Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

no chmurko czyli dzieli cie pare krokow od corci...ja z czw/pt tez mialam bolesne skurcze trawjace okolo 30s-1 m i to co 10 min i to byly bolesne a w pt rano byla kroplowka a wieczorem urodzilam ale moja corcia nie chciala wyjsc bo byla duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko i co i co???Jestes jeszcze??? Normalnie z zapartym tchem czytalam o tych Twoich skurczach! Chmurko eMowi nakaz,ze jak juz naprawde sie zacznie albo juz urodzil,to zeby nam tu napisal!! Moja mama dostanie szczegolowe instrukcje jak przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle zapisuje skurcze, szyjka boli. Ja myślę, że jak już zobaczę krew ze śluzem, to pojadę do szpitala. Pewnie znowu te skurcze mi się wyciszą. Taki ten mój poród. A jak już naprawdę urodzę, to napiszę sms, bo mam nr Beatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja czekam az Beata napisze : Hej Dziewczyny,Chmurka juz urodzila :D Ja w pracy siedze,ale nie narzekam.Szefowa ma dzis dobry humor,a poza tym jutro mam wolne :) Chcialabym polezec caly dzien,ale sie nie da.Trzeba na zakupy jechac i kupic juz czesc tego co bedzie potrzebne na Swieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my kupiliśmy dziś ozdoby choinkowe i to bylo bardzo przyjemne:) To nasze 1. święta od ślubu i kupujemy sobie własny ekwipunek. Hmmm. A powiem Wam, że w szpitalu byłam u jednej kobiety, co urodzila i widziałam jej noworodka. To było takie cudne, różowe i pulchniutkie. Cudowny widok! Anka, kupujecie żywą choinkę? My tak, w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____moja córcia siedzi właśnie ze mną i słucha bajkę mp3 o czerwonym kapturku. Ja właśnie czułam jak bije serduszko maleństwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zwłaszcza Ty kupisz babolu jeden w szpitalu z niunką będziesz przecież :) No chyba że się pośpieszysz to puszczą Cię na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy żywe drzewko jak co roku ale po niedzieli dopiero bo jeszcze malowanie kuchni i pokoju nas czeka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak ja pamiętam jak się moja Klaudia urodziła to nie mogłam uwierzyć we własne szczęście.Patrzyłam jak sroka w gnat i nie mogłam się napatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, mała różowa świnka:P I tak machają łapkami! Ach...:) Dziewczyny, te Święta zaczynają do mnie docierać. Naprawdę bardzo się cieszę. Zrobię sobie frencha! Mam energii od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, mała różowa świnka:P I tak machają łapkami! Ach...:) Dziewczyny, te Święta zaczynają do mnie docierać. Naprawdę bardzo się cieszę. Zrobię sobie frencha! Mam energii od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko my nie kupujemy zywej choinki..niestety.Po pierwsze wiekszosc jest paskudna,a poza tym zawsze drzewka byly bardzo drogie,do tego ozdoby jeszcze raz tyle... Np w zeszlym roku drzewko kosztowalo 70euro,do tego 1 opakowanie bombek 20euro,kazdy lancuch co najmniej 3 euro..a gdzie lampki itp.Za sztuczna choinke 1.90m + 162 ozdoby zaplacilismy 79 euro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis od rana czuje jak moj synek macha lapkami i nozkami..Wymeczyl mnie dzis tak,ze szok..Przed praca ledwo trzymalam oczy otwarte tak mi sie spac chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko nic nie mów,napisałam dłuuugiego posta i nie ma go. W morde jeża no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dalej skurcze, znowu mnie czyści, nie wiem w końcu co jaki czas mam skurcze, bo to się waha w granicach 3-10 min. przerwy, czop ciągle schodzi. Idę się myć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko mam pytanie...czy miałaś bóle pachwin? Pamiętasz kiedy to było? Mnie dziś rozrywa,chodzić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ledwo