Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

LOla___ ja poproszę drugą, bo mi ten łebek dzisiaj odpadnie całkiem :) Nikusia___ a ty kochana na którą do pracy idziesz? Lola___ zawołajmy nasze Foczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PObudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lola ma pyszną kawkę !!!!!! a mnie teraz coś wzięło na syrop klonowy hihi szkoda, że już mi się kończy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu___ zobaczę jak to będzie...jak na razie to mi sama wkładka wystarcza i tak jest prawie czysta...jak nie dostane normalnej @ to pójdę końcem tygodnia sprawdzić to ale raczej mi sie nie wydaje,żeby coś z tego miało być bo nawet piersi mnie nie bolą...czuję bo czuję ale żadna rewelcja. czuję, że przed nami długie leczenie na które nas chyba nie będzie stać dopóki ja nie pójdę do pracy...a o tą tutaj nie jest łatwo - no pomijając pracę 7 dni w tygodniu w hipermarketach lub galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!! FOCZKI !!!!!!!!!!!!!!!11 WSTAWAC!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam kawke expresso,rozpuszczalna i cappucinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee..... nie ładnie tak staraczkom odmawiać... stresują nas Lola i potem efekty.... @ za @ hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola__- na długo idziesz dziś do pracy? jaka pogoda ? no i jakie samopoczucie u Ciebie ? który dziś masz dzień cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----w galeriach? mi by się pewnie podobało:) Wykręciłam się dziś od pracy, miałam iść na noc,ale mysle,że na poczatku ciąży to niezbyt dobry pomysł,a w pracy nie chce mówić narazie o swoim stanie wiec sie poprostu zamieniłam i dziś mam wolne.Do końca mc póki co nie grozi mi już nocka wiec utrzymam narazie swoja tajemnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...własnie do mnie dotarlo,że pewnie chodzi Ci o galerie handlowe a nie sztuki, w takim razie rzeczywiscie tez by mi nie pasowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki a ja już w domku byłam w tym szpitalu i co mała niunia sie rusza i nic jej nie jest hura a tak sie denerwowałam ze szok. byłam w sklepie i patrzyłam na wózki i sobie jeden wypatrzyłam jak znajde na internecie to wam link wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz racje stresuja niechca z Nami pisac:( A ja ide od 11:30-17 dzis krotko ale jutro juz normalnie od 8-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----a byliście już na jakis wstepnych badaniach? wiecie już czym trzeba by sie zająć? My zdażyliśmy zrobić tylko badania nasienia, które wyszły źle, ale w dniu odbioru badań zobaczyłam też 2 kreski wiec narazie nic z tym nie robimy, mam nadzieje,ze zdrowy "chlopczyk" dotarł a nie jakiś uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati u mnie dzis ma byc ladnie ale dopiero popoludniu i wieczor teraz sie cos slonko przebija ale zachmurzone jest.A co do dc to niewiem bo nie licze jeszcze @ nie dostalam niewiem kiedy dostane:( Beti to swietnie ze z dzidzia wszystko w porzadku a tak sie balas:) i ja zreszta tez:) ale najwazniejsze ze jest wsio ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikula___ nie byliśmy , bo chcieliśmy odpocząć od tego wszystkiego i nie stresować się na wakacjach - a tak szczerze to miałam nadzieję, że jak zajmiemy się czymś innym to może się uda ...ale niestety... właśnie tak sobie Nikusiu myślę, czy zrobić jeszcze raz hormony czy zacząć od eMa ? Jak mi radzicie? Beatka___ super, że wszystko dobrze... a jak ty się czujesz? jak twoja ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati---mysle,że jednak najprościej i najtaniej jest chyba najpierw zbadać Ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale mnie boli noga kość wokół kolana cała stłuczona i jeszcze kolano obdarte boli jak niewiem co. a ręka jest cała jeszcze troszke jej za dużo ale wraca do normy hi hi. Pati a może jednak @ nie przyjdzie co???????? idz na bete zobaczysz czy to nie mikro poronienia jak by @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ ale gdyby to było mikroporonienia to beta wykaże ? tak dosadnie i dobitnie hihi to na papierze troszkę krwi jest - tylko , że nie ma normalnego koloru a taki bardzo jasny kolor powiedzcie czemu nic się ze środka nie wydostaje ani krztyna ??? może jakaś ciepła kąpiel by mi pomogła, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati tylko nie ciepła kompiel a jak jest fasolka to nie wolno. Pati jak byłaś w ciąży albo jesteś to beta wykaże wna 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ najlepszy na takie rany jest czysty aloes, bo goi się w mig albo żyworódka - taki kwiatek o skórzastych liściach, masz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ no to pewnie się jutro wybiorę, bo jak ie ciąża to na pewno coś hormony się pokiciały - a teraz po okresie byłby najlepszy moment, żeby to sprawdzić...oj... Ty mądra kobieto...:) co ja bym bez Was zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz idz bo watro sprawdziś moja kuzynka sie długo starała o dzidzie i cykle sie jej wydłużały i wkońcu zrobiła pare razy bete i wyszło że zachodzi w ciąże ale jej utrzymać nie może i coś jej tam ykryli ale juz nie pamiętam co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Juz sie melduje.Wstalam niedawno,zjadlam platki z mleczkiem i teraz jeszcze chwilke przed kompem posiedze.Za chwile ide sie ubierac,bo musimy isc do miasta pare rzeczy zalatwic.Ciekawa tylko jestem jaka temp na dworzu.. Pati Ty juz sobie nigdzie nie grzeb,bo jeszcze jaka infekcje sobie przyplaczesz Lola milej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ szkoda , że nie masz żyworódki, bo to takie cudo na wiele dolegliwości... może pamiętasz, jak kiedyś sobie wynalazłam hihi "kłykciny " nie wiem czy trzy razy przyłożyłam i już dawno zapomniałam, że coś takiego miałam :0 na necie możesz poczytać jak będziesz miała chwilę a jak będziesz chciała to Ci wyślę , bo zaczęłam to hodować cudeńko - w domu takie coś jest przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam na chwile , bo do sklepu muszę iść po kawałek wołowiny... wczoraj em zrobił pyszną kolację... dziś pora na mój obiad ..hihi będą cevapici z frytkami albo moskalami i smażonymi warzywami - hmmm... mam nadzieję, że dobre wyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×