Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Gość monia1312
pomysl akocz a napewno szuflada ci sie przyda, ja tez nie mam duzo szaf w domu, wiec szuflada bedzie mi przydatna, zastanawialam sie tez nad plozami, ale zrezygnowalam, zawsze mozna dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS:) Widze ze wszystkie powoli sie szykuja na przywitanie swoich pociech:) Ja szafa pusta ale siostra moja przeslala mi walizke ciuszkow przez nasza kuzynke wiec cos juz tam mam:) A kupywanie zacznie sie od stycznia :) tak mysle ze to bedzie juz dobry czas:) A co do tych rozmiarow to jak pamietam moja siostra kupywala 56 bluzeczki i kilka spiochow a pozniej wieksze ,bo dzieciatko szybko rosnie:) Teraz to glowe mam zajeta organizacja naszego ślubu :) Wczoraj bylam na fryzurze probnej :) WYmyslilam sobie ze nie bede miala welonu tylko kwiaty we wlosach ,dzis tak przegladalam kwiaty na internecie ,mysle ze storczyki bede milaa we wlosach i bukiecik:) Mam do WAs pytanie z jakich kwiatuszkow mialyscie bukieciki ślubne? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja mialam bukiet z bialych i zoltych róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczyny mam pytanie, jakiej firmy kupujecie srodki pielegnacyjne dla maluszka chodzi mi tu o oliwke chusteczki, pudry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spelniona, ja mialam bukiet z jasnorozowych roz takich... a wydaje mi sie, ze fajnie by bylo, gdybys miala te same kwiaty we wlosach jak i w bukiecie :) Monia ja mam narazie wsyztsko Mustelli... pudru narazie nie kupilam... no i sudocrem tez bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a co myslisz o hipp lub zwyklej nivei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kochana nie wiem... Nivea chyba lepsza :) A zastanwialas sie nad Oliatum? Tez nieuczulaja, tak jak Mustella... ja najpierw mialam wybrac wlansie Oliatum - poczytaj sobie na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
daj znac jak po jutrzejszych badaniach matakusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac na pewno :) I Ty rowniez monia :) Bo z tego co pamietam, masz 11 wrzesnia badanie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
tak 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja się przeziębiłam, leci mi z nsa i gardlo mnie strasznie boli. Na 13.30 idę do lekarza rodzinnego, na szczęście nie mam gorączki, ale czuję się źle. Matakusia ty też już kupujesz kosmetyki dla maluszka? Kurczę to ja jakaś opóźnina jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że johnoson & jojhnoson jest nie za dobry, z tego co słyszałam to wysusza dzieciom bardzo skórkę, zresztą jak sama kiedyś używałam oliwki to rzeczywiście rewelacji nie było. A Oilatum jest podobno super i Nivea też dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja chyba zdecyduje sie na nivea. Akocz to ty lez i wylecz sie, koniecznie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... ze tak powiem.... moja mama kupila :P Ale ja wybralam ;) Musicie sobie dobrze poczytac na forach o tych dzieciecych kosmetykach i wtedy podjac decyzje... Ja wybralam Mustelle, chococ bardzo tez zastanawialam sie nad Oliatum, bo nie uczula, a tio jednak BARDZO wazne! akocz, teraz sie przeziebilas? Fuck... taka pogoda ladna... Ja to sie boje przelomu jesien - zima, bo zawsze wtedy choruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie wiem czemu tzn. okno było w nocy za mocno otwarte, a zresztą u nas jakiś wirus chyba lata w powietrzu bo moja mama chora, koleażanka i jej cala rodzina i wgóle wszyscy chodzą zakatarzeni jacyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
moj maz zawsze otwiera okna w nocy a ja musze za nim zamykac, bo kiedys tez wstalam z wielkim katarem i przeziebilam troche plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny wiec znowu wyszlo, ze dziewczynka :) Wyniki badan rewelacyjne, szyjka swietnie, w ogole super wsyztsko :) No moja mala wazy juz 649g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
to super, ciesze sie bardzo, dbaj o siebie, ja ide jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dam znac wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
akocz jak twoje samopoczucie bo mnie tez dopadlo przeziebienie, straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy dziewczyny... :/ Dbac o siebie a nie sie przeziebiac :/ To teraz herbatka z cytrynka i miodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..moja corka ma juz 8 lat.....ale urodzilam w 7 miesiacu i bylo wszystko ok......urodzilam szybko i bez bolu(no skurcze byly czasami bolesne i szycie takie nie mile klucie) w 15 minut :) Wiecej sie chyba panikuje.,jak boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no juz jestem po, na 200% dziewczynka, wszystko jest w porzadlu, wazy 1630 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No monia.... jestem pod wrazeniem... Twoja kobietka jest juz po porstu WIELKA :P Super, ze wsyztsko jest w porzadku :) A jak zimieniem moja droga? Wybrane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no juz duza jest, wybrane imie chyba bedzie Alicja lub Maja ale wole Alicja bo na Maje kazdy u mnie wola Majka a przeciez to dwa rozne imiona :). Minalam zrobic usg 3d ale nie pokazala buzki i nie zrobilismy. Z tym przeziebieniem to juz mi lepiej stosuje domowe sposoby aby minelo. wszystkie narzady sa w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a Ty matakusia masz juz imie?? dla ksiezniczki? kupilam dzis nosidelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
aaaaa i pomylilam sie wazy 1652 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×