Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Witajcie. A moje dzieciaczki dziś pierwszy raz sżły same do szkółki bo mój fordzik nie chciał zapalić,było ino charakterystyczne tik tik tik. To niezły mróz musiał być w nocy. I mam problem,bo o 10:08 ma być mój M na stacji,w razie czego dzwoniłam do niego,że chyba będzie musiał wrócić autobusem bo aku padło. W sumie mam drugie aku od BMW,jest u mechanika,jakieś 500 m od mojego domu. Mogłabym odpalić na klemy od tego,ale on waży sporo,no ma w końcu 74Ah,nie ma szans,żebym dźwigała to ustrojstwo. Chmmm,a może postoje na drodze i będę zatrzymywać auta żeby mi ktoś pomógł? ;-) To chwila roboty,otworzyć maskę i zapożyczyć troszku prądu od innego. Ja bym pomogła komuś jakbym widziała że ma problemy. Mówiłam mojemu M że ma kupić coś słodkiego na promie,najlepiej mini batoniki Marsa. Kupił,ale Twixa i dużą czekoladę. Ale będzie wyżerka,mniam.U nas nie ma ani grama śniegu,a wiem,że jakby był to dzieciaki po szkole zaraz by szły na górkę zjeżdżać. Niby mam ich wtedy z głowy,ale starszemu przychodzą takie pomysły,że niemożliwością jest siedzieć spokojnie w domu. Wiecie,dziwie się mamie mojej,że my tak znikaliśmy zimą na dłuuugie godziny i mama nic,była spokojna. no ale my to dziewczyny,więc o co tu się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole!Co z Chmurką? Ja mam dziś i jutro malarza w domu a w sobotę wielkie sprzątanie więc nie będę miała bardzo czasu zaglądać.U mnie dziś -12 i śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobialki :) Wlasnie zjadlam chlebka w jajku mmm mniam bylo. Wolalabym jednak platki,ale mleko sie skonczylo wczoraj :( Beata pisz szybko co tam u gina i co u Chmurki! Na pewno juz jest mamusia,nie przyjmuje do wiadomosci innych informacji ;) Zaraz ide kompu kompu chociaz nie chce mi sie,ale trza... Wczoraj wieczorem napisalam dlugiego posta i mi go zzarlo..Nie chcialo mi sie pisac jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beataaaaaaa,gdzieeeee jeeeestes??? Zdaj relacje co u maluszka i u Chmurki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja tez czekam na wiesci co z Chmurką????Posilam sie jablkiem wieczorem padne na twarz po tym malowaniu a jeszcze mam dzis gina ok 19-stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ mała mogłas brzuch wypiąc i stac przy otwartej masce :P:D:P no wlasnie co u chmurki jest juz mamusia???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-D No wiec niewiem co u Chmurki bo dalej telefonu nie odbiera i zaczynam sie martwic co sie dzieje :-( dzwoniłam juz pare razy i niewiem czy wypada tyle dzwonic :-( A ja po wizycie u gina :-D jak zwykle wszystko ok dzidzi dobrze sie czuje i rozwija na tyle tygodni ile jest ciaza, Wagi mi nie chciał powiedzieć bo stwierdził ze to nie istotne a te USG itak źle pokazuja wiec poco sie nastawiać że bedzie takiej czy innej wagi i wielkości :-) Może i ma racje no ale trudno nic niewiem poza tym ze wszystko gra :-D Nastepna wizyte mam 30 grudnia ale nie bede płacić i niemam w gabinecie u niego tylko w szpitalu konsultacje z nim i innymi w sprawie cc mam wziać wszystkie papiery i badania które mam zrobić jeszcze ( morfologia i mocz ) A do niego do gabinetu ide dopiero 11.01.2010 :-) i to bedzie już ostatnia wizyta przed rozwiązaniem :-D ale to zleci :-). Kazał mi sie tez nie przejmować ze brzuch opadł bo zbadał mnie na samolocie i stwierdził ze nic złego sie nie dzieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___to super że wszystko ok :) Ja mam wizytę u gina jutro. Ciekawe co z Chmurką?Może urodziła i nie może się nacieszyć wiecie jak jest albo w koncu zrobili jej cc i nie jest w stanie gadać bidulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata napisz moze sms do Chmurki,zeby odpisala jak tylko bedzie mogla,bo my sie tu martwimy...:( A ja w pracy i zla jestem.. Bo w niedziele mamy impreze swiateczna w pracy.Odbedzie sie w innym hotelu i chcialam isc,ale warunek jest taki,ze maja przyjsc sami pracownicy..Zapytalam sie czy moge przyjsc z M i co?NIE No to nie,to niech sobie sami imprezuja..Przeciez ja wcale nie chcialam,zeby dawali mu cos za darmo..sam by za siebie placil,ale laski bez. Bez sensu to dla mnie.Ja nie chce isc sama.Wszyscy beda chlac,nie daj Boze cos sie stanie i kto mnie zawiezie do lekarza??Ten hotel jest oddalony o ok 5 km od miasta.. W dupie ich mam skoro tak..Poza tym moj brat tez idzie z bratowa,a nie pracuje od ponad roku w tym hotelu,wiec z jakiej okazji?? Kolezanka tez mi dzis powiedziala,ze nie idzie,bo nie moze isc z chlopakiem,a boi sie isc sama,bo tu sie rozne cuda dzieja jak chlopaki pochleja..W zeszlym roku skonczylo sie orgia w jednym z pokoi...Ja tym sie akurat nie martwie,ze ktos sie bedzie do mnie dobieral czy cos,ale nie chce byc sama i poza tym co?Ja pojde sie bawic,a M bedzie w domu telewizje ogladal,tak? Do dupy taki interes..Wkurzylam sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż spaceru w rurach
