Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja sie szykowalam do pracy. Jeszcze niecala godzinka...jak mi sie nie chce!!! Tala musze mamie powiedziec o tej emulsji.Moze mi przywiezie. Jeszcze musze obiadek przed wyjsciem zjesc. Cos tak widze,ze kolejna koszula robi sie coraz mniejsza i bardziej opieta na brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wlasnie zaczelo lac.. Tala tylko czy ja rozmiar dobry znajde.. Wyslalam wlasnie zdjecie na nasza poczte.Mozecie zobaczyc jaka juz wieeeeeelka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie jak maly slonik..Wczoraj jak sie wdrapalam na nasza gorke,to cale popoludnie bylam zmeczona.Dodam,ze nasza gorka ma jakies 700m..wdrapanie sie na nia jest teraz jak wchodzenie na Mount Everest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na 11 p i jak wciazy bylam a winda sie zepsula myslalam ze skonam na tych schodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooooo matko to nie zazdroszcze.Ja juz teraz jak bede miec na rano,to po pracy bede czekac az M po mnie przyjedzie.Bede musiala poczekac jakas godzinke.Pojde do naszej kawiarenki na herbatke i ciastko.Lepsze to niz 40 min drogi-polowa pod gorke..W dol to jeszcze moge isc. Lece do pracy.Milego popoludnia :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie..? To ja ziarenko lnu. U mnie wszystko po staremu tzn. nadal sie staram o Dzidzię i nadal nic z tego nie wychodzi.. Zaczynam sie tym powaznie marwić. Jakies półtora miesiąca temu miałam na jajniku torbiela wielkości dużego jabłka ale na sczescie sam pękł i nie trzeba go było usuwać. Nie pisałam tu od bardzo dawna, ale przyznam sie szczerze ze nie opuściłam ani jednej strony...Czytałam wszystko i jestem cały czas na bieżąco. Pozdrawiam wszystkie Kobitki które mnie chocby jeszcze troszke pamietają i te które zupełnie mnie nie znają też :) Ja też chciałabym miec adres wspólnej strony zeby zobaczyc Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki. Tala- oilatum o którym piszesz to jest teraz w promocji,nie dość,że większa butla to pakowany podwójnie i śliczny pluszak gratis. Całość 65 zł. Nie było mnie długo bo troszkę chorowałam,u lekarza byłam nie z nadzieją na przepisanie leków ale z ciekawości czy czasem nie płuca chore bo jak kaszlałam to strasznie mnie klatka bolała. Lekarz-starszy Pan po 60 jak usłyszał,że to 30 tydzień to powiedział,że leków mi nie przepisze tylko poleci domowe środki,a więc napary z rumianku,herbata w sokiem malinowym i rutinoscorbin albo cerutin. Pytam,czy rutinoscorbin można w ciąży brać,bo podobno zawiera rutynę która rozrzedza krew o można dostać krwotoku. Lekarz się zaśmiał i mówił,że to nie rutinoscorbin tylko scorbolamit który zawiera aspirynę,a to ona rozrzedza krew. Ale i tak nie posłuchałam,w domku tylko herbatka malinowa i łóżko. Bo jakimś dziwnym trafem wizyta podziałała i nie mam ani chrypki ani bólu gardła. No i na noc obowiązkowo kubek ciepłego mleka z miodem. Pychotka. Co do zakupów,ja nic jeszcze nie kupuję,raz,że nie mam miejsca(muszę dopiero kupić jakąś komodę na ubranka i kosmetyki) a dwa,że to jeszcze czas. Planuję na początku grudnia się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki a ja cały dzień w ruchy hi hi nie zgadniecie co dzis robiłam. Byłam na grzybkach i wiecie co nazbierałam duzo rydzy :-) usmazyłam sobie pare w panierce mniam ale było dobre. Ziaranko lny pewnie ze pamietam Podaj maila to wyśle Ci naszą wspólną poczte :-). A powiedz co wiecej u Ciebie robiliście z eMm jakieś badania czy jeszcze nie????????????????????????? Chmurko ja dla mojej małej uzywałam kosmetyków jak najmniej perfumowanych bo moją córcie uczulało wiec oliwke miałam bambino lub kajtek szamponik też bambino do kompania ojlatum a na odpażenia linomag maść i była super cały czas jej uzywałam smarowałam po kazdej zmianie pieluszki i nigdy mała nie miała odpażeń byłam bardzo zadowolona a mydełko miałam też dla dzieci bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, kurde, ile Ty masz tych cycków?!:D Zaraz Ci koszula pęknie! Mąż zadowolony, co? Beatko, właśnie, im prostszy skłam chemiczny i mniej zapachów, to może tym lepiej? Myślę o sudocremie, bambino lub nivei i oilatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam swoje zdjęcie, ale nie calej siebie, bo mam krótką rękę. Może potem mnie chlop pstryknie. Aha, i nie patrzeć na tę plamę na bluzce! Ufajdałams się tormentiolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity ale my tu ruch mamy!!! szok... Chmurko..M wlasnie niezbyt zadowolony...Mowi,ze sa za duze..Ja tez ich nie lubie. eMowi to sie podobaja takie ani za duze ani za male,dokladnie takie jak byly,czyli moje 75C,a teraz to nawet nie wiem jak duze sa..Pamela razem z Doda wymiekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a ja zawsze miałam mały biust i z podziwem patrzę na większe rozmiary. Teraz rzeczywiście masz duże piersi, ale myślę, że bez ciąży są w porządku, co? Ja teraz rzeczywiście coś w tym staniku mam i bardzo, bardzo, bardzo pragnę, by takie zostały...