Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

KOCHANE jesteście... i macie rację w 100% niby nie myslę, że jestem w ciąży i czuję, że przyjdzie ale ... mózg robi swoje.. umówiłam się z eMem, że mnie z miasta po pracy weźmie...ubiorę się i kupie ten test - jak zobaczę jedną krechę to pewnie dostanę popołudniu i przynajmniej zacznie się nowy cykl :) z Wami to wszystko takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati _______podoba mi się Twoje nastawienie ,tak trzymać!!! Boże ale mi sie pracować nie chce ,mysle o niebieskich migdałach... Dziewczyny a ja z innej beczki powiedzcie mi czy lepszy welon czy tylko ładny stroik we włosach bo juz sama nie wiem na co sie zdecydować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam rtęciowym - mam 37.6... tylko brzuch mnie przestał boleć... Foczki>>>>>> a może ja przekwitłam :( buuuuuuu ja nie chcę tabletek na wywołanie... już wolę, żeby przyszła sama i to szybciutko...aż mnie głowa rozbolała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo mnie sie podoba jak kobietki maja jakos fajnie upiete wlosy,a welon tak jakby podpiety ponizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ mnie osobiście bardzo podoba się welon - ładny welon ale ja wybrałabym jednak stroik - teraz to prawdziwe dzieła sztuki robią do włosów wierzę Ci Kochana , że nie chce Ci sie pracować... taki ładny dzień się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Pati trzymam kciuki zeby sie popoludniu udal test albo jak co to poczekaj do rana bedzie wiarygodniejszy.Ja tez robilam to w dniu spodziewanej @ 1 krecha a dopiero tydzien pozniej 2krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........16.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08.......31.01.2010...... .26.......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22 Anka323..............17.....18.08....... 29.01.2010........24.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka, bałam się, czy sukienka była dobrze uszyta, ale w dniu ślubu nie potrafiłam już tyle o niej myśleć. Miałam okropny stres, ale cieszę się, że wypadła pozytywnie, dzięki za komplement. Pati, marudo, gdzie masz ten test?? Ja Ci dam, ile mam jeszcze czekać? Tylko denerwujesz kobiety w ciąży, nie wstyd Ci? Orcio, hihi, jak tam, mamuśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ oj wstyd , wstyd... zakrywam oczka łapkami hihi Lola___ ja właśnie tak planuję, że zrobię go jutro rano :) Nikamo___ a tak w ogóle to wcale mi sie nie wydaje, że już czas na @ , bo nigdy tak nie miałam ...bez objawów...ciążowych i przed okresowych... Kochana miałam takie cykle... sprawdzam.... w marcu - 44dniowy i ostatni 34dniowy a tak przez dwa lata do 32dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nieładnie sie drażnić z ciężarnymi Pati popraw sie :-) Nikamo żeczywiście mamy równy miesiąc odstępu a z Chmurką idziemy równo do gina we wrześniu. ;-) Klaudia gdzie jesteś?????????????????????????????// Ania ja to bym chyba takich klientów udusiła własnymi rękami. A ja mam dziś głowe ciężką ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie zapomnij wejść do apteki ;-) Miłych zakupów życze a ja jak mam tylko czas to leze i macam brzuch i czekam na ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko a wiesz,ze ja chyba wczoraj pierwszy raz cos poczulam.. Najadlam sie pralinek,polozylam i patrzylam w tv i nagle cos poczulam w brzuchu..najpierw myslalam,ze to jakis taki tik nerwowy w jelitach czy cos..potem poczulam to jeszcze raz,ale zwalilam na te pralinki,ze cos mi sie w kiszkach rusza.POtem poczulam to znowu jak juz sie polozylam do lozka.Przekrecilam sie na drugi bok i jeszcze raz.Jak po naciskalam na brzuch w tym miejscu,to sie odezwalo z drugiej strony.Nie wiem,moze to kiszki,bo wydaje mi sie,ze to jeszcze troche wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Tobie to sie powodzi!!! Nie za