Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ale mi mały szaleje w brzuchu aż mnie boli tak kopie nóżkami maluszek i to po przeponie jeździ i po żebrach. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany kobitki,ale sie czuje...ble...z oka mi leci od kataru..goraco mi..chyba dzis pojde wczesniej do domu.Zostawie klucze barmanowi,zeby przekazal nocnemu..ledwo zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza :) Ania___jak tam zdrówko? Ale u mnie dziś pogoda całą noc padał marznący deszcz... Moja Lenka jest ułożona tak że codziennie mnie kopie z prawej strony kolankiem i wkłada stopki pod żebra :) Beatko_____oglądałam film z cc powiem Ci że nie jest to jakoś gorszy widok niż sn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D Klaudia u mnie tez padał marznacy deszcz i ślisko jak niewiem co. A mnie już pies rano wygonił z łożka i musiałam iść z nim na spacer i mało co sie nie wywróciłam :-( Zaraz wejde na te porody cc. Ania i jak sie czujesz????????????????? mnie gardło troszke przeszło no ale zatoki ho ho zasnąć nie mogłam bo tak bolały i teraz mam mega katar :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie jestescie baby????????????????????? Ja zaraz jade popatrzeć za łożkiem dla córci chce jej kupić fotel rozkładany :-). Jak wypatrze ładny to wezme i kupie a facetom każe dać go do auta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też czeka zakup łóżka dla córki po niedzieli planuje się wybrać. Zastanawia mnie jak to jest bo przy pierwszym porodzie jak poszłam to od rana mi nic jesc nie dali nawet pic a przeciez jak kogos złapie poród nagle i trzeba by zrobic cc to jak zrobią?jak ja non stop coś jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotrwacie do mety niedługo, ale robi się nerwowo, co? Klaudia, nie mam zastojów, ale miałam nawał w 4. lub 5. dobie. Jakoś mi już lepiej, bo wczoraj nareszcie wyszłam z domu i trochę odpoczęłam. Pospałam trochę w nocy i też się cieszę. Nie masz jeszcze łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Pol nocy nie spalam,bo oddychac przez nos nie moge,a nie umiem spac oddychajac przez usta.. A dzis no coz..mega katar..z oczu az mi lzy leca i ogolnie czuje sie paskudnie.. M pojedzie po zakupy to mu powiem,zeby kupil jakis syrop z aronii albo z malin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur...mać,piszę z M kompa,ale on ma go dobitego jaaa. Cały tekst się skasował. Napiszę w skrócie,byle jak. Małego wynosiłam w foteliku,sama go ubierałam na sali. Jeszcze 6 lat temu robiły to pielęgniarki,teraz dały wolną rękę mamusiom. Ból w pachwinach miałam na 2 tyg przed porodem. Mały kolek nie miał,jedynie bolał go brzuszek,jak wydalał 3 smułkę w domu. Mały śpi już 3 godz,zaraz go obudzę do karmienia. Czytałam,że przerwy nie powinny być dłuższe niż co 3,5 godz. Trzymajcie się dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki! Aniu, jak mnie dopadł taki katar i przeziębienie, to gin zalecił mi barać 10 tabletek wit C i 2 wapna musujące na dzień. Miałam taką wit C 200mg, więc brałam 5 szt na dobę. Pomogło. Właśnie piekę ciasto.... która chętna na kawałek? A mój M gotuje obiad. Swoje ulubione danie.... żurek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia___a co pieczesz?ja sobie nie odmówię....Też mam zamiar zrobić póżniej wafle z masą z mlekiem w proszku i kakao. Chmurko___łózko chce kupić starszej córcr bo śpi jeszcze w łóżeczku które przerobione jest na tapczanik bo mamy większe i szersze takie z drewexu.Fajnie że dochodzisz do siebie najgorsze pierwsze 3 tyg a potem już z górki :) Właśnie wróciłam z zakupów spożywczych i chrupię orzeszki. Ania___kropli do nosa nie używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia tez biore witaminke C.Mam taka do ssania.. Oprocz tego pije herbate z miodem i cytryna,M pojechal na zakupy i kupi mi syrop z malin albo aronii. Maly sie rozpycha jak nie wiem..:) Poprawia mi tym humor. Klaudia a moge brac krople??Bo mam acatar,ale slyszalam,ze lepiej nie brac,w koncu to tez lek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie w domku ale tylko na chwilke :-( pojeździłam po sklepach i poogladałam i nic nie kupiłam mam ograniczone finanse i niestety cienko z wyborem. Klaudia moja bratowa miała rodzić SN i w trakcie skurczy piła sobie wode :-D do póki nie zobaczyła położna bo nie wolno jej było i okazało sie ze tętno dziecku zanika i szybko na cc wzieli mimo picia wody i niedawno jadła w domu. A ja biedactwo mam mieć już 19 diete o 18 ostatni posiłek i to bez żadnych dodatków mlecznych ( a ja bez mleka nie moge żyć) a do 24 w nocy moge pić wode mineralna niegazowaną :-( buuuuuuuuuu a mi po spaniu tak chce sie pic , Chmurko super że coraz lepiej z Toba :-D Mała zazdroszcze ze mały nie ma kolek. A u mnie jest +5 stopni wszystko sie topi i śniegu już mało co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania acataru nie wolno w ciązy z tego co