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem na sekundę ;) Ziarenko lnu___fajnie że się odezwałaś pisz co u Ciebie który dzień cyklu itd.aż miło oderwać się od tych naszych ciąż :) chętnie bym sie trochę postarała...ale ledwo zipie więc mogę pomarzyć. Mam zamiar oglądać walkę Gołoty i Adamka lubie boks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mialam spore piersi i byly takie akurat,a teraz....masakra..jak u dojnej krowy... Beata tos mnie zaskoczyla..Ty i grzyby??niemozliwe :P Ziarenko witaj.Co u Ciebie?To jak dlugo juz sie starasz??Jakies badanka byly robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko lnu, jasne, że Cię pamiętamy, ale nagle przestałaś pisać. Tak samo kilku ciężarnych, które tu doszły. Czy wszystko u Ciebie w porządku? Ile cykli się starasz? Podejrzewasz jakieś problemy zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi po karmieniu nie zmalały :-) i dobrze bo prawie nic nie miałam byłam prawie jak deska hi hi a póxniej chłop miał czym sie pobawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko moja córcia miała straszne uczulenie po porodzie na proszek i musiałam prać w płynie do prania dla dzieci i cocolino płyn dawałam a na oliwki johnsona czy jak sie to pisze miała okropne uczulenie i bardzo duzo dzieci je ma więc odradzam. Oilatum kosmetyki są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza w mglisty niedzielny poranek ;) Właśnie piję kawkę kto się przyłączy? Wysłałam zdjęcie mojego brzuszka świeżutkie dopiero robione. Tak się zastanawiam czy nie oduczyć małej spać w południe bo nie wiem teraz o której ją kłaść?A ma już ponad 3 lata i wiem że niektóre dzieci już nie mają drzemek południowych. Moja córcia na nic nie miała uczulenia i dlatego mogłam stosować i proszki i wszystkie oliwki.Nie miała też kolki oj szczęściara jestem bo była spokojna a słyszałam że jak pierwsze takie spokojne to drugie daje popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktalizuję 🌼🌼🌼 Nick..................... TC.... DB.........TERMIN ...........W .....PŁEĆ baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................27...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............27...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............26.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. A ja zaraz zjem śniadanko i bede jechała do eMa więc całt dzień mnie nie będzie Klauduś dawaj ta kawke bo pół nocy nie spałam. Najpierw brat miał urodzin zaprosił dziewczyne z koleżanką i paru kolegów poszłam spać koło 1 później mały sie tak bawił w brzuszku ze mnie obudził o 5 i na stary czas a wiecie co jest najgorsze niemam chleba musze czekać az sklep mi otwoża o 9. TZN mam chleb ale go nie lubie mama piekła z ziarnami taki ciemny przed ciaża był pyszny teraz jest blllleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktalizuję Nick..................... TC.... DB.........TERMIN ...........W .....PŁEĆ baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................27...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............27...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............27.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktalizuję Nick..................... TC.... DB.........TERMIN ...........W .....PŁEĆ baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....35....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................27...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............27...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............27.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Cześć! Beatko, oilatum ma dobre opinie, rzeczywiście. Odeśpij sobie dziś w dzień:) Ewelka, ja też chcę, żeby mi biust został! Szczęściaro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×