Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Hej :) Nova dzięki Kochana za pocieszenie :) Bett test zrobiony, oczywiście jedna kreska. @ dalej nie mam, w czwartek pójdę do lekarza to może mi coś powie, oby tylko jakieś choróbsko się nie przypałętało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego ... chociaz dopóki nie ma @ to jest nadzieja na fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. czy można się dołączyć?? :D 15 września mineło rok od początku starań, jestem rok po ślubie a dzidzi dalej nie ma.. brałam już 3 cykle luteinę ale nie pomogło, teraz w poprzednim miesiącu bralam castagnus na własna rekę ale wydłużył mi cykl (dzis 39dc) i @ dalej nie ma :( test robiony w 35 dc i nic :( pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus - pewnie, że możesz dołączyć :) Witamy Cie serdecznie :) Robiłaś jakieś badania? Ja we wrześniu też będę miała równy rok starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca - test
Witam, mam pytanie i zanim wybiorę się do lekarza, a muszę czekać ponad tydzień :-( szukam odpowiedzi tutaj. Spóźnia mi sie okres i to już 3 tygodnie, podejrzewałam ciążę i ucieszyłabym się, ale 2 testy wykazały brak ciąży. czy test może się mylić?? Miała tak któraś?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś witaj cieplutko :) Pytająca - test ja też myślałąm, że może jestem w ciąży, dwa testy i dwa negatywne, więc raczej u mnie to nie ciąża, ale trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej :) Daj znać co i jak, jak już będziesz wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Na weselu bylo super - pieknie i bajecznie....wybawilismy sie z mezem, ze do konca to juz na boso tanczylam hehehe:) a wczoraj odsypialismy ......:) U mnie @ dalej brak - dzis 44 dc, juz mnie bierze cholera z tym czekaniem....no nic, w polowie wrzesnia odwiedze ginka i pewnie bedzie mi musial dac tabletki na wywolanie, bo inaczej pewnie @ sobie nie przyjdzie......kurcze zeby @ byl w terminie to juz bym byla po HSG, a tak musze czekac.....hmmmmm no nic.....ide po kawke i po sniadanko , bede zagladac......milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam staraczki:) Cześć eluś,witamy w naszym gronie. No to po weekendzie.Czas tak szybko mija.@ nie ma i nadal zero objawów.Już mam dosyć czekania... Myszko cieszę się,że dobrze się bawiłaś, szkoda, że bett nie bawiła się równie dobrze. Zabciaaa nie mart się na zapas, zobaczysz co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje staraczki nareszcie jestescie bo w weekend bylo tu dość pusto;) witam nową staraczke w naszym gronie. Eluś trzymaj sie nas razem jest łatwiej. żabciu ale zbieg okoliczności ja też ide w czwartek do gin. ciekawe co usłyszymy. będe czekać na wieści od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova aby dobre wiadomości ;) Jak to napisała Bett, póki @ nie ma, jest nadzieja... Chociaż jestem pewna, że to z innego powodu się spóźnia. Bez sensu, nie dość, że się nie udaje tojeszcze trzeba czekać aż "królewna" się pojawi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za miłe powitanie :D nie robiłam żadnych badań jeszcze, mialam iść teraz ale przez ten castagnus i brak @ narazie muszę się wycofać.. póki co czekam , bo co mi zostaje... dziś 40dc. Co do mojego męża to łyka magnez + wit b6 i salfazin, ja wiesiołek, folik i wita-miner. no i był ten nieszczęsny castagnus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu ja cały czas mocno kibicuje Nam wszystkim :) I mam nadzieję, że zanim się obejrzymy wszystkie będziemy w ciąży :) Myszko - dobrze, że chociaż Ty byłaś na bajecznym weselu :) Całuję Was staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus - też przerabiałam wiesiołki itp. :) W tym miesiącu próbuję z duphastonem - jesli się nie uda to we wrześniu muszę się zgłosić do kliniki...nie nastawiam się na pozytywny test w tym miesiącu, więc wizyta u lekarza mnie nie ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett ten duphaston na recepte od gin czy sama bierzesz na własna rekę?? na co to jest wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie dalej cisza.... Chociaż dziś już myślałąm, że bedzie @, ale nie ma... Na poprawę nastroju byłam na zakupach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka25
