Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................30...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................27...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............27...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............26.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Klaudia masz fajny brzusio,taki mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, mamuśki? Leniwa niedziela, nie mogę sie zmobilizować do niczego, chyba tylko do jedzenia! Za parę dni będę miała część wyprawki dla dzidzi, jeszcze rozglądam się za Pampersami Newborn i podpaskami poporodowymi. Nie mam jeszcze piżamy do szpitala dla karmiących i stanika laktacyjnego. Laktator zamówię Aventa do ręcznej obsługi. Wózek wybraliśmy, łóżko też... Frajda z tego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko frajda jest ale tak naprawdę to nie jest ważne zobaczysz jak urodzisz to dopiero będzie szał ja nie mogłam oczu od maleństwa swojego oderwać przepłakałam ze szczęścia pół nocy. Robię sobie frytki. Mała____mały?a mi się wydaje że jest ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja już nie mogę się doczekać. Chciałabym mieć wszystko gotowe. Niczego nie przegapić i nie zapomnieć. Czuję te jej nóżki pod żebrami. Jeszcze tydzień temu nie miałam tego uczucia. Teraz coś mi tam tkwi:) A brzuszek masz mały. Widziałam ostatnio taaaką ciężarówkę....:D Byłam w szoku. Niektóre kobiety mają naprawdę wielkie brzuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy jesteście ??????????????????????????????? Oglądałam Wasze brzuszki Klauduś moim zdaniem masz mniejszy brzuszek odemnie i Ani my z Anią raczej na równi hi hi ja mam juz 102 w pasie hi hi Chmurko ja jeszcze z kosmetyków musze wszystko kupć Laktktor już mam właśnie z Aventu ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeszcze go nie używałam bo przy mojej córci miałam taki zwykły z apteki i niby odciagał ale nie rewelacja. A ten z aventu mi siostra i poleciła bo miała taki sam i mówiła że dobrze odciągał i odrazu do byteleczki. Ja juz kupiłam sobie nawet woreczki na pokarm i spinki do tego drogie to ale przydatne na dni kiedy jest mniej pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł ;) Właśnie jem pierogi ruskie zaraz eksploduje... Ten laktator z aventu jest ok dobrze przylega do piersi ale trzeba się trochę omachać zanim się coś uciągnie nie idzie to tak łatwo jakby sięmogło wydawać przynajmniej mi nie szło. No muszę i ja sobie obwód pasa w koncu zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIEPAMIETAM Z CZEGO MOJA BRATOWA MIAŁA ALE odciągacz wiadomo miał końcówke do sutka buteleczke i do tego taka z 30 cm rureczka i taka jakby piłka do naciskania to miało odciągać pokarm jak sie naciskało i wiesz co nie zdało relacji a kosztowało 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie uzywałam kupiłam go jakiś czas temu :-) siedzi i czeka. Musze na chwilke isć bo brat auto pożyczył i coś mu sie zepsuło mówi ze olej sie wylał po całym silniku szlak mnie trafi jak sie coś znów podziało poważnego ide zobaczyć :-( odezwe sie wnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :-) ufffffffffffff ale ulga wiecie co sie stało w moim aucie korek od oleju był odkręcony i cały silnik jest zlany olejem musze jutro to wyczyscić bo zeby mi nie śmierdziało spalenizną feeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :* mam w miare regularne miesiaczki czyli 28 dni czasem 27... ostatnio moj okres trwał niecałe 4 dni... kochałam sie z chłopakiem 8 dnia cyklu... Czy jest to mozliwe zebym zaszał w ciąże ??? teraz jestem juz w 13 dniu cyklu i bardzo bola mnie jajniki i piersi dzisiaj miezyłam sobie temp. i miałam 37, C ale robiłam to popołudniu nie rano... czy ja sobie juz wkrecam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Takbardzobymchciała____mi się wydaje że dopiero teraz możesz mieć owulacje i dlatego bolą Cię piersi i jajniki ale oczywiście w ciąży możesz być tylko że na jakiekolwiek objawy jest za wcześnie. Beata___MOJA BRATOWA MIAŁA IDENTYCZNY LAKTATOR I była zadowolona jak dla mnie ma za małą siłę ssania ale zależy jakie kto ma te cycki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tylko na chwilke przywitac sie.. W pracy zapierdziel jak diabli-ferie