wiem ale zobacz na internecie wpisz nazew i wyskoczy tam gdzieś ulotka cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku. Ciasto już gotowe, polane polewę czekoladowa czeka na chętnych :) Zapraszam... M właśnie kawkę robi... komu kawka (słaba z mleczkiem) a komu herbatka z cytrynką? To ciacho nazywa się "sękacz". To takie półkruche ciasto przekładane orzechami i dżemem z czarnej pożeczki z polewą czekoladową na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam wyczucie czasu :) Annolia____to ja poproszę mała kawkę z mleczkiem i sękacza a w zamian częstuję waflem :D Ania____ja używam często kropli otrivin albo xylorin acatar ma chyba ten sam składnik pytałam gina i powiedział że jak najbardziej można więc nie widzę sensu żeby się męczyć z katarem ja bym nocy nie przespała jakby nie krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a ile masz zamiar przeznaczyć na łóżko?bo ja widziałam fajne w Red Black White za ponad 800 zł i jedno za ponad 500 takie już większe co posłużą dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Annolia nieładnie tak zapraszać robić smaka i znikać...;) Gdzie jesteście? Chmurka i mała pewnie kąpią maluszki ale reszta?Ja już po kąpieli córcia umyła mi plecki....kochane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz zwariuje :-( wrrrrrr ale jestem wściekła od rana u sąsiadów jest impreza i muzyke puszczaja w tym pokoju co mam nad głową niemoge spać a juz ledwo zyje buuuuuuuuu bede płakać. Ale wezwałam juz policje bo nie wytrzymałam czekałam tyle bo myslałam że im przejdzie ale NIE !!!!!!!!!! poco sąsiedzi mają spać???????Jak im sie nie chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D A ja już po spaniu a raczej mordedze nocnej No ale policja sie zjawiła koło 1 w nocy po 3 telefonach dystrybutora z policji bo niemogłam sie z nim dogadać on zrozumiał całkiem inny adres niz podałam. ale dojechali po 3 telefonie i dla właścicielki mieszkania mandat :-) a impreza sie skończyla jeszcze chwile było darcie o policje a później błogi spokój :-D No życze Wam miłego dnia Kobitki ja sie co jakiś czas bede pokazywać :-D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no frekfencja niesamowita :-( jestem sama jak palec ta naszym topiku :-( No ale i ja uciekam bede wieczorkiem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest tu ktos?????????????????????????????????????????????? Ja myslałam ze jak przyjde do domku to bede miała co poczytać a tu klapa bo tylko swoje posty moge poczytać :-( Wszystkie baby dostają nagane OOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejka a gdzie Wy jesteście?Ja przed południem miałam kłótnie z M potem byłam u rodziców a teraz sobie leżę. Beata)____o której jutro idziesz do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jutro nie ide do szpitala tylko normalnie do gabinetu do gina prywatnie tak jak chodziłam :-) żebys mi nie wykrakała tego szpitala bo jaja by były :-D a mały szis strasznie niespokojny az dziwne cały czas sie rusza że juz jestem zmęczona. A do gina ide na 15.10 a później lece na imprezke :-D moja córcia jutro kończy 8 lat hi hi i robie jej urodziny w bajkolandzie bo w domu niemam miejsca ani ochoty robić :-D a tam to przynajmniej sie pobawia. Ja narazie bez wiekszych wojen z M no ale ostatnio miałam zwarcie straszne z nim ale o tym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do rynku na światełko do nieba z WOŚP bo córcia bardzo chce zobaczyć wiec pojade a tak źle sie jeździ bo rano nasypało sniegu a później tylko błoto zostało na ulicach a teraz marznie to wszystko bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D A ja wcinam śniadanko i tone mleka pije :-) a Wy kobietki co porabiacie meldować sie ładnie bo smutno tu przez weekend było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, Ja wczoraj nie mialam czasu pisac.Pojechalismy przed 12 do kina do Cork(50km od nas). Obejrzelismy film,wychodzimy a na dworzu biaaaaaalllllooooo.Normalnie swiat sie konczy.Wszystko sniegiem zasypane...a irlandia zupelnie nie przygotowane na taki kataklizm.. Wracalismy do domu 30km/h.. i jakies 200m od domu na zakrecie wypadlismy z drogi i prawie wyladowalismy w rowie.Jechalibysmy troche szybciej to na bank lezelibysmy na dole...ale na szczescie przed samym rowem byla taka usypana z piasku skarpa i na niej sie samochod zatrzymal.Zdenerwowalam sie i potem co chwile czulam jak mi brzuch twardnieje,musialam nospe wziac.Na szczescie ludzi sa zyczliwi i jeden farmer widzial nas juz z daleka i jak M do niego pobiegl to on juz spycharka jechal w nasza strone.Bylo tak slisko,ze spycharka sie slizgala i musial jechac po ciagnik,a tym to od razu wyciagnal auto.Dzis mechanik sprawdzi czy wszystko jest ok z autem... A teraz siedze i daje odpoczac biodrom bo i tak spac nie moge,rzucam sie z boku na bok,bo boli.Posiedze i pojde dalej spac... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×