Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Cześć dziewczynki... Widzę,że gwarno u nas-dobrze :) Muchacha-u nas staranka są oczywiście,ale w tym miesiącu daliśmy na luz,ponieważ głowy mamy zaprzątnięte remontem mieszkanka...więc przyulanka były kiedy była na to ochota,nie sprawdzałam owulki ani nic innego...nawet tak intensywnie o tym nie myślałam-do czasu :( Kiedy to czuje,że zbliża się @ :( :( i znowu coś we mnie pękło... Już dalej nie potrafie,czuje,że z każdym miesiącem jest coraz gorzej,wysiadam psychicznie :( Tak jak mówie,do połowy cyklu jest okey,a później załamka... I strasznie dołuję się myślą o wszechobecnych ciążach w rodzinie,wśród znajomych... Dlaczego tak jest....??????? ;( Tak bardzo trzymam za nas wszystkie kciuki... ❤️ Tolanka gratuluje i przesyłaj fluidki koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciała wykrzyczeć jak bardzo jest mi źle... czy chęć bycia matką to tak wiele? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa - a ja tak bardzo chciałabym się z Tobą spotkać by razem pójść tam gdzie jest głośno (tory i przejeżdżające pociągi), żeby się wydrzeć do wydarcia strun - a potem się wypłakać ❤️. Innych pomysłów już nie mam. Nigdy nie zapomnę zeszłej zimy (rok temu), jak @ spóźniała się jakieś 7-8 dni (jak nigdy) i miałam tak wielką nadzieję na II krechy. Zamiast nich, przyszła @ :( Wyłam, po prostu wyłam :( Czasem myślę, że ten świat naprawdę jest chory i niesprawiedliwy. Zaraz się jednak przywołuję do porządku, bo negatywne myślenie przynosi tylko negatywne efekty. Dlatego - głowa do góry! Uda się! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to za ponure nastroje? Wiosna prawie puka do drzwi a tutaj załamka goni załamkę ! Musimy się pogodzić z myślą, że my nieco dłużej będziemy musiały czekać na dar macierzyństwa ! I nic nam nie da płacz i rozgoryczenie... U mnie ogólnie też klapa, mój M wyjechał na miesiąc , więc nawet nie myślę o ciąży bo wiatropylna raczej nie jestem :) Zaczynam planować jakieś wakacje i nie nie myślę już kategoriami " a jak będę w ciąży ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesyłam cały worek wirusków ******************************************************* i pozytywnych fluidków!!! nie ma co się załamywać choć wiem że to się tylko tak mówi, sama przez to przechodziłam przez 17 miesięcy :( Teraz jeszcze się denerwuję póki nie zobaczę pęcherzyka z płodem, ale fakt ten wzrost bety mnie uspokoił :) Trzymam kciuki za Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... ja odliczam dni... Zobaczymy... Oczywiście nie nastawiam się, ale się pocieszam słowami: "będę miała dzidzię, będę miała dzidzię..." ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię wiruski :) Oczywiście nie wszystkie, żeby starczyło też dla pozostałych staraczek :) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolanka - a jakie miałaś objawy? beta rośnie cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bett24 w sumie nic specjalnego nie zdarzyło się jakieś jednodniowe dziwne przeziębienie i po tygodniu od zapłodnienia mdłości , ból piersi, częstsze oddawanie moczu, ból jajników i podbrzusza w sumie nic czego nie mozna by podłączyć pod spodziewany okres..... no i brak @ :) Dziś mam 39 dc w środę usg - mam nadzieję że będzie piękny pęcherzyk i może serduszko usłyszę :) Dziś byłam u ginekologa ale niestety nic sie nie dowiedziałam bo ona usg dopochwowego nie miała a tak poza tym to już wiem dlaczego nie chodzę do kobiet - koszmar!!! Już chyba tego nie powtórzę a przynajmniej nie szybko.... Wiruski przesyłam dalej :) ************************************************************ Ps Dziś zrobiłam kolejny test z moczu - by zobaczyć 2 krechy :) takie mocne :) i troszkę dlatego że lekarka mnie nastraszyła bo dla niej ważniejsze są sikańce niż test z krwi więc kazała powtórzyć test z moczu - i krecha testowa pojawiła się w sekundzie dosłownie i jest mocniejsza niż kontrolna :) Piękny widok - wszystkim starającym się życzę by go zobaczyły u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już 12-ty marca, a 29dc - hmm... Ciekawe... Przyjdzie, nie przyjdzie... :O A jak tam u was dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha Nie przyjdzie :) trzymam kciuki i wiruski przesyłam!!! Ja czekam na serduszko - 22 marca mam usg i już powinno być je widać :) w środę (10 marca) był pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym ale na zarodek to za wcześnie było więc czekam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka - ależ Ty masz fajnie ❤️ Ja nadal nic. Ale na test się jeszcze nie decyduje. Zbyt wiele ich w życiu zmarnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po dziecku... 