Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

czym zrobiłam jej przykrość? że napisałam że dziwna jest ta cała sytuacja? wiem że są podszywacze tylko zanim ona się tu pojawiła nie było takich numerów na naszym topiku, połącz to z tym że moderator wywalił ją z poprzedniego forum i nie wydaje ci się to podejrzane? bo mi tak co do mojego wieku nie wywyższam się się wcale tylko zostałam obrażona to lucjuszkowa napisała że mało wiem a na takie teksty to ja sobie nie pozwolę tym bardziej że rzuca je w moją stronę osoba która mnie zupełnie nie zna, nic o mnie nie wie a trochę w życiu przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne. nie chce mi się o tym dyskutować.... dziewczyny się wyniosły. ze mną też nie bardzo się zgadzacie to żeby już dalej nie mieszać też się wynoszę. Miłego topicu wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie bylo\mnie jakis czas bo laptop mi nawalił. Ale widze zamieszanie straszne! Ja zdecydowanie podpisuje siepod tym co napisała Emilcia79!!!! Nie dosc ze sie wpraszacie nie wspomne o tym ze na to zebyscie tu przyszły zgodził sie klucz od strychu ktory najmniej ma tu do powiedzenia!!! Pomijam fakt ze nie byla z nami od poczatku a zgadza sie w naszym imieniu! Wiecie co? Naprawde dobrze robicie ze opuszczacie nasz topik! Do tej pory nie bylo tutaj takich sytuacjii. Dziwi mnie tylko jedno jesli tak wszyscy uwielbiali Was na tamtym forum i taka jest tam rodzinna atosfera to dlaczego nikt nie przyszedł za wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to przesadziłaś! Ja napisałam, ze jak dla nie mogą zostać a kilka osób po mnie przytaknęło. A w ogóle to nie jest prywatne forum zeby komuś czegoś zabraniać. JAk ktoś już napisał każdy może sobie pisać co chce. A ja się cieszę ze ta sytuacja wyniknęła bo widze jaki macie do ludzi stosunek. Wszyscy tu jesteśmy na równych prawach. Jak ktoś przestanie wam przytakiwac i słodzić zaraz robicie się agresywne i nie[przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie po mnie wypowiedziały sie malamałpka i anialubon ze dziewczyny moge przyjsc a martaucha.3 napisała: [zgłoś do usunięcia] martucha.3 Czesc dziewczyny! Ale nas tu przybyło! Nie wyglądało to na brak zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaihubert
przykre to jest wiecie ze jestescie jakie jestescie cóż bywa nawet nie chcecie kogos poznac i potem oceniac ehhhhhhh żenada kluczu jak moge ci wyslac nr gg jesli masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisalam ze to jest forum prywatne???? Tylko wiesz kazdy topik ktos zaklada!!! I sa jakies zasady na kadym topiku! Po co sie wogole udzielasz pierwsza! Moze najpierw to my mamy prawo odpowiedziec czy chcemy! Teraz to ja sie nie dziwie ze wylatujecie z kazdego forum!!! Jak tak sie panoszycie wszedzie to nie dziwne ze nigdzie was nie chcą! Dziewczyno i nie oceniaj nas nie znając nas kompetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ty widzisz w stwierdzeniu cytuje*ale nas tu przybyło* zgode na dołaczenie??? Dla mnie to jest raczej stwierdzenie faktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie takie byłyscie lubiane na tamtym forum miało was tu więcej przyjść a jakoś żadna nie dołączyła do tego podejrzane usunięcie przez moderatora. Narobiłyście niezłego bałaganu na naszym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisałam ze wyraziłaś zgodę a nie wyraziłaś sprzeciwu. poza tym to co przepraszam? miałąm czekac az laskawie zgodzicie się żybym się wypowiedziała? twoj topic twoje zasady ,mowsz tak? to sobie dokladnie okresl te swoje reguly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jesli okresle sobie swoje zasady to napewno nie beda one dotyczyc ciebie! A jak sie jest prostakiem i wiesniakem to sie nie zna żadnych zasad! A ty jestes tego najlepszym przykladem. Dlatego dla ciebie miejsca tutaj nie ma. Wracaj na swoj drugi topik na ktorym sie udzielasz. Tylko nie jestem pewna czy tamte dziewczyny sie ucieszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytały. Co miały jej na maila wysłać wiadomość. często jest tak że ktoś zakłada topic i go porzuca. to wtedy też trzeba pytać. przestańcie juz bez sensu to ciągnąć. zostańcie sobie w tej swojej slodkiej grupie wsparcia i dajcie juz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak nie mialam zamiaru zostac tutaj z wami. a czy tamte dziewczyny sie uciesza to juz nie twoja sprawa. slodkie i mile dopoki ktos nie ma innego zdania. zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 79 moze i masz te 30 lat i wiele doswiadczenia ale sa to chyba marne przezycia i tylko osoby takie jak martuch 3 moga byc twoja psiapsioleczka i to jeszcze nie w realu!!! Widze,ze powiedzenie prawdy ze na naszym forum zostalam nieslusznie zawieszona wywarlo na was duzo wieksze wrazenie niz to ze ktos sie podszywal pod mojego nicka i zrobil takie zamieszanie ze glowa mala!!! Ale coz taka jest metalnosc Polakow "osadzac po pozorach" Kluczy do strychu zycze powodzenia i ciesze sie ze cie poznalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kluczu..... słodkie i miłe dopóki ktoś nie ma innego zdania takie właśnie były nowe "koleżanki" w momencie gdy napisałam że cała ta sytuacja jest dziwna to właśnie one na mnie naskoczyły jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem to z pewnością doczytasz że to nie ja zaczełam obrażanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że mam różne przeżycia i dobre i złe i dlatego wiem że nic nie dzieje się bez przyczyny. Zostałaś usunięta z tamtego forum po czym jak przeszłaś na to to zrobiło się zamieszanie zanim się pojawiłaś było tu naprawdę fajnie i wierzę że będzie tak dalej jak tylko przestaniesz tu mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
dobrze ze ich wywaliłas o to mi chodziło h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to sobie moga wyrzucic ...ale papierek po lodzie!!! A try juz pokazalas jaka jestes falszywa s... i one moga byc z siebie dumne ze zdobyly nowa psiapsie !!! Ciekawa jestem kogo teraz sobie upodobasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem jedno STUKNIJ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ OTWORZĄ No to witam ja po pracy po spaniu i po obiedzie teraz kawka i pyzy z jagodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny!!! Strasznie się tu porobiło źle:( było naprawdę super. Ja jednak jestem tego samego zdania co martucha i emilcia. No przecież to ewidentnie widać, że po pojawieniu się tych nowych dziewczyn zaczęło się psuć ... ale głupio.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×