Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Całuję Bett 👄 Jesteś fajną,wartościową kobietą więc główka do góry... domyślam się co czujesz,płacząc... ale ważne że masz kochającego męża-to bardzo ważne :) Noi zawsze masz NAS,coprawda wirtualnie ale zawsze jak masz jakiś problem,handre cokolwiek-pisz!! na tyle ile możemy to pomożemy :) Całusy dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka25
Czesc dziewczynki ja dzis tu pierwszy raz:))) Jestem w trakcie robienia malej fasolki i juz smutek mnie ogarnia bo juz 4 miesiac i nic:(((((((( Dziewczynki.ja juz bym tak bardzo chciala miec mala kruszynke,ktora bedzie miala moje oczki,wlosy,usteczka,a po ojcu inteligencje:)))) Wariuje juz poprostu....... moze jak z wami popisze to mi bedzie lzej:)))) Serdecznie pozdrawiam Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bett24 dzięki za słowa otuchy. ja też od dłuższego czasu straciłam kontakt ze znajomymi bo jakoś brakuje tematów i chyba boje się tłumaczyć czemu jeszce nie mamy dziecka. tylko że w mojej rodzinie pojawiło się dziecko i każde odwiedziny to dla mnie wyzwanie. to nie chodzi o to że zazdroszcze tylko jak na nie patrze to bardziej mi brakuje mojej kruszynki. staram sie żyć normalnie i nie myśleć o tym bo przecież mam męża a skoro Bóg mi go dał to nie moge tego zmarnować pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja też wiem jak to jest gdy patrzę na inne dzieci a mi nie wychodzi.Cieszę się ich małym szczęściem ale tak chciałąbym mieć własnego bobaska.Jutro jedziemy do rodziny na chrzciny małego skrzata:) troszkę pomiętolę malucha;) ale co z tego jak wieczorem wrócę do domu a tu takiej perełki nie ma:( aż smutno się robi. @ nadal brak i zero objawów ...48 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Martyna witaj :) Karolla wiesz już dokładnie czy jest dzidziuś?? U mnie @ dalej nie ma... Tak sobie myślę czy by testu nie powtórzyć... No ale czy jest sens...? Wiecie może jaki test jest najbardziej czuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Chciałam Wam życzyć przyjemnego weekendu - z mężem wybieramy się na wesele więc odezwę się dopiero w poniedziałek :( Buziaki moje Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka25
Dziewczynki tak mi brakuje babskich pogaduszek ze szok:)))jezeli macie konto na naszej klasie to tam mozemy pisac tam bo tu mam problem z zalogowaniem na kafeteri tam pojdzie szybciej.Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i kobietki ktore maja juz dzieciaki:))))szukajcie mnie Martyna DEruś-Hinc warszawa buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Widze ze mamy kilka nowych staraczek - witam Was serdecznie🌻 i zycze szybkiego zafasolkowania:):):) U mnie dalej brak @ - dzis jest 42 dc.....pochrzanilo mi sie jak niewiem....piersi mnie bola jak niewiem i temperatura dzis rano wynosila 37*C, wiec juz nic z tego nie rozumiem....wrrrrrrrr.... Bett🌻 zycze udanej imprezki - my tez dzis idziemy na wesele, wiec bedziemy sie razem bawic:) Kochane zycze Wam udanego weekendu i do uslyszenia w poniedzialek pewnie....trzymam mocno kciuki za Was wszystkie:) Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kupiłam dziś kolejny test, ale zrobię jutro - a co tam, najwyżej znów zobaczę jedną kreskę.... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki!!!!! No na 100% to nie wiem czy dzidziuś jest. Jak na złość moja pani gin ma urlop do 01.09, więc umówiłam się do innego na środę najbliższą. Chociaż powiem wam szczerze, że czuję taki wewnętrzny spokój u siebie. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi??? Czuję, że wszystko będzie O.K. A po za tym z objawów ciążowych mam: bolące piersi i powiększenie ich na oko mojego mężą gdzieś o rozmiar, mdłości ale bardzo rzadko i bez wymiotów, no i strasznie mi się cera pogorszyła - niestety. Znacie jakieś sposoby na bolące guzki na brodzie - łagodzące ból???? Pozdrawiam was wszystkie i powodzenia życzę. Apropos!!!!!! Nam pomogło w staraniu oderwanmie się od codziennych obowiązków i wyjazd nad morze. tygodnie urlopu i myślę, że będzie wszystko dobrze. PA ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu trzymam kciuki żeby były dwie kreski baaaaardzo mocno karollla wstępnie gratuluję i trzymam kciuki żeby te objawy byly zwiastunem kruszynki. trzymaj sie a ja mam@ może choć