Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

A ja kupiłam ten wózek na Allegro rok temu, niewiele używany, od początku miałam inny nowy ale strasznie duży i dlatego zdecydowałam się na tego. Oczywiście po pół roku używania Graco kółko odpadło, za jakiś czas drugie. U ślusarza zrobiłam dwa na stałe nie obracają się ale ogólnie wózek fajny wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jak zwykle raniutko:) A Wy wieczorkiem rozgadane, a rankiem małomówne... pewnie spicie. Moi chłopcy śpią, ja jestem rannym ptaszkiem, lubie wstać troszkę wcześniej niż dzieciaczki, bo przynajmniej mam czas chwilę siąść na necie i tak troszkę posprzątać. Potem jak mi oni wstaną, to już nie mam czasu na nic... dopiero tak przed południem:) Mała małpko - wysłałam Ci zdjęcie:) Czekam na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , ja tez juz od rana na nogach , co prawda mały jeszcze spi ale ja kozystam z tego żeby cos w domu zrobić . wyprasowałam zasłony :) przy Dominiku nie da się tego zrobić . teraz pora na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już od jakiegoś u na nogach. syn nie da mi pisać bo albo włazi na niebezpieczne przedmioty albo udziela się w rozmowie bezładnie waląc w klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) mój mały już od 6 nie śpi w ogóle coś kiepsko dziś spał i musieliśmy go wziąść w nocy do naszego łóżka a i tak się kręcił i efekt był taki że o 6 spadł z łóżka ( na szczęście jest niskie no i spadł zresztą na poduszkę ) no ale o dalszym spaniu nie było mowy. Właśnie go polożyłam może teraz zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Skarb za to śpi jak aniołek - zawsze do godz ok 8, potem pije mleko i od razu bawić :-) bawi się ślicznie sam :-) Złote dziecko :-) A dzisiaj Babcia i Dziadzia wracają (byli na wczasach 2 tygodnie), ale radość będzie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Co wy dzisiaj takie ranne ptaszki? :) A ja wlasnie wypilam mała kawke i lece do sklepu po zakupy. Po raz skonczyly mi sie fajki :) A po dwa dzisiaj robie na obiad placki o samku pizzy i musze dokupic pare skladnikow :) Tak wogole robie te placki dzisiaj pierwszy raz zobaczymu czy beda wogole jadalne :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj z reguły też ładnie spi ale od czasu do czasu zdażają mu się kiepskie noce. Martucha dawaj przepis na te placki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wasze pociechy spią same w łóżeczku ?. ja praktycznie odkąd mały się urodził spie z nim , nie wiem jak to będzie jak mąz wróci w trójke trochę niewygodnie będzie .nie wiem mam jakies obawy że mały w nocy na brzuszek sie przekręci i może stać się tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój od małego śpi sam w łóżeczku. nigdy nie miałam z tym problemów. przekręcenia na brzuszek się nie obawiaj. nie dawaj tylko poduchy albo daj taką cienką jak naleśnik. a jeśli potrafi już się przekręcać z brzucha na plecy to w ogóle nie ma się czym martwić. Mój upodobał sobie właśnie pozycję na brzuchu i uwielbia tak spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chodzi o to że boje sie ale ja sama sie przyzwyczaiłam spać z Dominikiem , przytulam go w ocy , przykrywam kiłderką jak sie rozkopie . rano zawsze mały skulkowuje się do mnie i przytula moja ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem:) ale im dłużej na to będziesz pozwalać tym trudniej będzie Wam z tego zrezygnować. Wiem że to kusi. Mój Franek prawie 2 tyg. leżał w inkubatorze. Nie mogłam go brać na ręce. Kiedy w końcu go dostałąm byłam tak wytęskniona, ze nie odkładałam go nawet kiedy spał. Kiedy leżał sam miałąm wyrzuty sumienia- "bo on taki biedny tam leży, znowu poczuje sie samotny jak w inkubatorze..."Po kilkiu dniach mały tak się przyzwyczaił, ze kiedy musiałam go odłożyć to się budził. Ale szybko nauczyłam go znowu spać w łóżeczku. Gdybym miałą go cały czas trzymać to chyba bym oszalała bo Franek, jak na wcześniaka przystało, spał calutki dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek śpi sam w łóżeczku i sam zasypia ale czasem jak kiepsko śpi to bierzemy go z mężem do siebie do łóżka ale to naprawdę sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia podaje przepis! Składniki: 5 pieczarek 1 marchewka 20 dag żółtego sera Te składniki zetrzeć na grubej tarce. Pieczarki można troszkę podsmażyć jak kto prwferuje. Wedle uznania. Reszta składników: 1 papryka 1 cebula 20 dag wędliny(jaką kto chce boczek kiełbaska itp.) te składniki pokroić w drobną kostkę CIASTO 2 jajka 9 łyżek mąki przennej 3 łyzki mąki ziemniaczanej woda Wszystkie utarte i pokrojone składniki wymieszać z sola, pieprzem i wegetą. Odstawic na poł godz zeby trochę zmiękło. Zrobić ciasto. Wody wlac tyle aby ciasto miało konzystencje gestej śmietany. Wlać to do wymieszanych składników i wymieszać. Kłaśc na patelnię i smażyć placuszki. Podawać polane ketchupem. TYLKP PAMIETAJ JA NIE DAJE NA NIE GWARANCJI DZISIAJ BEDE ROBIC PIERWSZY RAZ :) Jak bys tez robila to daj cynka jak ci wyszły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten przepis co ci podalam to mam zaciągniety z internetu wkleilam ci dokladnie to co ta dziewczyna podawala :) Takze z reklamacja prosze nie do mnie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia my powoli jak prawdziwe kury domowe:) Przepisy i te inne sprawy :P :) Tylko pamietaj te placuszki najlepiej wychodza jak robisz je w wałkach na głowie i rozciagnietych dresach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała małpka - zdjęcia śliczne, te widoki super:) Ja muszę pomalutku zacząć myśleć co przygotować na 1 urodzinki mojego najmłodszego synka, bo już w sobotę będzie miał gości:) Jutro piekę placki i torta :) w piątek myślę zrobić sałatki, no i coś na gorąco trzeba zrobić .... Ale dziś jeszcze się lenię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może któraś z mam doradzi mi czym usunąc plamy z soczku marchewkowego ? nie wiem czy wybielacz jest bezpieczny dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam ze spacerku znowu upał straszny chciałabym żeby na parę dni troszkę się ochłodziło żeby można było odetchnąć. martucha to ty zrób pierwsza te placki jak wyjdą dobre to ja zrobię ;) ja na dziś i tak mam obiadek zrobiony zresztą starszy synek by tego nie zjadł pojedzie do dziadków w sobotę to zrobię malinka ty masz impreze w sobotę ja mam w niedzielę tylko że ja mam swoje urodziny 30! 😭 iskierka możesz odplamić tą plamę wybielaczem ja ci polecam vanish taki w proszku co miesza się go z wodą i wychodzi taka gęsta papka i ta papkę nakiładasz na plame trzeba odczekać 15 min i wtedy wypierz proszkiem który normalnie używasz małem nic nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia zrobilam! Pycha!!!! :) Jak ktos lubi pizze,ser,pieczarki to bedzie sie zajadał!!! :) To dziewczyny w tym tygodniu bedziecie imprezowac! :) Ja mialam urodziny 27 lipca czyli calkiem niedawno :) Emilcia a masz jakis problem z tą trzydziestką? Bo tak jak slucham czasami jak dziewczyny przezywają ze to juz trzydziesci ze teraz to juz poleci itp to kompletnie tego nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o urodzinach nie wspomnę bo mam dopiero w grudniu nom i skończe wtedu 21 lat . czyli do trzydziestki mi jeszcze daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię placuszki w weekend chyba jak nigdzie nie pojedziemy to zrobię :) poczekaj poczekaj jak będziesz obchodziła 30 urodziny to zaczniesz kumać :) a tak poważnie nie czuję się na te 30 lat mi czas stanął tak na 25 :) no ale metryczka mówi coś innego niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem ci Emilcia ze patrzac na zdjecia to z wyglądu tez sie zatrzymalas na 25! :) I to nie jest zaden cukier akurat kto jak kto ale ja zawsze bylam znan z tego ze wale prawde w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dla ciebie👄 :) w zeszłym roku u Kuby w szkole pani wzieła mnie za jego siostrę to się dopiero podbudowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×