Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Kochane:) Troche spoznione ale szczere zyczenia: WESOŁYCH ŚWIĄT!!! _______________./\. ____________ __>_( ?? ? . ___________@.¦ '(-) ¦ *$ ________? "( ()¦t (?)o*¦* _______(-),-¦.-? _Q@,0 ?(-) ____________>o*o? @.< _________o`-.¦.-@""-Q '¦~@' ______¦.'`? ¦ *? ?? ‘¦ @`-.) ____? o (-). @* '-@? ’Q.*(-)’? __________? -¦-'? ¦._ ? _______@.¦ '*Q ¦ *(-), @.¦ '* ___.¦' @ _ ?¦ _.-'~¦-. @ ´(¦)`-*.o __.(-)* ¦ ..-' (?) o *.(?) 0 *(-)`) _________(? ) '-._¦__(?)@ ____;--¦' ¦? 0‘(?) Q o *¦ * ? ¦ ___ * (?)._¦__* .Q.~ ¦- ¦?. 0 () Q _(-)* ¦ *‘ o * ¦ _(-)Q~ ¦? __?¦__ ____________-----___________ _________---------__ Leci do Ciebie aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na Twym stole go położy i ode mnie życzenia Ci złoży. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia!!!! KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............15................10.01.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............2..............10.01.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, Święta i po świętach .... Mam nadzieję, że przyszły rok będzie dla NAS staraczek lepszy niż ten dotychczas. Wierzę, że na tym topicu zaświeci słońce a 2010 rok będzie dla NAS wszystkich szęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu cisza... :P Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim,żeby był bardziej udany niż ten ubiegły i oczywiście szampańskiej zabawy!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nowy rok rozpoczęłam rzewnymi łzami, cały czas chce mi się wyć . Ja od 8 lat staram się o JEDNO dziecko, a właśnie dostałam info od mojej starszej siostry, że jest w ciąży z SZÓSTYM!!! To niesprawiedliwe! Cholernie! Jest mi bardzo bardzo smutno! Bardzo! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha-rzeczywiście smutna sytuacja... Też nie mogę tego pojąć,że jednym przychodzi to tak łatwo a drugim niestety nie... :( Już też coraz bardziej trace siły i wiare i ciąglę myślę tylko o jednym,płacząc po cichu... Czy to tak wieleże pragniemy mieć dziecko i pokochać je całym ogromem miłości? czy naprawde tak wiele? Czemu Bóg nas tak karze...? To jest bardzo bolesna kara...Być kobietą i nie móc doświadczyć tego cudu,jakim jest stan błogosławiony,dziecko... Czasem myślę jestem kobietą,a nie mogę spełnić tej jednej podstawowej roli... :( :( Pytam DLACZEGO? :(:(:(:(:(:( Pozatym u mnie 3 cykl starań uważam za stracony,jeszcze nieoficjalnie,ale tak czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha w ogóle Ci się nie dziwię, że masz dość ! Powiedz mi próbowałaś inseminacji albo in vitro ? 8 lat to kawał czasu ... co na to lekarze? Kamyskaa - 3 cykl to nie tak źle...u mnie 1.5 roku ale nie tracę nadzieji. Obecnie jestem stymulowana lekami, jakoś specjalnie nie nastawiam się na MEGA efekty w postaci ciąży ale wiem, że gdybym nie probowała to mialabym później do siebie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, czytam to forum i pocieszam się, że nie tylko ja mam problem.... Od 10miesięcy staramy się o dziecko i niestety nic... mam już dośc robienia testów ciążowych i psucia sobie humoru...każdy miesiąc i każda @ to przygnębienie potem wyliczanie dni płodnych ...testy owulacyjne starania...oczekiwanie...test ciążowy..i znów zaczyna się nowy miesiąc... Mam już tego dosyć, moja gin mówi, że powinnam przestać ciągle myśleć o dziecku, że to pomoże mi zajśc w ciąże...ale ja już nie mam sił..Mo znajomi pocieszają