Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bez wyjścia 79

Trójkąt w małżeństwie

Polecane posty

Gość gość
I jak zwykle te twoje pierdoły w każdym wątku o trójkątach, ale beka :D Tu mąż i kochanek, gdzie indziej mąż i koledzy, a teraz doszedł jeszcze teść w innym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprd
~do Gosc dziś 18.16 Ty od beki , wlazłeś na niewłaściwą stronę , bajki są gdzie indziej , sprd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaSiostra
Moja trochę starsza siostra , mężatka , zorganizowała mi imprezę na osiemnastkę . W trakcie imprezki oznajmiła mi że dla mnie gotowa jest zrobić coś aby to były to moje najlepsze urodziny w moim życiu . Kiedy już goście się rozeszli , pomyślałam że nic , tylko siostra zbytnio się ululała i zapomniała o obietnicy . Bardzo się zdziwiłam kiedy w obecności jej męża podeszła do mnie i zaczęła mnie całowac i mnie rozbierac . Byłam ciekawa co będzie dalej no i pod wpływem ...się mi zaczęło podobac . Kiedy byłam już prawie naga i miałam odjazd , siostra poprosiła abym kochała się z jej mężem. ON nie był mi obojętny , zawsze mi się podobał , omdlała , oddałam się pieszczotom siostry i jego . To mój niezapomniany , cudowny prezent , trójkąt ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIOSTRAOSTRA
Ja też mam z siostrą i jej mężem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie w wyszokiwarke Moja pacjentka [Fantazja KK] to poczytacie o trojkacie w malrzenstwie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sobie wpisz w wyszUkiwarkę, jak się pisze: małŻenstwo, nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość specjalny kafeterii
Kafeteria, moim najlepszym propagatorem wolnego seksu . Podoba mi się że można tutaj ,,wstawić" swoje opinie , otworzyć się , doszukać ludzi z podobnymi problemami czy nawet swoimi tajemnicami. Temat o trójkącie i seksie innym niż małżeński jest najbardziej poczytnym , co przekłada się na największą ilość komentarzy . Czytając te strony dowiedziałem się że nie tylko ja TO lubię , nie jestem sam , DZIĘKI... Zadowolony stały czytelnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z seksu w trójkącie potem wymianę partnerów nagraliśmy dla siebie film.Czasami przed seksem z meżem oglądamy by się podjarać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młoda i mam chłopaka z dziwnym ukladem.Kochamy sie często z chłopakiem i jego kolega.Nikt o nikogo nie jest zazdrosny w tym ukladzie.Kocham oboje i nie widzę jak bym mogła mieć seks tylko z jedny z nich.Oni uwielbiają taki seks we troje.Tylko co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona Anka
Opowiem moją historię , prawdziwą, bez owijania erotycznego w temacie . Mój mąż był marynarzem więc długo musiałam Go oczekiwać jednak mieliśmy dwójkę dzieci co odbiło się na mojej figurze i czułam się nieatrakcyjna . Aż nadszedł dzień kiedy poznałam młodzieńca o 12 lat młodszego. Pech chciał że kiedy dopiero zaczęliśmy seks to akurat wrócił mąż . Nie byłam w stanie wybrać ani podjąć natychmiastowej decyzji którego wybrać a którego skrzywdzić , zresztą , nie miałam czasu się przygotować. Szybko uknułam intrygę stawiając los na próbę . W dniu powrotu męża o późnej porze z premedytacją lecz z wielkim strachem gościłam kochanka w swoim łóżku . Kiedy wchodził do mieszkania udawaliśmy że śpimy . Mój mężulek stał osłupiony i ogłupiały jak posąg przy łóżku , kiedy się poruszyłam i odchyliłam kołdrę na tyle by zobaczył moją nagość , zdecydowanie ...podjął decyzję. Co zrobił , podszedł nachylił się i zaczął całować , kiedy już się obudziłam , wyszeptał pytanie do mnie co ma zrobić, czy mnie opuścic czy wejśc na trzeciego . Zaproponowałam by został bo chcę jego i tamtego . Rozebrał się i wszedł pod kołderkę , kochałam się z nim w obecności tamtego ale gdy tylko skończył , odwróciłam się do kochanka i się kochaliśmy . w trakcie tego podtrzymywałam podniecenie u męża ...dłonią. Tak na przemian do samego rana , aż sam zaproponował że chce takich nocy więcej i akceptuje taki związek . Miałam więc dwóch mężów naraz , orgii co niemiara, sterowałam nimi we wszystkim jak z małymi dziećmi w przedszkolu. Jednak przesadziłam , brałam za dużo , zbyt mi się podobało i trwało za długo . Mąż uknuł intrygę , pomału przygotowywał swoje odejście czerpiąc z trójkąta same przyjemności. Później mi opowiedział że wtedy nie miał gdzie odejść, nie był stanowczo zdecydowany. Odszedł , zostałam z dwójką dzieci , kochanek okazał się mało zainteresowany mnie tak solidnie utrzymywać jak ...już były mąż . Było szalenie cudownie mieć ich dwóch , ale spieprzyłam , do dzisiaj mocno żałuję i w rękaw opłakuję ...mojego MĘŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wina izolacji w malzenstwie.U nas maz zawsze jest podczas kazdego badania u ginekologa na fotelu wspieral porody i takie przezycia lacza zwiazek.Do faceta o godz. 10.00 ale ty jestes mlotek ublizajac dziewczynie,zapewne mnie tez bedziesz ublizac marny czlecze ale mam to gdzies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swingers40
Wszystko zależy od samych partnerów . Jesteśmy małżeństwem od 28 lat . Od 12 lat zabawiamy się w czworokąt z zaprzyjaźnionym małżeństwem . Dwa lata temu przeprowadzili się i kontakt pozostał sporadyczny . Jednak rok temu po firmowej imprezie , rankiem obudziłem się nagi we własnym łóżku obok golutkiej żony i koleżanki z pracy . Nikt nie wie kto to sprowokował i jak to wyszło . Obecnie co miesiąc , dwa spędzamy wspólnie wieczór i noc ..... sex jest dla ludzi pod warunkiem że się wszyscy rozumieją i dorośli do tego układu emocjonalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrójkątnyość
swingers40. Ja w trójkącie 2 m i ona przeżyłem najbardziej szczytowy seks w moim życiu . Podniecenie i zazdrość w jednym była tak wielką eksplozją doznań że pozostawiła na mnie piętno uwielbienia takiego seksu i przeżywania GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona nie chce słyszeć o trojkacie a ja bym się nią chętnie podzielił. Ma sexi ciało i lubię sex ale innego w łóżku nie chce. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
Ja mam tak : całe życie mój związek oparty był i jest na wzajemnym dogadzaniu, nie tylko w codzienności i dbaniu o tą drugą osobę ale również w seksie. Zupełnie mi nie straszne jest pozwalac ukochanej , wspaniałej żonie na upojne przeżycia w seksie jeśli tego pragnie. Mamy taki układ , ona dla mnie zrobi wszystko a ja nic Jej nie odmawiam . Wszystkie rodzaje doznań przez wiele lat na sobie sprawdziliśmy , nic nami nie wstrząsnęło , kochamy się i jedno za drugim w ogień idzie ! Macie też tak ? Trójkątny , Tr691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MAŁY PIKUŚa
~Nie chcę wywierać wpływu na nikogo a tylko dodam od siebie że uprawiam seks z mężem i moim przyjacielem ...tylko przyjacielem a że on jest młodszy ma dorodnego i jest fantastycznym kumplem ....Mąż tak uwielbia mi dogadzać i taki jest opanowany , przyjacielski i pozwala...że jestem szczęśliwa i spełniona . Nic , wcale nic nie mam żalu do nikogo , wręcz przeciwnie doznaje takich chwil że wszystko jest mały ,,PIKUŚ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam... Razem z żoną szukamy jakiegoś Pana lub pary do trójkąta... mojej żonie marzy sie 2 panów na raz, a z parami to na wymianę w układzie 2M-1K tylko poważne oferty! Jesteśmy zadbani młodzi i szukamy nowych doznań... szukamy kogoś w wieku 20-35 lat. propozycje na ona-on37@o2.pl jesteśmy z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co za karwa baran z podkarpacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscMałyPikuś
Nic nie musi się rozpadać,nie zabraknąć poszanowania i uczucia.W układzie 2m1k chodzi przedewszystkim o zaspokojeniu zwłaszcza kobiety a przy tym teź partnera w oczekiwaniach.To tak jakby wznieść się na inny wymiar seksu i doznań.Nie jedna partnerka i nie jeden On podczas zazdrości odczuwali podniecenie i dawali upust pisząc o przyzwoleniu,chęci i marzeniach o trójkącie. Coś w tym jest,temat bardzo często poruszany ,chyba dlatego aby szukać przyzwolenia.Więc kto chce i czuję się na siłach udźwignąć taki układ to ...dział akcje i nie szukajcie wsparcia i przyzwolenia.Takie rzeczy dzieją się od setek lat ,to nic nowego.Wszystko zależy od partnerów a od Niej szczególnie. Jeśli kobieta zna swoją siłę kobiecosci to zapanuje nawet nad dwoma i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostry goscinnie
