Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Joł:classic_cool: Ja własnie wróciłam z zakupków kupiłam sobie w koncu wygodne spodnie po domu za 15 zł ;) jakbym chodziła bez spodni takie wygodne no i małej musiałam kupić buty,spodnie itd.Ale dziś ziąb brr..... Gotuję zupkę kalafiorową i fasolkę po bretońsku. Chmurko___a z czego ten dzem?Jeśli dałaś odpowiednio dużo cukru to się uda :) Mała a ile ten sms kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jest tu kto??????????????????????????? A ja dalej niem moge oddychać hmmmm ale ciut lepiej już po tym antybiotyk fuj ale on niedobry. Musze Wam powiedzieć że moje dzidzi jest coraz silniejsze i coraz wiecej broi i dużo mnie kopie po tylnej ścianie macicy śmieszne uczucie a i zauważyłam że uwielbia siedzieć z prawej strony brzucha wiecznie tam sie wybrzusza. Ania Klaudia niewiem czy już pisałam ale bede miała już dzidzie gdzieś 20 stycznia:-) rozmawiałam wczoraj z ginem na ten temat dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest piękna pogoda słoneczko świeci a ja nawet niewiem jak sie ubrać bo niechce sie bardziej dorobić choróbska niż mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju kobiety nie piszcie tyle bo nienadążam z czytaniem ;-) Wiem że jest piękna pogoda ale tak uciec i już sie nie pokazać????????????????????????????????? NIEŁADNIE Chmurko mi ostatnio koleżanka w sklepie powiedziała ze bedzie dziewczynka jakiś czas temu moja najlepsza koleżanka też twierdziła ze bedzie córcia i jej mama tez mówiła tak i prosze nic z tego bedzie synek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha coś Wam opowiem spotkałam dziś taka kobiete straszna gaduła kiedyś przychodziła na plac zabaw ze swoja córką ( Jest pielęgniarką w szpitalu w prokocimiu) i sie pyta mnie w którym ja to miesiący jestem ze nic po mnie nie widać a ja jej mówie ze 6 i ze przytyłam już 6 kg a on takie oczy na mnie wystawiła i mówi ze jak ona była w 6 to już 36 kg była do przodu bo cały czas pączki jadła na śniadanie 10 pączków i litr mleka i całą ciaże sie żywiła słodyczami fuj hi hi nie zapytałam sie jej ile była kg do przodu w dniu porodu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jakie masz podejscie do cc Beata po rozmowie z ginem?Mnie najbardziej martwi to że porodu nie można zaplanować na któryś dzien raczej sie tego nie przewidzi. No a gdzie reszta baboli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja juz dzisiaj z mala do poludnia po spacerku bylam...niedawno skonczylam robic szare kluchy na obiadek :P mniam mniam a co u was widze ze dzisiaj strasznie tu gwarno becia z becia tylko gada :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, hej , jak się czujesz? Już lepiej? Nieźle Cię wzięło teraz... Klaudia, to był dżem śliwkowy. Już stoi na półce. Zobaczymy potem jak wyszedł mój eksperyment:P Mała, jestem zmęczona przemądrzałymi ludźmi, którzy udowadniali mi, że urodzę chłopca, bo jem kiszone ogórki i mam szpiczasty brzuch. Nasłuchałam się wielu takich rzeczy. Tylko nikt nie słuchał, ze zawsze lubiłam kiszone, a przed ciążą też miałam lekko wystający brzuch. Dlatego teraz nie lubię takich wróżb, bo bardziej przemawia do mnie medycyna, niż stare metody określania płci dziecka, gdy jeszcze nie było usg. Czułam od dawna, że będzie dziewczynka, miałam taką intuicję, ale otoczenie z pełnym przekonaniem mówiło, że to nieprawda. Po pewnym czasie już się zaczęłam irytować, bo babcia ma dwóch synów (jadła kiszone), to i ja miałam mieć syna, a koleżanka ma córkę, to ja też mam mieć córkę, bo ona też jadła kiszone. Po tej ostatniej "przepowiedni" zaczęłam się z tego po prostu śmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja cały czas sie czuje tak samo ten BIOPAROX jest tylko drogi ale nic nie pomaga mi moze jeszcze za wcześnie na poprawe ale mam wrażenie po 7 dawkach że nic lepiej sie nie czuje. Klaudia mój gin mi powiedział że jak wskazania do cc jest to musi być i zrobimy i że niema problemu ze 2 tygodnie wcześniej bo i tak tak sie robi bo dziecko jest donoszone i powiedział ze mam sie niebac cc i on sie mna zaopiekuje więc co tam mam dobrą opieke czego tu sie bać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka tak tak dzis sama do siebie pisze :-( ale mam nadzieje ze jak wieczór siąde na komp to ktos bedzie zeby popisać