Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

no to rzeczywiście iskierka wiele przeszłaś w życiu. coś tu znowu ucichło. Zabieram się za prasowanie jak zwykle mam ogromną górę tego :( nie wiem czy kiedykolwiek będę miała tak wszystko poprasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia ja mam ten sam problem z prasowaniem :) Szczerze mowiac to nie nalezy to do moich ulubionych zajec :) A ucichlo bo dziewczyny szykują sie do swoich imprez :) Ja wlasnie czekam na rodzicow bo pojechali cos zobaczyc do castoramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Co tam slychac? Jak tam poczatek dzionka? U nas dzisiaj super pogoda! Sloneczko swieci od rana wlasnie obmyslam na dzisiaj plan dzialania :) W taka pogode trzeba zrobic jakis fajny wypad! Akurat skozystam z okazji za sa dziadkowie i zabiore gdzies wszystkich :) A co tam u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , ja juz mam dzień zaplanowany . jak mały wstanie ( bo właśnie ucioł sobie drzemke ) idziemy na targ i kupie troche kurek , włoszczyznę i zrobie zupe grzybową . potem musze okna umyć bo juz troche się zakurzyły . zrobie pranie troche ogarne mieszkanie ok 16 jade do mojego szwagra i jego zony na wieś to chociaz troszke mały sobie poprzebywa na świerzym powietrzu a i ja odpocznę bo małym sie bedzie zajmowała starsza córka szwagra . czy waszym dzieciom tez wyskakuja takie potówki ? , jak z tym walczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja idę na spacerek po drodze zrobię zakupy dziś martucha robię twoje placki :) iskierka podziwiam cię normalnie jaka ty obrotna dziewczyna jesteś :) robisz słoiki dziś myjesz okna ja do swoich się zbieram i jakoś zebrać nie mogę mój synek to mi nie pozwala na takie rzeczy wszystko muszę robić jak śpi albo jak maż go zabiera na spacer. W przyszłym tygodniu podrzucę małego teściowej to też umyję okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia daj znac czy ci smakowały! :) A robisz jakas impreze na zblizającą sie trzydziestke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Iskierka skad ty tyle tej krzepy bierzesz?:) Ja jak umyje okna powiesze firanki to juz mam dosyc :) Chociaz jak mialam dwadziescia lat to tez moglam robic p[o sto rzeczy na raz w ciagu dnia :) Nie zebym pisala ze jestem stara tylko jakos tak z wiekiem przechodzi ! :) Emilka tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martucha mam tak mam :) zresztą moje dzieci ( tzn młodszy synek) np nie dadzą mi za dużo porobić w domu jak tylko zaczynam się krzątać po kuchni mały podlatuje do mnie wiesza mi się na spódnicy i jęczy i muszę się nim zajmować, tak samo jest z prasowaniem mogę to robić tylko jak spi sobie bo podchodzi do deski i ją szarpie na wszystkie strony z myciem okien jest to samo wspina mi się na krzesełko, piszczy że chce płyn do mycia okien itp więc jak coś już chcę porobić w domu to muszę małego zawieźć do mamy lub do teściowej albo męża wyganiam na spacer. i co martucha gdzie pojechałaś z rodzicami? ja jutro jadę tu http://www.nowaholandia.pl/pl/osrodek.html wejdź w galerię to zobaczysz zdjęcia. Często tam jeździmy fajne miejsce dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam niedawno z zakupów goraco jak cholera okna prawie umyte jeszcze tylko w kuchni mi zostało .ja po prostu nie lubie sie nudzić . wole coś zrobic niż siedzieć na tyłku ostatnio jak mi się nudziło to zrobiłam cały gar gołabków i je zamroziłam . kupiłam młodą kapustę i mam zamiar zrobic bigos ale jeszcze nie wiem czy znajdę na to wene . nie wiem ja wy ale ja czasami gotuję czegos wiecej i potem to mroże w razie jak by mi sie nie chciało gotować to myk wyjmuje z zamrazalnika i mam obiad . wiecie co mój mąż troche narzeka na moje gotowanie poniewaz ja jestem wegetarianka a on miesożerny :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja się hyba do was dołaczę mam 2 dzieci 9 lat i 2,5 roku dziewczynki i w dodatku mieszkam w takiej miejscowości gdzie sie nic nie dzieje wiec siedzę w domu albo jestem w pracy i sprzedaje buty hehe.tu nawet