Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko___super wydladasz młodo i swiezo ;) podobasz mi sie :D A Twoja Klaudia jaki rozm.ubranek nosi?bo wydaje mi sie ze moja Lenka jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow chmurko fajnie wyglądasz :) raczej jak starsza i młodsza siostra:)jejku ile Ty masz lat?:) a mała śliczna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety:( może z 5 razy udało jej się załatwić do nocnika ale to było dawno :( właśnie naładowałam baterie włożę je do nocnika może jak zagra melodyjka to jej się spodoba:( kiedyś wyjełam bo mała cwaniara domyśliła się że jak wleje tam troche soku to zacznie grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---wysłałam specjalnie dla Ciebie zdjęcia Laury:) Na echo idziemy 8 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski! Z tym nocnikiem to mnie zaskoczyłaś, Beatko. Myślisz, że mogłabym Klaudię na nim już sadzać? Może zacząć ją przyzwyczajać? Dziękuję za miłe słowa:) Mam 23 lata. A Klaudia nosi rozmiar 74, z którego zacznie już wyrastać. Milenka waży pewnie więcej niż 8 kg, Klaudia? Mój bobas ma coś ponad 7 kg, taki patyczek:P Chciejko, Moniś, żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___No jednak oko mnie nie myli...moja waży 9 kg i nosi ubranka 74/80...mam co dzwigać.Ona tak mało je czy juz taka jej uroda?też miałam 23 lata jak Klaudię urodziłam. Nikulam już patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio,chmurko---to moja Laura jakis wielkolud:)ma 5 mc i 12 dni i wazy 8480,nosi ubranka duuuuże 68,ale znaczna większość to 74-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam____świetne zdjęcia!fajne są te body mama fun club :) gdzie kupujesz ubranka?A Laurka jaka duża i włoski jej pojaśniały juz możesz kucyka robić.Nie widać po niej żadnej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---Dziękuje:)faktycznie chorob po niej nie widać, waga duza, a ma przecież refluks i anemie:) no i dzieci z chorymi serduszkami są znaaacznie mniejsze zwykle od rówiesników a Laura z pewnościa nie bo i wage i wzrost ma na 90 centylu. Generalnie 90% rzeczy w tym ubrań kupuje na allegro- te body również(dostałam na dzień matki hihi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jest taka od urodzenia i bardzo ładnie je, więc się nie martwię. Lekarz też nie ma zastrzeżeń. Podobno przenoszone dzieci po 40. tyg. używają swoją masę w łonie matki i wchłaniają maź płodową, więc może u nas tak było, bo mała urodziła się bardzo sucha i miała 2850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko---włosy takie długie miała juz po urodzeniu:) tylko,że były czarne, a teraz już blond i zaczeły się po mnie kręcić. Fajna ta mata prawda? Wczoraj w drodze taksówką na rehabilitacje zgubiłam ananasa, którego przypiełam do fotelika:( a Beatki Arturek ma widze body z zebra takie jak Laura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam sliczna Twoja corcia i ma taka sama pieluszke w sloniki jak Sebus ;) Sebek od poczatku uwielbial lezec na brzuszku i strasznie sie denerwowal jak nie mogl glowki utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać kazda z nas ma coś takiego samego:D Nikulam, Klaudia kocha swojego ananasa zjadać, żuć jego nogi i ręce małpki:P To niepowetowana strata dla Laury, Klaudia łączy się w poczuciu utraty smakołyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Lenka ma taki sam smoczek jak Chmurki Klaudusia :D Zjadłam właśnie kanapki i mam ochotę na cos jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaległości mam nadrobione! Właśnie przeczytałam wszystko co tu skrabałyście jak nie nie było :p. Anka______ szybki ten Twój Szkarb! Kurcze jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że moja mała będzie mi niedługo latać po domu... Milenka uwielbia bawić się na brzuszku. Ja ja obracam do przewijania to ryczy strasznie, więc pewnie będzie raczkować. Co do Ali to może Ty za chuda jesteś na ten specyfik i dawka będzie zbyt mocna... Nikulam______ to nie prawda, że dzieci nieraczkujące gorzej się uczą w szkole. Moja bratanica nie raczkowała, a jest najlepszą uczennicą w klasie! Twoja Laura faktycznie duża dziewucha! Milenka ma coś ponad 6,5 kg. Robiłam jej ostatnio badania krwi i moczu i jutro idę z nimi do lekarza, ale wiem że wszystko ma w normie, bo teściowa jest laborantką:) Fajne foteczki! Śliczne te body z napisami! Laura z tą czupryną wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości :) Mała________ tez jestem zdania, że nie można zmuszać dziecka do chodzenia. ? Wrzuć jakieś aktualne fotki na pocztę... Klaudia______ nie zazdroszczę nocnych pobudek...Trochę Cię rozumię. Moja mała budzi mi się tak ok 3 - 4 na mleko, a potem o 5 lub 6 w pełni wyspana i chce się bawić. Ostatnio przy okazji tych pobudek pranie sobie zrobiłam :D Włączyłam pralkę o 3 w nocy a o 6 wieszałam... M nie wiedział co się dzieje jak po 4 słyszał wirowanie... Rano mi mówił, że myślał że sąsiad idiota nad ranem wiertarkę włączał :D :D :D Lola_______ bierzcie się do roboty, to potem będziesz miała mniej czasu :P Jeszcze zatęsknisz za czymś takim jak nuda! Beatko_______ jak wyniki? Jak Ci się