Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Kochane dziewczynki a ja już w domku niestety :-( Z eMm nawet nie posiedziałam tyle co do firmy skoczyłam po niego bo siostra dzwoniła żebym przyjechała bo jej syn jest chory i do lekarza musimy jechać. Pati zrób wszystkie badania jakie musisz zrobić i zobacz co sie dzieje w Twoim prganiźmie a jak u Ciebie bedzie dobrze to eMa za fraki i nasienie badać choć wydaje mi sie że taniej wyjdzie najpierw eMa zbadać Chmurko jedz ile Ci potrzeba wiadomo z umiarkiem ale jak głodna jesteś to znaczy że potrzebujesz tego a na moje oko to narazie bardzo ładnie wyglądasz :-) Klaudia ja czuje jakiesz dziwne ruchy myśle że to dzidziuś ale kto to wie czasem wydaje m i sie że to jelitka ;-) Ania czekam na relacje z wizyty u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, powysyłamy sobie jeszcze zdjęcia, co? Ja chyba trochę przytyłam od ślubu. W każdym razie mój wilczy apetyt zmalał i rzadziej mam zachcianki. Widze tylko, że jak się stresuję, to potrzebuję jeść. Ech, pierwszy krok do otyłości. Nie będę słuchać więcej głupich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko oczywiscie ze sobie powysyłamy zdięcia ja jestem za :-) tylko musze najpierw je zrobić ha ha bo ostatnie co robiłam to wtedy brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a w pracy super zlecialo normalnie az jutro mi sie chce isc znowu:) po tylu dniach wolnego:) zobaczymy jak jutro bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brzuszek urosl urosl..:)M z przerazeniem na niego patrzy,bo rosnie z dnia na dzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelka.Jasne,ze mozesz do nas dolaczyc! A widze,bo stopce,ze corcia calkiem spora sie urodzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam 5 miesiac.Z Beata i Klaudia mialysmy ostatni okres dokladnie w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewelka. Ja też jestem bardzo niecierpliwa. Jak Ci ten czas zleciał? Ja rodzę w grudniu, ale już śnię o mojej małej jak trzymam ją na rękach i się z nią bawię. Czy szybko opanowałaś umiejętność opieki nad noworodkiem? Ja raz trzymałam miesięcznego chłopca i przewinęłam go, ale to kropla w morzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam podobne myśli. Dopytuję kogo popadnie o to, jak ubiera się dziecko. Czas dłuży mi się bardzo. Śnię o małej, ona kopie coraz częściej i mocniej. Jestem niespokojna i niecierpliwa. Martwię się karmieniem, że będzie bolesne i że po mamie będę miała mało pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak idealnie, jak byśmy chciały. Fajnie, że z macierzyństwa można wyciągnąć tyle radości. Już nie mogę się doczekać córeczki. A jak było u Ciebie z nocami w pierwszym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłaś. Wiele kobiet pisało, że ich dzieci ładnie spały. Mam nadzieję, że też tak będzie u nas. Pewnie noworodek potrzebuje więcej mleka, by rosnąć. Mała dużo się wierciła w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, czkawka? Jak ją rozpoznać? Podobno trzęsie się cały brzuch. Ja czuję małą szczególnie wieczorami, właśnie teraz, pokopuje mnie chyba, ale nie wiem, czy to jest właśnie czkawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Witam Ewelka!Wcale nie jest nas tak dużo ;) Ja myślałam że waga dziecka zwłaszcza pierwszego powyżej 4 kg to już jest wskazanie do cc? Mnie brzuch właśnie zabolał jak na @ Was też jeszcze tak boli? Pati___a czemu mam na pangę uważać?bo nic mi nie wiadomo?Ta Twoja tempka mnie nurtuje bo jakby @ przylazła to by spadła a Ty masz wysoką. Beata___do jakiego lekarza Ty idziesz? Ania___o której masz usg?M idzie z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jestem Chmurko czkawke jak ma dzidzia to brzuch podskakuje jest śmieszne i już możesz czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja też pamiętam jak Duśka miała czkawkę w brzuchu ale raczej tak wyrażnie to czułam od 8 m-ca ciąży.No i jak się urodziła to czasem też ją czkawka męczyła :D Chmurko jeżeli czegoś nie wiesz czy coś Cię niepokoi to pytaj śmiało służę radą. Noworodka najlepiej i najwygodniej ubierać po prostu w kaftanik i śpioszki a jak ma z miesiąc to pod spód można zakładać body.A do spania pajacyk i to wszystko.Nigdy córci nie zakładałam czapeczki po kąpieli chyba że na chwilę i zaraz zdejmowałam a ile się osłuchałam od mamy i teściowej uwag na ten temat to szok...ale mała nie chorowała no fakt urodziła się w sierpniu to co innego niż grudzień ale przecież wiadomo że jak noworodek jest w domu to ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, jak było, opowiadaj. Ja na razie czuję raczej jak mała się przekłada, prostuje kończyny, czasem popuka, pokopie, czasem trzepocze mi tam motylek. Chyba jeszcze nie czułam czkawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia ja byłam z siostry dzieckiem zawiozłam ich do rodzinnego lekarza bo małego czyści i tempke ma. Klaudia mnie ostatnio pobolewa brzuch jak na @ ale czytałam że teraz największy wzrost maluszków jest w ciągu tygodnia nawetpare cm ;-). Klaudia wiesz wczoraj z eMm oglądaliśmy jakiś program i akurat była rozmowa na temat imienia i co ktoś w telewizji wymienił imie Klaudia i co M powiedział że śliczne imie i ze on takie chce dla dziewczynki ha ha śmiać mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×