Moja źonka z mezata siostrą wymyslily że z dziećmi polecą do Krakowa i dojadą do Bukowiny na kwaterę a my ze szwagrem pociągiem.Bylismy na miejscu pozno w nocy.Cichutko wchodzimy do izby a tam ONE i czterech młodzieńcow we wspólnej orgii .No i co swietoszki,tylko spuścić z oczu i okazja i juz się p....dolą,qfa! Świn tuszki,qfa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przeżyliśmy z mężem był on umocnienie naszego związku. Zależy trójkąt od dojrzałości małżonków. Bo głośne jęki i wyginanie się moje podczas seksu z kochankiem miesza się zazdrość z ciekawością u męża w głowie. Co mnie zaskoczyło po pierwszym trójkącie mąż postawił warunek że kolejny seks grupowy lecz tylko z kilkoma facetami naraz.Zgodziłam się mając pewne obawy czy podołam i zaryzykować z trójką i mężem. Mąż obiecał że będzie kontrolował i przerwie gdy będę chciała. Najwięcej miałam obaw gdy po rozebraniu się kochanków jeden miał dużego i zostawiłam go na koniec. Gdy się wbijał mąż przytrzymał moje pośladki bo się zaczęłam cofać przed jego członkiem dałam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona699
Ci*a nie mydło się nie wymydli.Dumni jestem z tego że mąż mi pozwolił na wszystko.Jestem NIE modelką a ON znalazł i pozwola mi na ile tylko zechce a odkąd mam ich dwóch w łóżku czuję się ogromnie wyróżniona i spełniona.Mam to do czego inne się tylko ślinią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto się slini zboku podajacy sie za kobiete ?:P do tego debilu ktory wygrzebuje tematy z 2009 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.51 idź spać debilu. Trójkąty czy wymiana partnerów nawet seks grupowy nie jest to pomysł dzisiejszych czasów lecz bardzo odległych wstecz. Nawet nie wiadomo jak został spodoba Jezus? My mamy stałą parę do wymiany partnerów dlatego możemy podczas wymiany nie korzystać z prezerwatyw. Tak samo minetki czy lodziki bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojkątna
Najgorszy był ten dzień w którym powiedziałam(musiałam,juź nie mogłam ukrywać) mężowi. Bardzo się wnerwił ale wypytywał i zauważyłam że się podnieca tym.Słodko poprosiłam przytulajac się do jego twardości aby mi pozwolił i nie robił scen bo zawsze będę co kochała.Usta moje zrobiły już swoje,zgodził się. ALE miałam spełnić jego prośbę. ..chciał zobaczyć jak to robię z kochankiem .Pojechałam po niego, powiedziałam że musi ze mną pojechać bo mąż wszystko wie.W domu było już przygotowane łóżko i gdyż my tylko weszli oznajmił że pozwala na wszystko pod warunkiem ze będziemy się kochać czasem we troje.Sam mnie rozegrał u dołu a kochanek górę,na rękach zamieśli ł do łóżka Trwoga,ale było warto,nie taki diabeł straszny tylko przez pierwszą chwilkę a później ODLOT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkątna, to tez moje wielkie marzenie. Chciałbym z Toba porozmawiać na priv: facetpo36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 13 lat razem, 12 lat po ślubie, ostatnio mój mąż powiedział mi że chciałby trójkącik z inną kobietą. Ale tylko ja miałabym się z nią zabawiać, on miałby jej nie dotykać. No nie powiem że mnie to nie kręci, nigdy nie byłam z kobietą, bardzo kochamy się z mężem, ale troszkę się boję, że później może się coś spiepszyć, jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkim wyzwaniem jest wprowadzenie kochanka do sypialni w niektórych związkach. W naszym małżeństwie nie było problemu bo zawsze jest przy każdym badaniu u ginekologa cipki więc wchodzi już obca osoba w intymność związku. Dlatego nam poszło dużo łatwiej zaakceptować kochanka czy rozebrać się przed nim nastawić cipkę do zerżnięcia. Widok mojego stosunku z kochankiem i wbijania się we mnie , męża nie szokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze kilka lat temu, gdyby mój mąż mi zaproponował trójkąt, to bym go chyba pobiła, ale teraz rozważam to na poważnie. cały czas twierdzi, że chciałby abym to ja zabawiała się z inna kobietą, on tylko będzie patrzył, zerżnie tylko mnie :) coś takiego mi chyba odpowiada, tylko co wtedy jak w trakcie zmieni zdanie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×