Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

HEJ! Ania____w naszym stanie lepiej teraz siedzieć w domu mi się nawet nie chce nigdzie jeżdzić.Właśnie podawali wczoraj że Irl sparaliżowana zimą aż szkoły pozamykali. Ja już po śniadanku,siedzę i się nudzę.Mam już dość tego czekania na dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchatki :) u nas na pomorzu tez bialo :) ja nadal czekam na @.Piersi bola jak dotykam..brzuch boli jak na @ nerwowa jestem ,mdli mnie...to wszystko pewnie od czekania ..juz bym chciala wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiedzialas?? Poszlam sie jeszcze polozyc i spalam az do teraz.M pojechal po zakupy i bede robic obiad.Wymyslij sobie klopsy gotowane,a mi sie tak nic nie chce,ze szok... Ja ogolnie tez wole siedziec w domu,ale jak juz to jezdze gdzies do Cork-tam jest szpital,w ktorym bede rodzic,wiec jak cos to bede miec blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez było biało ale teraz na ulicy niema śniegu a na chodnikach jest błoto pośniegowe bo solą sypali a na drzewach i trawie jest biało pięknie :-D ja cały czas załatwienia mam i nawet niemam kiedy do kibelka iśc a do gina musze wyjść wcześniej bo mogłabym nie zdązyć na córci urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie leżę bo krzyż mnie zaczął boleć jakby mi ktoś kołka zabił....masakra. Beata___napisz jak będziesz miała chwilę czy wszystko oki po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już po wizycie wszystko jest ok mam sie oszczedzać i mało chodzić mam uważać na siebie żeby mnie wcześniej nie wzieło. Gin powiedział ze jak nie weźmie mnie wcześniej rodzenie to widzimy sie 20 w szpitalu :-D hi hi jak mnie nie weźmie ale ja czuje ze to bedzie wcześniej niż mam termin CC ;-) Ale bym sobie poleżała tak jak Wy :-( buuuuuuu a ja dzś wyjatkowo mam duzo załatwień. Bede wieczorkiem teraz jade do bajkolandu bo dziś córci dzień ahhhhhhhhhh 8 lat temu leżałam na porodówce ledwo zywa po porodzie i umierałam z głodu :-) wnet bedzie powtórka z rozrywki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis jakiegos zastrzyku energii dostalam.Rozebralismy z M choinke,on sprzatal odkurzaczem,a ja poszlam robic obiad,potem poszlam na gore ubierac posciel w malego lozeczku,potem zeszlam na dol i smazylam nalesniki,wstawilam 2 prania,a teraz usiadlam sobie z herbatka na kanapce. Klaudia moj M mowi,ze jak da rade to bedzie ze mna przy porodzie,a jak nie to wyjdzie.Ja go zmuszac nie bede..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie w domku urodziny zrobione córcia z prezętów zadowolona a ja padnięta jakby ze mnie życie zeszło :-( Jestem ledwo zywa. Ania uważaj teraz z wycieczkami a jak taka pogoda to lepiej z domu nie wychodzić. Ja zaraz uciekam spać bo nawet usiedzieć nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane to i ja sie melduje po dluzszej nieobecnosci ;) Wiki jutro dostanie sanki ....przyjada kurierem...w koncu bedzie mogla se posmigac na sankach bo nasza spacerowka niestety sie nie da na te sniegi wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Jest tu ktos???????????????????? Ja właśnie z zakupów przyszłam i ledw zyje byłam w aptece i kupiłam już wszystko co mi trzeba :-D do torby wpakuje i gotowe ale narazie musze odpocząć sobie. Ale śnieg sypie i jest mrozik to sie nie topi wreszcie tylko cięzko chodzic. Po szkole mała biore na górke pobawi sie troche. Chmurko Mała gdzie jesteście smutno wez Was :-( ???