwazyłam i ważę 68 kg :) czyli 4 już poszły :P jestem z siebie dumna ;) i mam twardszy brzuch ! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bym sie przyłączyła.. Ale
nie wiem, czy dam radę... :( Na razie przywlokłam hula hop i tańczę.. ale jeszcze z dietą nie Ok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba uwierzyć w siebie i swoje możliwości ;) hm . no ja dzis znow diete zawalilam ale aktywnosc jest ok ;) nawet troche wieksza ;P ale od jutra to już post ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan jutrzejszego mojego dnia : 7 - bieganie (10-15 min . ) 9 - śniadanie ; jajko 10 - taniec (do 2 śniadania) 11 - 2 śniadanie ; serek topiony 13 - obiad ; trzy łyżki płatków owsianych z mlekiem (100ml, 200 ml wody) 15 - podwieczorek : jabłko 16 - spacer - 3 km . 18 - kolacja : sok pomidorowy 19- spacer 3 km . 22 - a6w coś tak w tym rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) niestety wstałam o 9 ... no i dupa :P jeszcze nic nie zjadłam , nie pobiegałam . i chyba bieganie sobie odpuszcze , bo strasznie źle sie czuje . boli mnie kregosłup ,noga i wg. pozatym jutro ide z noga do lekarza , i mozliwe ze bede lezec i nie bede mogla chodzic . to ten - nie chce jej nadwyręząc ;> a jak tam wam idzie;> oczywiscie do jedzenia to sie przystosuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak małe jajko - 50 kcal . ryż z jabłkami - 250 kcal . i taniec (tak z 15 min .) - 100 kcal . na minusie ;) hehe , i teraz o 15;30 idę na spacer ! :) 3 km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ! :D diete trzymalam tylko dzisiaj troche odpuscilam ale to tylko taka jednodniowa przerwa :P grubasek dajemy od jutra ostro dalej :D juz ponad 2 tygodnie mojej diety ale boje sie stanac na wage. moze w przyszly poniedzialek to zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu , w końcu ! ah , stęskniłam się ;* i to bardzo !! jejku :) no ja dziś pięknie dzień zaliczyłam tylko jeszcze a6w ;) ogolnie to jestem z siebie dumna :P i z Ciebie tym bardziej ! :D stańmy jutro razem ,będzie nam raźniej :) ;** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że zjadłam : jajko , ryż z jabłkami , 3 śliwki -róznych rodzajów , 3 kawałki grześka bez czekolady (ech słodkiego mi sie zachciało strasznie ;>) , i szklanke soku pomidorowego i teraz pije wodę :) przeszłam 4 km ;P z 20 min tańcu :) tak ze jest ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurcze chyba jeszcze nie jestem gotowa na wage stanac :P proponuje przyszly poniedzialek :P tzn ja tak zrobie :P i jak bedzie dalej tyle co bylo to skocze z mostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skacz , nie zostawiaj mnie . napewno się coś ruszyło ,a ty się tak przejmujesz.. ^^ a jak teraz jadasz ?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wogóle to mam już bardziej płaski brzuszek :P ale ech ,do ideału to mi bardzo dużo brakuje , pozatym ja nie chce schudnąć tak bardzo by wyglądać jak szkapa :D chcę mieć ładne kształty ;) i nie bać się pokazać w stroju kompielowym :) . hehe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do tego idę dziś na bilans , to mi mama dowaliła ! weź . bo nie mam zrobionego od 1 liceum ;D hmm... no to bede wiedziała ile ważne ,ale hmm . może to nie będzie takie straszne :P zaraz jeszcze poćwiczę :D kurde ;/ jak bedzie wiecej niz 70 to sie zabije ;/ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz roznie, ostatnie 5 dni mojego wyjzdu jadlam tez rzeczy typu zapiekanka itd ale w malych ilosciach bardzo. teraz jak juz w domku jestem to znowu bede starala sie zdrowo. dzisiaj na sniadanko np salatka. stawiam glownie na warzywa a salatki uwielbiam tylko szkoda,ze nie moge sie obejsc bez jakiegos sosu do nich ;/ ale coz, nie moge sobie wsyztskiego odmawiac bo wiem z doswiadczenia,ze nie wytrzymam dlugo tak. na pewno nie bedzie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aż tak źle nie było , wróciłam . ważę - 67 kg . wzrost - 165 cm jestem osoba grubo kościstą . i pani doktor się śmiała ` ze wcale nie mam dupci , a w barkach jestem strasznie szeroka - ze figura jak u faceta ` powiedziala tez ze mam ogolnie rozbudowana tkanke mięśniową ponad normę i ze wystarczy ze do 1000 ogranicze kalorie i mam tak : jesc 4-5 posiłków dziennie . nie głodować się , jak jestem głoda zjeść jabłko . obsesyjnie liczyć kalorie :D . i się troche poruszac , to powinnam szybko to zrzucic . ze przy mojej posturze - 60 kg , bedzie dobre juz , a jak jeszcze potem schudne z kg ,czy dwa ,to bedzie doskonale :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar na tej diecie pociągnąc do 22 ;D czyli 11 dni jeszcze -jakies 8 kg :P zrzucic , a potem sie przystosuje :) hmm . ja ogolnie dziś to zjadłam tak : płatki - 300 kcal (góra!) 2 plastry kabaczka z przyprawami - 60 kcal 2 gałki loda truskawkowego z activią - 300 kacl . 8 łyzeczek małych - sałatki ważywnej - 50 kcal . cały 1 l soku pomidorowego - 150 kcal . 6 orzeszków - 80 kcal . kawałek melona - 20 kcal . troche dziś przesadziłam ;P no ale jest mniej niz 1000 kcal :) jutro zjem tak jak kiedys na amerykańskiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam proźbę do ciebie , mogłabyś ze mną jutro jeden dzień zjeść tak ten jadłospis amerykańskiej ? było by mi raźniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g. 10.00 - czarna kawa, pół serka topionego g. 12.00 - jajko na twardo g. 14.00 - jabłko g. 16.00 - 200g gotowanego chudego mięsa, można dodać trochę warzyw g. 18.00 - 150g chudego białego sera g. 20.00 - lampka czerwonego wina tu jest ;P oczywiscie jak nie chcesz mięsa może być serek wiejski z pomidorem a potem jak masz chudego bialego sera - mozesz zjesc dwie kanapki wasa z pomidorkiem i chuda szyneczka ! a jak nie chcesz pic lampki wina to wypij szklanke jakiegos soku i pije sie dużo wody i herbat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to chyba srednio dzisiaj ta dieta mi wyszla bo zanim wlazlam znowu na kompa to musialam zjesc salatke bo glodna bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×