Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

iskierka dzięki :) ja długo nie chciałam drugiego dziecka w końcu tak jakoś samo z siebie nagle bardzo zapragnełam :) mieliśmy z mężem robić córeczkę ale wyszedł drugi synuś :) no i mieliśmy to szczęście że długo nie musieliśmy się starać udało się za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! :) Co tu taka cisza? U nas przez chwile byla ładna pogoda to wyskoczyłam szybko z córcia do sklepu. teraz patrze i znowu leje :( A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas rano było pochmurnie za to teraz goraco jak cholera nie idzie wytrzymać w mieszkaniu mały właśnie zasnął to ide na papieroska na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też palę paieroska przed komputerkiem :) młodszy śpi a starszy na dworzu więc chwila wytchnienia :) mam nadzieję że tym razem Jakub nie uszkodzi żadnego auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia tez sie bawi a ja tak wlasnie siedze i mysle ze chyba zrobie sobie jeszcze kawke i do niej puszcze dymka :) Kurcze powiem wam dziewczyny ze spotkałabym sie z wami na takiej kawce w realu :) Szkoda ze tyle nas dzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja palę w domku ale nigdy nie w tym pokoju co przebywa mały i zawsze przy otwartym okniezresztą powiedziałam już sobie że postaram się po wakacjach rzucić :) hihihi zobaczymy co z tego wyjdzie martucha można będzie pomysleć nad takim spotkaniem np wybierzemy miejsce gdzie każda będzie miała tyle samo drogi do przejechania :) dzieci zostawimy pod opieką mężów a same pobalujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia a jak długo juz palisz? Ja juz tyle razy mowiłam ze to ostatni ze szok :) Kurde nie mam silnej woli :) Ale jak by sie tak głebiej zastanowic to ja chyba poprostu lubie palic :) Jasne ze wiem jakie to jest nie zdrowe i bla bla bla ale jakos reka sama idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kurcze do roboty! :) Dziewczyny co wy na to? Iskierka moze bedzie miała problem z malutkim z racji ze mąż na misi? Ale moze jak wroci? Iskierka co ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja palę już ponad 10 lat z przerwami na okres ciąży i karmienia piersią i zawsze jakoś tak potem wracałam [ zły ] a ty ile już palisz? przy odrobinie chęci da się ustawić odpowiedni termin dla wszystkich chętnych :) no dziewczyny które chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pale 8 lat (w tym przerwa na ciąże) No dziewczyny nie ma chetnych? :) Wpisujecie sie ktora ma ochote na babski wypad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzeba bedzie zrobic! :) Zobaczymy które dziewczyny beda chetne i wtedy znajdzie sie jakies miejsce po srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś cicho się tu zrobiło. dzieciaki już w łóżkach uciekam troszkę mężem się zająć :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO VIKI nie ten komplet z ikei to niej mój,ja najcześciej sprzedaje na allegro,ubranka,kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z chęcią bym się z wami spotkała ale ja mam najdalej więc muszę zrezygnować,przykro mi :( dobranoc,ale szybciej nie dałam dziś rady,pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie?? Rozpisałyście się wczoraj, niestety ja uciekłam zaraz po południu. Spędziłam z dziećmi czas na podwóreczku:) A wieczorem już czasu brakło. Ale jestem raniutko:) Co u Was?? Jakie macie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja miałam straszną noc . mały jak się obudził po 2 to do tej pory nie spi a ja juz ledwo co wytrzymuje . za to mój Domis beztrosko zapierdziela sobie w chodziku po pokoju i nie w głowie mu spanie . a co do dzisiejzych planów to mam już taki standardzik . sprzatanie gotowanie zmywanie pranie ,,, jednym słowem nic ciekawego to co zawsze . mam zamiar jeszcze dzisiej zrobić troche sałatek z ogórków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny! A ja sie wyspałam jak nigdy! :) Dzisiaj planuje zrobic rundke po sklepach przyda sie jakas nowa bluzeczka :) Maalinka wczoraj nie było cie jak zabierałasmy sie za organizowanie spotkania. Co ty na to? :) Planujemy wrzesien/pazdziernik :) Co do miejsca jeszcze myslimy chcemy zrobic tak zeby wszystkie dziewczyny miały podobna odległosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka! Chyba za głosno chwaliłas synka ze tak pieknie od małego spi :) A on pewnie podsłyszał i postanowił zrobic mamie na odwrot :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to jakaś pełnia czy co? mój też dzisiaj nad ranem odmówił spanie, wpakował mi sie do łóżka i dyskutował z żyrandolem. Później zasnął ale mi już się odechciało... Odkąd nauczył sie wstawać to ja nie mam wolnej chwili. Myślałam, ze raczkowanie to dramat ale to już przechodzi ludzkie pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to jakaś pełnia czy co? mój też dzisiaj nad ranem odmówił spanie, wpakował mi sie do łóżka i dyskutował z żyrandolem. Później zasnął ale mi już się odechciało... Odkąd nauczył sie wstawać to ja nie mam wolnej chwili. Myślałam, ze raczkowanie to dramat ale to już przechodzi ludzkie pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co u mnie też dziś coś nie tak z tym spaniem:) Dzieci mi wstały o 7:30 a zawsze wstawali najwcześniej o 8:00, a nieraz i o 9:00. Ale najmłodszy mi już śpi:) Szymuś się bawi, kurcze te zabawki są straszne każda z nich gra, mówi - nie ma ciszy w tym domu:) martucha - pomysł ze spotkaniem strasznie mi się podoba:) Gorzej bo nie wiem czy dam radę się wyrwać, nie będzie z kim dzieci zostawić, kurde no!!! Mąż pracuje na okrągło, jak nie w pracy to na budowie (budujemy się, no jest przerąbane) mamę mam za granicą teściów też, siostra męża ma 2 małych dzieci, nie bardzo bym chciała z nią zostawiać jeszcze 2 moich... Ale nie będe się zagnębiać, może akurat się coś wymyśli:) Chciałabym bardzo. A gdzie wstępnie byłoby to spotkanie planowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) a ja za to się super wyspałam aż do 9 :) mały wstał przed 7 ale kochany mężuś wziął go do drugiego pokoju i mogłam jeszcze pospać :) muszę tylko doprowadzić się do porządku zdjąć wałki z głowy wskoczyć w dresy :p i idę z dzieciakami na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×