cera wróci do normy bo wyglądam jak nastolatka tyle że ze zmarszczkami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolla a te guzki na brodzie to może być wg Ciebie objaw....? Hmmm.... też od niedawna takie mam... I mam na to taki żel ISOTREXIN czy jakoś tak ;) Próbuje sie doszukiwać jakis objawów i pewnie wiele bym sobie wmówiła, ale narazie nie mówię nic głośno ;) Mój M ma niedługo imieninki chciałabym Mu zrobić dzidziusiowy prezencik, oj chciałabym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może to być objaw burzy hormonalnej jaka w tym czasie w organizmie kobiety ma miejsce :-)) Mam nadzieję, że sobie tych wszystkich objawów nie wmawiam, bo wcześniej tak samo jak Ty Zabciu każdy moment kiedy piersi bolały, kiedy mi się często do WC chciało brałam za objawy. Jeden bardziej pewny symptom fasolki to brak @ jak nie przyjdzie to można zaczynać myśleć, że objawy mogą mieć bardzo miłe dla nas zanczenie. Napiszę w środę wieczorem czy zwariowałam czy nie, po wizycie u gin. Pa Miłego weekendziku życzę:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że u mnie brak @ moze byc spowodowany tą luteiną co brałam... Ja chyba nie wytrzymam do jutra i zaraz zrobie ten test.... Mam przeczucie, że wyjdzie jedna kreska, więc po co czekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu poczekaj choćby do rana bo teraz wynik może być źle odczytany ze względu na poziom hormonu w moczu którego najwięcej jest z porannego moczu, ale przecież ty to wiesz.... Bądź silna i nie poddawaj się 3mam za ciebie kciuki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu trzymam kciuki kochana:)👄 Karolla za Ciebie rowniez, abys uslyszala w srode dobre wiesci:) Pozdrawiam wszystkie i zaraz zmykam do kosciolka na slub:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam i poczekam do rana, w końcu to nie tak długo, ale też nie będzie łatwo. Tymczasem zrobię rosołek na jutro. Myszko baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu głowa do gory może uda się następnym razem. może to nie jest jeszcze dobry czas aby pojawiło się maleństwo. bądz dzielna i nie trać szasu na zamartwianie proszę:). trzymam kciuki:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przecież My nawet specjalnie sie nie staralismy, dopiero od tego miesiąca mieliśmy zacząć, dobra, nie jestem w ciąży ale gdzie mój okres??? Jak mamy sie starac??? Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIWECZYNY i znowu zaczeło padać, eehhhh i znowu jestem sama mój B pojechał dzisiaj do domu bo od jutra robotnicy maja przyjśc do roboty,nacieszyłam sie tylko jedna noca i kurcza tak bym juz chciała zeby był chociaz cały tydz,ze mną a tu klpos.kolezanka pisała mi wczoraj na nk ze zaszła w ciaze pare dni po @ DOSŁOWNIE jak jej się zaczeła w poniedziałek w tamtym miesiacu to 2-3dni(bo tyle trwała jej@)ZACZELI STARAĆ SIE I OKAZAŁO SIE ZE JEST PRZY NADZIEJI, WCZORAJ ZROBIŁA TESCIK I DWIE KRECHY JAK NIC. zeby tak kazdej z nas się udało kazdej z nas nam to zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu to może tak jest z tym pcos bo ja też długo czekałam na @ bo prawie 2 miesiące:( tyle że nie zażywałam żadnych leków. co jakiś czas miałam objawy jak przed @ ale nie było. dopiero wczoraj dostałam. nie martw sie może dostaniesz i znów będzie można zacząć starania:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nici.. @ przyszła... Cóż... Jutro nowy dzień... a po okresie nowe starania...:) Pozdrawiam i dalej trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) Mam nadzieję,że bawiłyście się świetnie na weselach.Ja uwielbiam takie imprezy. zabciu nie martw się,trzymam kciuki aby następnym razem się udało. A ja nadal nie mam @, dziś 50 dc. Chciałabym już dostać skoro dwa tygodnie temu test był negatywny.Myślałabym już wtedy o nowych starankach a tak ani w tą ani w tą... Miłych snów dziewczęta:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki po weekendzie :) Już jestem po weselu, chociaż imprezka była taka sobie ... 6 godzin jazdy samodem, w niedziele poprawiny a dzisiaj do pracy - masakra !!! Myszko mam nadzieję, że u Ciebie było lepiej :) Zabciu jak tam teścik ? Czekamy na jakieś wieści Kochana :) Ja spodziewam się @ w okolicach końca sierpnia, chociaż pewnie jak zwykle dostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×