Chmurka jeszcze nie jest mamą. Póki co potrzeba jej spokoju. Jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmm ciekawi nick: MĄŻ SPACERU W RURACH zaśmiałam się troszku ;-) A ja padam,dziś cały dzień w aucie. Idę spać.Dobranoc babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmm ciekawi nick: MĄŻ SPACERU W RURACH zaśmiałam się troszku ;-) A ja padam,dziś cały dzień w aucie. Idę spać.Dobranoc babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wreszcie w domu byłam na wywiadówce brrr jak ja tego nie lubie no ale obowiązek to obowiazek :-) Miałam pisać że Chmurka odpoczywa że miała OCT i nie pomogło ale niewiem co to jest to OTC no ale na pewno cos z prowokacja zwiazane :-) Ja Chmurki nie bede juz męczyła sms i telefonami niech sobie odpoczywa a jak cos bedzie sie działo albo urodzi to nam da znać albo jej M nam da znać :-) :-D A ja zapomniałam wcześniej napisać ze 2 kg od ostatniej wizyty mi przybyło ale mam to gdzieś :-) hmmm to już 15 kg do zbicia ale mam nadzieje ze źle nie bedzie :-D ;-) A Mała sie bzyczy z M bo juz ma go w domu wiec prędko sie nie pokaże u nas pewnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten skrót to pewnie chodzi o oksytocynę.Czasem tak jest że i to nie radzi...biedna się omęczy.Współczuję jej bardzo.A mnie malenstwo tak kopie i się wypina że strasznie mnie boli skóra na brzuchu nie miłe uczucie.Zbieram się do spania.Jutro koniec malowania i trzeba się brać za porzadek.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. Nie no nie wierze..pierwsza pisze??? Gdzie wyscie sie podzialy??? Ja juz po sniadanku,pije kawke i bede ogladac powtorke Na Wspolnej.. Odezwijcie sie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ktos oprocz mnie i Chmurki aktualizuje w ogole tabelke?? NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....42.......-...........10.12.2009.......22........ K mala29....................37..._____........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................35...31.12........ 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............33...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............33....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................28....16.12.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................24...14.12........27.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja....:) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....42.......-...........10.12.2009.......22........ K mala29....................37..._____........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................35...31.12........ 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............33...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............33....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................28....16.12.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A mnie od rana nie było musiałam zawieźć auto tam gdzie bede miaszkać i jak dotarłam na osiedle to juz zostałam w szkole bo mi sie do domu nie chciało iść i odebrałam córcie obiad szybko zjadłyśmy i chciałam wejsc na topik ale niestety nie dało rady dobrze ze choć teraz moge cos napisać :-) Od Chmurki nie mam wieści niestety :-( Klaudia tylko sie nie przemęczaj ze sprzataniem . A u mnie czyli u mamy w poniedzialek przychodza wymieniać okna i bede miała zimnice w mieszkaniu brrrrrrrrrrr i nie bede miała dostępu do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....43.......-...........10.12.2009.......22........ K mala29....................37..._____........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................35...31.12........ 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............33...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............33....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................28....16.12.