Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Passata tego nowego?sedana?ja bardzo się interesuję samochodami.My mieliśmy zamiar kupić w tamtym roku mondeo ale tak wyszło że mamy lagunę sportową wersję jak dla mnie komfort,wygoda i zadowolenie tylko części baaardzo drogie nawet te podstawowe jak rozrząd.Nie no nie będę się tu rozpisywać na temat samochodów ale mam na tym punkcie fioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ale większość tematów tego typu to prowokacja tak samo jak wklejanie non stop zdjęć przez jedną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bateria mi pada w laptopie no nic z konieczności spadam babeczki bo nie chce mi się iść po zasilacz ;) Do jutra pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja właśnie jem kolacyjke chyba z 3 ha ha ale głodna znów byłam to jem kanapki z ogórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ co tu taka cisza... ??? następny topik na którym nikogo nie ma :( aj... przynajmniej dzień dobry by ktos powiedział.... :( Ania___ gdzie Ty kochana się podziewasz? Beatka___ u lekarza o ile dobrze przeczytałam Klaudia___ choć na kawę :) Lola___czemu się nic nie odzywasz ???? Orcia___ ???? przywołuje do porządku !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:-) Ja już po okuliście z oczami narazie jest wszystko dobrze rogówka bez zmian bo jak by były zmiany to koniec ze szkłami kontaktowymi :-( i wtedy bede miała okulary a tego niechce ale powiedziała że to kwestia czasu żeby sie coś zaczeło dziać w oczach no i ( pocieszyła ) mnie że w ciąży teraz zacznie mi sie znacznie wada pogarszać i to zauważe szybko i niewadomo czy wróci do tego co mam w tej chwili bo mam taką wade że bedzie coraz gożej :-( jestem chyba skazana na ślepote i jestem przerażona hmmm musze iść szybko na operacje. A teraz lece do szkoły po książki b już czas niestety kupić a później do ubezpieczalni itd... bede później bądź wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!No dziewczęta żeby sie nawet nie przywitać z rana?nie ładnie :) Pati już kawkę wypiłam z eMem z samego rana i zaraz idę z mała na dworek bo mi marudzi w domu.Zajrzę póżniej :) Ewelka___śliczna jest Twoja córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie jeszcze kupić sztuczne łzy bo gałka oczna jest za bardzo wysuszona oczywiście przy ciąży to normalne wiec znów kase musze szykować A powiedzial mi ze niema mowy zebym naturalnie rodziła i ze mam do niej przyjść koniec 8 miesiąca początek 9 i mi wpisze do karty ciąży że wskazenie mam do cc i wtedy mnie przyjmie nieodpłatnie hi hi w piątek też mam iść do niej bezpłatnie ale ta moja okulistka jest taka ze niechce kasy zdzierac i powiedziała ze wie ile w ciąży jest wydatków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postaram sie poprawić z tym pisaniem ale niestety niewiem czy w tym tygodniu mi sie uda bo latam jak z piórkiem w tyłku i niewiem w co ręce wsadzić ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Nie bylo mnie,bo wczoraj pojechalismy z eMem na zakupy,a potem ogladalismy film na kompie. Zaraz ide jesc sniadanko,potem bede obiadek robic. Beata__a jak duza wade masz? Co do cc to ja chyba tego balabym sie bardziej niz naturalnego porodu.Wiem,ze nie zdaje sobie sprawy z bolu,ale jednak cc to operacja,narkoza itp a ja nie chce przegapic tej chwili.Poza tym tu daja znieczulenie w kregoslup z kroplowki za darmo,wiec skorzystam z tego. Ewelka sliczne to Twoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie zawsze daja narkoze...mi dali bo bylam juz wymeczona strasznie...u nas daja miejscowe.Kumpela co lezala ze mna na sali dostawala oksytocyne ale nie miala skurczy po niej i miala cc ale w znieczuleniu miejscowym wiec nie ma sie co bac...ale potem zwymiotowala z tego co wiem to jest normalny odruch przy cc gdzie slyszysz,widzisz...Mnie ogolnie bol przy porodzie przerosl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka__dlatego ja sobie wezme to znieczulenie.Kumpela mowila,ze jak ja przyjeli to zaraz igla miedzy kregi i znieczulenie szlo z kroplowki.Czula tylko parcie i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas znieczulenie jest platne.ja poprosila o jakies znieczulenie dostalam w posladek a potem mialam nerw jakis podrazniony i ciezko mialam z noga bo jej jakos nie czulam i nie moglam jej ciagnac do wewnatrz jak siadalam na lozku z lewej strony...dosc dlugo tam mialam,a najlepsze jest to ze jak bylismy u mojej mamy to moj Ł wypil se piwo i wracalam za kolkiem to jak przyszlo do hamowania to nie moglam i musialam recznym hamowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie.Dobrze,ze nic sie nie stalo. Tutaj to znieczulenie jest bezplatne i najpierw miejscowo znieczulaja przes samym wbiciem igly,bo to podobno strasznie boli jak kluja miedzy kregi. Kolezanka wlasnie tu rodzila i mowila,ze rewelacja.Wszystko czula normalnie,nie byla odretwiala czy cos,tylko mowila wlasnie,ze zamiast skurczu czula takie parcie i nic wiecej.Przy szyciu pozniej tez nic nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Babole gdzie Wy