Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Klaudia to boli tak troche niżej niż krzyże i taki ból jakby rozrywało Ci kości. Wiesz czasem mnie brzuch zaboli ale żadko i byle to nie były skurcze ja coś mało czuje synka i niewiem moze on taki leniuszek bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko widze ze sie doszkalasz z gotowaniem i dobrze :-) A ja uciekam po eMa do naszego mieszkania bo już dzwonił ze już moge przyjechać i jedziemy do niego sie poprzytulać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie. Próbuję się doszkolić, a i tak wg babci-współlokatorki tak się karkówki nie robi. Teściowa z babcią przeżywają, że pranie sami zrobiliśmy bez ich pomocy i nie powiesiliśmy u nich. Jestem zła. Będę jak mi opadną emocje. Czasami nie lubię tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baby nie piszcie tyle bo dostane oczopląsu ha ha Gdzie jesteście co?????????? A ja tak sie z eMm pokłuciłam ze trzasnełam drzwiami i do domu pojechałam i niemam zamiaru ne niego patrzeć w najblizszych dniach wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-( jestem strasznie wsciekła a najgorsze ze dzidzia to czuje bo wcześniej mało sie ruszał a teraz wariuje jak niewiem co i bedzie mały nerwus:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko powied babci i teściowej że każdy ma swoje smaki i każdy robi tak jak umie i niech spadają od Ciebie. Wiesz to jest najgorsze jak sie ktoś komuś do garów pcha i mówi rób tak a nie tak itd...... i wtedy napewno nic nie wyjdzie dobrego do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niegrzeczne dziewczynki zostawiły mnie samą na cały dzień. Chmurko wygoń już męza z kompa koniec teraz my popiszmy. Pati a Ty gdzie dziewczynko uciekłaś co???????????????? Ale mi dzidzia szaleje ha ha musiałam spodnie rozpiąć bo akurat w tym miejscu sie wierci hi hi ale to cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak brzuch już nie boli??????????????????????? Kobieto nie pracuj tyje bo te bóle mogą być z przemęczenia ile można stać przy garach Chmurko tak ja sobie moge stać w umówionym miejscu a Ty sobie mięso przyżądzałaś ale cóż jestem już w domu a Klaudi pewnie jest przykro ze nie dotarłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata na strazy widze hehe ;) Ja sobie siedze i gapie sie w tv.M pojechal samochod odebrac...nareszcie. Moj dzidzius dzis dosc spokojny.Smiac mi sie chcialo,bo jak zaczelam do niego mowic to mnie lekko popukal.Cicho siedzi,bo pewnie zmeczony tak jak i ja.Probowalam spac,ale co chwile ktorys tel dzwonil.. Jutro na popoludnie do pracy,ale juz bedzie autko,to M mnie zawiezie. Odbierze samochod i po drodze ma mi bezy kupic..Nie wiem co mi sie stalo dziewczyny,ale moglabym na okretke bezy z bita smietana jesc mmm mniam. Pamietam jak mama robila tort bezowy z lodami-uwielbiam. Musze popatrzec w polskich sklepach,moze gdzies beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOO Ania :-) Wreszcie nie bede sama pisać. a moj sunuś dziś cały dzień był cicho a teraz wariuje sobie hi hi. A z bezami to wiesz też bym zjadła mniam. A ja sie uczepiłam princessy kokosowej i bym teraz zjadła mmmmmmm chyba do sklepu bede musiała iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak popatrzyłam w sklepie na mleko w butelce to taka mi ochota przyszła i kupiłam sobie pyszne mleczko i wcinam. Ania a czy dzidzia Ci sie już zaczuna wybrzuszać ??? Moje maleństwo już zaczyna chyba i to co jakiś czas czuje takie ciągnięcie i jak dotkne w to miejsce to jest strasznie twarde. Chmurko a Tobie kiedy zaczeła sie wybrzuszać Klaudusia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze sie nie wybrzusza.Za to nogami czasem mi gorke zrobi hehe Jak kopie to mi az brzuch podskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko wrzuć na luz i olej te babsztyle co ich obchodzi zrobiliście pranie sami?to nie muszą za was robić a karkówki babcia jeść nie musi a jak lepszą umie to następnym razem niech ona zrobi :P z takimi babami to prosto z mostu bo szkoda Twoich nerwów ale Ty młoda mężatka musisz się dopiero nauczyć takiego podejścia do żucia w rodzinie pod jednym dachem z teściową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___brzuch przestał boleć właśnie ja zauważyłam że jak boli mnie jak na @ to potem dzidziuś się tak wypina i mam takie twarde wybrzuszenie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia z kąd my to znamy kochane teściowe co??????????????;-) Ja mojej zawsze prosto z mostu mówiłam i za to mnie chyba do teraz lubi a juz przecież żoną jej synka nie jestem ha ha a ona jak dzwoni do mnie to pyta co słychać synowo:-) hi hi a mio sie śmiać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie co wczoraj kupiłam sobie?????????? Kupiłam wage taką co co do grama pokazuje bo wcześniej miałam grata i dziwi mnie to że teraz bede ważyć z 71 kg a rano waże 68.7 niby latałam chyba 8 razy do kibelka w nocy ale aż tyle by z moczem poleciało??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy z teściami mieszkaliście?Ja swojej od początku daję do zrozumienia że jestem już dużą dziewczynką i nie potrzebuję wtrącania się.Zresztą ja mam taki charakter że jak mi coś mówi mama lub teściowa to zawsze zrobię na odwrót i już chyba się przyzwyczaiły bo dały sobie spokój z pouczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam z moczem Beata spalanie przemiana materii nawet jak śpisz to organizm spala kalorie a teraz podwójnie.Ja póki co 61 kg ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waże 70 ale ja jestem wielka baba ;-) mam 178 cm Ja z teściami nie mieszkałam no może z 2 tygodnie ale to tak na wakacje ha ha zeby im dupe pozawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja uciekam bo znów sama nie bede pisać do siebie ehhhh do jutra mam nadzieje że sie ktoś odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Smutno mi, bo jeszcze się dwie spotkały i uznały, że my nie mamy gdzie z mężem prania wieszać. Suszarka stała na balkonie, ale spadł deszcz i wstawiliśmy ją do pokoju. Nie uszło to uwadze tym paniom. Dlaczego one żyją takimi pierdołami? Ja jutro ściągnę to pranie i o nim zapomnę, nie chcę się przejmować tym, czy jest idealnie powieszone i czy przypięte klamerkami, gdy stoi w pokoju. Obiad źle zrobiony, pranie, jak orzekła teściowa, nam nie wyschnie... Jestem już rozdrażniona, czuję się tu źle i nieswobodnie. Jeśli chodzi o te słodkie wybrzuszenia, to pisałam tu o nich ok. 23. tygodnia. Już wtedy mała kuleczka nawiązała ze mną kontakt. Kocham ją okropnie. Jak się urodzi, to boję się, że przytłoczy mnie 1000 dobrych rad i nie dopchnę się do mojej córeczki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!Chmurko już Ci pisałam spokojnie jak urodzisz każdy weżmie mała na chwilę i zaraz do mamy bo taki maluszek jest u kogoś niespokojny.Poza tym co trochę trzeba karmić,przewijać itd.ale uwierz rady też się przydadzą nie zawsze się wszystko od razu wie.Nie pozwól im tylko za dużo wszystkim rządzić. Ja się wybieram na 10-ta do kościoła a potem obiad i gdzieś mamy pojechać na wycieczkę.Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×