kurcze dostalam dzis okres i mam dola:(((((((((((((((( wczoraj widzialam pajaka w lazience i jak mowi przesad ze na szczescie:(((chyba to kity nie prawda!!!!!Czuje juz ze trace sily ale walcze i staram sie nabierac do tego dystansu by moc normalnie zyc. W pracy ok,z mezem cudnie,chyba los tak chce ze nie wszystko musi sie ukladac jak bajce:)))poczekam jeszcze na fasolke,miesic dwa czy tyle ile trzeba bedzie:)))) moze bardziej sie przygotuje do macierzynstwa:))) Wczoraj myslal;am jaka bede mama?????czy zastanawialyscie nad tym???? Czy bede z nia chodzis do kina,odwiedzac butiki z ciuchami jak dorosnie chodzis do perfumerii,do pubu???jak bedzie wygladala nasza rozmowa o pierwszym razie???jej i moim rzecz jasna:))))czy bedziemy miec ten sam gust,lubic konie??? a moze bede zolza i wychowywala z duzym dystansem do siebie i do swiata?????a moze....... milion pomyslow na minute,nowa ksiazka psychologia dla mlodych mam ???? napewno wiez ze bede ja mocno kochac,juz ja kocham:))))) Pozdrawiam MH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu miałaś dobry pomysł z tymi zakupami:) a kupiłaś coś ładnego? ja chyba na poprawe nastroju pojde do fryzjera bo dziś dowiedziałam sie że moja wizyta u gin została przeniesiona na 10 wrzes:( a ja tak nie mogłam sie doczekać żeby czegoś sie dowiedzieć. cieszyłam sie że "pójdziemy razem" a tu tyle czekania pozdrawiam:) witaj Martynko ja też dawniej rozmyślałam w ten sposób i zastanawiałam sie jak to będzie móc przytulić taką naszą kruszynke ale zauważyłam że te myśli nie dają ukojenia wrEcz kończą sie zawsze płaczem. staram się uciekać od nich i zajmować się bliskimi. trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka25
A do tego brakuje mi cholernie znajomych:(((( normalnych ludzi z ktorymi moglabym sie spotkac na dobrej kawie i poplotkowac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu zakupy fajna sprawa.Chyba też poprawie sobie nastrój zakupami: myślę o rowerku treningowym bo przydałoby się zrzucić trochę wagę. A @ u mnie nie ma nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynko mnie też brakuje znajomych może trzeba odświeżyć stare znajomości a jeśli nie to może spotkacie kogoś fajnego z kim można pogadać i pośmiać sie a może ktoś taki jest tuż obok. ja "odkryłam" na nowo moje siostry i baaaardzo się ciesze że je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko ja tez dawniej chcialam w ten sposób troszke sie wymodelowac ale trzeba jednak konsekwencji a jeden ngatywny test i koniec z cwiczeniami. moja koleżanka też tak cwiczyla ale jak przestała wszystko wróciło do poprzedniego stanu. ja postawiłam na regularne posiłki bez kolacji zielona herbata i dużo niegazowanej wody. trwało to ale udało się i przynajmniej teraz nie tyje szybko tak jak po poprzednich dietach. ale decyzja należy do ciebie bo przecież każdy ma swoje sposoby:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova a co jadłaś, ile posiłków i czy jakoś ćwiczyłaś bo ja po ostatniej diecie szybciej przytyłam niż schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy były udane, ale tylko się rozkręciłam i chcę jeszcze... :) Ja jak będę mamą, to na pewno będę dużo rozmawiać z moimi dziećmi i będę ich przyjaciółką, przynajmniej bym chciała... Na innym forum zapytałam lekarza co z tym moim okresem, luteiną i tymi upławami, to odpisał, że te upławy to był właśnie okres po luteinie.... pocieszenie.... Jutro odbieram wyniki. A teraz zmykam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko wszystko po troche bo trzeba dbać o siebie:)rano jem śniadanie potem ok 10 drugie, jogurcika ok 13 potem ok 16 obiad i koniec. jak nie mogłam wytrzymać to jadłam jabłuszko i do spania. zawsze przed snem zielona herbatka bo to poprawia trawienie.na początku ciężko spać z pustym żołądkiem ale za to śniadanko jak smakuje. duuużo wody ponad 1,5l a i jeszcze mam plus bo mam prace fizyczna.to mój pomysł na diete którą moge trzymać do końca życia:)jak mam ochote to czekoladke też zjem. a najważniejsze nie myśl o odchudzaniu bo wtedy dopiero człowiek ma apetyt. długo to trwało ale warto bo nie mam efektu jojo jak sobie pofolguje. pozdrowionka:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) A co tu taka cisza???? Ja zmykam do pracy wiec zycze Wam milego dnia i mam nadzieje ze jak wroce to bede miala pare stronek do nadrobienia heheh:) Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! :) Widzę,że ta paskudna @ jak nie chciałam przyjść tak nadal nieprzychodzi... Trzymam kciuki,żeby to było dobrym zwiastunem... ;) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ostatni okres miałam 27 lipca, więc dzisiaj mam 31 dc ,... jak nie dostanę to może w piątek będę testować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett,no to ja 3mam baaaardzo,baaaardzo mocno kciuki ;) Musi wkońcu się udać!!! :) Zwykle jak miałaś cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Odebrałam dziś wyniki progesteron 0,992 ng/ml tylko nie wiem, którą fazę mam brać pod uwagę, bo wszystko mi się pomieszało. No a prolaktyna 42,93 a norma jest do 29,12 czyli za dużo. Jutro idę do lekarza to pewnie coś na to poradzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale goraco nic sie robic niechce. trzynam za was dziewczyny kciuki zeby dwie krechy grube wyraziste i różowe wyszły. piszcie co i jak bo ja czasem neta niemam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×