pozadnego placu zabaw nie ma ,juz nie wspomne o znajomych do pogadania mieszkam tu 3 lata i ie mam żadnej kumpeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że tak piszecie o jedzonku ,ja dzisiaj miałam racuszki z jabłkiem mniammmm pychotka,a wy dziewczyny po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową koleżankę :) poszukaj tabelki i sie dopisz :) tam jest podany wiek każdej z nas i miejsce zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka to ja przy tobie też bym się nie najadła. uwielbiam mięso i nie wyobrażam sobie żebym mogła z niego zrezygnować chociaż raz dziennie muszę zjeść coś z mięsem :) kiedyś czytałam taki artykuł o grupach krwi i jaka dieta dla poszczególnych grup krwi jest dobra i w mojej było właśnie mięso. wegetarianie najczęściej mają grupę krw A zgadza się iskierko masz taką grupę krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! :) Emilcia super to miejsce co dalas linka!!! Kurcze zeby bylo blizej to bym wpadla bysmy zorganizowaly wieczorek zapoznawczy :) :P Witam nowa kolezanke! :) Widze ze moj rocznik :) A skad jestes? Iskierka jak ty wytrzymujesz bez miesa?:) Ja przynajmniej raz w tygodniu musze zaliczyc jakiegos gyrosa albo kebaba :) A gdzie sie podziala Malinka? Ciekawe czy\ juz wszystko zrobila na impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam dzisiaj z rodzinką nad wodą bylo SUPER!!! U nas chyba z 30 stopni dzisiaj! A wczesniej jeszcze zabralismy Oliwke do Bajkolandi wiecie taki kompleks z salami zabaw dla dzieci :) Kurde sama sie wybawilam jak dziecko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzisiaj narobiłam . zrobiłam bigoś . umyłam okna a niedawno skończyłam przebierać kurki i gotuję z nich zupę . poprasowałam ubrania a teraz skończyłam malowac paznokcie . mały dzisiaj bardzo grzeczny jeszcze nie śpi , bawi sie w łóżeczku zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka weź już nie pisz co robiłaś bo ja się czuję przy tobie jak totalny nierób :P martucha robiłam dziś te placki są bardzo dobre ale na zimno jeszcze bardziej mi smakują ciągle podjadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia ja tez je na zimno podjadalam :) Zreszta moj mąż też :) Iskierka moze ja cie zatrudnie na świeta Bozego Narodzenia :P Wtedy jest zawsze najwiecej pichcenia :)! Ok dziewczyny uciekam bo maz umowil sie z bratem na skype i bedzie teraz cały wieczor okupowal komputer :) Do jutra! :) A tak na marginesie to cholernie sie ciesze ze ten nasz topik caly czas jest! :) Powiem wam ze juz by mi smutno bylo bez was! :) Pa pa buzialow 102! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo polubiłam ten topik właściwie to was polubiłam dziewczyny jesteście super :) ja też już uciekam biorę się za kolejną porcję prasowania iskierka wjechała mi na ambicje ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częśc dziewczyny :) mały śpi ale jak tylko wstanie jedziemy za miasto polata sobie troszkę :) malinka wszystkiego najlepszego dla synka od cioci :) to dla małego 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia! Jak bedziesz miala chwilke odbierz poczte. Wiem ze powinnam wyslac jutro ale caly dzien mnie nie bedzie wyjezdzamy nad wode wiec pomyslalam lepiej wczesniej niz za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha dzięki kochana jesteś 👄 ja dziś z rodzinką byliśmy na nowej holandii ( gdzieś tam wyżej wkleiłam link do tego) było fajnie spacerowaliśmy, zjedliśmy kiełbaski z grila ja sobie strzeliłam piwko z soczkiem, mały latał na placu zabaw. Potem pojechalismy do centrum handlowego i mąż mi kupił super torebkę i taki wisior na szyję :) w ramach prezentu urodzinowego :) a to jeszcze podobno nie koniec prezentów od niego super już nie mogę doczekać się jutra :) malinka daj znać jak udała się imprezka urodzinowa synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was też jest taki zwyczaj że na roczek dziecku kładzie się książkę, długopis, różaniec, pieniądze i kieliszek, dziecko musi coś wybrać z tych przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×