Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Witam i ja Klaudia Ja poprosze kawke :-D rozpuszczalną z mleczkiem i 2,5 łyżeczki cukru Nikulam jak maleństwo sie czuje i mamsia co????????????? Spicie w nocy???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja zawiozlam eMa do pracy na 8 a ja mam dopiero na 10 przyjechac takze jestem teraz z wami na chwilke i pije kawke:) Doradzcie mi dziewczyny czy moze byc wina Tabletek Diany ze nie chudne cwicze malo jem nie jem slodyczy a nic waga dalej stoi. Sama niewiem jak sie mam wody z organizmu pozbyc? bo mozliwe zewoda siedzi.A tak chcialabym schudnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jak brałam hormony to albo tyłam albo z wagi zejsc nie mogłam przy braniu tabletek zapomnij o pieknej wigurze :-( Klaudia kawe proponowałas i co>??????????????????? gdzie Cie wcieło wracaj i oddaj kawke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja znam 1 Laure ale jest super dziewczynkom a moja córcia ja uwielia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata serio mowisz? no wlasnie odklad biore tabletki to calutki czas ta sama waga:( ani nie przytylam ani nie spadlam,a j sie katuje cwicze codzien odchudzam sie i na nic to wszystko. dzieki za wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak gdzie mnie wcięło???Do kuchni poszłam kawę robić :D 2,5 łyżeczki cukru?no no koleżanko a jak tam waga?;)Ja nic nie słodzę zawzięłam sie ostro. Lola____pij dużo wody niegazowanej,na pewno diana robi swoje bo to hormony ale trzymaj diete to chociaż nie przytyjesz.A Ty kiedy do pracy?Obcięłaś włosy bo tak mi sie wydawało jak widziałam na zdjęciu. Beata___jak mały po operacji?spokojniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm to na to wyglada ze ja 3msc jeszcze musze brac hormony i moge pomarzyc o pieknej figurze spoko.Kurde no ale coz jak trzeba brac to trzeba,wazne ze cukier mam w normie i nie mam cukrzycy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauida Pije duzo wody mineralnej niegazowanej albo samej albo z cuytryna i nie przytylam od maja zeszlego roku ani kg takze jest dobrze ale chcialabym schudnac:) Tak Klaudia obcielam wlosy na krotko i taka fryzurke bede juz sobie trzymala bo mam swiety spokoj:) Ja tez pije kawke z mlekiem 0,5% i bez cukru ale jakos juz sie przyzwyczailam herbate gorzka kawe tez,a waga dalej stoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do pracy ide dzis na 10 M zawiozlam na 8 bo kazali mu przyjsc a ja mam pozniej przyjechac.Takze jeszcze jestem na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturek dobrze sie czuje tylko chce cały czas zeby z nim siedziec i gadac do niego i cały czas sie smieje. Czasem go zaboli ale daje mu paracetamol w czopkach i przechodzi. :-) Lola no mi sie wydaje ze dłuzej mozesz mazyc o pieknej figurze bo jak skonczysz tabsy to boze brzuch zacznie rosnac :-D \ Klaudia waga powoli spada wiec słodze tyle ile musze tylko ze ja innych słodyczy nie jem bo znów nie lubie tylko w ciazy wcinałam słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Kawusia na stole,laptop pod ręką,mały z tatą... Coś mi się udaje się ostatnio,bo chciałam kupić bujawkę taką na styl Fisher Price ale dostałam od szwagierki. Rozmyślałam ostatnio nad kupnem krzesełka do karmienia,to też wczoraj dostałam. Nie taką jaką bym chciała(nie ma kosza na zabawki z tyłu,nie ma regulacji oparcia i siedzenia) ale jest. Dała mi też ubranka po jej córeczkach,mam je wydać komuś. Przejżałam te ubranka,bo mam koleżankę z 3 miesięczną dziewczynką i kuzynka rodzi w czerwcu ale nie zna jeszcze płci. Wiecie jakie tam są sukieneczki śliczne? Albo jeansowa spódniczka na szelkach,albo ponczo wełniane w kwiatuszki-ja tego nie oddam,zostawie sobie he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Beatak hahaha trzeba z jakies 2msc chyba odczekac zeby blizniakow niemiec no nie?No zobaczymy jak sie to wszystko pouklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczyny ja sie bede zbierala powoli jeszcze glowe musze umyc ubrac sie i do roboty na 10 ale jeszcze naczynia po sniadaniu pomyc