dobrze Ci??? A ja tu biedulka w pracy musze siedzieć...:((( eeech życie nie jest sprawiedliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coś opętało i cały czas sprzątam ha ha mam już dośc ale jak zaczełam to musze skończyć niestety. Ania pewnie to było Twoje maleństwo a nie fkiszki ha ha ja wczoraj też coś takiego czułam ale niewiem zobaczymy za jakiś czas czy to dzidziuś czy we flakach mi coś bulgota ale we flakach to raczej w innym miejscu by było a ja tam czuje gdzie mi udg robi gin Nikamo jest mi bardzo dobrze . Powiedz dlaczego Ty jeszcze nie na chorobowym co????????? ja to bym na Twoim miejscu już dawno była na L-4 a urlop bym zostawiła na nowy rok bo sie przyda jak dzidzia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata bo ja taka jestem głupia i obowiązkowa,narazie nie ma mnie kto zastapic a szef jeszce nie wie o ciazy bo jest za granica a to nie rozmowa na tel... .Wiec dowie sie jak wróce z urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) co tam u Was? my juz posprzatalismy z eMem domek i teraz kawka i ciacho:) takze zerklam na chwilke ,a pozniej jakis obiad zjemy poogladamy filnik i znajomi maja przyjsc na kawe wieczorkiem takze raczej mnie wieczor nie bedzie chyba ze jak pojda to bede:) ale jak narazie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie ale sie oczytałam a myślałam że jak przyjde do domku to bede miała ze 2 strony do przeczytania. A ja wcinam bigos bez mięsa ha ha bo nie moge dziś na mięso petrzeć feeeeee wiec ugotowałam sobie kapuste tak jak bigos ale bez mięsa mniam. A JA IDE ZARAZ NA GRZYBKI :-) BO PODOBNO SĄ W LESIE II IDE ZOBACZE. Jak tu przyjde to chce sie naczytać co napisałyście bo dziś cieniutko sie udzielacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko___ wróciłam , do apteki wstąpiłam, test na jutro gotowy a na dole cisza i spokój... może ten cykl bez krwawienia hihi będzie...normalnie chwilami to zapominam, że czekam na @, bo nic mi nie jest ... napisz czy są grzybki... może z eMem byśmy do jakiegoś lasku jutro skoczyli, w końcu jutro święto :) a co tu takie cicho ?? Aniu__- dopiero teraz piszesz, że poczułaś? O Ty brzuchatko jedna... nic się nie dasz pocieszyć swoim szczęściem :) aaaa....gdzieś pisali, żeby staraczek nie denerwować hihi A gdzie jest nasza Klaudia?????????????????????????????????? KLaudia____________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyłaź z norki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Babeczki to ja Was zostawiam na dwa tygodnie. Ide na urlopik i mam zamiar wypoczywac i zbierac siły na wrzesień:) Moze gdzies dorwę necik to skrobne dwa słowka! Pati-----mam prosbe napisz mi sms jak test bom strasznie ciekawska,ja obstawiam fasolke i NIE MAM ZAMIARU SIĘ ROZCZAROWAĆ!!! Ciumeczki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Pati..sie poprawie..Ale to tylko dlatego,ze ja myslalam,ze moze cos poczuje w 18-19 tyg,a nie tak szybko i jakos tak wczoraj nie chcialo mi sie wierzyc,ze to moze byc malenstwo :) Dzis z rana w pracy tez poczulam jakby mnie cos tak dotknelo od srodka i az mi sie lezka zakrecila... Nikamo wypocznij dobrze :) Zycze udanego urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ no to Twój eM będzie miał niespodziankę, jak go mała Ania nóżką posmyra :) Nikamo___ oczywiście, że napiszę cokolwiek wyjdzie, no i na pewno będziemy w kontakcie :) musimy wybrać się na lody klonowo- orzechowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ jak grzybki ? Chmurko___ gdzie Ty jesteś_? Klaudia____???? zaczynam się martwić.....miała być.... :( wszystko w porządku Kochana? Lola___ Ciebie też wywiało :( To w takim razie idę na spacer z eMem, choć pogoda się coś psuje ale to nic...będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcia____ a Ty gdzie się zaszyłaś...nowa nasza mamusiu ???? wracaj mnie tu wspierać szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×