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Ale pogoda u nas. Kolega wczoraj mowil,ze w miejscowosci obok wojsko sie zbiera,bo ma lac niemilosiernie i do tego wiac i ma byc powodz znowu... I chyba sie sprawdzi,bo wieje az huczy i leje strasznie od nocy.. Oj trzeba uciekac z tej wyspy.Jednego dnia zima jak na Syberii a drugiego powodz... Wlasnie wciagnelam 2 nalesniczki.Tylko zapomnialam herbatke sobie zrobic-no ale trudno. Uszy mam zatkane od kataru..niefajnie.. A nie spie juz,bo mnie biodra tak bola,ze jak sie przewracalam na lozku to az sobie jeczalam z bolu.Stwierdzilam,ze to bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nawet nie mów nic o tych francowatych biodrach ja mam dosć ile mozna sie męczyc ja też nie spie nic a nic tylko z boku na bok sie turlam i za każdym razem brzuch mnie boli buuuuuuuuu ja chce juz środe nastepna i moze być taka godzina jak teraz bo bede juz po CC :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz dobrze..Wiesz co i kiedy.. Ja bym chciala,zeby maly poczekal jeszcze z 11 dni,az moja mama bedzie. A powiedzcie mi kobiety tez macie wiecej sluzu? Bo ja mam go teraz tyle ze szok, a i brzuch mi twardnieje bardzo czesto zwlaszcza wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie ze sluzem jest tak że leci ze mnie jak wściekły i ja latam do kibelka i sprawdzam czy to nie wody mi odchdza wiecznie mam wkładke do wymiany. Ania Klaudia macie tak ze jak leżycie i dziecko sie rusza to czujecie to aż tak ze przy wejsciu do pochwy sie rusza ja wczoraj tak miałam i niewiem co jest ale chyba sunek jest juz tak nicko i dlatego gin niepozwala duzo chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony mam dobrze bo wiem ze nie bede czekać ani dnia dłuzej ale z drugiej strony niewiem czy odrobina niepewności by sie nie przydała bo ja juz licze dni i mnie na sama myśl czysci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czuje czasem malego jakby mi gdzies tam w pochwie grzebal hihi No ja wlasnie tez mam tyle sluzu. Wracam zaraz do wyra. Pogoda taka,ze nawet do eMa nie moge zadzwonic..pokazuje mi ze blad w polaczeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Beatko ;-) Mój synek wczoraj spał jak nigdy,w dosłownym słowa znaczeniu. Musiałam przerywać mu sen i w śpiku go karmić. Ale odpoczęłam sobie !!! Spał ponad 3 godz,potem karmienie,znowu spał i znowu karmienie. Oby to były oznaki,że wydłuża soboe spanie,a nie taki dzień. Za godz mój M wyjeżdża do Danii,jejku czy ja sobie poradzę???? Tu nie jest kwestia że nie poradzę sobie z dziećmi,ale to,że obawiam się,że jak będę miała wstać żeby przygotować dzieci do szkoły,to mały się obudzi. W jedną stronę z małą będzie chodzić syn,ale odebrać muszę ją ja osobiście,bo syn kończy później. Mało tego,mamy zimę,ja muszę wstać i napalić w piecu(mam centralne). Do tej pory,jak wstawałam z małym to już cieplutko było bo zajmował się tym M. Żeby mały mi troszkę pomógł i spał grzecznie,to by jakoś to poszło,modlę się o to !!!! Szkoda,że nie mamy lata,dzieciątko by się włożyło do wózeczka i poszło do szkoły. Słychajcie dziewczyny,która z Was podała kiedyś stronkę z wózkami? Nie chcę się cofać do tyłu,bo to dosyć dawno było,może nawet w listopadzie albo październiku. Podajcie proszę tą stronkę jeszcze raz. Jestem przed kupnem wózka i nie wiem co wybrać. Zastanawiam się,czy brać z obrotowymi kółkami,bo na mojej drodze nie bardzo zdadzą egzamin-jest pokryta trelinką. Widziałam w hurtowni Bajka super wózek za 999zł,ale nie wiem,tam jest drogo,wiem,że jak poszukam to dostanę taki sam gdzieś taniej. Na wózek nie chcę przeznaczyć więcej niż 1 tys. Rozpatrywałam również opcje kupna wózka używanego,ponieważ naprawdę nie będę dużo korzystać z niego. ale jeśli miałby to być już używany,to musi mieć to coś,nie może być zwykły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bobowozki.com.