Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Ja pracuję i czytam ;) Tak się wciągnęłam w książkę, że reszta mnie nie obchodzi :) @ dalej nie ma, ale ona Nas wszystkie w konia robi :D Idę dalej czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
karolinko ja też nie wiedziałam co zrobić a nasze dziewczyny to doświadczone staraczki i dobrze ci radzą. ja bylam u kilku i każdy leczył mnie inaczej. chwilke poszperałam w rankingu lekarzy i znalazłam. 27 sierpnia ide pierwszy raz do niego zobaczymy co wymyśli. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
biedroneczko jesteś silną kobietą. ja słyszałam że nawet mała ilość alk może zaszkodzić maluszkowi i dlatego pisałam. wiesz co robisz. pozdrawiam cie serdecznie i życze owocnych starań w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bett24 masz rację:co nas nie zabije to nas wzmocni biedroneczko cylke mam nieregularne ale na usg wszystko jest ok.może faktycznie trochę za bardzo o tym myślę.moja gin kazała mi zadzwonić za 3 miesiące w 10dc.ale chyba sobie skrócę to czekanie do 2 miesięcy.Dzięki kochana anka tak trzymaj i daj popalić księciuniowi;) nova80 dlatego właśnie tu zajżałam żeby dowiedziec się czegoś od staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
karolinko ja też dlatego tu zaglądam i fajnie znac kogoś kto cie rozumie. dobrej nocy staraczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety :) Jak byłam w klinice leczenia niepłdoności to lekarz powiedział, że lepiej przytulać się z mężem co drugi dzień niż codziennie - wtedy plemniki są słabsze i mają mniejszą zdolność do zapłodnienia. Pozatym warto zacząć staranka przed owulką, żeby plemniczek dotarł na czas.... Tylko, żeby tak łatwo było trafić w ta owulkę .. ech Buziaki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WSPARCIE POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI BUZIAKI I USCISKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale dzisiaj paskudna pogoda u mnie! Buuu ;) Jak ja mam zacząć starać się w tym miesiącu jak tej wrednej 2 jeszcze nie ma... Chyba wzięła sobie urlop ode mnie na kilka dni :D A tak poważnie to chciałabym już zacząć się starać i wkurza mnie to spóźnienie. Pozdrawiam Was cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Bett - jak najbardziej racja - nie mozna codziennie sie starac, bo mezczyzna tez musi sie zregenerowac i najlepszych 'wojownikow' poslac ;) Polecam testy owulacyjne jesli ktos chce wiedziec kiedy owulka... No chyba, ze zna sie bardzo dobrze swoje cialo. Milego dnia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko ja mam testy :) Fajna sprawa ale potrzebna jest jeszcze duża dawka szczęścia - wtedy szczęście murowane :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) kurcze jestem zła z dwóch powodów raz że mi komputer padł i piszę z nie swojego (przez co będę tutaj rzadziej) a dwa to dostalam dzisiaj @ :o Biedroneczko,tak mi jeszcze kilka miechów zostało do staranek,ale właśnie....miesiączki mam dosyć nieregularne :o Żabciu a jaką ksiązkę czytasz? Ja tez uwielbiam,tylko musi wpaśc w gust,jak jest dobra to wciągnie na maxa ;) Buziaczki i pozdrowionka z przejaśniającej się wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza... Kamyskaa już skonczyłam czytać :) W 2 dni ponad 400 stron, "Zmierzch" to pierwsza część, teraz czekam na następne, jak dla mnie jest bardzo fajna. Dzisiaj kolega pytał mnie kiedy "zrobię sobie dziecko", śmiałam się, że jak wybuduje dom, a On mi mówi, że też się starają, ale Jego dziewczyna ma problemy... Ja najchętniej to już bympoleciała do apteki po test, ale po ostatnim rozczarowaniu, wiem, że nie warto, bo nawet gdyby pokazał dwie kreski, to i tak bym nie uwierzyła. Miałam zbadać tą prolaktynę, ale czekam na @ bo wyczytałam, że najlepiej robic to badanie na początku cyklu, więc czekam i czekam... U mnie troszkę sie rozpogodziło, fajowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy.Już myślałam,że nigdy z tamtąd nie wyjdę.Ech...co za dzień, a @ oczywiście nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja tez dopiero co wrocilam z pracy:) @ rowniez narazie brak, choc robilam test ciazowy i wyszedl negatywny, wiec czekam dalej.....kurcze tak juz bym chciala zeby przylazla oczywiscie jak nie jestem w ciazy, a nie przeciagala sie..... No nic ide cos zjesc i wziasc prysznic....u nas jest strasznie goraco, az niema czym oddychac:( Odezwe sie do Was jutro po pracy:) Buziaki👄 i usciski dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 76