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? Dziewczyny, dziękuję za wsparcie i że tak mocno trzymacie za mnie kciuki! Ten spacer w rurach to mój dowcipny chłop, który lubi przedrzeźniać mój nick. We wtorek wieczorem pojechaliśmy na oddział, przyjęli mnie, miałam skurcze w nocy, nie spałam. Skurcze poszły sobie w środę. W czwartek rano nagle wziął mnie lekarz na badanie i zaproponował prowokację porodu - zgodziłam się. Dostałam oksytocynę, skurcze zaskoczyły od razu co 3 minuty. Nigdy więcej!!! Od razu czuć, co jest własnym naturalnym skurczem, a co jest narzucone nagle, sztucznie i bez przygotowania organizmu. Po 3,5 h kroplówki chciało mi się płakać, a rozwarcie nie postępowało wcale. Dostałam zastrzyk na rozmiękczenie szyjki i mięśni. Odsypiałam oksytocynę w dzień, ale skurcze były dalej co 7 min., a potem co 10 min. W nocy znowu nie spałam, choć dali mi coś na uspokojenie. Do teraz mam skurcze o różnych częstotliwościach, odchodzi mi krwisty czop śluzowy. Mam tego dosyć. Jak nie urodzę do Świąt, to może się zlitują nade mną i coś zrobią konkretnego. Oksytocynie mówię stanowcze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Chmurko..Nameczysz sie bidulko..A jak Klaudusia?Pewnie cicho siedzi bidulka,bo nie wie co sie mamusi dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki ;-)) Ja dziękuję chmurko,zastanawiam się dlaczego Twój organizm tak się buntuje. Wiesz co myślę? Że oni chyba powinni Cię już na cc wziąć,bo ileż razy się czyta,że jak zawodzą ich środki to właśnie jedynym wyjściem jest cc. A tak w ogóle,chciałabyś??? Ja nadal chodzę jak połamana,ból w pachwinach uniemożliwia mi normalne wciąganie spodni,czy zakładanie butów. Tragedia. Dobrze,że M już jest,to mi troszkę pomaga. Dziś musiałam kupić nowe aku,bo ryzyko jest wstać nie wiedząc,czy auto zaskoczy. Dzieciaki idą ostatni dzień do szkoły w pn,we wtorek mają wigilię. Lecę dziewczyny,odezwę się jutro pod wieczór,bo mamy zlocik na Kaszubach. Przywiozę piękną,pachnącą choinkę z lasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz w domku :-) Ale jest zimno brrrrrrrrrrr Chmurko ojjjjjjjjjjjjjj wiem co to za bóle po oksytocynie ała :-( tylko ze ja miałam 25 minut a Ty tyle czasu sie mordowałas. Mam nadzieje ze sam poród sie rozkręci bez żadnych prowokacji bo poco masz dodatkowo cierpieć. Mam tylko nadzieje ze ci lekarze wiedzą co robią i że nie narażają Ciebie ani dziecka na coś złego bo ja pierwszy raz słysze zeby tyle kobiete trzymali i do tego ze skurczami. Życzę Ci zebys na święta najpóźniej urodziła to bedzie najwspanialszy prezet jaki moze być :-D i żebyś sie jak najmniej męczyła. Mała miłej zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Melduję się wykonczona...zaraz idę spać.Jeszcze nie dobrnęłam konca ze sprzątaniem. Byłam dziś u gina moja córcia waży już 2300 ok.Ale już wiadomo że dziewczynka :) Rozmawiałam z ginem o porodach pytałam czy drugi jest szybszy,łatwiejszy?powiedział że przeważnie tak ale nie ma reguły bo np.3 porody mogą być łatwe a czwarty trudny.I powiedział że właśnie jeśli jest wywoływany poród sztucznie to są zupełnie inne bóle niż jak samo weżmie.A termin to tylko taka data umowna trzeba robić usg i najlepiej czekać aż się samo zacznie. Chmurko___bądż dzielna wszystko minie niedługo będziesz miała córcię na świecie.Moim zdaniem powinni Ci zrobić cesarkę ale znając życie pewnie jeszcze zrobią ze dwa podchody z oksytocyna itp.Trzymaj się fajnie że się odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja wlasnie wstalam. Pospalabym dluzej,ale miednica juz mi nie pozwolila..Myslalam,ze sie nie podniose z lozka tak mnie bolalo. A jakie sniadanie dzis mialam...w lodowce nie ma nic..bo jak eMowi nie zrobie listy i nie kaze czegos kupic to sam nie pomysli.I tak w lodowce zostaly jajka,ogorki kiszone i 1 jogurt,nie ma ani kawalka chleba czy kropli mleka...Oj Ci faceci..jak oni by zyli jakby nas nie bylo? I tak zjadlam 3 ciastka zamiast porzadnego sniadania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie melduje :-) A ja od rana prasowałam :-( i jestem już wykończona bleeeeeeeeee Klaudia to nasze dzieciaczki juz sa duze ho ho ale ostatnio jest cieżko wejść na topik szok wczoraj chciałam napisać ale mi sie nie udało :-( tylko 1 posta wysłało A ja lece na kawke do kolegi :-) bo już dzwoni do mnie od jakiegoś czasu a ja nigdy czasu nie miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×