😭 Kolejna szansa poszła się bujać... Nie chce mi się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ............... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha - głowa do góry, ja też dostałam @ kilka dni temu :( W tabelce powinien być chyba 25 cykl starań - jeśli ktoś może to proszę o zmianę bo na moim dziwnym kompie całą tabelkę rozpieprza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom :( laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
muchacha wcale nie jestes przekleta:) moze lepiej nie kupowac testów. wiem to z doswiadczenia bo zazwyczaj wiem kiedy moge sie spodziewac @ i czekam. teraz spóżniała sie tydzien i to po luteinie i kupilam test. to nie był dobry pomysł bo nie moge dojść do sieboie po nim a @ przyszła nastepnego dnia. bez testów jest ławiej! trzymaj sie i pogadaj z kims bliskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........27..............17................14.04.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było.. u nas poważne decyzje i poważne starania. Ostatni cykl rozbujał się do 55dni :O masakra. ale w lutym zrobilismy badanie nasienia, bylismy u urologa z moim m i na usg jajek m. Okazało się że ma zylaki i 82% plemników nieprawidłowych. Faszeruje go witaminami i siebie też. do tego zamówilam ziółka :P zapisalismy sie do endokrynologa na 30marca. chce zeby mój zrobił hormony no i ja w tym cyklu progesteron bo tylko jego nie mam jeszcze. dzis mam 10dc.. do owu jakies 8dni. Trzymam kciuki za Was i prosze mi sie nie poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELUS - podobno usunięcie żylaków to najlepsza droga do rozwiązania problemu z jakością nasienia. Mam nadzieję, że lekarz o tym wspomni. Trzymam za was kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak spoglądam na naszą tabelkę i to jest jakaś masakra - tylko 1 ciąża?? Osób przybywa , niestety II kresek na teście dalej jak na lekarstwo. Mam nadzieję, że wiosna zaowocuje u każdej z Nas pięknym stanem - bardzo mocno w to wierzę !!!! Muchacha - jak tam kobieto, trzymasz się dzielnie? Walczysz z ziołami bo ja twardo je piję :P Eluś - daj znać jak coś będzie wiadomo z tymi żylakami. Kamyskaa - nic się nie odzywasz, może chociaż Tobie się w końcu udało ? Biedroneczko - kulasz się jeszcze? Dzidzia pewnie fikołki robi w brzuszku , co ? Pozdrowienia dla pozostałych babeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett - czy ja się trzymam? Jak tak dalej pójdzie, to zejdę z rozpaczy. I tyle będzie po Muchachy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się już chyba dopiszę :) dziś słyszałam pięknie bijące serduszko :) och jakie to szczęście!!! ale wstydziocha się schowała że doktor ledwo ją znalazł po tym serduszku głośno stukającym :) Może dziewczynka jak taka wstydliwa? :) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........27..............17................14.04.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ............... tolanka...........28...............11.2010................. kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha - dasz radę kobieto ! Ja też walczę już ostatkami sił , na każdym kroku dowiaduję się o kolejnych ciążach moich koleżanek albo nowo narodzonych kruszynkach - a my z mężem dalej NIC :( tolanka - usłyszeć bijące serduszko własnego dziecka to musi być nie lada przeżycie. Ciesz się każdą chwilą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jest kolejna ciaza - bardzo sie ciesze, oby to wplynelo na nastepne, naprawde chcialabym przeczytac, ze kolejna z Was ujrzala dwie kreski! Trzymam kciuki! Bett - kulam sie, oj kulam. Zostalo mi ok 6,5 tygodnia do terminu. Bardzo to szybko zlecialo. Wciaz pracuje, zamykam sprawy w pracy, szykuje wszystko w domu i czas leci przez palce... Troche sie boje, ze sie nie wyrobie. Nie boje sie natomiast porodu, nie wiem dlaczego, bardziej tego, ze jak przyniose synka do domu to nie bede wiedziala jak sie zajac tym malenstwem... dziewczyny, pozdrawiam serdecznie i czekam na wiecej zaciazonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×