chomiczkowi dac jesc to prawie zleci:) Odezwe sie wieczorkiem po pracy.papatki Mielgo dnia wam zycze :)Buziaczki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale Ci dobrze mi to nie ma kto co doć jeszcze ja rozdaje :-( Wiecie co wypłukałam sie tak strasznie z pieniędzy jak byłam w szpitalu ze zostało mi 10 zł MASAKRA musze cos wymysleć bo niewiem co zrobie liczyłam na pieniądze ze skarbówki a tu lipa bo najwcześniej w piatek bede miała czyli wychodzi na to ze nie bede miała za co jechać do Krakowa do kontroli no chyba ze uda mi sie pożyczyc kasiore. Wracając do mojej wyprowadzki niestety nic z tego musze tu zostać bo Arturek mnie teraz bedzie bardzo dzuż kosztował bo ma skaze białkową co oznacza ze musze kupować mleko za 30 zł co 2,5 dnia masakra niewiem jak wydole z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) bylam u mojego ordynatora i co?? dupa zadna krotka szyjka tylko zapalenie pecherza i zapalenie szyjki,ale nic groznego,tabletkidal,dzis jeszcze w wyrku zostaje na wygrzanie.. dziedzia moja kochana ssala kciuk :) az sie poplakalam,widzialam raczki,nozki,glowke wymierzyl,oczka sa i cala reszta ,ulzylo mi wszystko mi pokazal a dzis byl w wyjatkowo dobrym humorze :) macica podobno super rozluzniona jest ok :) Klaudia obraczki juz mamy,wodke tez,jutro jedziemy na dalsze zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) Klaudia 8:46 a ty mnie na Kawę wołasz ! ja śpię o tej godzinie:) mój M na l4 to korzystam jak mogę:) rąbał drzewo i w ręke siekierą trafił :( do końca miesiąca w domu i powiem wam szczerze już mnie denerwuje :( jak facet jest chory to zachowuje się gorzej niż dziecko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala___dla mnie 9 rano to tak jak południe bo od 5-ej nie śpię :D No jak facet chory,wystarczy że ma grype to cała rodzina nad nim musi wisieć a ile biadolenia... Beata___na wiosnę chyba u każdego z kasą krucho przynajmniej na wsi tysiąc wydatków. Anka___no dałabyś odpocząć od siebie tej swojej teściowej bo jeszcze od Was wcześniej wyjedzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje z córka a ona się budzi 7-8 czasem później :)5 rano matko nie wyobrażam sobie :( ja teraz jestem strasznym śpiochem ale jak pracowałam to wstawałam 4:20 tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak starsza córka miała tyle co Twoja to tez tak wstawałam a teraz budzi sie 0 5-ej max.6-ej a Lenka śpi do 8-j no ale wstać muszę dziś do 9-ej w piżamie chodziłam bo nie miałam czasu sie przebrać.Tak to już jest z dwójką dzieci... Jak tam porzadki przed świętami kobietki?bo ja zdązyłam tylko dywan jeden wyprac i stop...a okna i firanki czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie zaczęłam sprzątac :) zabiorę się za to w weekend teraz jakoś chęci mi brak :) małą wyśle z tatą na spacer i okna umyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Twój to żarłok jest jak mleka starcza Ci na 2,5 dnia. Co ile Ty mu wtedy dajesz jeść i ile ?!? Mi opakowanie starcza na ok 4 dni,daję mu co 3 godz i różnie,bo czasami 120ml a czasami jak dłużej pośpi i wiem,że będzie strasznie głodny to daje mu 150ml. On by chciał więcej,ale nie chcę go tuczyć,na 3 miesięcznego niemowlaka to powinno wystarczyć. U nas ze wstawaniem jest podobnie jak u Tali,może troszkę szybciej,bo na nogach jesteśmy o 7:00. Teraz dzieciaki mają rekolekcje więc wstaliśmy dzisiaj po 8. Beata nie przejmuj się,ja dzisiaj miałam w portfelu 10 zł i puste baki w autach. Za ostatnią kasę kupiliśmy tarcze do metalu,żeby pociąć rury metalowe. Sprzątaliśmy za garażem i się trochę złomu uzbierało. Co z tego,że dostaliśmy 90 zł,jak za 50 zł paliwo kupiliśmy,za 16 zł mleko NAN i coś do chleba. Wszędzie krucho jest,WSZĘDZIE !!! Co do mleka to w szoku byłam jak zobaczyłam cenę za NAN1. normalnie to kupowałam w Kaufaldzie Bebiko za 11 zł a NAN za 12.ale teraz nie opłacało mi się jechać po 1 karton mleka i kupiłam u nas w sklepie za ponad 16 zł.Szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w koncu moge sie odezwac po takim czasie.ale bylo roboty.mielismy remont, bylam w polsce, teraz przygotowuje