jestescie? Ja niedlugo do pracy musze sie zbierac i pewnie jak sobie pojde to znowu bedzie Was tu pelno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam słaby wzrok na lewym mam -12 a na prawym oku mam -11 i wada sie pogarsza niestety tam gdzie ja bede rodzić nie dają narkozy do cc tylko znieczulenie miejscowe wiec bede widzieć odrazu dziecko ale później mi je zabiorą na jakiś czas bo tak muszą podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie duza wada.A nie myslalas,zeby zoperowac oczy? Slyszalam o jakis metodach laserowych czy cos. Zaraz uciekam do pracy,a zeby mi sie tak chcialo jak mi sie dzis nie chce.. Pojutrze mam wolne,ale co to za wolne jak rano musze jechac na te badania.Musze wstac najdalej o 8.. Ehh milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak o operacji myśle cały czas ale wiesz im większa wada tym większe ryzyko że sie nie uda i bede ślepa ale myśle że za jakiś czas zoperuje sobie bo ślepa być niechce. Ania miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Beatka ale taka operacja laserowa to nieżle kosztuje...ale super sprawa to bardzo precyzyjny sprzęt operuj póki możesz bo co potem na starość? Ja jeśli już bym miała cc to tylko pod narkozą ogólną chyba bo moja bratowa miała miejscowe to mówi że bólu nie czuła ale coś takiego jakby jej żołądek wyrywali...A póżniej nogi nie czuła. Nie wiem poród naturalny jest do przeżycia ale jak sobie pomyślę ile mnie to zdrowia kosztowało...ja dopiero po pół roku doszłam do siebie.Jak widziałam znajomą co miała cc i tydzień póżniej już biegała po zakupach to jestr to dla mnie nie do pomyślenia ja po naturalnym porodzie m-c po schodach nie moglam chodzić. Założyli mi na krocze rozpuszczalne szwy także chociaż zdejmowania nie musiałam przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę rozważyć to jeszcze bo przeżycie i zobaczenie od razu swojego dziecka jest chwilą której do konca życia się nie zapomina.Boję się tego że po cc dziecko może być jakieś niespokojne płaczliwe ale na to nie ma reguły.Wiem że po cc trzeba leżec 24 lub 12 h bez ruchu i co kto się będzie zajmował dzieckiem?obca kobieta a taki maluch wszystko czuje i najlepiej mu przy mamie.Sama nie wiem.Znieczulenie przy porodzie niesie ze sobą ryzyko a wkłucie między kręgi na pewno cholernie boli bo kiedyś miałam robioną pukcję w kręgosłup to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ja cesarke mialam ok 22 badz 23.Mala urodzila sie o 23.23 mnie o 1 w nocy wybudzili z narkozy.Lezalam na oiomie.poszlam dalej spac.Rano wydzwanialy babki czy jest gdzies wolne miejsce bo chcieli mnie juz przeniesc na oddzial poporodowy.Zabrali mnie okolo 17.Wiec jak wstalam aby polozyc sie na iinne lozku z ktorym mnie zabrali to polozne sie pytaly czy to moj pierwszy spacerek bo mi ladnie idzie.mala widzialam dopiero o 23 i sama dawalam rade.Polozne braly ja tylko na kompanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Pati dzieki za pamiec:) wczoraj sie malo odzywalam bo bylam zajeta skladalam ciuchy i prasowalam a wieczor mi sie niechcialao za bardzo siedziec na kompie.Moze dzis bede dluzej ale niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedziałek byłam u gina miałam robione usg i widziałam moje maleństwo ma 6cm dziewczyny jak on ślicznie podskakiwał, takie moje małe maleństwo, dziewczyny jak ja kocham tą kruszynę życzę miłego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Klaudia dlatego tutaj najpierw znieczulaja to miejsce,w ktore idzie zastrzyk.Kolezanka mowila mi,ze nic nie czula. Ja sobie siedze w pracy..jeszcze 3 godziny.Nawet jakos dzis zlecialo. Spac mi sie chce...i mandarynke bym zjadla,ostatnio nie moge funkcjonowac bez mandarynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o jedzenie to mi aż sie płakać chce za kebabea tak mnie dziś wzieło a dawno nie jadłam ale nie moge bo żołądek po zjedzeniu mnie strasznie boli że aż sie zwijam z bólu więc musze odpuścić. Ale codziennie jem winogrona są pyszn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak poszły sobie gdzieś ale kto wie gdzie i mnie samą zostawiły to ja też zaraz uciekam spać bo po dzisiejszym dniu jestem ledwo zywa Chmurko gdzie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????? Pati wracaj coś mało ostatnio piszesz;-) Lola pewnie po pracy zmęczona i pisać nawet sie niechce Ania pracuje sobie Klaudia córcie usypia i czasu pewnie jej brakuje znam to z kądś hi hi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja też sie cc boje ale ja juz nawet niemam wyjścia jak chce jeszcze widzieć coś to nie moge normalnie rodzić nawet okulista mi sie nie zgodzi bo w razie czego to ona idzie do więzienia nie ja ja bym była sama w swoim ciele więźniem a tego niechce bede miała 2 kochanych dzieci i musze je wychować bo mama jest najważniejsza na świecie i nikt inny :-) Ale mi sie maleństwo rusza ha ha po pęcherzu znów maca ale w innych miejscach też. Wiecie co to maleństwo jeszcze sie nie urodziło a ja je tak bardzo kocham już teraz jestem w stanie dla niego zrobić wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×