Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzień dobry :-) Ania a jak maluszek wiesz jaki jest duzy>???????????????? A ja sie tak zmęczyłam wczoraj tymi pudłami że padłam jak trup teraz zbieram córcie do szkoły. Miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na NK Mała dała wieczór dzięcia małego Ale śliczny. I ludzie powiedzą że dzieci wszystkie śą takie same a dokładnie po buzi widać ze to chłopiec tak jak i po Chmurki Klauduni widać ze dziewczynka ahhhhhhhhhhhhh śliczne te Wasze dzieciaczki są ciekawe jak moje maleństwo bedzie wyglądało i do kogo podobne bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie gdzie Wy jesteście??????????????????????????? Ale sie rozpisałyscie ho ho. Ania zdaj relacje z wizyty w szpitalu pisz co i jak dokładnie :-D Mała jak mały ma kolki czy nie jak Ci śpi i czy Ty sie wysypiasz??????????? Mam gesia skórke na mysl o tym płaczu biedactwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. Wlasnie wstalam i bede pic herbatke. Beata po 3 godz i 20 min czekania na wizyte u lekarza nie mialam sily pytac o cokolwiek.Z reszta chyba widzial,ze jestem wsciekla,bo mowil tylko tyle co potrzeba,a i ja zbyt mila nie bylam.Przy wejsciu jak zobaczyl moja mine to tylko zapytal czy dobrze sie czuje,powiedzialam,ze nie,bo jestem glodna,zmeczona,mam jeszcze 50 km do domu i kostki pewnie mam jak balony od tego siedzenia... Malego widzialam tylko przez chwile,bo przez usg sprawdzal serduszko. Jak zwykle usg w szpitalu bolalo,bo gniotl mi brzuch tak,ze szok.Jakos jak chodzilam do gina to robil to usg delikatnie... Mam sie pokazac znowu za 4 tygodnie jesli nie urodze do tego czasu..mam nadzieje,ze urodze,bo nastepnym razem ich tam rozszarpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ania___spokojnie tak to już jest że w szpitalach raczej się naszymi bólami nie przejmują.Zawsze zastanawiało mnie to że cała ciążę każdy obchodzi się z nami jak z jajkiem a przy porodzie pytają jak się pani czuje?mówisz że Cię boli a oni "to dobrze,ma boleć..." Wypiłam kawkę,potem herbatkę zjadłam śniadanie potem drożdżówkę i pąćzka i wcale nie jestem jakaś mega pełna :) Mała_____ja miałam robioną lewatywę przed porodem 4 lata temu i w sumie to chciałabym żeby mi teraz też zrobili poszłabym na spokojnie tyle że u mnie nic się samo nie działo to i organizm się nie oczyszczał. Beata____a Ty masz jeszcze jakąś wizytę przed cc? Ewelka____jak mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja rozumiem,ze do lekarza na ogol sie czeka..ale 3.5 godziny?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............37....o6.01........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............37...05.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................38... 20.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................32....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam...................28...11.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak ja mam jeszcze wizyte w poniedziałek :-( tylko dlatego że L4 mi musi wystawić bo mam do dziś wiec musze iśc. Ania ja jak bym czekała 3,5 godziny to bym ich pewnie rozdarła na szczępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie coś takiego że Was kują nogi w pachwinach?Bo ja mam od wczoraj i promieniuje w dół i drętwieją mi nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mnie w pachwinach nie kluje,raczej napierdziela tak,ze szok... Ja dzis wstawilam 2 prania,to co wyschlo poskladalam.Przepakowalam torby do szpitala,bo dostalam wczoraj liste od poloznej co mam miec i okazalo sie,ze oni chca,zeby do porodu miec osobna torbe,zeby potem nie szukac niczego na szybko. No i musialam pare rzeczy dolozyc. Obiadek juz mam zrobiony-dzis zupa warzywna bleee,ale M lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---no myśle własnie,ze to taki ból o którym pisałam