żyje z M? Tala, Ewelka_______ przyjdzie czas, że wasze dziewczynki załapią o co chodzi z tym nocnikiem. Nie przejmujcie się, bo skoro jeszcze nie mają nawet 2 lat, to jeszcze mają czas! Życzę wytrwałości. Chmurko_______ seksi mamuśka z Ciebie! Laska jak się patrzy! Ani śladu po ciąży! A Klaudusia śliczna! Fajnie, że jesteście zadowoleni ze chrzcin :) Pytałaś o chrzciny... My Milenkę chrzciliśmy 9 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) babki co stosujecie na odparzenia? moją małą odparzyło i nie wiem czemu:( często zmieniam pampersy :( może coś jej zaszkodziło ,czasem tak ma po cytrusach:( Annolia możliwe że zapomniałam napisać wam ale moja córka skończyła 3 lipca 2 latka:) więc już powinna moim zdaniem załatwiać potrzeby do nocnika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---dziekuje za komplement w imieniu Laury:)Pieluszka w słonie jestu ulubiona, wpatruje sie w nią jak zaczarowana:) Annolia---przecież nie znaczy to,że kazde dziecko nie raczkujące bedzie się gorzej uczyło, ale sa badania naukowe potwierdzające,ze prawie 80% osób wśród dyslektyków nie raczkowała.raczkowanie nie jest koniecznością ALE bardzo rozwija mózg uczy współgrania obie półkule mózgowe. Dzieci nie raczkujące muszą w inny sposób nadrobić takie ćwiczenia.Dzieci, które omijają etap raczkowania mogą mieć problemy w przyszłości z ruchami naprzemiennymi, przekraczaniem osi własnego ciała, koordynacją ciała. Ważne też, by raczkowało prawidłowo - odpychając się dwiema nogami i posuwając się za pomocą naprzemiennych ruchów rąk i nóg. Tak czy siak ja baardzo będę się cieszyła jesli rehabilitantce uda się namówic Laure do lezenia dłużej na brzuszku i prób raczkowania. A tu link do pierwszego atr. który mi wyskoczył jak wpisałam raczkowanie: http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/rozwoj-dziecka/1139-raczkowanie-jest-wazne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala-niestety nie pomoge bo nigdy nie mielismy odparzeń, od urodzenia używam bepanthen i uwazam,że jest super. Słyszałam,że na odparzenia bardzo dobry jest sudocrem,ale nie miałam okazji przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko---podziękuje córci za ta solidarność w bólu po stracie ananasa:) (przewertowałam allegro,ale niestety nikt nie sprzedaje samego ananaska, a nowej maty specjalnie dla niego nie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Sebus wlasnie siedzi w skoczku i sie smieje. Ja zaraz bede jesc sniadanko w postaci platkow owsianych... Spac mi sie strasznie chce. Nikulam pieluszka w sloniki to tez ulubiona Sebcia.Zasypia z nia :) Jutro jedziemy na wycieczke do oceanarium,Mamy przed soba ponad 2 godz drogi,wiec wyjedziemy wczesnie rano.Sebka musze juz dzis spakowac,zeby jutro sie nie spieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moja Klaudia nie raczkowała w wieku 10 m-cy chodziła już samodzielnie.Na razie jest zdolnym dzieckiem bo w wieku 3 lat znała liczby i literki w tej chwili wiele liter umie już sama napisać i przeczyta cały alfabet ale zobaczymy w szkole.Na pewno raczkowanie jest dobre ale nie zmusi sie do tego dziecka.Niektóre dzieci najpierw chodzą a póżniej raczkują. Gotuję krupnik a na drugie mielone z buraczkami. Tala____nie wiek jest wyznacznikiem kiedy dziecko ma siadać na nocnik.Pampersy są do 25 kg więc pewnie dużo dzieci nie robi siku na nocnik w wieku 2-3 lat.Pewne jest jedno że w końcu kiedyś przekona sie do nocniczka :) Mała___skoro znajoma nie zmusz dziecka a staje samo to myślę że jest na to gotowe być może troszkę za wcześnie powinni go troszkę ograniczyć np sadzając w łóżeczku i uniemożliwiać chodzenie ale trzeba by specjalisty zapytać. Lenka ma czkawkę i jak zwykle nie chce sie napić żeby jej przeszło. Chmurko___moje córcie dość wcześnie chodzą spać bo między 19-sta a 20-stą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam na razie nie siada,jak sie go posadzi to chwile siedzi,ale zaraz laduje na 4 i zasuwa po podlodze. Pogoda dzis do kitu,a chcialam isc do miasta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia No bedziemy dzialac bedziemy ale czy sie uda Bog jeden wie,a teraz sie zbieram bo musze na bezrobocie jechac sie podpisac. Bede pozniej.Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio co oznaczaly slowa"...chmurko ładnie wygladasz,podobasz mi sie.." he he,czy Ty nie masz czasem dzieciaczków i M ?? Nu nu Ty szalona :) Wrzucę fotki na wspolna poczte jak jakos zgram zdjecia z tel na kompa. Mam LG KU990i i niestety ani kabla USB ani plytki. Sam kabel nic nie da,bo juz probowalam pozyczonym,musze miec i plytke ze sterownikami. Chyba ze ktoras z Was wie jak to rozwiazac. Zaznacze,ze zdjec mam prawie 300 wiec sciaganie pojedyncze nie wchodzi w gre. P.S. Sorki,ze nie uzywam polskich znakow ale komp syna jest na wykonczeniu i klawisze nie wchodzą,a nie bede dusic bo wpadna do srodka heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) mała masz w tel kartę pamięci? jeśli tak i posiadasz wejście w kompie na kartę to tak możesz zgrac:) a jeśli nie to sprawdź czy możesz miec programowanie z innej wersji LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×