Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Mała____słyszałam że ta dieta bardzo obciąża nerki i wątrobe w tv mówili.Najlepiej to jeść malutko wszystkiego po trochu. Chmurko____robotników mam jeszcze ale tylko 3 osoby i sami sobie gotują :) No mój M dałby im na mnie pogwizdać...:P Tala___a co sie stało Mai że nie mogła spać?ma wszystkie ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, gdzie się podziewasz? Beatko śliczniutki dzieciaczek z Arturka:) Rośnie jak na drożdżach! Milenka mi dziś zjadła cały słoiczek zupki mojej roboty! To sukces, bo jak do tej pory, to moich zupek zjadała tylko parę łyżeczek. Czy wasze dzieciaczki piją mleko w nocy? Milesia mi ostatno jak się rozbudzi w nocy, to nie chce ani mleka, ani herbatki, tylko smoka i śpi dalej. Jak mi się napije tak ok 20 wieczorem, to je dopiero rano tak po 7... Dziewczyny, ale u mnie dziś pogoda.... cały dzień leje... Idę dziś do gina, bo w sumie to miałam przyjeść na kontrolę na początku lipca, ale jakoś mi się nie chciało... ciekawe czy wszystko ok, bo coś mnie ostatnio pobolewa prawy jajnik. Mam nadzieję, że nie rośnie mi tam znów jakaś cysta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz gotowa do pracy :(:( Sebus spi. No Mala tez Ci remontu nie zazdroszcze...:O Monis a jakie sa to skurcze,bo jak takie jak na okres albo klucie to zupelnie normalne. Nie chce ktoras isc za mnie do pracy?Dzis samych dzieciakow ma byc 280...wynika z tego,ze srednio rodzinki z 3 dzieci przyjada...masakra...a wlasciwie szok z masakra... Tala to znasz to uczucie jak udaje Ci sie zaczesac wlosy do kitki tak jak chcesz,juz zakladasz gumke..jeszcze tylko raz musisz ja zawinac i...trach...gumka sie rozlatuje..mnie wtedy szlag trafia... Annolia a wez sobie troche..Mi juz przestaly tak okropnie wypadac,ale 3 miesiace po porodzie to byla maskra..garsciami wlosy wyciagalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata fajne foteczki! Arturek rośnie jak na drożdżach! Wybieram się dziś do gina (ale nie wiem czy zdążę, zleży o której M z pracy wróci). Miałam w sumie iść do kontroli na początku lipca, ale jakoś się nie wybrałam. Ostatnio pobolewa mnie prawy jajnik... Mam nadzieję, że nie rośnie mi tam jakaś cysta znowu :( Ostatnia @ była dziwna, bo miałam tylko takie lekkie plamienie, a następnej nie widać... Powinna być dziś albo jutro, ale na razie żadnych oznak... Czy wasze dzieciaczki piją mleko w nocy? Bo Milenka ostatnio jak się obudzi w nocy, to nie chce mleka ani herbatki, tylko smoczek i śpi dalej. Jak napije się wieczorem, je dopiero rano tak ok 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi! Najpierw mi posta zjadło i napisałam jeszcze raz, a teraz patrzę, że wskoczyły oba :D Kafe znowu świruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy za mnie nie chce isć któras do pracy Arturek tez śpi właśnie zasną i ja sie zbieram :-( a tak mi sie nie chce pogoda do spania a nie do pracy :-( Ide na 16 do roboty buuuuuu ale mi sie nie chce. Annolia mój Arturek juz od dawna nie pije nic w nocy ani nie je wystarczy jak przed spaniem cos zje i do rana spimy :-D Mi tez włosy wypadaja jak niewiem co ale to normalne myslałam że jak obetne to mniej beda wypadała a one dalej tak samo tylko że są krutsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie cieszcie ze wam maluchy nie chca jesc w nocy moja co jak co ale mleka nie odmawia ;) dzis 3 razy jadła w nocy. Ale jaka sie przytulanka zrobiła non stop mnie całuje cała jestem mokra od sliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to nie jedzenie to w normie? No to super! Mi odpowiada:) Mi po ścięciu włosy trochę mniej wypadają. Nadal sobie łykam witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących mimo, że od tygodnia nie karmię. Ale mi jeszcze trochę zostało, to zjem do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze u fryzjera nie byłam,a mam rozdwojone końcówki że hej. Pewnie z 10 cm będę musiała obciąć,ale kij z tym,mogę nawet do ucha obciąć he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne Annolia ciesz sie! Chciejka____uuu la la!co za zakochańce?A Twój brzuszek mój mi przypomina...a gdzie sie podziała ta drobna chudzinka sprzed ciąży?;) nie zabij mnie... Beatko____Arturek bardzo do Ciebie jest podobny.Powiedz mi a czy byłaś z nim u okulistki?Bo wydaje mi sie że mu jedno oczko troszkę zezuje albo tak na zdjęciu wyszło? Moja Lencia leży na podłodze i macha co sił grzechotką i rzuca w drugi koniec pokoju :D Anka____ach ten Sebek...będzie łamał serca już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia na noc mi wypija 180 ml mleka i czasem raz sie budzi i wypija ok 3-4-ej 150 ml a dziś 3 razy po 120ml.Mały żarłok już waży z 9 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja na noc wypija 150 ml z kaszką, a rano to tylko tak 90... W ciągu dnia jak jej zrobię 120 to zawsze zostawi. Za to kaszki zawsze zje całą porcję:) Nie wiem ile waży. Niedługo znów szczepienie, to ją zważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale Sebuś ma fajne włoski! Niedługo będziesz musiała go do fryzjera zabrać :D Uśmiech ma powalający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te Wasze bobaski fajne:) Wysyłam Klaudię. Siebie też przyślę, ale zrobię najpierw coś aktualnego. Och, ciekawe czy zobaczycie nasze podobieństwo:D Podobno to córeczka tatusia, ale ma po mnie kilka rzeczy:P Beato, Twój syn to skóra zdarta z Ciebie! Anno, Twój syn to chyba z taty, co? Bo jego wygląd nie uderza Twoją podobizną, może oczy? Chciejko, fajnie się wygląda z takim brzuchem, ale samopoczucie pewnie już nie takie fajne?:) Klaudia, sexi mamuśka, jak tam dieta? Mała, ja też czytałam, że można sobie uszkodzić nerki nadmiarem białka. Uważaj na siebie. Jest jakiś limit na tej diecie? Annolia, a mi dzidzia dziś całą noc przespała bez jedzenia. Chyba 2-3. raz w życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta...hmmm...a co to takiego?Legła w gruzach Chmurko niestety :( ale ważę 60 kg a mam 168 cm wzrostu więc jest raczej ok.Nic mi nie zwisa gdzie nie trzeba :P Ślij foty zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaka słodka!wyslij zdjecia twoje i M Chmurko to dopiero sie wypowiem do kogo podobna.Ale widzę że ma taką niebieską żyłkę od noska do oka?podobno takie dzieci są bardzo inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki dziewczyny.. klaudia--no chudzinka to ja juz nie jestem,jednak te 12 kg musialo gdzies sie umiescic.. po porodzie dolacze do was z dietka.. Z M roznie,oj naprawde roznie..wczoraj bylo super,a dzis juz inaczej.. dziewczyny ide sie polozyc,bo brzuch twardy..mala reaguje na stres mamusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne te maluszki :) Moj tez sie budzi w nocy i je dokladnie jak Twoja corcia Annolia.. Jak mu dam obiadek Gerbera w tym duzym sloiku to zje prawie caly,ale jak mleko to w zyciu calej butli mu nie wcisne... W pracy nie najgorzej,da sie wytrzymac,ale to dzieki pieknej pogodzie... Chciejko