Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

mala29....................38..._____........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................35...31.12........ 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............33...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............33....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? To wspaniała wiadomość,że chmurka już ma córeczkę. Chmurko gratuluję Ci,tyle męczarni. Czytam tą wiadomość mojemu M,ale nie mówię że chmurka urodziła,tylko że Magda,a on patrzy i mówi: spacer po rurach? Ale beka,pośmiałam się troszku,chmurko wybacz ;-) Robimy jajecznicę,choinkę ubraliśmy już dzisiaj,łóżeczko również dzisiaj złożyliśmy. Ufff jestem wykończona. Sorki,że nie piszę tak często,ale naprawdę mamy zajob w domu,wszystko zostało do roboty na ostatnią chwilę. Odezwę się później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,zostajemy tutaj,Mi juz nie wolno latac od 26 tygodnia,a samochodem nie ma sensu.Przy takiej pogodzie to pewnie ze 4 dni by zeszlo w jedna strone,no i M ma chory kregoslup,wiec w zyciu bym go tak nie meczyla.. Choinke bedziemu ubierac we wtorek,bo jutro pracuje od 10-18..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja będę ubierać choinkę koło środy dopiero a zaświecę światełka dopiero w wigilię chociaż widzę że niektórzy już świecą ale tradycja musi być jak dla mnie. Mała____wiadomo jak to przed świętami u każdego to samo.No i jak tam z M po takiej przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od dawna jestem w domku no ale tyle miałam pracy ze dopiero teraz koniec i moge isć spać tylko szybki prysznic wezme :-D :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od dawna jestem w domku no ale tyle miałam pracy ze dopiero teraz koniec i moge isć spać tylko szybki prysznic wezme :-D :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) A ja tylko na chwilke bo zaraz mi robotnicy przyjdą okna zmieniać :-( ale bedzie zimno w domku :-(. Chmurka pisała do mnie wczoraj wieczór ale ja juz spałam :-D napisała tylko ze ma rozpruta dupke :-( biedna i że Klaudunia źle łapie pierś I dziękuje za pozdrowienia :-D Uaktualnie tabelke bo dawno tego nie robiłam hi hi mam lenia w dupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Dzień doberek :) Czy mogę się do Was dołączyć? Mam 25 lat i od dwóch lat mam mojego długo wyczekiwanego Synka Wiktorka,jest taki żywy że wszędzie Go pełno i niestety co najgorsze nie jestem w stanie zrobić czasem czegokolwiek w domu,buszuje po necie szukając pomysłów na zabawę z Nim żeby przestał się nudzić i broić. Będę zmuszona iść z Nim do psychologa bo myślę że nie normalną rzeczą jest bicie kopanie itp u takiego malucha...nie wiem skąd mogą się brać takie reakcje jeśli nie miał nigdzie takiego przykładu. Jestem na wychowawczym,partner pracuje dość dużo przez co czuję się bardzo samotna.... Beata2611 okna wymieniać o jej ubierz się cieplutko i pociesz się tym że jak już je wymienią to będzie pewnie jeszcze cieplej niż dotąd Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ mala29....................38..._____........03.01.2010...... .29....... M Klaudia0405..............35...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................35...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............35....30.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE:-D....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Mam nadzieje ze moze być taka tabelke no bo wiecie teraz znacznie zmieni sie u nas bo coraz wiecej bedzie nas mamusiek hi hi. No to zapraszam do wpisywania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gremplina :-) oczywiscie ze mozesz sie do nas dołączyć zaczernij sie i wskakuj do nas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Super!! nigdy jakoś nie siedziałam na żadnych forum,ale jak zaczęłam czytać sobie wasze posty to normalnie przeżywam wszystko razem z Wami,stron jest mnóstwo że pewnie nie zdołam nadrobić ale postaram się tutaj zaglądać kilka razy dziennie by móc Was dogonić :) Czekam na teściową weźmie mi Małego do siebie,będę miała w końcu chwilę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mam stare okna odkąd blok postawili czyli 24 lata temu i niepowim zimno w pokoju jak niewiem i musze mieć kaloryfez włączony