Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

KLAUDIA JA NIC JESZCZE NIE ROBIŁAM Z WŁOSAMI NIE CHCE MI SIE A POZA TYM NIE MAM CO NIBY MAM ODROSTY ALE PRAWIE ICH NIE WIDAĆ. Ups duże lkitery mi wyszły. Klauduś ja też jak rano wstaje to mam fajniutki brzuszek i niewielki a teraz jak balon. ha ha postaram sie zrobić zdięcie jaki mam brzuszek rano a jaki wieczór i Ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj sie z eMm pokłuciłam jak niewiem bo piwo wypił a jak chciałam go pocałować to mnie ten smród prawie zabił mam obrzydzenie do piwa i wydarłam sie że mógł chcociaż gume żuć to bym mniej czuła. ahhhhhh kiedyś piwko lubiałam ale ostatnio bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........16.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08.......31.01.2010...... .26.......? emamcia...............6....................15.04.2010........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak mieszkam w UK a dokladnie w Polnocnej Irlandii jestesmy tutaj 3 lata , stralismy sie o maluszka 8cykli a niezabezpiczalismy sie od listopada 2007 w tym czasie 2 rrazy poronilam na bardzo wczesnym etapie ciazy (po 4 tyg) wczoraj widzialam moja kropeczke na usg :) narazie pecherzyk tylko za tydzien w poniedzialek mam kolejne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia z kąd pochodzisz ?????????????????? może wreszcie ktoś z moich okolic ha ha bede miała sie z kim napić ( soczku) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. WItaj Emamcia :) A mi smutno..M wlasnie pojechal na lotnisko i bede dzis sama spac..ani sie do kogo przytulic ani z kim podroczyc..juz tesknie buuuuuuuuu Klaudia jutro zaczyna mi sie 17 tydzien to jutro zaktualizuje tabelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też miałaś już przeżycia z ciązami ale wreszcie sie udało gratuluje. :-) 🌼 :-( a jesnak soczku nie bede miała z kim pić. Chyba bede po całej polsce jeździć na kawki bo mnie trafi w domu ha ha tylko najpierw uśpie eMa bo on nigdzie nie chce mnie puścić samej i musze tu być. chciałam do mojej przyjaciułki do Wrocławia jechać ale mnie nie puścił bo sie bał że może mnie ktoś napaść albo coś sie mi i dziecku stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Klaudia szkoda gadac..Moze sie go czepiam,ale ma takiego kolege,z ktorym chyba wiecej rozmawia niz ze mna.Do tego ten kolega jest u nas prawie codziennie,nawet do kina z nami szedl Dzis jechali odstawic ciezarowke na baze i chcialam,zeby w drodze powrotnej wjechali do sklepu i sie zrobil wieeeeelki problem.Bo on nie ma czasu,a wczoraj mowilam,ze pojade dzis z moja bratanica.(nasz samochod sie zepsul) Walnal tekstem,ze jak ja mam kogos z mojej rodziny o cos poprosic,to jest problem.Az sie zagotowalam,bo akurat moja bratanice co chwile o cos prosze i juz mi glupio.Jak jechalismy do Polski to ona dwa razy dziennie przyjezdzala kota karmic i po nim sprzatac,to ona zalatwia sobie wolne we wtorek,zeby ze mna do kliniki jechac..Uff myslalam,ze wybuchne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania racja bo Ty miałaś wczesniej owu i już 17 ale to leci. Mówiłam mojemu eMi że już może zacząć dzidzia kopać to powiedział że w niedziele bedziemy cały dzień leżeć i czekać na ruchy dziecka ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 już?!matko to i mi też...tyle że wg usg to jakby od niedzieli był 17 tc u mnie od tej co będzie. Ok Becia wyślij ja na razie nie mam aparatu ale jak będę miała to też strzelę sesję. Emamcia___Bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to niestety czasem wygląda ze czasem mamy wrazenie że kto inny jest ważniejszy od nas ale jak miał po drodze to mogł wpaść na zakupy szybko i to jak był z dobrym kolegom. Ania nie przejmuj sie ja już lece do Ciebie bo siedze sama i mi nudno kupie soki to bedziemy pić i pić aż bedziemy miały dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczyny jak jest u Was?? eMy sie interesuja rozwojem dzidzi czy tez nie?Moj nawet po ostatnim usg nie zapytal o zdjecie,zapytal tylko czy wszystko w porzadku i tyle. Moze przeszkadza mi to,bo ja to tak bardzo przezywam.Tylko,ze mam wrazenie,ze jak mu cos opowiadam,to on nie bardzo chce tego sluchac.Ostatnio mi nawet powiedzial,ze ja non stop tylko o jednym gadam Chcialabym,zeby sie troszke bardziej w to zaangazowal. Na razie to jest tylko przerazony tym,ze czas tak szybko leci,bo on nalezy do osob,ktore musza miec wszystko dokladnie zaplanowane,a tego nie potrafi,bo nie ma pojecia nawet jak to zrobic.To akurat jest