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=&manufacturers_id=&categories_id=1&pto=1000&x=58&y=14 Mala nie wiem jakich wozkow szukasz,ale podaje Ci link do strony z wozkami,wpisalam kategorie gleboko-spacerowe i cene do 1000zl,z lewej strony mozesz wybierac sobie opcje ;) A i ta firma dostarcza wozki kurierem,ktory juz jest w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie zazdroszcze Ci tego ze M wyjechał bedzie Ci ciężko jak niewiem co sama z 3 dzieci :-( ja sie ciesze ze M na miejscu bedzie tylko w pracy jak bedzie to mi nie bedzie pomagał a tak to dam sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia GDZIE JESTEŚ???????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! coś sie nic nie odzywasz chyba jeszcze nie rodzisz co????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............37...05.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................38... 20.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................32....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam...................28...11.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Jestem jestem :) Byłam w Lublinie na zakupkach kupiliśmy pampersy,chusteczki,sudocrem jeszcze brakuje mi ciepłej czapeczki dla dzidzi. Mała____aby współczuć ale dasz radę musisz się tylko dobrze zorganizować. Beata____a co kupiłaś w aptece?bo się boję że czegoś zapomnę. A i nie wiem jak u Was ale u mnie w szpitalu dobrze jest mieć swój termometr do mierzenia temperatury,taki szczególik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............38...18.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................38... 20.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................32....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam...................28...11.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia teraz w aptece kupiłam butelke, majtki jednorazowe ,fiolet na wodzie i na spirytusie, podkłady linomag maść, plantexy , puder do dupki,smoczka, oliwke , Nakładki do karmienia. No to to co ja kupiłam dziewczyny jak czegoś nie kupiłam co Wy macie to piszcie bo ja juz mam nerwówke i niepamiętam co jeszcze moze być potrzebne A ja coś sie źle czuje cisnienie znów podniosło mi sie. Dziś cały dzień sypie jak niewiem co :-D ładnie jest wreszcie i wole taką pogode niż chlapy i buty przemoknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki! Klaudia - u mnie też trzeba mieć swój termometr. Dziewczyny, ale u mnie Syberia za oknem. Najpierw w sobotę wszystko zlało deszczem i zamarzło, a potem w niedzielę zasypało grubą warstwą sniegu. Dziś cały dzień sypie. Cieszę się, że nie muszę z domu wychodzić, a z drugiej strony brakuje mi ruchu i takiego normalnego szaleńczo zabieganego życia jakie miałam na codziń. I tak nie umię w miejscu usiedzieć i cały czas coś robię, tylko wszystko męczy 10 razy bardziej niż normalnie.... Zrobiłam trochę pożądków w domu i padam z nóg! Siedzenie też męczy, bo od razu bolą plecy, tną jelita i mam zgagę. Ania, Beata, Klaudia zazdroszczę Wam, że już jesteście na finiszu. Ja mam jeszcze jakieś 2 miesiące przed sobą i wiem, że bedzie tylko ciężej... A tak chciałabym już mieć mleństwo przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam na you tube filmiki o cc brrrrrrrr aż mi gesia skórka sie zrobiła :-D Chce być juz po porodzie mam dość noszenia wielkiego brzucha i juz doczekać sie nie moge na maleństwo. Dobrze że mam córcie bo ja sobie całuje i dłamsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anolia :-) No my juz na mecie na szczęście i uwież wszystkie sie bardzo cieszymy bo ile mozna być wielka babą?????????? ;-) a Ty biedulko no cóż 2 miesiace to jeszcze troche i bedziesz coraz gorzej sie czuła niestety no ale dzieci w kapuście nie lezą a szkoda :-D U mnie tez syberia a ja zaraz musze isć auto odgarnać i jechać na moje nowe mieszkanie brrrrrrrr ale mi sie chce ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×