Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nowa____drugi poród jest 100 razy łatwiejszy i krótszy.I pierwszy i drugi miałam wywoływany i cewnikiem foleya i kroplówką z oksytocyną.Pierwszy trwał cały dzien a drugi pół dnia mówie już od pierwszych bóli do urodzenia z tym że pierwszy poród wspominam żle i baaaardzo ciężko a o drugim myślę miło i naprawdę ok.Za drugim razem już wiesz co sie dzieje z Twoim ciałem,wiesz że jak czujesz skurcze parte to już tuż tuż i jest lżej.Poza tym szycie ani póżniej szwy mnie nic nie bolały.No i jest tez póżniej lżej przy drugim dziecku. Co do duszności to mnie w 9-tym m-cu bardzo męczyły i już nie mogłam sie doczekać porodu.Dziecko zajmuje bardzo dużo miejsca w brzuchu i uciska na przepone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wreszcie Ja tez w koncu ciazy nie mogłam chodzic ani ustac na nogach i duszno było a serce waliło jak niewiem ale to normalne bo serce wiecej krwi musi pompowac i tak juz jest. Chmurko gdzie jestes co z Toba???????????????????????????????? Dziewczyny ja tez chce bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:-( :-( :-( Folik tantum werde do psikania mozna podobno. Ale zapytaj w aptece i kup sobie cos. Jade zaraz na zakupy i niewiem kiedy bede buuuuuuuuuuuuuu kolejki kilometrowe wszedzie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki KLAUDUS za odpowiedz.a w ogole jak twoja kruszynka?no ja powiem szczerze, ze juz nie moge doczekac sie porodu.pierwsza ciaze znosilam zdecydowanie lepiej, a ta... szkoda gadac.co chwile cos jest ze mna nie tak.w dodatku maluszek bedzie szczuplutki.w 34 tc wazyl zaledwie 1700 g.mam nadzieje, ze jeszcze przybierze na wadze.jeszcze tyle przygotowan, a nic mi sie nie chce.na szczescie moja mamusia przyjezdza za tydzien :) no i w koncu sloneczko sie pokazalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze aktualizacja, bo dawno jej nie robilam... NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nowa81...................35...07.04........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ....52..........Sebastian Klaudia0405..................02.02.2010.........3380.... ....59..........Milena nikulam.........................11.03.10............3380. .......57..........Laura Annolia........................11.03.10.............3200. ........52.........Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa___A dziękuje moja Lenka jutro skończy 2 m-ce troche sie robi marudna no ale w koncu to już przecież nie jest noworodek i nie śpi całymi dniami...Ja też drugą ciąże o wiele gorzej znosiłam ale pociesz sie tym że z porodem chociaż łatwiej.A że waży niedużo maleństwo?spokojnie bo to nawet lepiej dla Ciebie,po drugie usg nie jest w 100% dokładne i może się okazać że jest 40 dag mniej lub wiecej a po trzecie teraz dzidziuś będzie najszybciej w tłuszczyk obrastał więc jeszcze wszystko przed nim :D Annolia____no to możemy we troje imprezke robić my 2 i Twój M bo ja jestem z 5-ego kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę własnym oczom :O Mój ostatni wpis a gdzie jest reszta??? Pije kawkę może ktoś dołączy? Na południe idę do fryzjerki w koncu :D i pewnie wyjdę od niej koło wieczora bo z baleyage sie schodzi dłuuugo nie wiem jak tyle bez Lenki wytrzymam ja i moje cyce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc póki mam topik wyłącznie dla siebie to złoże Wam serdeczne życzenia Świąteczne Babolki :D i dla Waszych wszystkich pociech.! * ** * _____________________ _________________ _____________ _________________ _________________ ____________________ ___________________ ______)____)______ _______________ ___________________ _______________ _____________ _____________ ___________ _________ ______________ ____________ _________________ ____________________ ______________________ ____________________ ____________________ ___________ _______________ _______________ _______________ ______ _______________________ ______________________ _____________________ ______ Wielkanoc się zbliża wielkimi krokami. Trzeba się zaopatrzyć w koszyczek z jajkami. baranka z napisem Alleluja Wesołego, no i zajączka czekoladowego. żeby święta były miłe, obowiązkowo w wazonie........ żonkile. Pewnie drapiecie pisanki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Klaudia wszystkiego naj naj dla Milenki! :) Ja dziś zapracowana jestem. Robię pisanki, wyżywam się kulinarnie w kuchni, prasuję i sprzątam. Póki Milesia śpi, muszę się z wszstkim uporać :) Jak się budzi, to włączam jej suszarkę i śpi dalej :D Ewentualnie okap w kuchni zastępuje suszarkę. Jak go kupiliśmy, to żałowałam, że nie sprawdziliśmy w sklepie jak głośno pracuje, bo okazało się, że szumi jak szalony. Bałam się, że mi będzie dziecko budzić, bo nawet w pokoju bardzo go słychać. Hi hi, a tu się okazało, że taki szum błyskawicznie uspokaja i usypia moją kruszynkę! :D Ale dziś pogoda u nas... :( Wczoraj prawie lato, a dziś 4 stopnie i przed południem przeszła śnieżyca! Nawet na spacerek wyjść się nie da, bo cały czas leje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia babolu nie zapominaj,że nasze dzieciaczki świętują razem. Mój Doruś ma dzisiaj 3 miesiące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby nastrój tych Świąt przybranych wiosenną radością i beztroską utrwalił się w Waszych sercach na długi, długi czas i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności.Wesolych Swiat Wielkanocnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkiego najlepszego dla LENKI I DORIANKA!!! dziewczyny bolal moze was czasami zoladek w ostatnim miesiacu ciazy? a przy okazji.zdrowych i spokojnych swiat wielkanocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa dziękuję za życzonka ;-) Czy bolał mnie żołądek? Z tego co pamiętam to czasami wątroba,ale myślałam,że to od kawy,albo tłustych posiłków. Również życzę wszystkim Wesołych Świąt,bo wiadomo,że nie będzie czasu na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany,ale mi dzis synek dal popalic..szok..od nocy..od 2 wypluwal smoczka,a za chwile chcial go znowu i tak przez godzine..potem zeszlam z nim na dol,nakarmilam..30 min nie chcialo mu sie odbic..poszlam do gory o 3:30..obudzil sie juz 6:40 i nie chcial spac..najpierw bylo ok,bawil sie..ogladal karuzele i kolo 8 zaczal plakac..poszlam po butle-nie,smoczek-nie,spac-nie..myslalam,ze zwariuje..plakal i plakal..az oczka mial zapuchniete..w koncu zasnal na jakies 15 min..dalam mu jesc zmienilam pieluche,a ten w ryk..i tak az do popoludnia..raz plakal..raz spal..brzuszek go na pewno nie bolal,bo purtal sobie i nawet kupke zrobil..wiec nie wiem...chyba mial zly dzien..On czesto ma tak,ze jak juz jest glodny to jest zbyt zajety placzem,zeby jesc..a wtedy musze cudowac..wkladam mu smoczek i jak chwyci to podmieniam..ale nie zawsze to skutkuje..i wtedy mamy tu histerie...ehh..padnieta jestem...nic nie mam zrobione..ledwo udalo mi sie obiad zrobic.. Tak piszecie o tych Swietach..pewnie ja jedna bede na necie..bo my z M bedziemy swieta ochodzic od przyszlego roku..jak Sebus juz bedzie cos nie cos rozumial..bo tak to nie bylo sensu jak on caly dzien w pracy,a ja sama w domu.. Zyczonka dla Was: http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :):):) Annolia, Klaudia - najserdeczniejsze życzenia urodzinowe :):) Klaudia, Mała - wszystkiego najlepszego dla Waszych Dzieciaczków :):) Chciejka - miłości, miłości j jeszcze raz miłości oraz wzajemnego zrozumienia oraz wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia :):): Annolia - skąd Ty jesteś, że do Ciebie śnieżek wczoraj zawitał? U mnie było słoneczna pogoda:) Ania - nie martw sie, ja też pewnie część świąt, pewnie spędzę przy kompie, jutro zostajemy z mamą same w domu. Tata z M idą do pracy, wrócą dopiero w poniedziałek, a brat z żoną też dopiero w II dzień świąt dojadą :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane Przesyłam Wam życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w Waszych sercach i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób i wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych Bliskich życzy Dorotka :):):):) WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorotko za życzonka. Ja też na kompa będę wchodzić,to,że pisałam,że nie będzie czasu bo są święta to nie myślałam o sobie. Ja specjalnie w tym roku do świąt się nie przygotowałam,bo jakoś tak wyszło. M remontował górę a ja zajmowałam się małym więc niewiele mogłam zrobić.Ale na szczęście mam obok mam mamę i jutro na obiad do teściowej jadę. Może mój eks zabierze dzieci na święta do siebie,to i one odpoczną troszkę i my. Dziewczynki kochane,życzę Wam jeszcze raz rozkicanego zajączka z pełnym koszykiem,oraz mokrego dyngusa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ale miałam wczoraj urwanie głowy....sprzatanie,zakupy,sałatka,flaczki no szok!!!!Ale dzis juz świętuje.Właśnie czekam z barszczykiem na M bo pojechał na rezurekcje i jeszcze go nie ma. Póżniej idziemy do teściów a jutro u mnie imprezka :D Wesołych świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH I POGODNYCH SWIAT I MOKREGO DYNGUSA :-) Ja dopiero mam dostep do neta i wczesniej nie miałam jak wejsc. u mnie swieta jakos mijaja. Bylismy u M mamy na obiedzie i teraz odpoczywam po tym jedzeniu bo musze powiedziec ze ona dobrze gotuje i najadłam sie jak niewiem co. Klaudia wszystkiego najlepszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka życzę Tobie duzo radosnych chwil radości z małżeństwa mnustwo miłości i czułości i zdrowego maleństwa. Czekamy na zdiecia :-D Ania ja zrobiłam świeta bo chciałam zeby je miała córcia i spedziłam je z M bo moja córcia go uwielbia i boli z nim gadać niz z ojcem wiec nawet jakoś ten czas mija. Mała dobrze ze masz do kogo isc na swieta hi hi a co zawsze to mniej sie narobiłaś. a ja na jutro zrobiłam gołąbki mniam mniam są pyszne. Chmurko gdzie sie podziewasz??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Smacznego jajka i mokrego Dyngusa :D Beatko no ja Cie rozumiem,jak sa dzieci to co innego.My bylismy caly czas sami,do tego jeszcze M w pracy do popoludnia to robienie swiat bylo bez sensu.. Teraz juz to bedzie inaczej,bo za rok Sebus juz bedzie mial z tego frajde :D Ja dzis na obiadek mialam klopsy gotowane w bialym sosie,jutro powtorka :P Sebus moj juz spi.Od 16ej bawil sie z nami i padl zaraz po kapieli.Juz jak go nioslam na dol to sie tak slodko przytulil,dostal smoczek i od razu zasnal :D Zaraz ide cwiczyc :) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mój Arturek strasznie mało spi w dzień czasem co sie okombinuje zeby zasna jak sie juz uda to 5 minut i koniec ale w nocy ładnie spi budzi sie 1-2 razy i spi słodko. Teraz zasną i pewnie już na noc to sie obudzi 2 razy w nocy. Ja nie ćwicze jeszcze :-( boje sie troche bo jak mocniej nacisne brzuch to jeszcze czuje troche a po cc trzeba dłuzej odczekac ale robie coś dla mojego brzucha :-D JEM JAK SWINIA ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ';-) Jesteśmy w domku,troszkę się najadłam,pierw obiadek,potem spacerek nad Wisłę i plac zabaw,a potem kawusia i ciasto(sernik na zimno,jabłecznik i kaszak). Dorian spi od 18 i mysle,ze juz na noc bedzie spal. Mleko mi się kończy,chciałam dzisiaj kupić w aptece ale już nie mieli. Nie pomyślałam,żeby zrobić zapas i teraz mam... Anka i jak tam kleik? Kupiłaś? Ja kupiłam,sprawdziłam i bez zmian,bo mały i tak się budzi w nocy raz. Oki dziewczyny,do jutra. Musze wstać pierwsza i każdego śmignąć witką po nogach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Mokrego Dyngusa!! U nas leje,wiec nie ma problemu-wystarczy na dwor wyjsc :P Sebus nie spi od 7,wlasnie buja sie w kolysce. Beata Sebus tez tak ma,ze jak zasnie w dzien to spi jak zajac. 5-10 min i koniec..Jak zasnie na 30 min to jestem zachwycona.W sobote,zeby cos porobic ubralam go i wystawilam na dwor,bo wtedy spi tak dlugo ile bedzie na dworku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kleiku nie kupilam,bo dopiero jutro jedziemy na zakupy :) Sebus i tak budzi sie tylko raz ok4-5 rano,dostaje jesc i spi do 7. Nauczyl sie juz,ze o 19 kompu kompu i spanko.Wtedy o 22 daje mu butle przez sen i spi do 4-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×