wczoraj i który dopadł mnie tez dziś. Beatka pisała,ze to dzidzia się tak pewnie układa,ze naciska na jakiś nerw. U mnie to samo boli tak nisko w podbrzuszu,moze i pachwinie? z lewej strony i rozchodzi sie po posladku na noge aż ta dretwieje:(U mnie to dośc mocny ból, naszczescie szybko przechodzi. Poczytałam w necie i zastanawiam sie czy to nie rwa kulszowa, podpytam gina w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis nie mam czasu na nic :-( latam to tu to tam i tak czas leci. Obiad sie robi jeszcze na dla córci zrobiłam wcześniej a zupke miałam z wczoraj. Piosenka ładna :-D Ide zaraz sie położyć bo padam z nóg a jeszcze później musze sie przejsc do bankomatu :-) po kochane pieniązki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____Mała____a w czym wynosiłyście dzieci ze szpitala?Bo wiem że wkładają maleństwa prosto do fotelika samochodowego ale ja planuję taką torbę z wózka wiecie o jaką mi chodzi?z daszkiem zapinana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja też właśnie w tą torbe chce wziać dziecko bo wydaje mi sie że bedzie malemu cieplej i lepiej go zakryje a we foteliku to jakoś mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wyboru,musze wyniesc dziecko w fotelliku-inaczej mnie nie wypuszcza ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wymagania mają w Irl?A przecież kto sprawdzi czy w samochodzie przypadkiem dziecka nie wyjmiesz?Ja przy pierwszym dziecku też planowałam w foteliku ale przy próbie włożenia małej dałam sobie spokój bo to za wątłe ciałko żeby było w pozycji półleżącej i w końcu córeczka wróciła u mnie na rękach owinięta w rożek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty zrobisz z dzieckiem po wyjsciu ze szpitala to juz Twoja sprawa,oni maja za zadanie dopilnowanie bezpieczenstwa,zeby potem nie mieli problemow,ze nie dopelnili obowiazkow.W Pl maja to w d.. bo i tak im nic nie zrobisz,a tu mogliby miec problemy i bez fotelika ze szpitala nie wypuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam sobie film z porodu i po co mi to było?nie wiem co mnie podkusiło?Cholera jasna i tak spać nie mogę bo ciągle o tym myślę to sobie jeszcze dołożyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie ogladac takie flmy :) Na youtubie jest ich pelno..jakos tak czuje sie bardziej swiadoma tego co mnie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tak bardzo boisz sie porodu?? ALe boisz sie komplikacji czy samego bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___najbardziej boję się że coś może iść nie tak bo jak jest wszystko ok to ból da się znieść chociaż jest ciężko.Ale na początku są inne skurcze potem aby dotrwać do partych i jakoś idzie...najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa o to się modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie do domu weszłam :-) Wyobraźcie sobie ze u mnie sie ociepliło i pada deszcz :-( paskudna pogoda wolała bym żeby śniegiem prało bo dziecko sie wtedy cieszy a jak leje to zaraz ten snieg co jest sie roztopi i bedzie siedzenie w domu i płacz:-( Ja lubie ogladać te porody ale nie mam odwagi wejśc na filmiki z CC wiem że są :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja sie juz chyba z wszystkimi z pracy pozegnalam..dostalam bukiet slicznych kwiatkow :D Jeszcze 5 godzin i do domu.Zaraz sobie jakis film obejrze. Czuje sie przeziebiona-jak zwykle po wizycie w szpitalu,bo wszyscy w kolo kaszla i kichaja..Z nosa mi juz cieknie,ale wpierdzielam wit C i pije duzo herbatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez cos gardło pobolewa ale mam nadzieje ze przejdzie bo nie chciała bym byc chora do porodu :-) Ja ide do mjego gina w poniedziałek a tam niestety tez są kolejki mimo ze prywatnie bo baby co mają na całkiem późno przychodza wcześniej i wchodza a później siedzi sie i czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×