pisze i czytam ale jak widze ze Chmurka chyba nam rodzi to szybko zaczełam widzieć :-D Chmurko a może nie bedzie tej krwi co>????????????? A teraz Wam napisze co u okulistki :-) Wiec tak kobieta bardzo miła i zna sie na swoim zawodzie i zrobiła mi wszystkie badania takie jakich ja nigdy w zyciu nie miałam serio sprzęt rewelacja nigdy takiej aparatury nie widziałam :-D i okazało sie że tamta C..PA naraziła mnie na ślepote mam zwyrodnienia i zagrożenie odklejenia sie siatkówki powiedziała ze w trakcie porodu mogła by pęknać siatkówka i sie odkleic i że jak mogła tamta okulistka tego nie zauważyc i kazać mi rodzić SN. Wiecie co jestem taka wściekła no to babsko ze chyba przejde sie do niej i powiem na co mnie naraziła i że mogłam przez jej głupote być wnet ślepa i nigdy bym już nic nie zobaczyła :-( nawet własnych dzieci NIC. Miałam zakrapiane oczy wiec źle widze i miesza mi sie w głowie a jeszcze miałam oczy znieczulone bo wsadzała mi takie wielkie soczewki do oczu i skanowała jakby i wyszło ze nici z rodzenie SN :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwuje wycieki z pochwy ale nic niepokojącego nie mam,więc oki. Ale ten ból pachwin to okropny jest,jakbym ćwiczyła rozciąganie,jakbym szpagat robiła. Mój M się pakuje,jutro do domku,w końcu będę miała pomoc!!! A w tym poście który mi zaginął to pisałam,że tak samo jak Anka myślałam dziś nad tym,żeby mój M napisał do Was jak już będę w szpitalu. I żebyście mu wybaczyły treść,bo chłop jak to chłop nie patrzy na orty,składnię,ale sens zrozumiecie,jaka by nie była. Coś w stylu: " już po. syn. caly i zdrowy.mala tez. 3500 kilo długi 58. mala troche wiecej ;-) mam was pozdrowic " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia to sie ciesze kochana ze jednak masz taki porod jaki chcesz.super a co do tamtej okulistki to niezla cipa z niej i tyle...ja bym zadzwonila i kur..y jasniste by lecialy i to rowno...widzisz jednak lekarze na NFZ nie sa zli...nawet lepsi od prywaciarzy... chmurko kochana a ty jak??skoro cie czysci to juz sa oznaki porodu organizm sam sie oczyszcza wiec obserwuj wszystko czyzbys dzis w nocy miala zasuwac na porodowe....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest to ze mojemu synkowi nic sie nie stanie ze nie bedzie porodu kleszczowego i próżniowego i ze ja bede dalej widzieć :-) jestem szczęśliwa ze to sie tak kończy bo martwiłam sie strasznie. Chmurko ja bede czekać na wieści SMS i pamietaj o każdej porze dnia i nocy bo itak nie śpie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie Beata,baba minęła się z powołaniem. Jak mogłaś tego nie zauważyć chodząc do niej kilka lat??? Pisałaś,że masz niewyparzony pysk,jedź z M w razie gdyby doszło do rękoczynów i powiedz co myślisz. Daj ten numer do niej do cholery he he,zjadłam jabłko-mam nadmiar śliny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ty mnie rozpierda..lasz :D jak ciebie czytam to ze smiechu nieraz nie moge hehe a ja wtrynilam 2 mandarynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ta okulistka przyjmuje i na NFZ i rywatnie tylko mi sie udało wepchnać na NFZ a dodam ze ta okulistka jest Rosjanką i tam sie uczyła :-D juz kiedys słyszałam ze jest u nas w NS taka okulistka ale nie szukałam jej bo miałam tą C..pe ale juz nigdy do niej nie pójde no poza tym co jej wygarne na co mnie naraziła . Chmurko ja trzymam kciuki za Ciebie trzymaj sie kochana ja zaraz ide poleżeć bo kreci mi sie w głowie od znieczulenia i zakrapiania. A ide do sklepu co komu kupic ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiej się Ewelka śmiej,to za mało,żeby pisać tylko o niej cipa i jeszcze kropeczki wstawiać. CIPA !!! . Ta pseudo okulistka miałaby na sumieniu dwie osoby i tylko ją cipą nazywacie? Usz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×