Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko - no skoro tak, to może jeszcze nic straconego....Za kilka dni zrobisz następny....Hmmmm a może byś zrobiła betę, cio? Dzieją się różności w pracy :( ale to nie jest miejsce na pisanie o takich rzeczach. Klienci (ale i pracownicy też) mają naprawdę pomysły i wyobraźnię.... Dziewczyny, macie jakiś kontakt z Nikulam ? Nie wiadomo jak Im w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam do niej tel. Mam nadzieję, że jest z nimi dobrze. To stres dla dziecka, ale z mamą na pewno inaczej. Bety nie zrobię jeszcze, bo chyba na cokolwiek za wcześnie. Daję sobie spokój z tematem na jakiś tydzień. Do czerwca chcialabym zajść, więc teraz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. U nas tez pochmurno,ale podobno ma pozniej slonko wyjsc,wiec czekam...Dzis jeszcze wolne.Juz wczoraj dostalam sms czy nie chce sie zamienic i przyjsc dzis do pracy.Oj nie! To moj pierwszy wolny weekend od nie wiem kiedy i nie oddam!! Moze to wredne,ale nie.Wszyscy sie juz przyzwyczaili,ze ja sie zawsze zamienie i juz mam po uszy tych wszystkich smsow.Jak ja potrzebuje to nie ma kto sie zamienic. Jeszcze w szlaforku siedze. Obejrze kuchenne rewolucje i pojde sie ogarnac,a potem bede ogarniac domek,bo juz brudno jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic narazie nie robie pijemy kawke bo wczoraj posiedzielismy na grilu do pozna takze dzis spalam do 9. A co z pakowaniem to juz wszystko popakowane tylko tv kino do spakowania ale to dopiero w sobote. A tak pozatym to samopoczucie fajne juz sie nie moge wyjazdu doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapraszam Was na stronę http://www.facebook.com/CarriwellPolska znajdziecie tam aplikację Dbamy o Mamy - http://apps.facebook.com/wspieramymamy , w której wszystkie Mamy mogą wymienić się radami, zadać pytanie. W przyszłości ma się pojawić Ekspert w tej aplikacji :) Dodatkowo na tej samej stronie http://www.facebook.com/CarriwellPolska trwa konkurs "Mama Miesiąca", którego co miesięczne edycje odbywać się będą do końca roku!! Nagroda to sesja zdjęciowa i bielizna dla Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja sie jej nie dziwie,bo zglaszaja sie do programu,bo im nie idzie i chyba licza na to,ze ona przyjdzie i powie "no wasza restauraja jest cudowna i idealna i to wina klientow,ze nie chca przychodzic" hehe bo jak tylko zaczyna wytykac im bledy to zaraz obraza,trzaskanie drzwiami i placz i nic im nie pasuje... Ogladalas jak byla hinduska restauracja,ktora prowadzila Polka z mezem Hindusem i do wszystkiego mu przecier pomidorowy wrzucala,bo nie chciala,zeby ludzie za duzy szok przezyli? myslalam,ze padne...wszystko smakowalo jak zupa pomidorowa hihi A jak Gesslerowa pozwolila mu samemu gotowac,to byla zachwycona potrawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ten odcinek! hehe, ten facet był bardzo nerwowy, bałam się, że komuś przywali:P To o tym mówiłaś? A w ogóle podziwiam Gesslerową. Ma wiedzę, doświadczenie i mówi wprost prawdę. Często właściciele idą na skróty o dlatego mają mały utarg. Mam ubaw przy tym programie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tym mowilam. Gesslerowa uwielbiam..jak rzuca kurwami itp jak ja ktos wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow! Dzięki Babeczki za życzenia :) Zapraszam na kawę i ciacho! :) Dostałam od M... rower! W końcu mam rower! Teraz jeszcze tylko dokupimy fotelik dla Milesi i w dorgę... No oczywiście jak pogoda pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, Annolia, przepraszam, jesli jeszcze nie zlozylam Ci zyczen. Najlepsze zyczenia! Zdrowej coreczki, gorskich wycieczek, kochanego meza, kasiory i spelnienia marzen... Bylam od kilku dni zaaferowana tym plamieniem i myslalam o tescie:D Jako to kobitki, pelno takich w internecie! Wiedza ze sie czeka do terminu miesiaczki, ale robia test w 22 dc:P Aha, a znalazlam w necie str niemiecka gdzie obliczaja w cyklu owulacje, dni plodne, termin zrobienia testu itp. Wiec umownie jesli mialabym miec ten cykl 30-dniowy, jak ostatni, to testowac powinnam w poniedzialek. Sorry, ze was zameczam tematem. Mysle, ze rozumiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Proszę o pomoc. Jestem studentką psychologii. Muszę przeprowadzić pilotaż do badania. JEST TO CAŁKOWICIE ANONIMOWE. więcej inf i ankieta pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- poczejka jeszcze i testuj znów, chyba faktycznie się pospieszyłaś. Nadal masz te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, mam słabiutkie plamienie, 4. dzień. To tak jakby okres się kończył. Krew świeża, brak skrzepów, teraz nawet jest ona już jakby coraz jaśniejsza, rozcieńczona tak jakby:P Kurde, testowałam, bo potraktowalam to plamienie jak "zamiennik" spodziewanej miesiaczki i myslalam, ze wtedy juz pewnie czas. Ale podobno musi minac chociaz 14 dni od stosunku. Czyli u mnie test najwczesniej wtorek, a najlepiej czwartek. Pierwsza ciaze odkrylam w 37 dc i kreska byla slaba, jasniutka. Czyli czekam, ale niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNOLIA Wszystkiego najlepszego :) Sorki zapomnialam ja niemam pamieci do dat chyba ze mam zapisane:) Co porabiacie? bo ja siedze w sypialni i zerkam po kompie bo znajomy do M przyjechal kolega i siedza sobie na dole i kawke pija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, wiesz co robię. buuuu. Ogladacie xfactor w tvn? zaczelam patrzec, zeby nie pisac tylko. koniec weekendu. a gdzie reszta lasek? kurde, piszcie, bo my chcemy czytac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Ja tego programu nie ogladam,takze niewiem o co chodzi,no wlasnie gdzie reszta kobitek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program taki jak kazdy inny - o spiewaniu! A reszta ma weekend, jutro wroca:) Beatka pojdzie na plac zabaw, Klaudia opowie o obiadku, Anka o pracy lub sprzataniu, ja o swoim lenistwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę biadolić o tym, ze znowu muszę iść do pracy a tak bardzo mi się nie chce :-P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) niedawno wróciliśmy - byłam od wczoraj z M u mojego brata. Zostaliśmy na noc, wypiliśmy troszkę :-P Annolia - częstujesz jeszcze tym ciachem? Zjadłąbym kawałeczek, ale tylko tyci, tyci...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×