ale licze na poprawe :-D. Moja córcia i ja nie lubimy jak mamy kaloryfer włączony bo odrazy śluzówka nam sie wysusza i przez to sie robś strupy w nosie bleeeeeeeeeeeee A to masz łobuziaka małego ha ha no ale moze to normalne w tym wieku u chłopców moze nima gdzie bądz na czym wyzyć swojej energii??????? Ja mam córke ale ona zawsze była grzeczna nie broiła jedyne kiedy dała mi popalić to jak sie urodziła płakała cały czas i nie spałam 3 miesiace.. Ani nie chce tego wspominać mam nadzieje ze mały nie bedzie miał tego po siostrzyczce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobra tesciowa jakaś ha ha ja na mojego M mame nie bede mogła liczyc jest czarownicą jak z kawałów o teściowych hi hi od roku był z nią spokój az do tygodnia wstecz bo jej kochana córeczka przyjeżdża i miłości do synka sie skończyły rok temu było to samo i nawet franca go na WIGILIE nie zaprosiła miał siedzieć sam w pokoju bo mamusia miała córeczke z mężem i dzieckiem :-( przykre no ale prawdziwe nestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Beata2611 właśnie teraz dopiero doczytałam że zostaniesz mamusią i jeszcze wiele wiele z Was,trzymam za Was kciuki. Ps. Jestem ciekawa jak to jest rodzić "po ludzku" bo ja miałam cesarkę po 17godzinach na porodówce. Dopiero po 17godzinach!! To było dla mnie nie ludzkie! Tłumaczę to sobie tym,że,rojber wiedział że będzie szybko broić dlatego nie chciał tak szybko wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi sie stało mam koński apetyt właśnie zjadłam 2 wielkie bułki a teraz duzą miche wcinam chałki z mlekiem i niewiem czy to nie koniec hi hi zobacze czy bede pojedzona :-D Baby wstawać i meldować sie tu szybciutko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja później wejde to poczytam a teraz panowie juz są pod blokiem wiec zmykam z kompa bo bedzie rozpierdziel że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gremplina ja niewiem jak to jest rodzić po ludzku ale ja rodziłam 25 minut a później 2 tygodnie w szpitalu z powikłaniami ehhhh teraz mam cesarke planowana więc mam stracha jak to bezie twraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Moja teściowa też jest wiedźmą hahaha a myślisz że po co Go bierze by móc sama sobie z Nim pobyć obserwować a potem mieć do mnie zarzuty a czemu robi tak a nie inaczej i jakieś reprymendy non stop,wiecznie tylko pouczanie że nie raz miałam ochotę "wyjść z siebie" Ja po porodzie miałam dokładnie to samo nic nie spałam,nie chcę tego wspominać to było dla mnie no niestety koszmarem,jak słyszę jak moja koleżanka chwali swoją 3 miesięczną córkę że jeszcze ani razu nie zapłakała,czy w to wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj można w to wierzyć bo mojej koleżanki syn teki był ani nie stękną ani łezka mu nie poleiała za to teraz jest straszny baciar i ma juz prawie 7 lat :-). Ok ja uciekam bede jak panowie pojadą pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
To można brzydko napisać za przeproszeniem że "wyplułaś" z siebie córkę raz raz. Idę szykować Małego,odezwę się później jak już cały domek ogarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano już się melduję ;-) Witaj nowa w klubie ;-) Oj oj,wiadomo,że pierworódki są nacinane,ale napisałaś,że ma pupe? Nie mów,że aż do niej. Chyba,że to taka przenośnia.to ok. Klaudio,z moim M po przerwie jest ok w dzień,ale źle w nocy. Budzę się co kilka godz siusiu-czuję intruza w moim łóżku he he,ciasno mi. A jeśli pytasz o bzzz,to on się boi,a ja mam obawy,że to przyspieszy poród i odjadę w grudniu. Ale myślę,że jakoś to będzie. Właśnie jem pączusia i piję kawkę,moja córcia ma dziś ostatni dzień szkoły,mają dziś wigilię. Syn ma jutro ! Dzieci zawsze dostają paczki z obiadów i powiem Wam,że nie byle jakie. Już zacieram ręce na te słodkości ;-)) No co,ostatnie dni mogę sobie pofolgować,potem dieta,żeby wałki tłuszczu zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witaj Gremplina :) Więc Twój synek ma charakterek a jak ma na imię?Moja córeczka była bardzo spokojna jak się urodziła ja do pół roku nie słyszałam płaczu dziecka poważnie.Ciekawe jaka teraz będzie? Beata___a może Chmurka powinna kupić sobie nakładki na piersi?podsuń jej ten pomysł wiadomo że początki są trudne i dla mamy i dla dziecka. Mała____jest tyle sposobów na bzzz że naprawdę nie macie