Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Beatko,Annolia niestety kasa nie dotarła i nie dotrze. M dzwonił dzisiaj i rozmawiał z szefem. Powiedział on,że bank nie chce mu wypłacić pieniędzy ponieważ przekroczył on limit wypłat,musi upłynąć 40 dni do następnych transakcji. Ja widziałam tego człowieka,poznałam go troszkę i wiem,że nie kłamie. A święta no cóż, będą bardzo skromne,zrobię dzieciom skromne prezenty,chociaż miało być inaczej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dorotko co z Tobą?? Ja jutro zaraz z rana robię test i jak tylko coś będę wiedziała to od razu dam wam znać ;)) 3mać kciuki i to tak mocno ;)) Dobranoc Robaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Beata___żyje....ale ledwo...nie mam czasu na nic dzisiaj byłam od 12:30-19-ej w sklepie a jutro od 6-12:30 w domu nic mam nie zrobione dziś jedynie zrobiłam zakupy do tego M mnie wczoraj tak wku...wił że szok!Jestem w pracy a ten się dziwi że obiadu nie ma w ogóle jakieś ma chore wonty niby już mu przeszło i przyznał mi rację ale i tak jestem zła.Wracam do domu padnięta do tego dzieci muszę wykąpać naszykować ubranka bo przecież M nie wie w co ubrać itd. Ja kupiłam Klaudii pod choinkę takie sztuczne pieniądze bo to teraz hit w przedszkolu,kolorowankę i maskę myszkę.A Lence grające cudo :) Mała____dzieci się ucieszą z drobiazgu nie musi to być koniecznie to co chcą ważne żeby coś było :) Chmurko___no Milenka zaczyna chodzić ale jeszcze bardzo nie pewnie.W końcu wychodzi jej ząbek i zaraz obok niego widzę drugi ale jeszcze sie nie przebiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam robić farsz na uszka żeby mieć na 1 i2 dzień swiąt bo wigilie jemy u M mamy wiec farsz dla nas zrobiłam z mięsem i grzybami a dla Arturka z samym mieskiem :-D bo on bedzie chciał jeść to co my wiec prawie to samo bedzie wcinał hi hi :-D Mała nieważne co bedzie pod choinką ważne że coś bedzie dzieci i tak bedą sie cieszyły zobaczysz. A czy były mąż nie moze dać Ci pienedzy na prezety dla starszych dzieci albo chociaż kupić te prezety bo przeciez dzieciaki maja obojga rodziców nie jestescie razem ale dzieci nadal są wspólne. Ja jak robie jakiś prezet córci to zawsze składam sie z byłym M na niego i wtedy jest ok. Chmurko zapomniałam napisać że z M jest OK nie kłucimy sie normalnie rozmawiamy i jest miło cieszy mnie to bo przynajmniej świeta będa wesołe. Ja jeszcze nic nie kupiłam na prezęty nikomu bo niewiem co :-( ale jutro bede intensywnie poszukiwać :-D Klaudia no wierze ze jesteś padnieta wiem jak ja pracowałam a M hmmmmm nie za duzo chce przeciez sie nie rozdwoisz. Nanek no to czekamy na wynik testu daj znać czy pozytywny czy tez nie ale trzymam kciuki żeby był pozytywne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata mój ex to nie jest materiał na tatę,przykro to pisać ale taka jest prawda. Bo jaki ojciec zapomina o urodzinach dzieci? Wiecie kiedy dzieci widziały ojca ostatni raz? Rok temu,przyjechał z prezentami dla nich,postał przed domem,poadał i nawet nie zapytał czy chcą jechać na kilka dni do niego. On nie pamięta o urodzinach,o świętach wielkanocych o wakacjach. On nie wie,że dzieci za nim tęsknią,że chcieliby spędzić inaczej wakacje. Starszy syn mówi,że ojcu zawrzuca kilka słów,a jak co do czego przychodzi to cieszy się na jego widok. Nie wiem,czy on przyjedzie w te święta,kontaktu z nim nie mam. Jak dzieci pytają jego mamę(ona ma siostrę na mojej ulicy i czasami ją widują) to odpowiada"wasz tata jest w pracy,nie może przyjechać". Czy tak postępują dorośli ludzie? Ktoś z Was powie,że to ja powinnam podać rękę,zwozić dzieci do babci. Zrobiłam to dwa razy i co? Ich babcia powiedziała,że nie mogą zostać bo ona idzie do pracy a taty nie ma. Dlatego zazdroszczę wszystkim kobietom,że może rozwiodły się z mężem,ale ojciec nie zapomniał o dzieciach. Ja byłabym szczęśliwa,gdyby on chociaż raz na miesiąc je widywał :-( No to święta ciepłe będą co? Zapowiadają max -5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to przykre co piszesz bo ja z byłym