wszystko do narodzin maluszka.moj synek 6.04 idzie juz do szkoly.ale ten czas leci.chyba sie poplacze jak bede musiala go tam zostawic.a u mnie ok.chociaz te ostatnie tygodnie sa ciezkie.plecy mi siadaja, nie mowiac juz o pachwinach.no,ale to juz 34 tc! pozdrawiam was wszystkie i zycze milych chwil z waszymi bobaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole, No juz dalam jej odpoczac dalam.Nie martw sie Klaudia :P Wyslalam ja dzis na spacer z malym,a sama cala chate oblecialam i mam elegancko posprzatane.Rzezuche zasialam :) Potem pojade z M do sklepu,bo widzialam takie gotowe donice z kwiatami przed dom :) My na nogach jestesmy o 6.Synek dluzej nie spi. Lola z ta waga to jest tak,ze przez jakis czas moze nie drgnac,a potem jak juz ruszy to leci.Przynajmniej ja tak mam ;) Bo wlasnie zaczela wskazowka sie przesuwac w dol na mojej wadze. Mi tez puszka Bebilonu ta 350g starczy na 2.5 dnia. Maly na raz zjada jakies 100ml. Tala no wkoncu sie pokazalas kobito.Coraz weselej sie tu u nas robi. Nowa ja tez w ostatnim miesiacu cierpialam na bole w pachwinach i krzyzu.Ostatnie 2 tyg ledwo po schodach wchodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wrozcilam z pracy zjedlismy obiad pozniej kapiel i teraz kawka:) Ania No niewiem jak to jest ale ja nie jem duzo caly czas i waga stoi a mam nadzieje ze jak skoncze tabsy to wtedy zaczne sie odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wasze dzieci naprawdę taki apetyt mają przyciesz są takie maleńkie:) 150 ml to moja córa teraz je czasem więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!Zbierać sie kozy na kawe :) Tala____moja córcia raz tylko 120 wypiła a tak to 60-80ml jej wystarcza no i daje jej wyłącznie z piersi chyba ja jedna tylko karmię piersia oczywiście wykluczając Annolie i Nikulam bo one dopiero co urodziły. Tyle że mam strasznie tłusty pokarm jak sciagne 120 ml i postawie do lodówki to tylko z 10 ml jest wody. Nowa___no w koncu sie odezwałaś to juz niedługo rodzisz...ale zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klaudia Twój pokarm można nazwać tłustym,bo u mnie odwrotnie jest. Jak ściągne te 120 ml to dobre 10 ml to tłuste mleko. Przestałam karmić z winy lekarki,bo zaparcia synka były z winy niby mojego tłustego pokarmu.Kazała mi częściej przepajać butelką i nie trzymać długo przy cycu. Mały poczuł butelkę,wiecej i szybciej leci więc cyca już nie bardzo chcial. Nie chciałam głodzić małego,więc na początku ściągałam pokarm i dawałam w butelce,ale czasami to stawało się nie do zniesienia. Wiele bym oddała,żeby mały jadł mi tylko z piersi. Póki co,czasami daję mu zjeść jak pierś jest pelna,bo wtedy leci dużo i maly się najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klaudia Twój pokarm można nazwać tłustym,bo u mnie odwrotnie jest. Jak ściągne te 120 ml to dobre 10 ml to tłuste mleko. Przestałam karmić z winy lekarki,bo zaparcia synka były z winy niby mojego tłustego pokarmu.Kazała mi częściej przepajać butelką i nie trzymać długo przy cycu. Mały poczuł butelkę,wiecej i szybciej leci więc cyca już nie bardzo chcial. Nie chciałam głodzić małego,więc na początku ściągałam pokarm i dawałam w butelce,ale czasami to stawało się nie do zniesienia. Wiele bym oddała,żeby mały jadł mi tylko z piersi. Póki co,czasami daję mu zjeść jak pierś jest pelna,bo wtedy leci dużo i maly się najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klaudia Twój pokarm można nazwać tłustym,bo u mnie odwrotnie jest. Jak ściągne te 120 ml to dobre 10 ml to tłuste mleko. Przestałam karmić z winy lekarki,bo zaparcia synka były z winy niby mojego tłustego pokarmu.Kazała mi częściej przepajać butelką i nie trzymać długo przy cycu. Mały poczuł butelkę,wiecej i szybciej leci więc cyca już nie bardzo chcial. Nie chciałam głodzić małego,więc na początku ściągałam pokarm i dawałam w butelce,ale czasami to stawało się nie do zniesienia. Wiele bym oddała,żeby mały jadł mi tylko z piersi. Póki co,czasami daję mu zjeść jak pierś jest pelna,bo wtedy leci dużo i maly się najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×