Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciemnak z zachodu

O co chodzi na tym forum?

Polecane posty

Nie schylam się u Ciemniaka pomarańczowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
Próbowałaś ten przycisk " STOP" już nacisnąć? Uparła się Brumka na ten piekarnik, albo ją kręci albo kombinuje.....? A może lepiej zmienimy urządzenie na pralkę, lodówkę telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na to ochotę każdego dnia :D Dobra - porzucam piekarnik :D Ze sprżetów domowych wybieram odkurzacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
Brumko ale jesteś pomysłowa, jaka fantazja! Już wyobrażam sobie moją paukę wciągniętą w odkurzacz. Dobre skojarzenie? No bo odworotnie nie wyobrażam sobie przecież odkurzaacz może i dmuchać, i to jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenerycznie chory
A wy dalej pieprzycie bez sensu? Wole już być wenerycznie chory niż psychicznie!!!Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego lotu :D Pomyśłałam, że odkurzacz będzie bardziej wielofunkcyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
Brumko nadal myślę nad tą wieofunkcjonalnością odkurzacza. Sam sobie wymyśliłem problem z tym odkurzaczem! Kurde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
Jak to jest, kiedy kobieta nie ma ochoty na sex a mimo to zmuszamy ją do tego, nazwywa się to gwałtem( lub prawie gwałtem). Podczas weekendu byłem wypity no i nie miałem akurat ochoty, żona postawiła małego na baczność i korzystała sobie do woli mimo moich protestów, czy to jest gwałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
A żona twierdzi że nie , że korzystała z swoich praw, a ja cierpie cały penis poobcierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a co mam mówić? Ze jest gwałcicielką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
A dlaczego nie, gdyby tak zrobił mąż to zaraz byłaby awantura, policja i inne organizacje społeczne a mnie nikt nie chce obronić przed kobietą która chciałaby 24 godziny na dobę z przerwami na siku i posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałą, że Ci się to podobało. Jeśli nie - idź prędziusio do lekarza, zrób obdukcję. Pewnie się myłeś od wczoraj więc nie bedzie można pobrać żadnych próbek do analizy. I zdłos sie do nabliższego komisariatu. Najlepiej idź z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
Pewnie nic bym nie załatwił. A może by mnie wyśmiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnak z zachodu
Uwaga, uwaga!! Wygrałem zakład! Założyłem się z kimś że ja jako osoba nie znająca się na forum, bez jakiegokolwiek doświadczenia jako forumowicz, założę temat jak wyżej i zdobędę co najmniej 100 wpisów prowadząc idiotyczną korespondencję z osobami które albo nie mają co robić, albo w pracy bardzo się nudzą, albo z małolatami ( o czym nie wiem) którzy nie pojechali na wakacje, albo z różnego rodzaju dewiantam piszącymi o jakiejś kupie na klate. System jest prosty trzeba temat który stracił zainteresowanie wyciągnąć na czołówkę dokonując wpisu. Ponad 200 wpisów nie dało mi odpowiedzi na postawione pytanie" O co chodzi na tym forum?". Piszą o jakichś głupotach bez sensu, o muminkach itd. Lubię poświntuszyć ale tematy na tym forum w znacznej części są żenujące i idotyczne. Życzę wszystkim na tym forum ciekwaych tematów oraz oświecenia umysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooo
Right. Goood goood goood. Rzeczywiście świetny zakład. Bardzo profesjonalny. Do pisania na forum rzeczywiście trzeba mieć bardzo duże doświadczenie. Ja tu dwa tygodnie egzaminy zdawałem żeby napisaćhttp://www.kafeteria.pl/forum/ jestem zboczonym stulejem na wakacjach. Na możliwość napisania dłuższego postu mogłem liczyć dopiero po miesiącu. Szacunek gościu, respect. Teraz się załóz ze znajomym geyem że nie mając zupełnie doświadczenia przejdziesz przez ulicę na zielonym świetle i na pasach. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUJEK HENIEK
Ja się mogę założyć że ukręce z glutów z nosa kulkę o średnicy 5 mm. Jest kto chentny?? Albo że w moich gumiakach do godziny sie4demnastej nie bedzie pachło zbyt ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Na kulke ze smarków się nie piszę :D Co do techniki utrzymywani tematu na poczatku, potrzeebny jest jeszcze ktoś, kto odpisuje :D chyba, że piszę się zmieniając nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszczw może byc wiecej powodów pisania na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie krótkie posty też są dobrym sposobem na zwiększenie ilości wpisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw o pięknym żywocie
tak tak tak :) muszę także dodać że nienawidzę pyłków z topoli, mogę się założyć że do następnego maja ich nie zobaczę, kto się założy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są teraz topole transgeniczne. Zakwitają dwa razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw o pięknym żywocie
Ale zapewne wynaleziono je bardzo niedawno więc jeszcze duże nie wyrosły więc ich pyłki do mnie w tym roku nie dolecą więc ich nie zobacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topola szybko rośnie. A nad jej modyfikacją pracowano od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw o pięknym żywocie
Dawno to pojęcie względne. Dla Ciebie dziewczynko dawno to może rok temu ;) Poza tym mogę zakład ograniczyć do topoli nietransgenicznych. Czy te pyłki mutanty świecą? Albo coś je odróżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×