nie jestem ale co do dziecka nie moge powiedziec nic bo dogadujemy sie i to dobrze w tej chwili jak przyjaciele rozmawiamy i dobrze bo dziecko nie czuje sie zle w naszym towazystwie jest jej dobrze :-) Corcia kocha i mnie i ojca i staramy sie zeby miała nas oboje jako rodziców i żeby wiedziała ze zawsze moze na nas liczyć pomimo to że nie jestesmy razem. Zal mi Twoich dzieci bo to zawsze bedzie ich ojciec a dzieci tesknią i niewiedzą co sie dzieje że ich tata nie odwiedza. Mała ciepło ma byc????????? u mnie teraz jest +10 wszystko pływa jest ciepło aż nie czuje sie że to jutro wigilia :-( dziwna pogoda a jutro ma być jeszcze cieplej. Nikulam co u Was jak przygotowania do swiąt???????????????? Jak panienka Mikołajowa sie czuje czekamy na śliczne zdięcia świąteczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanek przykro mi ze nie wyszło :-( moze nastepnym razem sie uda ja trzymam cały czas za Ciebie i Dorotke za Lole oczywiście też tylko niewiem czy powinnam bo niewiem czy sie stara czy nie bo dawno nie pisała a wiem ze jakiś kryzys dopadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje! Jutro pewnie nie bede miec czasu,gdyz dzien spedze podobnie do dzisiaj-czyli w kuchni ;) wiec juz teraz zycze Wam Szczesliwych,Zdrowych,spedzonych w radosnej atmosferze Swiat Bozego Narodzenia...Caluje Was mocno.Bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanek, przykro mi, że się nie udało. Może następnym razem...? Nie dołuj się, nie denerwuj niepotrzebnie. Uda się! Dziewczyny, najlepsze życzenia świąteczne! Zdrówka i pomyślności, szczęśliwych dzieciaczków. Odezwijcie się w Święta, dajcie znać, co dostałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zycze Wam wszystkim z okazji Swiat Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkie lody,niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku 2011 - oto szczere są życzenia...życzymy Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w te święta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Moje Kochane - życzę Wam radosnych, spokojnych Świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Zdrowia, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu na co dzień. Bogatego Mikołaja. Pociechy z Waszych Szkrabów, i M - ów a w Nowym 2011 Roku wszelkiej pomyślności. Niech on będzie lepszy od tego!!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D p.s testa nie robiłam, bo i tak chyba nie ma sensu. Ale nie powiem, kusi mnie....... Buźka dla Was 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I ja spieszę z życzeniami... KOCHANE! PIĘKNYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT, DUZO ZDROWIA DLA WAS I WASZYCH RODZIN, ŻEBY DZIECIACZKI ZDROWO ROSŁY, A WAM: DOROTKO, NANKU I LOLU ŻYCZĘ DORODNEJ FASOLKI! Buziaczki dla Wszystkich! Uciekam do garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Wam na stole dużo jedzenia. By ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byście znalazły pod choinką prezentów moc, w tę świąteczną noc. Wszystkiego najlepszego dla Waszych dzieciaczków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam swoje życzonka :) Wszystkiego najlepszego!!!!Spełnienia marzeń i dużo zdrówka dla dzieciaczków.Buziaczki dla Was!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja Wam życzę Zdrowych Wesołych Świąt spełnienia marzen Te co sie staraja to zdrowych fasolek :-) a dopiero teraz ale wcześniej neta nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):) My też za stołem i na łóżku......Normalnie rosnę w oczach :(:( Chmurko - prezent w sam raz na zimę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie jem w te święta,może to wewnętrzna blokada żeby nie jeść tyle bo przytyję więcej !! I tak już 3 kg do przodu poszło odkąd M jest... Dzieci zadowolone z prezentów,chociaż nie były takie jakie chcieli. W Wigilę robiłam zakupy i zajechałam do Netto,to był strzał w dziesiątkę bo mieli przecenione o 50 % wszystkie produkty świąteczne. Dla mamy i teściowej kupiłam komplet-dzbanuszek do mleka i cukierniczka z motywami świątecznymi,nie powiem ile dałam bo cena śmieszna była :-) Z prezentami jakoś się udało naprawdę,zadowolona jestem. Ale martwi mnie fakt,że ojciec dzieci nie był,to jest nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaa2611
