Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Byłam u gina i niestety w poniedziałek muszę iść do szpitala na zabieg czyszczenia macicy... :( Boję się, nie wiem czego się mam spodziewać. Pewnie będzie bolało... Najbardziej jednak się boję, że znów coś spierniczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa,chmurko gratuluję. Ty to musisz mieć łeb do nauki,mi to 3 pkt na maturze zabrakło i guła ze mnie-średnie niepełne. Nie wyobrażam sobie przystepować ponownie do matury,a już dopiero iśc na studia.Tylko jedna z sióstr wdała się za mamą i studiuje do dziś,reszta to ongi hi hi Jestem ciekawa zdjęcia Twojej małej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się wypowiadać bo nie wiem jak oczyszczają macicę po tak długim czasie,ale mi skrobali odrazu po porodzie i to nie bolało,tylko głupie uczucie jest. Wątpie,że coś poczujesz,chyba znieczulenie Ci podadzą,chociaż miejscowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, co się stało? Mała, postaram się jutro poszukać zdjęcia. Idę pod kołderkę:) A co do nauki, to ja tylko taka do literatury jestem. Tak poza tym, to tłumok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :):) No ja już nie palulam, szykuje się niestety do roboty :(:( Chmurko - no no no gratuluję baaardzo :):):) Rozumiem, że masz już wakacje czy może dopiero zaczyna Ci się nawał egzaminów? Annolia - będziemy trzymać kciuki w poniedziałek, zobaczysz wszystko będzie dobrze :-D u mnie znowu pogoda do dupy, leje od samego rana, z przerwami bo z przerwami ale leje :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko od ponad 2 tygodni znów mam krwawienie i na usg wyszło, że coś jest w macicy. To "coś" ma ponad 2 cm. Nie rośnie i nie maleje. Muszą to usunąć mechanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia___nie przejmuj sie na pewno Cie uśpią i nic nie będziesz czuła mi też po pierwszym porodzie robili od razu po porodzie i chcieli mnie uśpić ale sie nie dałam to nic strasznego poważnie.Ale dziwne że nie masz gorączki? Chmurko____super!gratuluje egzaminu :D A jak zakończyłaś karmienie?sam Ci pokarm zanikł?No i jak Twoje piersi teraz wyglądają?bo mi sie zmniejszyły po pierwszym dziecku. Mała___jak to jest z tymi cycami po drugim dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mi po drugim dziecku już nie miało co zmaleć-chodzi o piersi. Myślę,że szokująca zmiana jest po pierwszym dziecku,może się mylę,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc..dziewczyny mnie chyba rozwod czeka :( juz rozmawiamy o tym..nie uklada sie niestety..ja juz nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko no cos Ty! Dajcie sobie czas! U nas tez bylo juz tak,ze rozmawialismy o rozstaniu,ale sie ulozylo.Tak bylo na poczatku i po ok 5latach.Tylko kazde z nas musialo troche ustapic.. Daj spokoj.Pogadajcie na spokojnie o tym co komu nie pasuje i jakos sie na pewno dogadacie.Nie podejmujcie pochopnych decyzji,chocby dla maluszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka....Chciejka...Kobieto wrzuć trochę na luz jaki rozwód?miesiąc po ślubie???To chyba żart?Przecież dziecko w drodze...jak sie Wam nie układa to może niech sie M wyprowadzi na jakiś czas a nie od razu rozwód.Pamiętaj że potem już nie ma odwrotu.Oj widzę że oboje jesteście w gorącej wodzie kąpani co?Jest 1000 możliwości innych niż rozwód no chyba że jesteście tego pewni?ale przypominam Ci że miesiąc temu też byliście pewni że chcecie sie pobrać i co?wszystko szllag trafił?co sie stało?Wygadaj sie może jakoś pomożemy?coś poradzimy?Nie można takich decyzji podejmować w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia a Ty jak sie czujesz? Nikulam___co z Laurką? Ewelka____gdzie sie podziałaś? Tala____Jak zdrówko? Lola_____nie myśl że o Tobie zapomniałam wracaj z tego urlopu! Dorotka_____napisz jakiś referat co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Witam witam no nie wypowiadam sie bo jakos duzo spraw na glowie teraz,ale jest oki.Praca dom praca byle do urlopu:) juz sie nie moge doczekac. Jeszcze 1msc brania Diany i koniec odkladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien. Ooooo Lola :) w koncu i na ten topik zajrzalas,milo nam bardzo :) Czyli co?za miesiac wycisniesz wszystkie soki z eMa,co?? Ja juz mam troszke w domku porobione.A moglam sie przespac razem z synkiem..Teraz mnie muli strasznie.. Mam prosbe zaglosujcie na mojego zarazka,co? http://dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/10914,konkurs-zdjecia-detal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania hehe no zajrzalam skoro tesknicie:) hehe No nie bede wyciskala sokow bo nie