mnie bo niektórzy po 20miesiacach starania dopiero doczekiwali się fasolki inni starali się 4 lata i się udało. Ponoć niema reguły...Ale ja jóż zaczynam wątpić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrusku po 12 miesiącach nieudanych starań możesz zgłosić się do specjalisty. Osobiście nie słucham znajomych i ciotek "dobra rada". W październiku zgłosiłam się do kliniki leczenia niepłodności, zrobili mi szereg badań , dotychczas było wszystko Ok ale okazało się, że jeden hormon mam podwyższony i być może to jest przyczyną naszych nieudanych starań. Od tego miesiąca mam stymulowaną owulację lekami i nawet jeśli nic nie wyjdzie to jestem z siebie dumna, że coś robie w tym kierunku....był czas na starania teraz uważam , że jest czas na starania połączone z leczeniem. Co ma być to będzie ale nie mogłam dłużej siedzieć i myśleć czy jestem zdrowa, chora czy może zbyt intensywnie chcę dziecka. Co do testów ciążowych to nie mogę na nie patrzeć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bett napisz mi na nk Twój numer gg,chciałabym podadać...J Jeśli oczywiście zechciałabyś :) u nas "niby" 3 miesiąc starań...ale też ponad rok przytulanek bez zabezpieczenia...i nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa zaraz Ci napiszę na NK, tylko napisz mi o której mam być godzinie bo raczej nie siedzę na GG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett- przeważnie jestem tak ok.17... :) Dziewczyny nie orientujecie się może czy na "własną rękeę",tzn bez skierowania można zbadać sobie hormony,i ile ich badają-czy są to tylko podstawowe czy szczegółowe? zastanawiam się czy nie mam coś z hormonami,tak strasznie bolą mnie piersi przed @ :( bolą mnie task mniej wiecej od kwietnia,uprzednio nie bolały. Biore castagnus,lecz bez rezulatów... Mówiłam lekarzowi,lecz nic nie powiedział o tym bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett- przeważnie jestem tak ok.17... :) Dziewczyny nie orientujecie się może czy na "własną rękeę",tzn bez skierowania można zbadać sobie hormony,i ile ich badają-czy są to tylko podstawowe czy szczegółowe? zastanawiam się czy nie mam coś z hormonami,tak strasznie bolą mnie piersi przed @ :( bolą mnie task mniej wiecej od kwietnia,uprzednio nie bolały. Biore castagnus,lecz bez rezulatów... Mówiłam lekarzowi,lecz nic nie powiedział o tym bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dawno mnie tu nie było i dziś w oczekiwaniu na @ postanowiłam do Was zajrzeć ;) Myślałalam, że spotka mnie miła niespodzianka i przynajmniej połowa z Was będzie już 2w1, ale widac to nie takie proste :( Mi też się nie udaje :((( Dzisiaj 35 dc, @ nie ma, a objawy są, myślę, że jutro rano zawita i do mnie :( Mój M mówi, żebym tak o tym nie myślała, ale jak to mam zrobić? Jak ja tak bardzo chcę być mamą. Dookoła też słyszę, że znajomym też się nie udaje... Bez sensu to jest, mamy warunki itp. a nie mogę zajść w ciążę... Robiłam ostatnio badania i prolaktyna dalej podwyższona, choć już nie tyle co ostatnio, no i progesteron za niski. Jeszcze mam tyle stresów z moim....hmmmm...."szwagrem" Kamyskaa, badania można zrobić na własną rękę, ja za prolaktynę i progesteron zapłaciłam 49zł. Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu - fajnie, że napisałaś. Widzę, że wszystkie jedziemy na tym samym wózku :( Żadnej z nas jeszcze się nie udało, chociaż w dalszym ciągu uważam, że ta zła passa się odwróci a pozytywne teściory posypią się jeden za drugim :) Dziewczyny co tam u Was ? Myszka zaglądasz jeszcze tutaj ? Biedroneczko - co tam u Ciebie ? Muchacha - jak nastrój, bo ostatnio było kiepsko? Kamyskaa BuziAKI I GŁOWA DO GÓRY :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja własnie wyszłam ze szpitala ja juz chyba nigdy nieurodze drugiego dzieciatka drugi raz poroniłam, choc tym razem wogóle sie niestarałam(ja nawet niewiedziałam ze jestem),na sylwka pojechałam do szpitala z krwotokiem i tam sie dowiedziałam ze byłam w 3tyg. gdyby nie to ze miałam dostep do neta i ogólnie to nigdy niebyłam sama ja niewiem czy z tego dołka (szoku) wyszłabym, ciesze sie ze jest takie forum, ze tak sie trzymamy razem w tej naszej "nadziei" pozdrawiam was serdecznie i cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to wszystko :( A to "dopiero" 4 cykl starań... Okres powinnam mieć ok 31 grudnia, chociaż zawsze mam nieregularne, to się na nic nie nastawiałam, ale oczywiście dzisiaj rano zrobiłam test i nic, jedna krecha :(( Dobrze, że to był ostatni jaki posiadałam, więcej nie będę się katować "zrobić czy nie zrobić". Już kilka razy czułam się okresowo i byłam pewna, że @ tuż tuż, ale dalej jej nie ma. A wiem, że będzie na pewno, tylko jak zwykle się spóźnia. A tak byłabym już po i powoli znów mogłabym się starać. Nadzieję mam do końca, chociaż wiem, że niepotrzebnie, bo wyniki były złe, prolaktyna za wysoka a progesteron za niski i raczej przy takich wynikach nie zaszłabym w ciążę.... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! Anka,miło że sie odezwałaś,choć nie z takimi wiadomościami jakie miałyby być...Musisz wierzyć,wszystkie musimy :* Trzymaj się!!! Żabciu,przykro mi że nie wychodzi...U nas też nic :( Kochana,a Ty jesteś obecnie na jakiś lekach? bo przecież hormony trzeba kontorolować...Co na to gin.? Cały czas bardzo,bardzo,bardzo mocno trzymam za nas WSZYSKIE kciuki,wkońcu ?"Coś" musi ruszyć :) Niedługo wiosna,kto wie... BUZIAKI 🌼 Zbierzmy siły,a pojawią się nasze cuda :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett - i lepiej nie jest :( Zarejestrowałam się już na luty do lekarza, ale wciąż czekam na wyniki mojego partnera... Nie wiem, czy się zdobędzie... Wierzę, że tak... Wie, że moje zdrowie i przywracanie normalności w moim ciele leży w jego gestii. :( Nie wiem też, czy nie powinnam skorzystać z pomocy psychologa, bo dłużej już tego nie wytrzymam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha - świetnie Cię rozumiem i osobiście wydaje mi się , że psycholog to dobry pomysł. Powiedz mi tylko czy wy w ogóle po tylu latach jesteście zdiagnozowani? Próbowałaś inseminacji lub ostatecznie in vitro? Ja ostatnio stwierdziłam, że będę się martwiła dopiero jak wszystko zawiedzie !!! Obecnie jestem stymulowana lekami , później pewnie spróbuje mi zmienić tabletki a jak to nie pomoże to pewnie zaproponuje inseminację ... Trzymaj się Kochana ! A co u Was dziewczyny? Też macie taka pogodę do d**y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki w Nowym Roku! Zycze, zeby ten 2010 byl dla Was lepszy niz poprzedni, zeby starania byly owocne i zebyscie mogly sie tym juz za chwile pochwalic. U mnie juz leci 6 miesiac. Wiemy, ze bedzie chlopiec :) Powoli zaczynamy cos kupowac. Do tej pory sie wstrzymywalam z powodu straconej wczesniejszej ciazy, ale teraz chyba zaczyl mi sie syndrom wicia gniazdka. Zycze Wam tych dwoch kreseczech i pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko - gratuluję synusia :) Już wiecie jak będzie