jak nie padne to pewnie z Lolą wreszcie na gg popisze:-) Chmurko z tymi kształtami i smakami to śmieszne ale wiesz ja z małą też ogórki kiszone wcinałam i też chłopca mi wróżyli ha ha i jest chłopiec tylko bez jajek hi hi i ma długie włoski i staniki chce nosic musiałam jej kupiś taki dla niej dobru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, z tymi stanikami, to niezla rzecz. Sama pamietam jakie mialam kompleksy, bo kolezanki nosily staniki, a ja nie:) mama mi kupila, bo cos tam sie zaczelo wykluwac i bylam taka szczesliwa. Hehe. Juz to przerabiasz... A mi sie chce spac, ratunku! A z tymi wrozbami, to moje doswiadczenia sa jakie sa i stad takie mam zdanie. Ha, tosmy z Klaudia ich w konia zrobily!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no w konia Wam sie udało wszystkich zrobić hi hi Baby a gdzie Wy jesteście ja juz w domku bo musiałam jechać coś załatwić jeszcze i na mieszkaniu byłam i wiecie co?????????? MAM DOŚĆ DZISIEJSZEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK TO JA SPADAM NIC TU PO MNIE WSZYSTKIE SIE GDZIEŚ WYNIOSŁY I NIEWIADOMO GDZIE :-( Pije herbatke z soczkiem malinowym własnej roboty i ide spać OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Chmurko moje maleństwo całkiem dobrze ale szkoda że mamusia ledwo żywa. Mały soie nic już nie robi że mama chora i bawi sie na placu zabaw hi hi w brzuszku;-) Ja juz po zakupach i robie obiadek zupke mam z wczoraj krupniczek a na 2 robie ziemniaczki fasolka szparagowa i kotlecik i jakąś surówke z białek kapustki zrobie :-) a później jade do eMa bedziemy sie razem obijać hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, a u mnie znowu schabowy:) Przynajmniej zrobię do tego surówkę. Nie chce mi się okrutnie, ale musze popisać jeszcze do szkoły i wtedy będę mogła się poobijać. Jak nazwiesz swojego chłopaczka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko bedzie Arturek :-) bardzo mi sie podoba małej mniej a eMi tez bardzo sie podoba Ja wole drobiowego kotleta moja myszka tez. Chmurko biedna jesteś z tą szkołą pewnie sie już ledwo ruszasz a tu jeszcze nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo męczy mnie to, że czasem muszę ich przekrzykiwać, czasem kogoś przyprowadzić do porządku, a potem jestem wypluta. Oni widzą, że jestem w ciąży, ale to są tylko dzieci i nic sobie z ciąży nie robią. Jeden uczeń popchnął mnie, biegnąc korytarzem, i wpadłam na nauczycielkę. Ale nie mogę narzekać, bo w gimnazjum miałabym ciężej. Już 6. klasy robią się trudne, bo wchodzą w ten trudny wiek. Jeszcze jeden tydzień i na wydział:) Imię Artur bardzo mi się podoba i myślałam o nim, gdybyśmy mieli mieć jednak chłopca. Ciągle jednak chodziła za mną ta Klaudia. Rano mnie słodko poszturchiwała. Chyba przeciągnęła rączkę wzdluż mojego brzucha, bo coś twardszego poczułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko moja mama jest nauczycielem i opowiada jakie dzieci są niegrzeczne . Wiesz ja ostatnio jak zaprowadzałam małą do szkoły to we mnie dziecko wleciało myślałam że mi brzuch odpadnie ale go ochżaniłam ho ho. To musisz jeszcze troche wytrzymac niema innej rady. A powiedz co zrobisz jak już urodzisz idziesz na dziekanke czy bedziesz starać sie dalej uczyc???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ania Ewelka Mała Pati Lola i cała reszta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GDZIE WY JESTESCIE CO??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Gdzie jest Orcio? Czy to nie ten topik?:) Nie ma dla mnie już dziekanki, bo teraz idzie tylko licencjat, więc będę uczyła się i opiekowała małą. Mam oparcie, mam z kim ją zostawić na kilka h dziennie, więc damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż tyle ze bedziesz miała z kim małą zostawic i sie zaopiekuje. Ja jak urodziłam moją córcie to jeszcze do szkoły chodziłam ale mama i rodzeństwo mi pomogli i były mąż tez a teraz niewiem jak ja wróce do pracy niewiem co z małym zrobie a po macieżyńskim przydało by sie wrócić do pracy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :D mala spi a my juz po obiadku...Wiki dostanie jak sie wyspi a kima juz godzine...w ciagu dnia wydluzyla juz sobie drzemke z pol godz na 1-1,5 wiec spi tylko raz dziennie a wczesniej bywaly 2 po pol h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×