Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No tak i znów wszystkie gdzieś sobie poszły pewnie na spacerek bo jeszcze dziś ładna pogoda jest a od jutra leje. Ale halny wieje coraz mocniej feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje.... NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.27....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............19.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam................10.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski. Wlasnie skonczylam ogladac film "ciekawy przypadek Benjamina Buttona"-podobal mi sie,strasznie dlugi. Mi dzdzius tez dzis wyjatkowo szaleje hehe.Dostalam dzis pare kopniakow az mi brzuch podskakiwal :D U nas dzis w koncu ladna pogoda. Mam nadzieje,ze zostanie na dluzej,bo w nastepna sobote moj tata przyjezdza na 2 tygodnie i milo by bylo jak moglby zobaczyc cos oprocz deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babki Beatko, gratuluję chłopca!!:) Dziewczyny, ważne pytanie. Czy kazano Wam w poprzedniej ciąży przychodzić na wizyty kontrolne do ginekologa w . trymestrze co 2 tygodnie?? Do tej pory miało być o miesiąc, ale od października mam chodzić podobno co 2 tygodnie, a to jest w dodatku prywatnie. Czy to normalne, czy on sobie w kulki leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko ja w 3 trymestrze poltora miecha przed porodem chodzilam co 2 tyg. dziewczyny co wy na ta propozycje co napisalam wczesniej bo widzialam ze na nia odpisaly tylko 2 osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam na jakiejś stronie medycznej, że rzeczywiście tak jest, a na koniec nawet co tydzień się ma przychodzić:P A pomysł z pocztą dobry, ale za bardzo byłam zaaferowana tymi wizytami, bo się wystraszyłam, że on chce na mnie zarobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już w domku :-) Ale mój eMn był dumny ha ha i łzy mu w oczach staneły ha ha ze synek bedzie. A córcia była dumna strasznie ze bedzie braciszek chociaż chciała siostrzyczke ale cały czas całuje brzuszek i tuli sie do niego fajne uczucie mam nadzieje że tak już bedze i że nie bedzie zazdrosna bo narazie niejest ja ją cały czas nastawiam że bede miała dużo pracy przy dzidzisiu itd..... Ona sie cieszy i powiedziała że mi bedzie pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko kochana ja też chodziłam do gina co 2 tygodnie a ze 2 razy byłam co tydzień ale wtedy chodziłam do tego samego gina co teraz tylko na kase chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo o ta wspolna poczte...ja ja zalozylam jak by co jak chcecie to piszcie na maila alila19@wp.pl podam login i haslo na ta poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie..... gdzie się podziała ORCIA ?????? trochę mnie t marwti , że tk długo nie pisze...macie z nią jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki śliczne... wstawać , wstawać... pogoda co prawda nie rozpieszcza promyczkami ale takie przyjemne powietrze ...cudny dzień się zapowiada hmmm.... a Wy Kochane śpicie uśmiecham się do chmurek na niebie i wysyłam Wam mnóstwo dobrej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati ;) To ślij na Lublin tą energię bo mam dziś zły dzień i wszystko mnie drażni. Beatko___super że z dzidzią jest ok ;) i chłopczyk?a miałaś jakieś przeczucia?smaki mamy podobne więc może i u mnie?Tyle że mnie teraz bardziej na słodkie ciągnie. Chmurko ja tylko w 9 m-cu chodziłam co dwa tyg.jeśli czujesz się ok i dzidziuś się rusza to nie widzę potrzeby ale wiesz zawsze lepiej mieć wszystko na oku.Twój spokojny sen ważniejszy niż kasa chociaż wiadomo że się nikomu nie przelewa. Ewelka jestem jak najbardziej za wspólną pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ORCIO____gdzie jesteś? A nikulam to tak się rozpisała że cho cho ;) Niki pisz co u Ciebie?I Twojej fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Ale powietrze dziś jest super wreszcie jest czym oddychać A mój sunek całą noc mnie budził chyba chciał sie pobawić i sobie figlował Dziewczynki a co myślicie o imieniu Artur , lub Daniel emi sie Artur bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś ____ bierz ile chcesz tej energii...i dużo uśmiechu ;) a co Ty Słońce dziś nie w humorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko____ hmmm... Daniel mi się podoba ale ...znam samych takich dziwaków ... a wśród nich dwóch gejów ha ha ha ...o tym imieniu Artur... trochę twarde ale ...ułożeni , mądrzy goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ a jak się czujesz - fizycznie ? Beatka___wiem :) , że na pewno dobrze :) hihi remonty pokończyła i teraz czeka tylko na synusia...:) Beciu...a Ty mi maila miałaś wysłać ...tak tylko sobie mówię... wiem, że to chcesz napisać.... zajmie Ci na pewno mnóstwo czasu , więc czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Foczki____ przechodzę na inny "kanał"... będę się "uczuć" języka hihi ;) ale w między czasie będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki_____ jakieś plamienie implantacyjne hi hi właśnie dostałam.... no bez jaj...to pewnie z tej "nauki" hmmm ciekawa jestem jaki dzisiaj dc ???? nie wiecie ha ha ha przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati__czuję się ok ale wszystko mnie wkurza już mam dość chciałabym sobie chociaż dzień czasu odpocząc od robienia obiadów itd.ciągle mam robotników i będę ich miała co najmniej jeszcze miesiąc wszystko na mojej głowie. Beatko___poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś___ oj wierzę Ci- taki obowiązek , którego nie można przełożyć na później :( Słońce...a jakaś teściowa, bratowa, szwagierka, siostra... nie wiem jeszcze kto... jakaś dobra duszyczka do pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ ja na razie działać właśnie nie zamierzam, poważnie... chciałabym na razie wstrzymać się... myślę, że moje wariactwo mi szybko przejdzie ha ha ;) ..ale na razie tak, jak jest ...jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×