wiadomo.. Wczoraj cale popoludnie przespalam na kanapie a M ogladal tv.dzis pewnie bedzie tak samo.Jestem niesamowicie zmeczona.. Milego dnia. A,Beata ja kupilam sobie identyczny laktator mam nadzieje,ze bedzie dobry ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-) Ja dopiero sie biore za obiadek musiałam najpierw zrobić zakupy. Robie zupke pieczarkową i papryke faszerowaną tak jak gołąbki tylko nie w kapuście tylko w papryczce mniam mniam pychota:-) Ja dziś zrobie zdiecie mojebo bębenka i wysle na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata mam taki sam laktator,a wiecie skąd? No to się pośmiejcie. Kilka lat temu,jak moja córcia miała jakieś 3 latka chodziłam często do takiego dużego lumpeksu. Podobało mi się tam,bo mieli na wagę,nowy towar był w pn i ciuszki że ho ho,raz zostawiłam tam prawie 150 zł no i na półce zobaczyłam ten laktator,był wyceniony na 15 zł chyba.Pomyślałam,że kiedyś może się przydać-jestem jaki typ,że jak nawet nie potrzebne mi teraz to przyda się kiedyś tam he he. Ale do dziś nie wiem czy on jest sprawny,coś za słabo chodzi,może czegoś brakuje? Wiecie,w sklepie chciałam sprawdzić czy ma wszystkie części ale tam są zapakowane oryginalnie. Skoro mam okazję zobaczyć u was czy wszystko jest kompletne to byłoby wspaniale.Ja zrobię fotkę rozebranego laktatora a Ty Beatko zobaczysz czy czegoś tam nie ma oki? Wiecie co? Czekam na policję. Nic nie zrobiłam,spokojnie,ale jak kiedyś pisałam miałam kradzież z włamaniem do auta i to w odstępie miesięcznym. Zgłosiłam oczywiście to na policję,a przypomnę,że wzięli nawigację MIO,a za drugim razem przyszli po radio CB i antenę,bo wiedzieli że nie mam szyby. No i policja była u teściowej z pytaniem czy odzyskaliśmy radio,bo ktoś na forum ich obsmarował,że nieudolni,że zgłoszono kradzież ale policja nic nie zrobiła itd. Ciekawe co chcą ode mnie. A co ja mam z tym wspólnego. Przecież po IP komputera mogą dojść kto ich oczernił. No nie ja. Ja się pogodziłam,że sprzęt jest do nie odzyskania. Tak więc czekam na nich z niecierpliwością,bo powiedzieli że przyjadą i do mnie. Zapraszam ich serdecznie,psa spuszczę,żeby mi się do domu w buciorach nie pchali he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ok zrób zdięcie tylko ja bede musiała po ten aktator jechać do eMa domu bo tam wszystko trzymam u siebe mam za mało miejsca wiec wole tam on ma duzy dom wiec i miejsca sporo. Ha ha z ta policja to ja nawet nie chce słyszec ja to ich juz mam dość u mnie jak zgłaszałam rózne tam przypadki to zawsze w du...e to mieli. Kiedys z rok temu miałam skuter kupiłam w salonie nowiutki i żule pod blokiem mi go zmasakrowali i co myślicie że coś im za to zrobili NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeden miał mi 100 zapłacić a reszte policji bo niestety nie mogłam założyć na swój koszt sprawy bo jeszcze chodziło o zagrożenie zycia mojego bo jeden mnie w trakcie jazdy zepchna ze skutera. Jak byłam z córcią w ciazy to w 65 miesiacy mnie jeden cpun pobił i skopał zgłosiłam sprawe i co!!???????????? znów to samo dostał 2 lata w zawieszeniu phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wiec teraz sama staram sie załatwiać takie sprawy bądź biore eMa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pare razy była policja bo nademną mieszka rodzina patologiczna i wszystkie żule do nich przychodza a dodam ze mają po 18-25 lagt góra i cały czas z nimi problemy są ale jak widzi policja mojego psa t niechcą do domu wejść a to tylko groźnie wygląda a ciapa jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co? Pobił Cię? A twój co? Mój to by sam wymierzył karę,on by go zatłukł. Na pocztę wysłałam fotkę tego laktatora no i swojego brzuchala he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pobił mnie za to ze był naćpany i siedział na chodniku a ja obok przechodziłam i mu to przeszkadzało chwycił mnie na noge i nie chciał puścić jak sie mu wyszarpnełam to mn sie wywalił na tyłek bo kucał i za to dostałam. a mój były mąż nic nie zrobił bo go nie było jeszcze nie mielismy ślubu i mieszkał 30 km odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nic sie jej nie stało a dostałam pare kopniaków w brzuch ale mała jest cała i zdrowa i tylko ja byłam w siniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×