Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

ja bardzo potrzebuje tak, wrócicie do siebie, ponieważ jesteście od siebie w jakimś stopniu uzależnieni. Niestety życie w szczęściu nie jest wam pisane, ponieważ nie ma już w tym związku zaufania. Karty nie pokazują niestety kiedy to się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhawwka
czy w najblizszym czasie bede w ciazy 26.05.81 katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 24.01.1984 Tomek 25.12.1979 znamy sie przez internet, do spotkania nie doszlo dzis bo od czwartku milczy, czy on sie jeszcze odezwie? czy mam sobie dac juz z nim spokoj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda82
mogę liczyć na odpowiedzi na me pytania, bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus30
15.10.1976 ania czy mam być z tym kogo poznałam niedawno czy nadal szukac...pytam bo mam opory przed zaangażowaniem...on jest po przejściach..czy poznam kogoś jeszcze jesli tak to w jakich oloicznościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffff
14.05.87 czy jest ktos kto mna sie interesuej ale jest niesmialy ? katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORIDA000
Tam w dalszych postach podalam moje dane..i jakbys mogla ogolnie mi powiedziec co widzisz w kartach...jestem napewde nie szczesliwa:( czy to tam widzisz?co w przyszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliaaaa
06.06.1957r. co mnie spotka w najbliższej przyszłości? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
czy jest jeszcze szansa że były ukochany do mnie wróci? czy warto o to walczyć czy lepiej dać sobie już spokój...? minęło 1,5 roku... ja 11.09.1989, on 27.01.1988 proszę o pomoc :( nie mam pomysłu już co z życiem robić... bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam amle pytanko
dlugo zajmujesz sie wrozeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo potrzebuje
moze i wrocimy zobaczymy ale pani ma racje w tym co napisala nie dziekuje zycze szczescia i pozdrawiam pania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUUUUL
kiedy spotkam swoja 2 polowke i bede w szczesliwym zwiazku? Marta 7.8.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ringeringeraja
Wysłałam zapytanie na maila. Tutaj nie za bardzo mogę pytac. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werda82 Przemek za Tobą tęskni. Do tej pory nie wie co czujesz. W kartach widzę, jak bije się z myślami, ale nie ma odwagi się z Tobą skontaktować i wyjaśnić, dlaczego się rozstaliście. To było z jego winy. Piotrek ma wobec Ciebie szczere zamiary. Jednakże jest jeszcze w jego życiu ktoś, o kim myśli równie ciepło. Na razie nie jest to poważny związek z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eche...
powiedz w ilu procentach lub przypadkach twoje wrozby sie sprawdzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka9748983758
9.10.1989 Jolka. Czy z pawłem to definitywny koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guanetameraa
marta 10.11.1984.Jak rozstrzygnie sie sprawa w sadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
zapomniałam o imieniu... Oliwia wróżko, proszę, odpowiedz na moje pytania wyżej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeźka panna (nesiaa16@vp.pl) marlena 12.06.1992 - co czeka mnie w milosci? (jestem sama) Na razie będziesz sama. Twoje życie to pasmo porażki. Nie miałaś szczęścia w miłości, zostałaś porzucona. Prawdopodobnie On znajdzie Cię zimą. Będzie to szczere uczucie, związek, który okaże się długotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mi wróżba Emi
Bardzo proszę o radę. Kiedy znajdę pracę czy ta praca którą mam podjąć w połowie miesiąca będzie dobra? Czy wezmę niebawem ślub (w ciągu roku) czy już znam mojego przyszłego męża czy to on jest teraz daleko? Straciłam pracę a chłopak jest w uk. Bardzo proszę o odpowiedź albo spotkanie. Emilia 31marzec 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeonr1
witam . szukalem wruszki ... takiej prawdziwej .. mnialem kiedys strasznie zla dziewczyne ,,,charakter naprawde straszny zabrala by ostatna 10 che glodnemu umierajacemu rzeby mniec na fryzjera ,, od pultora roku odeszlem od niej po malu udalo mis ie odseparowac od niej..pomalu zacczelem odchodzic od niej ,,, jednack dziwnie na mnie dzialala .tesknie do niej,, choc bardzo mnie krzywdzila ... od tego pultora roku niemoge poznac na dlurzej rzadnej dziewczyny .poznaje w tramwaju ,np na dyskotece w sklepie ,ale jakims cudem zapominam numeru . lub zgubie karteczke z numerem lub wogule zapomne ze wpisalem taki numer do telefonu.lub wogule powiem cos nie tak co bym w trzyciu niepowiedzial choc widzie ze dziewczyna na mnie leci bardzo. jest strasznie jestem samotny przez to i jusz przestaje mi zalerzec ze poznam jakas ,, a jestem calkiem niezlym wysokim facetem . zastanawiam sie czy do niej niewrucic,hoc wiem ze niepowinienem,czuje ze ona ma cos do czynienia z tym morze jakiec vodo itp. bo ona wierzy we wruzby.morze wiedzma,,,heheh,,............. prosze o wruzbe ADam 1982.marzec.08 podobno tesz mam durzo mocy wsobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASCOTTE
Karolina 06.03.1986r czy w najblizszym czasie zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werda82 Na razie pozostaniesz bez pracy. Karty pokazują, że w twojej sytuacji będzie walka o pieniądze. Ta praca, o którą będziesz się starać, okaże się obłożona ogromną konkurencją i nie otrzymasz jej. Na razie pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrózko, nie uklada mi się w życiu uczuciowym. Tęsknie za bylym chłopakiem. czy jest szansa na powrót, czy on jeszcze kocha?? co mozna zrobić żeby bylo okej?? Goska 29 wrzesien 86 Andi 29 listopad 85 A może spotkam kogos nowego?? Czy zakocham się w kimś nowym, czy będe szczesliwa?? Dziękuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×