Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

alez nie obrazilas mnie w zadnym wypadku tylko nasze nicki byly takie same roznily sie pierwsza literka i wszystkie dziewczyny zwracaly sie tak jakby do mnie .Wiec napisalam do was co i jak a pozniej zmienialam na Kasia 27 a za chwilke Lucjuszek 27 tez zmienil na kasia 27 wieic troszke sie zamieszanie zrobilo:) Ja jej nie urazilam w zaden sposob nie przypominam sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha3 teraz z ta pomoca tez uzywasz mojego pierwszego nicka lucjuszek 27 bo to Lucjuszek 27 ma problem i prosila o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha dla mnie też ta zmiana nicków jest bardzo podejrzana lucjuszek 27, kasia 27, lucjuszkowa widać że dziewczyna żaluje że napisała nam prawdę o swojej sytuacji. Chociaż nie wiem czemu na tym topiku są fajne dziewczyny i napewno chętnie ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszczyk
a mi się wydaje że oprócz mnie ktoś jeszcze jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was raniutko! Ja jakoś nie mogę rano spać, obudzę się koło 6:00 jak mężuś wychodzi do pracy i tak potem zasnąć nie mogę. A moi mali chłopcy śpią tak do 8-9. Emilko postaram się częściej pisać, bo faktycznie mało mnie tu, ale czytam Was codziennie:) Wczoraj mieliśmy z mężem 3 rocznicę ślubu:) Nie, nie świętujemy jakoś specjalnie, dostałam czekoladki i wypiliśmy po lampce wina:) Wczoraj też moja mama wyjechała do Włoch, do pracy, ale planuje przyjechać za jakieś 1,5 - 2 miesięcy. Także zostałam w domu z samymi chłopami:) Mąż, synowie, bracia i tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malinka! Dziekuje za zdjecia sa super!!! Ale tort miał ładny kolor! :) Wlasnie wczoraj pisałysmy z Emiklą ze cos cie długo nie widac nawet myslałymy o tym zeby napisac do ciebie na email no ale wyprzedzilas nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale sie porobiło ja powiem tak kasie znam od 2 lat i jest naprawde ok a ten drugi lucjuszek to ja nie wiem co to było mysle ze ktos na zlosc chcial zrobic ale po co i dlaczego to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitta
Witam wszystkie mamusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo ale strzały przez chwile się pogubiłam ,ale juz kumam baze heheh.więc - lucjuszkowa ty nie jesteś w ciązy z trojaczkami rozumięm.czy jesteś?? -letni deszczyk witam wśród koleżanek ,wiesz mam ciocie która jest chora na shizofrenie to siostra mojej mamy i wiesz co jest zawodową skrzypaczką,no czasem ma swoje strzały ale cuż. -hej maalinka84 rnny ptaszek z ciebie ale zemnie tyż hehe.wszystkiego dobrego z okazji rocznicy duża buźka -mamagosiihuberta-widzę że masz ten sam problemik z postami co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to własnie zjadłam śniadanko,zrobię sobie jakąs fryzurkę i na 10 do pracy.moje dziewczyny szaleją już , mężulka no prawie mężulka bo nie jesteśmy po ślubie juz nie mam w domciu.ktoś jeszcze jest bez ślubu na naszym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjuszkowa nie jest w ciazy tylko lucjuszek hehe ale to jest dziwne poszla do gina i juz stwierdzil trojaczki na pierwszej wizycie nie znam sie na tym moje aniolki juz wstaly oczywiscie jak dwie chmury gradowe od rana sie zloszcza ale jutro juz piatek to przezyje moj maz jezdzi w delegacje w piatki wraca dlatego tak sie ciesze na piatek no a ja siedze w domu i mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowych dziewczyn: Na kafe grasuje mnóstwo podszywaczy, tj. ludzi którzy podbierają nicki bądź wybierają podobne, i w niewiadomym celu robią zamieszanie. Moim zdaniem lucjuszkowa na takiego trafiła bo ja za grosz nie wierzę w taki zbieg okoliczności z taką bombową historią. Jedyna rada na takich to rezerwować sobie nick, wtedy wyświetla się na czarno i już nikt sie nie pomyli. JA miałam ciężką noc. Tzn. tylko do pierwszej. Ale jak pisałam ostatnio jestem nieprzytomna więc nie spać do 1 to dla mnie nie lada wyczyn. Mały chyba dalej walczy z zębami. Skończył 8 miesięcy a nie ma żadnego. Zrywami tylko męczy się kilka dni i wszystko na następnych kilka przechodzi. Dodatkowo rezygnujemy ze smoczka i mamy podwójnie pod górkę... Idę dzisiaj do lekarza. Może w końcu mi pomoże. Wyreguluje się co się da i zacznę zyć jak człowiek a nie jak jakiś lunatyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam długiego posta i mi się zmazał buuuuuuu później napiszę bo muszę lecieć do racy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Zrobiło się tu takie zamieszanie, że aż nieprzyjemnie się zrobiło, a taka fajna atmosfera była :-) A ja pięcioraczki będę miała, wierzycie??? :-) :-) :-) :-) :-D Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a ja nie wiem czemu wy nie wierzycie że ktoś może byc w ciąży trojaczej ja mam koleżankę która ma trojaczki i to nic dziwnego nie jest , na początku był zdziwienie ale teraz to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie wierzymy że ktoś może być w ciąży wielorakiej. Ja nie wierzę w to, ze po pojawieniu się lucjuszek 27 nagle pojawiła się Lucjuszek 27 w ciąży wielorakiej. Następnie po zmianie nicka lucjuszkowej na kasia 27 Lucjuszek 27 wpadł na identyczny pomysł.... Wiecie jak jest na kafeterii z podszywaczami... Ja tam w tą historię nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Lucjuszek 27 Z tego wszystkiego zle sie podpisalam ale i tak wiecie ze to ja co to za roznica.....jestem załamana A to ewidentnie świadczy o tym , że ktoś chciał aby wziąć go za lucjuszkową a nie odrębną osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja mysle ze to bylo tak:dzewczyna chciala sie wygadac opowiedziala całą historie potem zalowala ze wyskoczyla z tym nie bardzo umiala juz to cofnąc i wyszło małe zamieszanie. No coz miejmy nadzieje ze sie jeszcze odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inne zdanie na ten temat. Widziałam już co pomarańcze i inne podszywacze potrafią wyprawiać i jak potrafią zniszczyć fajny topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×