czego się bać tylko ostrożnie :) Nowa_____a Ty gdzie się podziałaś? Nikulam_____jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. A ja juz w pracy..jesli mozna to tak nazwac,bo przez 8 godzi bede pewnie robic nic.... Witaj Gremplina :) Biedna Chmurka...pocieli ja..biduska... Mala__ w Polsce to norma,ze pierworodki sa nacinane,tutaj nie. Zadna z moich kolezanek,ktore tu rodzily nie byla nacinana..W Polsce to sie stalo rutyna,diabli wiedza czemu.Tu mi polozna powiedziala,ze dopoki nie ma widocznego zagrozenia,ze samo peknie to nie tna. Zaraz wlacze sobie koledy i bede tak sobie siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ile lżej potem do siebie dojść jak nie ma nacięcia przecież ta rana cholernie boli ani siedzieć ani chodzić.W Pl to rutyna niestety....trzeba czy nie to i tak tną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziuni
hej kochane witaj gremplina ;) u nas znow swiezy sniezek posypal sobie hehe a my zaraz z Wiki jedziemy na szczepienie...juz sie boje ze bedzie wielki ryk :O albo ze beda jakies przeciwwskazania do szczepienia oby nie bo ona zdrowa wedlug mnie jest...zobaczymy co powie lekarz;) wec do pozniej kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Jeju :) Widzę że Wy tutaj naprawdę trzymacie się razem ostro,myślałam że chwilke mnie nie było a tu już tyle nowych wiadomości,tyle mam tu o Was do nadrobienia.... Mój synek to Wiktor - łacina Zwycięsca,i chyba będzie tak zwyciężał swoim wymuszaniem dopóki czegoś nie zrobię... Naprawdę miło tu u Was,jesteście przesympatyczne,ja jestem z Poznania,dziś fajnie pruszył śnieg, niestety mam piec kaflowy z pokoju i zaraz będę musiała nahajcować bo coś zimno się zrobiło....brrr ..no i posprzątać zanim mały diabeł wróci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gremplina____nie wiem czy czytałaś topik od początku ale niektóre z nas znamy się tzn piszemy już od ok roku :) albo ponad roku jeszcze jak się starałyśmy o dziecko na innym topiku więc jesteśmy trochę zżyte ale też otwarte na inne kobitki :)im nas więcej tym weselej i lepiej piszemy tu o wszystkim.Dobrze trafiłaś :D Dziś mróz mniejszy ale wiatr wywiewa.Ja jeszcze na swieta nic nie kupiłam jutro mamy ruszać na sklepy dzisiaj jakaś senna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Aż głupio mi teraz trochę ;) tyle czasu się znacie, to naprawdę kuuuuupa czasu,żałuję że nie trafiłam tu wcześniej :( Idę sobie zrobić zieloną herbatkę i śmigam w ten mniejszy mrozik po Wikiego,ale mam dziś lenia Też na Święta nie mam jeszcze nic!! Tylko rybę (nie karpia jeszcze,mintaja) muszę zrobić rybę po grecku jutro, no a cała reszta później Jak będę miała więcej czasu to zasiąde i poczytam wcześniejsze Wasze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gremplina ja tez jestem z Pozniania a tak w sumie to z L-nia zaraz pod P-niem ;) a moja corcia to Wiki :D i tez zwyciestwo a miala ciezko droge w czasie porodu i ja zwyciezyla :) A co do tego topiku to ja kochana tez dlugo tutaj nie jestem moze z 2 miesiace...wez sie zaczernij w preferencjach zeby ci nikt niku nie ukradl;) a my po szczepieniu;)mala nic nie plakala,zdrowa jak rybka...pediatra bardzo sympatyczna pogadalam se troche z nia i mi powiedziala ze jadlam czosnek :D bo czuc bylo ode mnie hehe i mowilam ze malej tez daje i powiedziala ze bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) chmurko wielkie gratulacje :) wspaniale święta będziesz miała w tym roku :):):) witam nowa mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś miałam dobrze,M zrobił obiad-ja czekałam leżąc w łóżku he he. Jak ja sobie przypomnę szczepienia...ten płacz maluszków,te humory po-bo działanie zastrzyku albo wyciszało dziecko,albo pobudzało. Najgorszym jednak chyba przeżyciem było,jak pobierali krew krótko po porodzie z piętki maluszka,jejka to nawet mnie bolało. Któraś z Was pisała,chyba Beata co? Że chmurce mówili na USG ,że Klaudusia ma ponad 3 kg nie? A urodziła się jeszcze mniejsza? 2800? To kruszynka,naprawdę. Dlatego chmurka miała w porównaniu do nas mały brzusio. My to giganty babki jesteśmy ;-) W każdym razie mój M po 4 tyg przerwy stwierdził,że urosło mi się w talii,że mój brzuch jest o duuużo większy. Już nawet razem nie zmieścimy się w kabinie,buuuuu kto mi teraz plecy umyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×