Witajcie, mam 33 lata.Bardzo pragne zostac mama ale mój mąz ( 31 lat) nie pozwala mi na to :( uwaza ze nie jestesmy na to przygotowani, ze to duzy obowiązek...zgadza sie! Dla kazdego , nie tylko dla nas. Nie chce miec dziecka i juz. Cierpie, boje sie z nim juz o tym rozmawiac. Nie chce go juz tym tematem męczyc. Wydaje sie, ze jest egoista a ja nie moge miec tego czego tak bardzo pragne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu zrób badanie beta hcg - kosztuje 30 zł i rozwieje wiele Twoich wątpliwości związanych z ciążą... osobiście tez nie wierze testom płytkowym. Moja koleżanka była w 7 tyg. a test dalej wychodził negatywny.....Natomiast ja zobaczyłam II krechy a w ciąży nigdy nie byłam - lekarz powiedział, że nastąpił wzrost hormonu i test był na tyle czuły, że pokazał II kreski - ech ile było później płaczu , to szkoda gadać :( Wiem, że w wielu przypadkach się sprawdził ja niestety mam o nich kipskie zdanie :( Biedroneczko - urlopuj się Kochana , może coś zmajstrujecie na tym urlopie ;P Marta - hmmm przykro mi , wydaje mi się, że tylko rozmową możesz coś zdziałać. Co do argumentu, że dziecko to obowiązek - to zgadzam się z nim - ale trzeba je traktować jak miły a nie przykry obowiązek ! Głowa do góry i nie poddawaj się Myszko - kiedy masz badanie drożności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Bett ale ja Beta HCG też nie wierzę :) Byłam już na takim badaniu i po pierwsze, że u mnie na wynik czeka się tydzień, a po drugie wyszedł mi coś ok 2000 czegoś tam, a w ciąży nie byłam. Coś się ze mną porobiło ;) Marta rozumiem Cię, bo mój M też długo, długo nie chciał dziecka, już nawet myślałam, że przecież "niechcący" mogę zajść w ciążę... Ale jakoś Mu się odwidziało i już chce :) Głowa do góry, wszystko się jakoś ułoży :) U mnie dziś znów pochmurno.... i bez @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tydzień (małe miasteczko) i to czekanie na wynik jest chyba gorsze niż na @, więc nie będę robić tego badania. Poczekam jeszcze, bo minął dopiero tydzień od kiedy odstawiłam luteinę, więc @ może się pojawić w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko-nic nie biorę na regulację miesiączki,ponieważ uważam że te odstępstwa nie są aż tak duże...zresztą lekarz nie stwerdził żadnej nieprawidłowości...Raz brałam luteinę na wywołanie @.ponieważ zatrzymała mi się małapa na dwa miechy... Marta-mnie się wydaję,że tylko szczera rozmowa tutaj pomoże i agrgumenty "za" i "przeciw"...Dziecko jest owocem miłości,ale do tej ważenj decyzji trzeba dojrzeć...Porozmawiaj z mężem,myślę że będzie dobrze :) 3mam za WAS kciuki dziewczyny,widze że @ się u was spóźnia....ale mam nadzieję,że jest to dobra oznaka a nie robi was znowu "w konia"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Bett🌻 nie wiem narazie kiedy bede miala robione badanie droznosci, bo czekam na @ ktora sie nie pojawia.....mam zadzwonic do lekarza w 1 dniu cyklu i wtedy umowia mnie na konkretny dzien.....mysle ze miedzy 8 a 11 dniem cyklu, ale dokladnie niewiem.... Normalnie wkurza mnie ze okres mi sie spoznia....test ciazowy wyszedl negatywny....wczoraj byla znow malutka plamka krwi i cisza......jezeli do piatku nie przylezie to w piatek zrobie drugi test......A co dziwne - w poniedzialek zrobilam tak z ciekawosci test owulacyjny i wyszedl mi pozytywny, a wiem ze niektorym dziewczynom testy owulacyjne pokazywaly II takie same kreski jak byly w ciazy.....wiec albo mi owulka przesunela albo sama juz niewiem:) Zmykam kochane robic obiadek ....do uslyszonka jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny marta ja też myślę że powinnaś porozmawiać z mężem o dziecku, co on z tym obowiązkiem.jasne że jak masz dziecko to masz obowiązki ale bez przesady żeby dlatego ich nie mieć. biedroneczko urlop sprzyja staraniom wiec do dzieła kochana:) a u mnie nadal @ brak.....jak ma być to niech już będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×