Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

paulina 07.05.1980 jestem daleko od domu na drugiej pólkuli, w małzenstwie ktore jest takie sobie , nie mam pracy nie wiem co wogole wybrac , w czym sie dalej szkolić , jakas dziura bez dna co robic Twoje małżeństwo się rozpadnie. W kartach widzę wojnę. Wisielec mówi, że przejdziesz ciężką gehennę, ale karta obok przekazuje, że twój los się odwróci. Widzę pieniądze, lecz na nie będziesz musiała zaczekać. Na razie w kartach nie widzę, w jakim zakresie masz się szkolić, widzę jedynie pracę domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.01.1988 r. Czy w najblizszym czasie zakocham sie z wzajemnoscia? Kiedys ktos b. mnie skrzywdził i od tamtej pory mam problem z nazwiazywaniem blizszej znajomosci z facetami, nie mówiac o milosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda82
czy mogę go jakoś odważyć? bo nieważne co bylo, ja tu głównie zawniłam, gdyż zaprzeczałam uczuciom, które i tak mu nigdy nie okazałam - przemek 17.08.1983 - anna 17.11.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus* agnieszka 26.10.1980 czy sie pogodze kiedys z Adamem?20.08.88,bo na razie to tylko sie wyzywamy a niedawno bylismy jeszcze para...jesli tak to kiedy i w jakich okolicznosciach,i czy wrocimy do siebie i czy bedzie dobrze? Będziecie razem, lecz widzę zdradę. Ta zdrada zniszczy to, co między wami kiedyś iskrzyło. Ten związek nie ma przyszłości. Zdrada jest z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 26.10.1980 jeszcze jedno:jak moje zdrowie czy kiedys wyzdrowieje całkiem?,czy uda mi sie w tym roku wyjechac do pracy za granica i i czy sie powiedzie?,i ostatnie czy i kiedy znajde prawdziwa milosc z wzajemnoscia i w jakich okolicznosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim tymczasowy Agnieszka 14.08.77 i proszę o wróżbę. Czy widzisz w moim życiu kogoś? Jestem samotna od dawna. To bardzo trudno żyć w pojedynkę, chcialabym wiedzieć czy kiedykolwiek będę w prawdziwym długim związku? Na razie karty tego nie pokazują. Niestety jeszcze dłuższy czas będziesz skazana na samotność. Widzę również, że to Ty jesteś odpowiedzialna za to, co się kiedyś stało i nie możesz się z tym pogodzić. Przy Tobie jest nadzieja, że odwróci się Twój los. Ale jeszcze nie teraz Agnieszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chin_chinka
Witam, mam pytanie, czy moje malzenstwo przetrwa kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 07
Dzieki za wróżbe , takie troche przerażające , ale co by sie nie działo to pewnie jakos dam radę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijanka
22/02/1984 Czy on jest mi wierny ? czy mnie okłamuje ? czy ten związek ma sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijanka
zapomniałam dodać on 23/07/1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeonr1
ADAM 1982.marzec.08 plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
wróżko wróć please na 2 str i pomóż jak możesz :( please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewulaaaaaaaaaaaa a mozesz zobaczyc co to bedzie za praca i czy bedzie w Pl czy za granica? oraz co czuje do mnie chlopak ur 16-05-1986 dziekuje Praca będzie w kraju rodzimym. Tu czeka na Ciebie stabilizacja. Chłopak czuje do ciebie na razie sympatię. Widzę, że jesteś osobą nieśmiałą, więc z jego strony wygląda to tak, że nie chce Cię skrzywdzic. Jest wobec Ciebie ostrożny i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko bardzo proszę
ja-Magdalena 16.01.1980 on-Paweł 01.07.1979 długoletni związek, dziecko, masa problemów, cały świat przeciwko nam, czy powinniśmy dać sobie kolejną szansę bardzo proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racje mam ja dzis
Pizza Girl wrozka odpowiada poki co jeszcze z 1 str nie rob balaganu i czekaj cierpliwie jak kazdy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalina Halina 31.05.1959 marian 19.11.1954 Czy będziemy razem Niestety, karty mówią, że nie. Za dużo przeszliście, widzę że w waszych przeszłościach były ogromne kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLORIDA000 Sabina 03.09.1988 ? powiesz ogolnie co widza karty...w zyciu, zyciu uczuciowym, pracy, i co z dziecmi? I czy cos sie w koncu zmieni na lepsze... Z tym partnerem nie będziesz miała dzieci, bo związek nie przetrwa. Widzę innego mężczyznę i Ojca Twoich dzieci, a mieszka on blisko Ciebie, tylko musisz go zauważyć. Praca twoja jest ciężka - masz bardzo dużo na głowie, widzę kłopoty (praca w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1231
Urszula - 25.12.1967 Piotr - 01.07.1968 Czy bedziemy kiedys razem? Czy jesteśmy sobie pisani? Czy bede kiedyś szcześliwa naprawde?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wielki
Witam wrozko,mam problem zdrowotny,wiem,ze musze isc do lekarza,ale jesli Ty tu jestes ,prosze o wrozbe;(,zgory bardzo dziekuje Iwona 12.07.88 Od wczoraj pojawila mi sie dziwna bulka w okolicach odbytu i nie wiem co to jest,prosze spraw czy wyjde z tego,czy to cos nie groznego,jak w ogole sie ma moje zdrowko-jestem przerazona;-( Moze nie powinnam sie tu wpisywac,ale juz normalnie sama nie wiem,a lekarz dopiero w poniedzialek,blagam spojrz w karty... Mam jeszcze troche problemow w zyciu prywatnym(chociaz teraz jest duzo lepiej),jednak moje zdrowie przycmilo wszystko...tak bardzo sie boje ,co to moze byc;-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze wdowa 28lat, kiedy wkoncu znajde prace i czy bede w niej szczęsliwa, dziękuje niestety nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Nie znam daty urodzenia nie mogę zestawić kart na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solanka Niedługo kończy mi się umowa i nie wiem czy mi ją przedłużą. Mój mąż ma umowę o pracę na bardzo długi okres. Chcemy wziąć kredyt. Czy nam się uda? Kasia 01.05.1981 Przez dłuższy czas pozostaniesz bez pracy. Karty mówią, że będzie wojna (być może z własnymi myślami). Twój mąż dobrze zarabia, gdyż widzę obok ciebie kartę fortuny. Będzie wam ciężko, ale przetrwacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfaf Ewa, marzec 26, 1985 Czy jest jeszcze szansa poukładać międzi nami? Tak, widzę w kartach, że się wahasz, ale on czeka na twój krok. Niestety niepotrzebnie się rozstaliście, po prostu karty mówią, że są różnice charakteru a Ty jeteś uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wielki
pomylilam sie w dacie urodzenia z tego wszystkiego,poprawiam juz.... 12.07.1982 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze marzena 9.07.81r. Teraz zestawiłam karty na Ciebie, bo wcześniej nie mogłam. Obecnie widzę przed tobą dużo łez, ale rydwan mówi, że odejdą, zostaną wysuszone. Czeka Cię zmiana w życiu osobistym obok CIebie stoi karta, która mówi, że ktoś Cię zauważył. Być może zostaniesz doceniona w tym co obecnie robisz, chociaż widzę jeszcze, że poznasz kogoś z twojego bliskiego otoczenia, kto zmieni twe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333c
monika 24 marzec 83 czy uda mi sie schudnac do wymarzonej wagi glupie pytanie ale to dla mnie ogromny problem prosze co widzisz w kartyach i kiedy mi sie uda to osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja bardzo proszę czy mam jakies problemy zdrowotne?15.01.72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×