Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

w sklepie sprzedawałaś autorskie projekty? pisałaś że szycie dobrze ci idzie. Ja już też chciałabym do pracy wszędzie tylko nie do urzędu tylko nie mogę nic znaleźć :( ostatnio zaczęłam też myśleć o czymś swoim mąż mi podpowiada żeby spróbować właśnie otworzyć sklep z odzieżą tyle że sklep internetowy. Jakiś jego znajomy taki sklep otworzył i podobno super mu idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,na autorskie projekty do sklepu nie miałam czasu :) Brałam w hurtowniach duzo i szybko :) Gdybys chciala otworzyc taki sklep w sieci słuze pomocą. Najtrudniej jest zawsze znalezc dojscia do hurtowni(no chyba ze juz masz) W kazdym badz razie gdybys potrzebowala to wal smiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Małpka! To co wymieniamy sie zdjeciami? :) Powiem ci ze naprawde super pomysl teraz jak piszemy do siebie to chociaz wiemy jak wygladamy :) Co tu duzo pisac same laski!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mam takich dojść i tu jest problem ale widzę że trafiłam na właściwą osobę :) jak się zdecyduje to się zgłoszę do ciebie :) a nie myślałaś żeby swoje jakieś projekty spróbować sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam Emilcia,myslałam! Ta mysl chodzi za mna juz od dłuuuuugiego czasu:) I mam nadzieje ze uda mi zrealizowac to przy okazji otwarcia nowego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie zdecydowałaś się na sklep internetowy? mała małpka no dawaj maila ja też wyślę fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha a masz jakieś fotki swoich projektów? kurcze ciekawa jestem jak twoje dzieła wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawialam sie troche w allegro ale wiesz dla mnie to nie to samo. Ja najbardziej w tym wszystkim to lubialam kontak z ludzmi :) Zawsze bylam straszna gadula :) Jesli chodzi o koszta utrzymania sklepu to wychodzi prawie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia jutro popatrze i cos ci wysle na email. Napewno cos znajde tylko wiesz w wiekszosci to sa projekty zaprezentowane na mnie bo jak pisalam wczesniej szyje w wiekszosci dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała małpka wysłałam :) a piszesz się z nami na spotkanie we wrześniu lub październiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny mialam was pytac ktora z was czytala *Dom nad Rozlewiskiem* kurcze tyle szumu bylo kolo tej ksiazki i tak wlasnie czaje sie na nia ale jeszcze zanim ja kupie to pomyslalam ze zapytam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Małpka jak pogoda sie poprawi to mozna cos pomyslec:) U nas w Gorzowie to od kilku dni tylko deszcz i deszcz a zimno jak by jesien juz szla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia ale powiem ci ze juz nie moge doczekac sie tego spotkania! Cos mam czuja ze bedzie fajnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny koniecznie musicie wpaść do elbląga u nas pogoda naprawdę piękna ciągle upały :) martucha nie czytałam tej ksiązki no i wstyd się przyznać ale nie pamiętam nawet kiedy ostatnio miałam jakąś ksiażkę w reku :( no chyba że podręcznik do pierwszej klasy szkoły podstawowej mojego synka. Ja też już nie mogę doczekać się tego spotkania a co do ciebie martucha mam wrażenie że jesteś taką samą wariatką jak ja więc powinno być super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musze juz leciec cos moja corcia dzisiaj budzi sie ci chwile. Do jutra! Życze wam spokojnej i oczywiscie przyjemnej nocy :) :) :P Pa buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała małpka rzeczywiście piękne widoki :) widzę że masz taki sam wózek jak ja miałam tylko że miałam w zieleni powiedz jak ci się sprawuje? bo mi kólko odpadło i jak synek miał 7 miesięcy to się go pozbyłam i zmieniłam na inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×