Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

jestem i ja . mały zasmął . iała dzisiaj goraczke 38.8 stopni ale to przez ząbkowanie dostała czopka i spi z mężem skonczyłam własnie rozmawiać przez skaypa i Rafał tez już poszedł spac tylko ja nocny marek jeszcze nie śpie a jutro będę narzekała że się nie wyspałam .w poniedziałek muszę się umówic do fryzjera bo już mam odrosty ( włosy rosną mi jak głupie )i do kosmetyczki na tipsy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry. iskierka ja zapuszczam włosy ale jeszcze nie wiem poco cś potem wykombinuję. A tym czasem borem lasem szykuję się znowu do pracy i na 10 do 19 idę . dzisiaj rodzinka wraca :)miłego dnia życzę wszystkim mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
twoja córka nazywa się sonia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30 tceee
zupełnie jak Suka! :D:D::D:D:D:D::D:D :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
to miałem móić - Jak suka psa :P beeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
Tak, jesli psa nazwie się zosia, stefan itd Ale Sonia ! --sorry to typowo psie imię :O dzieci beda się z niej śmiały bo każdy sie spotkał na pewno z suczka o imieniu Sonia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anialubon nie zwracaj uwagi na te pomaranczowe wpisy. iskierka coś dużą dominis ma temperature jak na zęby może jednak złapał jakaś infekcję? u nas też pogoda bardzo ładna :) jedziemy trochę na nową holandię potem jadę na tipsy :) pa pa odezwę się wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze ze nasz topik powrocił do zycia:) SUPER :) A ja wlasnie jestem u rodzicow jest super pogoda wiec prawie caly dzien siedzimy w ogrodzie.Tylko dlatego tak zadko zagladam ostatnio.Wczoraj robilsmy grilla wiec mam o jakies dwa kilo wiecej :) Ale za kilka dni wracamy do domu wiec znowu bede na forum systematycznie :) Emilcia odpisuj na moje wiadomosci na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka emilcia nie rusza mnie to bo to była przemyslana decyzja ,pozatym znałam nie jedna sonie i jakoś wszyscy mówili że ma fajne imie,a mój sąsiad miał psa filipa Pozatym to jestem po racy i w końcu mam weekend za sobą,a rodzinka wróciła i nie jestem już sama ,a jutro wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wziełam się za sprzątanie pokoju starszego synka korzystam z okazji że go nie ma więc powywalam parę rzeczy według mnie nie potrzebnych a zagracających jego pokój ma tyle tego wszystkiego że jak wróci to i tak się nie kapnie że coś wyrzuciłam :) martucha nie wejdę na gg bo jak zaczniemy gadać to nie skończę dziś tych porządków ;) anialuboń mi bardzo się podoba imię twojej córeczki naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :):) Ja też korzystałam z nieobeności dziewczynek i posprzątałam im pokój po swojemu hehe. Dzisiaj wolne mam ale fajnie ,sonik już nie śpi i pije piciu ;) musze się zastanowić co tu dzisiaj robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies nie pies ale
po co wydziwiac, jest polskie Zofia, nie, Sonke musisz miec... krzywda dla malej, mialam kolezanke na studiach, ktora wstydzila sie przedstawiac, bo miala takie glupie imie... no coz, za bledy rodzicow cierpia dzieci.. a ty emilcia BLAD popelnilas, ze powywalalas dziecku zabawki podczas jego nieobecnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja dziś jak zwykle wybieram się na spacerek z malym a wieczorkiem jadę na tipsy może dziś w końcu uda mi się je zrobić i dziś manikurzystka nie odwoła :) iskierka daj znać jak dominiś się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . Domiś juz lepiej nie ma goraczki ale to dlatego że cały czas jedzie na syropku przeciwkoraczkowym . lekarz nie wie co to może być , może jakaś infekcja , 3 dniówka albo ząbkowanie . mam go obserwować a jak do wtorku nie przejdzie to mam do lekarza rodzinnego jechać z małym . jeśc nie chce tylko pije . próbowałam mu na spiocha doś butle mleka ale nic z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka czytałam że na tamtym topiku ktoś zasugerował że może to być infekcja dróg moczowych zrób małemu badanie moczu tylko nie ogólne lepiej od razu zrobić posiew poproś lekarke o skierowanie na to badanie nie daj jej się wykręcić skierowaniem na ogólne badanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iskierka dobrze że mały lepiej się czuje,moja sonia też miała takie trzydniówki no i zabkowanie.szybko minie to wszystko i dzieci nam wyrosną ani sie nie obejrzymy. a sonia zwykłe imie przecież nie dałam jej naimie filadelfi czy cos takiego...hehe zazdroscicie pomarańczowi ide na spacerek jakieś zakupki robie na obiadek ,leczo dziś zrobię:) BUZIACZKI DLA DZIEWCZYNEK NASZYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) U nas dzisiaj znowu świetna pogoda wiec pewnie bedziemy cały dzien na dworze :) Trzeba korzystac z ostatnich dni wakacji :) Emilcia ty sie nie wykrecaj tylko wchodz wieczorem na gg :P I daj znac jak sie udały tipsy :) Ania lubon nie zwracaj uwagi na tego palanta co sie doczepił imienia :) Oki dziewczyny zmykam na słoneczko trzeba sie troche opalić :) Pa buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha nie wykręcam się tylko wiesz wieczorkiem jak alek śpi to zawsze mogę porobić coś w domku bo inaczej się nie da przy alku :( jak tylko zrobię tipsy wyślę ci mms :) a ty martucha tylko się nie spal za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze przed obiadkiem znowu robię cukinię faszerowaną trzeba korzystać poki są cukinie :) malinka odezwij się jak na weselu było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) No wesele super się udało. Wytańczyłam się nieźle, nogi bolą. Ale co najlepsze, nie wiem co teraz z tym zrobić... wiecie mój tato został z chłopakami jak my byliśmy na weselu. Nie dopilnował Szymka, no i dorwał on maszynkę do włosów i przejechał sobie przez sam środek głowy... masakra, te włosy nie mają nawet centymetra długości, a resztę ma gdzieś na 3 cm chyba. Rany jak on teraz wygląda:(( Nie wiem czy teraz zgolić wszystko, czy poczekać z tydzień aż troszkę odrosną i wyrównać, nie wiem - co zrobić?? pomóżcie!!! Pogodę mamy nieciekawą, zapowiada się na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja juz po obiedzie mały jeszcze szaleje troche w chodziku. dzisiaj dostałam buty które zamówiłam i muszę sprzyznac że za taką cene to bardzo ładnie wygladają no i dodają mi centymetrów . zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka fajnie że się wybawiłaś na weselu :) na twoim miejscu ja bym synkowi wszystkie włosy wystrzygła :) zobaczysz szybciutko mu odrosną. iskierka weź zrób sobie zdjęcia w tych butach :) i prześlij mi na maila :) jestem ciekawa jak wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×