Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hellou Kobity!Ja leże odpoczywam miałam z godz.temu takie kołatanie serca że aż mnie zatkało.Byłam dzisiaj na wynikach,pobieranie krwi itd a w środę do gina. Beata___a Ty czujesz ruchy?Bo ja mam takie dziwne uczucie już brzuszek mam widoczny a nic nie czuję żeby się ruszało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a Ty w co się wpakowałaś z tą policją co?nie podoba mi się to dobrze że z eMem Ci się układa.Czujesz że to ten właściwy? Chmurko___jesteś wciąży i masz prawo przytyć bez przesady widziałam zdjęcie brzuszka i nie było tam żadnych fałdów tłuszczu.Nie żałuj sobie niczego widocznie organizm potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Pati-foczko ;) na moje oko @ idzie wielkimi krokami i nie będę Cię nakręcać jakbyś była w ciąży to test powinien wyjść pozytywny ale betę zawsze możesz zrobić to nie są duże pieniądze.Za bardzo się stresujesz ot i cała przyczyna już ja Cię znam ;) żadna choroba tylko stres!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i piszę sama do siebie?Wiecie nawet jak leżę to już brzuszek jest wypukły.Mogłoby mnie chociaż musnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ ale ja dokładnie wiem , że to nie ciąża, choć co do testów to moja koleżanka była w 6 m-cu ciąży a testy wychodziły jej cały czas negatywnie...ale co tam... żyć trzeba dalej a na betę nie pójdę , bo i po co ? widocznie ten cykl taki jest bezkrwawy hihi U Ciebie tez taki upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to robię cały czas czekam codziennie ale nic a nie pomyliłabym tego z niczym innym.U mnie też upał jak cholera podają burze.Zaraz idę obiad szykować dzisiaj rybka panga z ziemniaczkami.Myślę że ten bezkrwawy okres jutro się zmieni w morze czerwone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ a to żaden stres tylko po prostu nie możemy mieć dzieci , ot i wszystko...jakoś pomału się z tym godzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dobrze wiesz czego ja bym Ci życzyła kozo jedna ;) dzidziusia! Czemu niby nie możecie mieć dzieci?Ty zdrowa,on może mieć no chyba że masz jakieś przeciwciała które nie dają zapłodnić?no nie wiem na pewno warto pójść do tej kliniki i sprawdzić ale ja wiem że będziecie mieli dziecko i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Niunia ....szkoda, że ja już tego nie wiem :( wiesz co... zaraz się usmażę w tym domu...klima by się przydała, bo wiaterek ani drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam własnie w domu chłodno fajnie ale mam całe piętro do dyspozycji więc mogę wietrzyć itd. No nic idę rybkę smażyć bo niunka wstała i głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam do dyspozycji nawet dwa ale..co z tego jak wiatru nie ma :( a z tą panga kochana to tak uważaj w ciąży - to najgorsze świństwo jakie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, grrrrr....:O Jeszcze jedno słowo. Nie masz okresu, test nic nie musi wykazywać, nie ma zasady. Chcesz lanie? Poczekaj jeszcze trochę. Przecież Ty nie miewasz tak długich cykli, tak? Jeden Ci się taki zdarzył i musimy się tego trzymać, że jest szansa. Nie mów, że nie możecie mieć dzieci, bo napadnę na Twój dom i opróżnię całą lodówkę. Klaudia, a ja kupiłam owoce, ryby jem rzadko, często o nich zapominam. Majtki za to sobie kupiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycjo, aż mnie Klaudia szturchnęła zamaszyście. Mówi, że gadasz bzdury i wie jak to jest, produkcja bobasów to trudny proces, każe Ci uśmiechnąć się. Jak dostaniesz okres, to molestujesz chłopa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ kochana ja już jestem praktycznie po @ - na dziś wystarczyła mi jedna wkładka...właśnie rozmawiam z eMem, ze coś jest nie tak...od trzech dni mam cholerna ochotę na seks i cholernie dużo śluzu, jak on to stwierdził... że nawet tyle nie mam w dniu płodne...coś się pokiciało mi całkiem no i co ja mam z tym Kochane zrobić? Spacerku___ zapraszam do lodówki hihi :) a co do rybek to poczytaj sobie o _ mum - omega u nas kosztuje 58 zł ale ile dobrego dla bobaska robi... jaki błysk inteligencji hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko, jak dla mnie to Ty jesteś podejrzana. Wiem, że nie ma 100% pewności, ale jak dla mnie, to możesz być w ciąży. Tylko żebyś nie ględziła o tej swojej niemożności zajścia, bo możliwe, że już po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko___ dobrze nie będę ględzić ...wiesz tak z eMem właśnie rozmawiamy, że może Beata ma rację, że ja mogę zachodzić w ciążę i mieć ciągłe mikroporonienia, bo jak można wytłumaczyć to, że mam ciągle @ co 32 i jest normalny 3 dni krwawe a dwa razy do roku np. jest inaczej ??? to nie ze stresu, bo jakby tak było... to można powiedzieć , że cały czas się stresuję... jeśli faktycznie jest tak jak Beatka mówi, że beta wykaże co w trawie piszczy to może powinnam ja zrobić... co do ciąży natomiast to ani mi w głowie teraz , że to ciąża - raczej skłonna jestem myśleć, ze faktycznie jakieś hormony nie tak hulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, fałdów nie ma i tym mnie pocieszyłaś. Tylko nie chcę zamienić się w amfibię i żeby mnie komentowali w grupie. Chcę być sexi mamuśka:P Moi rówieśnicy jeszcze w większości ciążę traktują jako wpadkę, która więcej odbiera, niż daje. Nikt się rok temu nie zachwycał specjalnie ciążą koleżanki. Raczej było zmartwienie, kto jest ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia___ gdzie ty się podziewasz???? proszę napisz kiedy jakie badania hormonów mam robić , bo gdzieś mi się to w kompie zagubiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Pati Chmurka napisala dokladnie to samo co i ja mysle na ten temat.. A ja wlasnie skonczylam robic slatke..sie zmeczylam..zrobila pranie i wystawilam je na dwor,bo piekna pogoda,M sprzatnal odkurzaczem,ja wymylam kuchenke i okno w kuchni,bo juz swiata nie bylo widac.Teraz musze jeszcze sie wykapac i umyc klaki.Jutro mam wizyte u gina i juz sie doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×