planujemy narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Lola!W końcu jesteś :) Nie planujecie?a może samo wyjdzie co? Anka___a gdzie tam znależć Sebcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka u mnie ten link nie działa,pokazuje się wiadomość,że ten link jest uszkodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) Klaudia dzięki może byc :) już siedzę normalnie i właściwie chodzę już też bez problemów:) nic w domku nierobie mam brata do pomocy i mój eM po pracy też bardzo pomaga:)tylko zal mi córki tak strasznie się garnie do mnie a ja jej na ręce wziąć nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zlikwidowac spacje pomiedzy 10a 914 i przecinkiem. Wlasnie wrocilismy ze spacerku,troszke nas deszcz zmoczyl,tzn mnie.. Teraz chwilke pogrzebie na necie i lece robic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klaudia, pytałaś o moje cycki? Rozmiar odrobinkę większy niż sprzed ciąży i brak dawnej jędrności. Nie wiem, czy to się jeszcze zmieni. A Twoje?:D Chciejko, co się dzieje? W czym problem? Docieracie się jeszcze? A ktoś pytał o moją sesję:) Zacznie się z początkiem czerwca, teraz zaliczyłam dopiero zimową:P U Was tez pada? A co macie na obiad? Ja zjadłam kotlet rybny z kaszą gryczana i surówką. Specjalnie tak bez ziemniakow, bo sie odchudzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, zdjęcie Klaudii poszło. Moim zdaniem jest pewne podobieństwo (pokrewieństwo dusz?:P), ale może dlatego, że często dzieci sa do siebie podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko---gratulacje zdania egzaminu!!! Annolia---bede trzymac kciuki by nic nie bolało i byś szybko wróciła do swojej córeczki! Klaudia---z Laurką dalsza diagnostyka i spacery zamaist po lesie to do lekarzy :(reasumując mamy już zdiagnozowane: -wada serca -żółtaczka -anemia -refluks przelykowo-żoładkowy - bakterie w posiewie moczu i zły obraz nerek na usg w zwiazku z tym diagnostyka w kierunku ZUM lub refluksu moczowo-pecherzowego Mam juz powoli dość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___po pierwszej ciąży zmalały po skończeniu karmienia a teraz na razie mam pełne mleka :D A o jędrności można sobie pomarzyć... Nikulam____współczuję Ci Skarbie przez co Wy musicie przechodzić...ale wada serca z tego co pamiętam malutka?Żółtaczka przeszła,anemia to pewnie wynik refluksu?Więc może nie jest aż tak żle co?Ta Twoja córcia jest prześliczna naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku, Klaudia---pytałam lekarzy czy to nie przez cukrzyce, wykluczyć się tego nie da,ale ich zdaniem nie. -wada serca- podobno dośc częsta u maluszków, na szczęście nasza jest w takim miejscu ze z jednej strony jest nieoperacyjna a z drugiej to ma ogromna szanse,ze sie sama zasklepi do roku, lub do 4 lat a nawet jeśli nie to nie stanowi zagrożenia dla życia, najwyżej nie bedzie mogła np. na bungi skakać.-jutro idziemy do kardiologa zobaczymy co powie - refluks przełykowy- tez podobno ma to wiele dzieci i wiele z tego wyrasta, trzeba pocierpiec i moze przejdzie. pani doktor stwierdziła,ze zabrakło materiału i poprostu ten kawałek przełyku nie dociagnał do 2 cm, zatrzymał sie na 12 mm- jest szansa,ze sie powiekszy, dojrzeje z wiekiem - żóltaczka spada,ale jest nadal- ostatni pomiar sprzed tygodnia bilirubina 5,36 (norma jest do 1 ) - anemia- podobno jakby w pakiecie z przedłużająca się żółtaczką -bakterie w posiewie- nie wiem skąd :(dzis zawieżliśmy kolejna próbke, jeszcze się łudze,ze moze tamta żle pobraliśmy NIE WIEM CZMEU ONA TAK CHORUJE I JEST MI STARSZNIE PRZYKRO ;( pomijam juz fakt,ze do wiekszosci lekarzy chodze sama bo M w pracy, a nie mam prawa jazdy i musze taksówkami a odległosci w warszawie wszedzie ogromne i mase kasy na te wycieczki idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---dziekuje za komplementy:) wysłałam moja radosną twórczośc z minek Laury na nasza poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak wygladaja dziaselka przed zabkowaniem?Pytam,bo sebus dzis caly dzien jest marudny,wklada paluszki z lewej strony buzki,wyraznie lapie sie za dziaslo i placze przy tym,a jak nie placze to sie denerwuje..dziaselka sa biale.. Nikulam jesli Cie to pocieszy to ja tez mialam ten refluks jak bylam mala.Wlasnie mi mama mowila jak jej opowiadalam o Twojej corci.Mowila,ze samo przeszlo,ale wyrzucila kilka poduszek,bo non stop na nie ulewalam.. Strasznie mi szkoda Twojej corci..taka sliczna dziewuszka,a od poczatku musi sie meczyc.Ale moze w dalszym zyciu zostanie jej to wynagrodzone z procentem,co?Wierze w to. Ucaluj te kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×