no no slicznie razem wygladacie>jeszcze chwilka i w trojke bedziecie sie tak przytulac :D Mnie strasznie zoladek boli...wzielam ranigast,ale nic nie pomogl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko z tą dietą to nie jest tak,że non stop jesz białko. Np ja zrobiłam sobie 10 dni diety białkowej(nie ma sposobu,żeby w produktach nie było węglowodanów,czy tłuszczu)jest wszystko,tylko mniej. Po 10 dniach można jeść warzywa gotowane i surowe. Mi nic nie będzie,nerki pracują,dużo piję :D Co do niebieskiej żyłki biegnącej od noska do oczka...Moja Julia urodziła się z niebieską żyłką biegnącą od oczka do oczka. Każdy się smiał,że żyłka łączy oczy heh. Wiecie,że jej to nie zniknęło do dzisiaj? Jest mądra jak na swój wiek i zawsze górowała wśród rówieśników,ale co to będzie dalej-zobaczymy. Beatko fajny ten wózeczek,kolorki ma żywe,a mały jaki zadowolony :D Oki ja idę spać,tzn zjeść coś i wykąpać się a potem lulu. Do jutra babole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie..;) A Sebek tez ma taka zylke,jak ja zobaczylam to myslalam,ze ma sinca hehe a ja nie mam takiej,a jaka mondra jestem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie mam pojęcia co jej sie stało że tak się budziła:(? może coś złego jej się śniło? zęby to już prawie wszystkie ma :) trójki jej jeszcze zostały ale juz prawie całe wyszły:) moje dziecko zdolne jest :) ściany nie zauważyła i dwójka ukruszona już :) nim wyjdą trójki całe jak nic któryś straci:) dziewczyny to wasze dzieciaki mają apetyty :) moja je 3 razy na dzień mleko po 150 ml :) rzadko się zdarzy że więcej zje:( ona to taki szczypior chudy:) jutro idziemy na bilans dwulatka więc dowiem się ile dokładnie waży:) Annolia moja córka po miesiącu już przestała jeść w nocy:) i całe szczęście:) Ania gumki to pestka :) ile ja grzebieni złamałam i ile szczotek zniszczyłam :) normalnie szok :) jak poszłam farbować pierwszy raz włosy to musiały zając się mną dwie babki bo jedna nie wyrabiała:) śliczne macie dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa takie dziwne skurcze lub ukłucia które są zazwyczaj gdy wstaje wtedy przez jakiś czas muszę poczekać . wtedy przechodzi i już jest ok... Annolia dzięki za pocieszenie:) mam nadzieję że w moim przypadku tez sie to jakoś ułoży:) a tak w ogóle to nawet nie wiecie dziewczyny jak wam zazdroszczę że możecie już zajmować się maluchami tez bym juz chciała... a to jeszcze pół roku;/ ale już fajnie wszystko mi się zaokrągla ... moja mama myśli że jak co roku przytyłam w wakacje;p a tak po za tym... czy można malować włosy w ciąży bo słyszałam różne opinie na ten temat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, jak zamierzasz im powiedzieć, kiedy? To 14. tydzień, tak? Myślę, że jeśli nie są zbyt konserwatywni lub z innych powodów uparci, to powinni to jakoś przełknąć i cieszyć się z Tobą. Ale nie odwlekaj tego dłużej, bo to ich zaboli. Ja zaszłam w wieku 22 lat i teściową nieźle zaskoczyła moja ciąża, choć mam maturę. Kwestia mentalności. A jak zechcesz, to dasz radę. Jeśli chodzi o bóle podbrzusza, to miałam takie i wiele z nas je miało, bo macica się po prostu rozciąga. Musisz koniecznie jak najszybciej iść do lekarza, regularnie się badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rodzicom powiem do końca tego tygodnia.... a do lekarza chodziłyście prywatnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś nie czekaj z wizytą u lekarza im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×