Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

ja dziś już rąk nie czuję, robiłam generalniejsze porządki:) a bo tak deszcz pada to się tak wzięłam za sprzątanie:) Dzieci właśnie wykąpałam, nakarmiłam i zabieramy się za usypianie.... narazie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
prosze,prosze jaki aniol stroz polskiej pisowni sie znalazl BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszczyk
cześć dziewczyny mam 35 lat i choruję na schizofrenie na codzien biorę leki i jest ok czasem tylko mam nawroty mam nadzieję że to nie przeszkodzi abym się do was przyłączyła. Mam męża i córeczkę 3 latnią przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locjuszek 27
Dziewczyny cały dzien sie zbieram zeby Wam o tym powiedziec i juz nie moge wytrzymac musze sie z kims tym podzielic/ Prosze poradzcie co mam zrobic!!!!! Bylam dzisiaj u ginekologa i JESTEM W CIĄŻY!!!! Ale to nie koniec to jest ciąża trojacza. bede miala trojaczki!!! JESTEM ZALAMANA!!! Nie wiem co mam robic mezowi nie moge powiedziec bo zostawi mnie powiedzial ze jesli jeszcze raz nie bede uwazac i zaliczymy wpadke to bedzie KONIEC ODCHODZI. Ja juz raz odstawilam tabletki i on sie dowiedzial. Booooooze jak on mnie zostawi to po mnie. Co mam robic???? POMOCY PROSZE WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjuszek 27
Z tego wszystkiego zle sie podpisalam ale i tak wiecie ze to ja co to za roznica.....jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
boszeeeeeeeeeeeeeeeeeee mamy prawie takiego samego nica juz myslalam ze nie wiem nic o ty ze jestem w ciazy:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Letni deszczyk mnie to wogole nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
boshe już piszę sama ze sobą ta ciąża źle na mnie wpływa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszczyk
ale fajnie będę miała koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszczyk
iskierka a ty też jesteś chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszczyk
to iskierka jak będziecie mnie wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gratuluje trojaczków co za szcęście wam sie przytrafiło . letni deszczyk duchowo bedę cię wspierać , mam nadzieje że choroba napewno minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama samarytanin
Boze lucjuszka 27 to tragedia! Jak mozna ci pomoc? Dziewczeta moze zorganizujemy jakąs wyprawke dla trojaczków. Ubrac troje dzieci w tych czasach to nie taka prosta sprawa. Wiem bo pracuje w fundacji. Prosze niech wszystkie chetne dziewczeta wpisuja sie! W tej sytuacji kazdy dar bedzie wazny! lucjuszka 27 napisz co potrzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
dzieki dziewczynki na razie mam jedno i jest oki chyba musze zmienic nicka:) A z tego co sie zorientowalam to Lucjuszek27 ma juz dzidzie i teraz beda kolejne 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie pomogę mam troszkę ciuszków po swoim synku więc mogę przesłać jeśli tylko będziesz chciała lucjuszka27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie bylo mnie cały dzien a tu tyle sie wydarzylo ze hej. Oczywiscie jesli jest potrzebna pomoc dla lucjuszka 27 to ja jestem chetna. lucjuszka 27 napisz konkretnie jakiej pomocy oczekujesz? I glowa do góry wszystko bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 27
oki dziewczynki zmienilam podpis z lucjuszka 27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 27
wydaje mi sie ,ze Lucjuszkowi 27 nie chodzilo o pomoc materialna tylko o to co ma w tej sytuacji zrobic i jak powiedziec o ty mezowi ktory nie chce miec wiecej dzieci i jak sie dowie to ja zostawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 27
nick lucjuszek 27 przestał mi się podobać. Boże dziewczyny dziękuję że jesteście takie chętne do pomocy :) jeszcze dam znać czego potrzebuję, tylko jak ja mam powiedzieć mężowi o tej ciąży? przecież zaraz będzie widać tą ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 27
Zdecydujmy sie na cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ubranka po synku jak pisałam wcześniej mogę wysłać tylko adresu nie znam. Mogę jeszcze dokupić parę rzeczy nie wiem jakieś kosmetyki dla niemowląt czy pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasia 27 Przepraszam jesli obaże cie ta wypowiedzią ale nie widze powodu dla ktorego robisz sobie dobrą zabawe z lucjuszek 27. Dziewczyna ma powazna sytuacje a ty piszesz o tym jak o najlepszej komedi! Moze lepiej pomysl jak jej pomoc! A swoją drogą to macie bardzo podobny nick do siebie dziwie sie dlaczego go zmienilas. Mam wrazenie ze powiedzialas nam wczesniej cala prawde o swojej sytuacji a teraz załujesz i zbywasz nas ze niby ktos ma bardzo podobny nick do ciebie. Daje do myslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×