czasem zabawne hehe :D Tylko czekam az zasiadzie nad kartka papieru i zacznie planowac pierwsze wydatki-co i kiedy kupic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie biore kwas foliowy tylko ale jestem pod specjalna opieka lekarska mim ze jest wszystko ok teraz a z Polski jestem z Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś postaram sie zrobić fotki ale czy nie zapomne to niewiem ha ha ja ostatnio mam skleroze straszną. :-) ale może mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Beatko,ale bedziesz za mnie w nocy siku wstawac :D Mam pizze to moge zaraz piekarnik odpalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale Ci się nie dziwię Ania mnie też by drażnił kolega eMa.Chodził do szkoły to miał kolegów a teraz ma żonę to niech się zajmuje ;) Nie no rozumiem raz na jakiś czas ale codziennie i nawet do kina?A tamten kobiety nie ma? Mój ostatnio o wszystko się wydziera a potem przeprasza że nerwy go ponoszą bo jest zmęczony. Wiecie co?gotuję sobie właśnie kaszkę mannę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka moj sie interesowal chodz czasem chcialam zeby to przezywal az tak jak ja a wiadomo facet to face ;) jest swietnym ojcem sporo mi pomaga :) teraz to jeszcze chyba do konca nie doszlo do niego ;) chodz widze juz ze traktuje mnie inaczej :) tak wiec chyba zaczyna zdawac sobie sprawe ze to prawda ;) hi hi a to ze facet nie przezywa tego tak jak ty nie znaczy ze bedzie gorszym ojcem!!!! poprotu nam hormonki szleja a facet tego nie czuje tym bardzije na poczatku ciazy (czasem cala) dopiero jak dzidzia przychodzi na swiat szaleje z milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mój M jak byłam ostatnio u gina to czekał na zdięcie bo chciał zobaczyć ile urosło maleństwo i pyta zawsze po wizycie co gin powiedział ale jak tak w domu siedzimy to jak ja zaczynam nawijać o dziecku to też mi mówi że ja cały czas o jednym a jego już głowa boli Ale wiem ze nie może sie doczekać tego badania w 20 tc a raczej to już bedzie 22 bo bedzie robione badanie genetyczne i bedzie mogł pooglądać swoje maleństwo i już chce znać płeć dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia ma racje bo my kobiety już kochamy te maleństwo odkąd wiemy że są i to my chodzimy do gina i co wizyte je widzimy a oni dalej żyją jak żyją tylko ze świadomością że wnet bedą tatusiami ale oni dopiero po porodzie kochają strasznie nasze malństwa jak widzą na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj L byl troche zwiedziony ze nie przywiozlam zdjecia z usg teraz ale jak powiedzialam ze takie samo ja z Kuba na poczatku to kazal pokazac Kubusiowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z południa ale Polski ha ha ale też łapką macham. Ania jak bede miała za Ciebie i za siebie w nocy roobić siku to bede spała na kibelku dobrze bo ja pare razy wstaje w nocy to pizze już zacznij piec a kibelek zamiast płytek to oblkej gąbką żeby mi wygodnie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przy mojej córci nie miałam żadnych zdięć niestety bo jeszcze mój gn nie miał tego aparatu żeby zdiecie wyszlo a to było 8 lat temu ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ma zone i syna,ale w Polsce..Na szczescie za miesiac wraca na stale do Polski. Tak raz na jakis czas to jest fajny,bo zabawny i mozna z nim pogadac,ale...wszystko z umiarem.. Emamcia tak jestem w Irlandii,ale na samiuskim dole :) Clonakilty dokladnie w County Cork. Moj M tylko pierwsze zdjecia chcial ogladac..Ale moze jeszcze nie dokonca do niego dotarlo to sie dzieje.Patrzy tylko codziennie z przerazeniem na powiekszajacy sie brzuch.A moze przezywa tylko nie pokazuje tego po sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___mój też się mało interesuje owszem czasem posłucha jak mu poczytam o rozwoju dzidzi w danym tyg.ciąży i pyta często jak się czuję ale tak żeby sam z siebie coś przeczytał to nie.Faceci tacy są dopiero jak się urodzi to zacznie się interesować a najlepiej weż go ze sobą na poród ja mojego wzięłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy kobietami a facetami naprawde jest przepasc..eh moze oni rzeczywiscie sa z Marsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie faceci tak maja moj narbardziej mnie zaskoczyl jak malowal w nocy sloneczka na scianach w dzieciecym pokoiku :D juz pod koniec ciazy heh fajnie to wspominam :) facet ma 190 i 100kg i maluje sloneczka hi hi hi :) a wy dziewczyny w ktorych tyg jestescie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×