Heloł:-) :-) :-) wreszcie po świętach :-D Ja dostalam w prezecie czapke dezodorant adidas kosmetyczke z żelami pod prysznic myjką i pomadką do ust "taki zestawik" Wielką babke świąteczna od siostry M bo z Włoch przyjechali a tam na Boze Narodzenie kupuje sie babki w takich wielkich pudłach sa same i z duzym szampanem a najlepsze jest to ze ja dostałam sama babke a M własnie z szampanem to bedzie juz na Sylwestra :-D Świeta mineły spokojnie jedliśmy jedlismy i jedliśmy............ Nasypało troche sniegu w pierwszy dzień swiąt nie sprawdziła sie im pogoda bo miało być =5 stopni a tu rano marznacy deszcz a zaraz śnieg na ulicach jest żywy lód źle sie jeździ ale wyło widać że świeta B.N a nie wisna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja eż bede siedzieć w Sylwestra w domku z wiadomych przyczyn mały jest za mały żeby go gdzies zabrac a pewnie bedzie zimno wiec do rynku na pokaz fajerwerków też nie dotrzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I po świętach... W końcu odpoczywam :P Ten plan z wpraszaniem się do rodziny trochę nie wyszedł.... Przez dwa dni non stop goście :( Narobiłam się jak niewiem co... Dobrze, że chociaż Milesią się M zajmował, bo momentami nie wiedziałm w co ręce włożyć :( Ale dziś mam luz. W lodówce pełno jedzenia, więc nawet gotować nie musze :D Co do prezentów to jestem zadowolona. Dostałam srebrny łańcuszek i perfum (to od M), kosmetyki i parę innych drobiazgów. Niestety nie dostałam takich odlotowych rajstop jak Chmurka... :P A Milesia dostała sanki, chodzik-pchacz (tylko nie udało się jej jeszcze przekonać do chodzenia z tym ;) ) sporo ciuszków i .... cały gigantyczny wor plastikowych kulek! Łóżeczko zamieniło się w suchy basen :D Dziecko szczęśliwe, mamusia trochę mniej, bo wszędzie tego pełno leży.... W Sylwestra siedzimy w domu. Może ktoś do nas wpadnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia no o ja sie pakuje i juz jade do Ciebie na Sylwestra musze wcześniej wyjechać bo jak mi auto padnie po drodze to na nogach bede musiała dojśc. Chmurko ja tez nie dostałam sexi rajstopek :-( ale kiedys amam sobie kupiłam 2 pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że piszecie o tym kto co dostał :D Doruś dostał gąsienicę gawędziarkę,dresik i słodycze a Julia perukę,kubek,perfumy-wszytko Hanny Montany. U nas z pogodą kiepsko,przez święta było od -2 do -4 a dzisiaj już -10. Najgorzej było jak w dzień,bo puścił mróz,a pod wieczór wszystko zamarzało. Szyby w aucie praktycznie nie do zdrapania,tu pomógł silny nawiew przez 10 minut i odmrażacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturek dostał czapeczke z szaliczzkiem + dresik 4autka smoczki 2"zamałe " i takie co po nich wymiotuje hi hi i edukacyjna zabawke coś jeszcze było ale nie pamietam. Mała to co byłemu odbiło ze nawet w świeta nie był u dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie,że był wczoraj pod wieczór, dał dwie reklamówki słodyczy i pojechał mówiąc że wraca prosto zza granicy. chmmm za granica pracuje i nic konkretnego nie dał,same słodycze. Ja się nie wypowiadam,bo słów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja dostałam od M bluzeczkę mamy ten sam gust :) Na sylwestra wybieram się z M chociaż on pracuje a ja na przyczepkę ;) Przez święta czuję że przytyłam...:O ale ogólnie nie jest ze mną tak żle ważę 58 kg. Chmurko___no to getry już masz teraz tylko stringi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja siedze od rana i sie nudze mały bryka jak wściekły a ja za nim laam. Cze macie tez tak ze dzieci za Wami nawet do kibelka ida???????????????Moj potwotek mały od jakiegos czasu zaczą a jak zamkne drzwi ze ich nie otworzy to straszny płacz jest no ale........ choć tam musze sama pobyć :-D Ania a Ciebie gdzie zjadło?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×