Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Gość monia1312
no mam nadzieje ze nie szkodzi , zawsze usg mam robione co 10 tygodni, ale teraz tylko wypada mi jedno tydzien po tygodniu bo zrobila w przychodni, ale ja wole isc na lepszy sprzet, pozniej to juz pewnie przed porodem bede miala usg. Takze zbyt czesto nie mam robionego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pierwsze 3 miesiace ciazy mialam robione USG co 2 tygodnie, od 4 miesiaca ciazy mam robione co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no to ja mam co dwa miesiace, tylko teraz tak mi przypadlo w odsteoie tygodnia, no ale coz. A tak poza tym to jak sie czujesz? Duzo masz rzeczy dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj baaaardzo duzo ;) Całą komode mam... ciuszki, przybory, koce, reczniki, kosmetyki - to wsyztsko zasluga mojej mamy, czyli oszalalej babci :P My kupilismy lozeczko, ale lezy sovie w garazu i czeka na narodziny :) Mimo, ze mam juz duzo rzeczy, to sporo trzeba jeszcze dokupic ;) A Ty jak kochana stoisz z tymi rzeczami? czuje sie generalnie dobrze, chociaz przedwczoraj troche przeforsowalam ze sprzataniem i wczoraj mnie pobolewal brzuch... i plecy potwornie mnie bola czsem... w nocy dzis bylo najgorzej... przewracalam sie z boku na bok a i tak bolaly i to mnie budzilo :/ A dzis jakos lepeij, chociaz te plecy czuje caly czuje... :/ A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Co do Usg tez mam teraz co dwa tygodnie:) Za tydzien nie mam ,24 znow USG:) Eh pwoeim Wam ze ja pierwsze ciuszki bede miala zaniedlugo od siostry z Kanady bo ma coreczke 1,5 roczna :) i mi poprzysyla kilka ciuszkow:)ogolnie to juz chodze i bym chciala zaczac kupywac ale za wczresnie bo to dopiero 8 tydzien:) Co do samopoczucia matakusia widze ze tez mialas trudnosci jak ja ,nad ranem sie obudzilam z okropnym bolem brzucha;/ Az sie popkalam teraz lepiej ale dalej tak dziwnie..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi bólami w podbrzuszu to witam w składzie... Ja od 2 tygodni mam takie ciagnace,nieraz nie moge sie podniesc jak czlowiek z łozka...Po nocy jest ok,bo jak sie pupa wylezy i nie lata po chałupie cały dzien to widocznie miesnie odpoczywaja i jest ok. Ale jak sie czasami przeforsuje to nie jest fajnie:( Zreszta od tygodnia jade na duphastonie,bo minimalnie skrocila mi sie szyjka,no ale coz zrobic... Teraz wizyta tak jak u Matakusi 10 wrzesnia to zobaczymy -moze sie polepszylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja generalnie teraz odpoczywam i bycze sie u mamy :) No i jeszcze sie najadlam kapusty z grochem (tzn z fasola), bo tak mi sie jej chcialo i babcia mi zrobila... no i mnie tak wzdelo, ze ho, ho.. glupia, bo trzeba bylo tyle nie jesc... teraz tez tak dziwnie mam w tym brzuszku.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczynki mnie tez bardzo bola plecy i wogole juz jest mi bardzo ciezko, widze ze Wy tez macie czesto usg, wiec chyba nie jest to szkodliwe :). A co do ubranek to ja dopiero zaczynam kupowanie, kupilam duzo sztuk spioszkow i narazie body, musze jeszcze pokupowac reszte, jakies bluzeczki, rajstopki i ubranka takie od wyjscia, bo przeciez dziecko nie bedzie caly czas w spioszkach :), aaa no i wozek mam, po lozeczko ide w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a co z ubranek macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
iska ty to uwazaj z tym skracaniem sie szyjki, odpoczywaj i nie szalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... ja to mam spioszki, body, pajacyki, koszulki, spodenki, skarteptki... kombinezony, spiworki takie... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie kupuje nic.... Spokojnie zdaze pod koniec ciązy:) Poza tym u mnie nikt tak nie szaleje z kupowaniem i baaaaaaaardzo dobrze bo trzymac tyle czasu tego wszystkiego nie mialabym ochoty:P. A moja mama i teściówka wychodza z zalozenia,ze nie powinno sie kupowac za wczesnie i ze jest teraz tego tyle,ze wystarczy 2 x zrobic wypad do sklepow i gotowe.Poza tym-kilka znajomych ma podobne odczucia;)W 8 m-cu zczne sie rozgladac:] Z wózkiem trzeba bedzie sprawe przemyślec troche wczesniej -ale to tylko z tym...W kwestii łózeczka itp to czeka nas małe przemeblowanie ale i tak poczekamy z tym spokojnie do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie -znajomych,ktore niedawno rodziły;)-bo wyszło troche bez sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no w sumie tak , ja zaczynam juz kupowanie bo u mnie porod juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iska, ale jakbys zobaczyla oczy mojej mamy, proszacej o pozwolenie na kupno paru rzeczy to nie moglabys odmowic :P A reszte dostalam od siostry mojego meza, bo jej juz te kartomy przeszkadzaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no to masz duzo matakusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no i dobrze, narazie sie nie wykosztowalas :), a ubranka dla dziecie to sa cholernie drogie i te wszystkie kosmetyki, szok, no ale co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczyny macie problemy z dziaslami bo mi ostatnio troche puchna :/, musze wymienic szczoteczke i plyn do plukania zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak monia, ja tez mam ten problem. Tzn. mnie nie puchna, ale mi krwawia, jak m yje zeby :/ Zmien sobie szczoteczke na miekka i zapytaj w aptece czym masz myc zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no i tez czasami krwawia, wkurza mnie to, teraz mam taki plyn z colgate, ale on jest z alkocholem i jest strasznie niedobry, kilka razy plukalam nim zeby bo juz nie moglam wytrzymac jak mi tak puchly i mnie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a mi w poniedzialek 31 tydzien , o matko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dzisiaj popadlam w wir zakupow, kupilam troche ciuszkow, jeszce tylko w pazdzierniku kupie jakis kambinezon i jakies dresiki na zime dziecku. Jutro kupouje lozeczko i wyposazenie do niego. :) zostana mi jeszce zakupy do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wiecie co, kiedy najlepiej zrobic usg 3/4d?, ja od poniedzialku bede w 31 tygodniu wiec mysle ze to chyba juz za pozno na taka przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie jest za pozno :) Nawet fajnie bym powiedziala :) Powiedz lekarzowi i idz na to USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny...? A robi Wam sie czasem tak na chwile twardy brzuchol? Bo mnie tak... to chyba te skurcze, ktpore sa bezbolesne i zupelnie normlane... przygotowujace macice do porodu,jednak ja juz zalapalam schize, a lekarz dopiero 10 wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
tak matakusia ja tez mam czesto twardy brzuch, zwlaszcza pod koniec dnia, ale to jest normalne. Mi lekarz powiedzial ze jak jest twardy brzuch to rece z daleka od brzucha bo wtedy macica sie bardziej pobudza. A ja mam jeszce takie skurcze w lewym jajniku, trwaja bardzo krotko bo moze ze dwie sekundy, ale czasami mocno ukluje. A z tym usg to pomysle jeszce, bo zeby nie bylo za pozno. w 31 tyg dziecko juz jest spore wiec nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×