miał na imię? 6 miesiąc - ojej jak ten czas zleciał ...Wysyłaj do Nas fluidy ciążowe bo troszkę nam ich brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett- no mam naprawde nadzieje, ze niedlugo ktoras z Was bedzie mogla sie pochwalic, ze sie udalo i pozniej juz sie posypie :) Co do imienia - to w zwiazku z tym, ze mieszkamy w UK, to chcemy, zeby imie bylo bardzo zblizone w wymowie i pismie w dowch jezykach - polskim i angielskim. Mysle, ze bedzie Konrad, ale kto wie, jeszcze zostalo kilka miesiecy... Dziewczynki, zycze Wam tych ciaz jak najszybciej!!! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............15................10.01.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............2..............10.01.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jak dawno tu nie zaglądałam.Przeprowadzka, praca i przygotowania do ślubu zajmują całe moje dnie. Życzę wszystkim staraczkom upragnionych fasolek w tym roku. Zabciu a jaki miałaś wynik prolaktyny, bo ja mam prawie 27 ale moja lekarka mówi, że niekoniecznie to może być powodem braku ciąży bo nie jest to wielkie odchylenie od normy. W tym cyklu brałam estrofem i coś na k.W końcu wychodowałyśmy pęcherzyk z jajeczkiem (przez 2 poprzednie cykle nie miałam owulki).Powinnam mieć owulację z piątku na sobotę więc działamy a później będziemy czekali na efekty. anka127 tak mi przykro.Nawet trudno mi sobie wyobrazić jak cierpisz.Trzymaj się i nie poddawaj.Jesteśmy z tobą. biedroneczko cieszę się bardzo, że u ciebie wszystko dobrze.Oby tak było do końca.Trzymam kciuki. Pozdrawiam i całuję dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ale u mnie zima za oknem - buuuuu Melduję, że od tego tygodnia biorę się za siebie, zaczynam chodzić na aerobik i jeszcze inne ćwiczenia prowadzone przez tą samą instruktorkę. Nie wiem czy podołam , bo zajęcia są 4 razy w tygodniu ale będę się starała ... Od 7-15 w pracy Szybko zrobię obiadek Wypiję z mężem kawusię I na 18 zmykam na aerobik Hmm trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie padła na zawał serca :P Pozdrawiam w ten zimny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............2..............10.01.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett - jesli moge cos poradzic, to nie pij kawy przed aerobikiem lub innym wysilkiem fizycznym. Moze lepiej jakis napoj energetyzujacy. Jestem byla lekkoatletka i wiem, ze kawa moze spowodowac dosc ostre zakwasy... Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczko - dzięki za info. Myślę, że się przyda bo miałam baaaardzo dłuuugą przerwę od ćwiczeń i wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego :( Na pierwszym miejscu były starania o dzidzię - więc zrezygnowałam prawie ze wszystkiego :( Jak się czujesz? Brzusio pewnie już pięknie widać... no i ruchy fasolki czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Tak mało tu zaglądacie :( a miałyśmy się wspierać... Martwi mnie fakt,że od 4 miesięcy trafiamy dokładnie w owulkę (robię test owu.) i nic :( Kolejny miesiąc czekam na owulkę,zobaczymy co będzie,jeśli znowu nic,to coś z tym pomyślimy... Generalnie mam ochotę tak jak Bett zapisać się na coś dodatkowego-zobaczymy :) Za dużo tego myśleniai,płaczu i cierpienia,może czas powiedzieć sobie,basta?! Bett-a Tobie wytrwałości i dozy pozytywnej energii i humorku :D no i... ;P Ty wiesz :) 👄 Karolina8324 pozdrawiamy pozdrawiamy :) i 3mamy kciukasy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×