Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Ja dopiero mam 11 tydzien ciazy:) W ktorym tygodniu poznajemy plec dzieciatka?:) Stokrotka nie przejmuj sie napewno trafisz na dobrego lekarza tym razem. Akocz ale masz duzego chlopczyka :)Gratuluje:) Pozdrawiam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
plec mozna poznac okolo 20 tygodnia tak mi sie wydaje, , ja poznalam plec dopiero w 31 tygodniu bo dzidzia dopiero wtedy zechciala pokazac co ma miedzy nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały bezwstydnik to już w trzecim miesiącu pokazywał co tam ma, na początku to mogła być jeszcze pępowina, ale juz już były przypuszczenia, że to synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Akocz ze tak wczesnie sie dowiedzials:) Monia a Ty musialas byc cierpliwa bo ja bym jakbym sie nie dowiedziala od razu:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no tak to jest z tymi maluchami czasami pokazuja a czasami nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja moze nie mialabym nic przeciwko temu nacieciu krocza, bo zona meza brata nie miala cietego krocza i popekala :/, boje sie tylko tego jak sie bede czula po tym nacieciu, bo z tymi szwami to roznie bywa :/, wiem ze i tak w czasie porodu wszystko mi bedzie jedno, obby szybko urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, zalezy w jakiej pozycji bedziez rodzila... Jelsi bedziesz rodzila w pozycji kucznej to jest inaczej... Musisz sobie dobrze przemyslec sprawe :) Nie mowie - bo ja tez nie wiem, czy i tak jednak nie bede cieta - tego nikt nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oj dziewczynki nic mi sie nie chce robic, strasznie leniwa sie zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
bylam dzis w poznaniu i kupilam fajny spiworek na zime i czapeczke gruba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a jak sie czujecie ogolnie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja nie mialam skurczy w nogach ale od pewnego czasu mam skurcze w okilach lewego jajnika. Dzis mialam ostatni dzien szkoly rodzenia, mowila nam o karmieniu piersia :), ogolnie fajnie wspominam te zajecia, czasami byly nudne ale do wytrzymania :), jejku zostal mi tylko pazdziernik i jeden tydzien listopada, lae powiem wam ze mi sie juz zaczelo dluzyc. Matakusia wybralas juz imie dla malutkiej??? bo u mnie bedzie Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja nie mialam skurczy w nogach ale od pewnego czasu mam skurcze w okolicy lewego jajnika. Dzis mialam ostatnie zajecia ze szkoly rodzenia, mowila nam babka o karmieniu piersia. Jejku mi zostal juz praktycznie tylko pazdziernik i jeden tydzien listopada, ale powiem wam ze mi sie strasznie dluzy teraz, wszystko juz mam kupione, czekam tylko na materac do lozeczka. Przymierzalam wczoraj buty jesienne i zimowe kozaki i niestety czeka mnie nowy zakup, bo nie mam butów na jesien i zime :/, stopy mi bardzo popuchly i nie wchodza mi w buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oj dwa razy mi sie cos weszlo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak monia. Imie wybrane. Adrianna :) Bedzie mala Adusia nasza :) A Majke zawsze chcialam, tlyko, ze zanim zaszalm w ciaze mama kupila kotke i jej dala na imie Maja :P Wiec moje dziecko juz nie moze miec takiego imienia :) A co do spuchnietych nog to wiem, co to znaczy juz teraz... :/ Wiec tez nie wiem, co bedzie z moimi zimowymi butami :P A Ty jak sie czujesz ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no imie bardzo ladne wybralas, ja czuje sie roznie, jest mi ciezko juz z tym brzuchem, ale ogolnie czuje sie dobrze, ciezko jest mi tylko wieczorem, ale jak moge odkurzac, sprzatac to chyba nie jest az tak zle :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie jest tak zle monia :P JKa poki co mam nadzieje, ze pojde do lekarza 1 pazdziernika to mi powie,ze dzidzia jest ladnie ulozona i ze moge pojechac do Poznania na 3D - bo BARDZO chce to zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja chcialam zrobic to 3d ale ulozona byla juz glowka do dolu i nie chciala pokazac twarzy, wiec lekarz nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Ja wczoraj byłam w szkole rodzenia pierwszy raz, ale Pani mi powiedziala, że trochę za wcześnie bo od 29 tygodnia, a ja jestem pod koniec 26, jutro się zaczyna 27 tydzień. Ale powiedziała, że to nie szkodzi, więc pooddychałam trochę przeponą i mam poćwiczyć w domu. ładne imiona wybrałyście, ja też miałam mieć Majkę, ale będzie Kuba (nie Jakub). Rzeczy to muszę jeszcze tyle kupić, że hoho, pora chyba zacząć. To znaczy już mam ciuszki, ale te inne jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akocz, moj maz jest Kuba i nasz syn na poczatku tez tak mial miec na imie ;) No ale jest dziewunia, wiec odpada :P A co do skzoly rodzenia, to pytalam, dzownilam i tez mi powiedziala, ze tak gdzies od 29 tc :) Ale jak zaczelas juz teraz, bedziesz miala wiecej czasu, zeby pocwiczyc w domu :) A za zakupy powoli sie zabieraj, bo mowie Ci... wszytsko drozyzna straszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wszystko jest strasznie drogie, takie ubranka ktore starxczaja na kilka tygodni to kosztuja i to sporo :/, zreszta posciel dla dzieci jaka jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Wam powiem tak: Posciel (komplet)u mnie kosztowala 225zl. (ochraniacze, poduszka, kołdra, baldachim-moskiteira, rozek) ---> normlana poduszke i koldre kupilam lacznie za 140zl. zostal mi jeszcze materac (ok.90zl) i inny komplet posiecili, ale to moge dokupic same poszewki (tej samej firmy) za 90zl. nie musze juz kupowac calego kompletu za 225zl. Ale samo to zobaczcie ile juz kosztuje... a co tego jeszcze inne potrzebne rzeczy? Woooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no masakra, wlasnie tyle to kosztuje, plus lozeczko i takie tam rozne rzeczy, ja za spiworek na zime zaplacilam 150 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na szczęście te kombinezony na zimę mam i dużo ciuszków, tylko kilka kupiłam, mam wanienkę, matę edukacyjną, fotelik samochodowy, ale te resztę rzeczy typu pieluchy tetrowe, pościel, łożeczko, przewijak itd. to muszę wszystko kupić. Duzo by wymieniac co trzeba kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×