Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Beatka Tak wkoncu jestesmy juz w domciu wykompani i lezymy w lozeczku i trzeba sie brac do spania za chwile bo od 7 na nogach. Dobranoc.Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch..hoho.. Nie rozpisujcie sie tak.. Ja juz sie dobrze czuje.Wczoraj bylam w pracy i nie bylo zle..Dzis na popoludnie i 2 dni wolnego. Sebcio ciagle ma kaszelek.Pojde dzis do apteki po jakis syrop,bo to co mam jakos nie chce dzialac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no żeczywiscie ruch jak niewiem co :-( Ania to dobrze że Ci juz przeszło. mi tez ale słaba jestem. Arturek mi marudzi strasznie bo mu czwórki zeby ida i cierpi a co idzie za tym już 3 noce mam zarwane bo mi sie budzi płacze i tak od 1-3 czasem 4 mam po spaniu :-( Lola to dobrze ze juz w domu jesteście :-D Klaudia jak w pracy i jak dziewczynki?????????????????????????? Chmurko jak Klaudunia rozrabia??? hi hi jak jej chodzenie mój Arturek juz praktycznie cały czas na nogach chodzi a nawet zaczyna biegac jak coś ciekawego zbaczy. W Czwartek mam ksiedza ale choinke rozbieram bo jeszcze nie udało mi sie. Nikulam jak Laurka sie czuje??????? Dorotko a Ty pewnie pracujesz co???????????????? Nanek kiedy testujesz????????????????????????????? Reszta bab wołam Was wracajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć....:-D Beatko - nie pracuję, wczoraj i dziś mam wolne :-D :-D Niedzielę miałam totalnie luźną. Odpoczęłam, pospałam sobie. Dzisiaj się przymierzam do prasowania :(:( później będę chciała zaprowadzić samochód do mechanika. Poza tym próbuję się dodzwonić do tej pani ginekolog i albo jest ciągle zajęte albo nikt nie odbiera. Zaraz mnie coś trafi....:(:(:( Dzwoniłam też do przychodni, do której chodziła Folik do tego swojego gina i normalnie się załamałam. Za wizytę bierze 250zł + ewentualnie cytologia a za usg ginekologiczne 180zł. Tylko iść i kraść..... Chyba sobie odpuszczę jakiekolwiek staranka o dziecko......:(:(:(:(:( Bo ja już nie ma sił, nie mówiąc nic o finansach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie,odpusc sobie..poddaj sie,a co tam a w tylek cie moze kopnac,hm? patrz i folik sie starala,a nikulam,a moja kolezanka?4 lata i co?jutro idzie ogladac swojego kropka na usg moze zajmij sie czyms,zeby odciagnac mysli,co?bo czasem nasz mozg cos blokuje,podobno im bardziej czegos chcemy tym mniej nam to wychodzi. bzykajcie dla przyjemnosci a nie dla reprodukcji...wiem,ze latwo sie mowi,ale sprobowac mozna,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wychować to nie było komu a do kopania to wszystkie chętne.....:-P :-P Aniu - ja to naprawdę wszystko rozumiem, powaga. Przecież ostatnio tak nie schizuję, nie mierzę tempki, bromergon też odstawiłam(sama - i z 28 dniowego cyklu zrobił mi się 21dc), nie zaciągałam M do łóżka wtedy, gdy jest "odpowiedni czas". Nawet łapałam się na tym, że jest mi obojętne to czy nam się uda. Ale to czasami wraca, niestety. I wiem, że dziewczyny walczyły i im się udało.....Mam na to nawet kilka przykładów w swoim bliskim otoczeniu. Chociażby koleżanka, która miała straszne problemy z zajściem w pierwszą ciążę a teraz spodziewa się drugiego szkraba..... No a teraz optymistyczniej. Co prawda na styczeń już nie ma zapisów i nie powinno być problemów z racji tego, ze nie mam meldunku warszawskiego. Pielęgniarka powiedziała, ze mogę przyjechać w piątek i zapytać pani dr czy nie będzie problemów z przyjęciem. Jeśli nie to od razu założą mi kartę i poczekam aż skończy przyjmować pacjentki. Koleżanka, która mi dała namiar mówi, że ta lekarka przyjmuje nawet nie zapisane pacjentki więc raczej nie powinno być problemówm...... No więc proszę trzymać w piątek kciuki cobym weszła do gabinetu i coby mnie przyjęła kobita :):) To będzie mój 10 dc więc jakby co to sobie sobaczy jak pracują moje jajniki (albo i nie pracują :(:( ) Tak więc proszę nie krzyczeć, bo ja strasznie płochliwe dziecko jestem......:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sie ze mna dzieje?
Witam !:) okres mi się spoznia 4 dni zrobilam wczoraj test ale wynik byl negatywny! Zazwyczaj przed okresem odczuwałam bole brzucha i piersi a tym razem nic! Stosunek odbyłam 16 dni tem z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy, ktora nie pekla ani sie nie zsunela , czy jest mozliwe ze test sie mylil? Nie zauwazylam wiekszych zmian tylko tyle ze powiekszyly mi sie piersi.czy moge byc w ciazy? Ostatnio bylam chora, mialam infekcje drog moczowych i bralam przez ponad tydzien antybiotyki czy to moglo jakos na mnie wplynac? No i oczywiscie dochodzi stres zwiazany z tym ze moge byc w ciazy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Babeczki! Co sie ze mna dzieje? --- oczywiście test może się mylić i często bywa tak, ze parę dni po spodziewanym terminie @ jeszcze nic nie wykazuje, ale może po prostu cykl Ci się przedłużył. Skoro nie masz żadnych objawów, to może jeszcze bardziej Ci się spóżni. Ja bym poczekała cierpliwie i ewentualnie powtórzyła test :) Dorotko --- skąd Ci lekarze biorą te ceny! 250 zł to rozbój w biały dzień! Będę trzymac kciuki w piątek :) I ani mi się waż poddawać!!!!!!! Bo sama osobięcie Cię pojade kopnąć :P Anka ---- Fajnie, że Ci już lepiej :) Ja na górne ząbki u Milesi naczekałam się 3 miesiące! Ale za to wyszły oba na raz i to kompletnie bez objawów :) Lekarka mi powiedziała, że ważne aby pierwszy zabek był przed ukończeniem roczku przez dziecko, a kiedy wyjda pozostałe, to nie ma znaczenia. Beatko --- moja mała tez ostatnio spać mi nie daje, ale to przez chorobę. Teraz jest już chyba zdrowa (nadal jeszcze na antybiotyku) a i tak mam pobudkę co 2 godz :( Cały czas mam nadzieję że w końcu prześpi mi całą noc. I tak czekam już na to 5 miesięcy.... :P U nie dziś paskudna pogoda.... co chwilę leje, jest szaro i ponuro... Snieg się już kompletnie roztopił. Zostały tylko brudne zwały na poboczach :( I wyszedł na wierzch śmietnik jaki ludzie w śnieg wrzucają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :-D Dorotko juz jade moim starym trupem i to tylko po to zeby dać Ci wielkiego kopniaka ANI MI SIE WAŻ PODDAWAC!!!!!!!!!!!!!!! A ja byłam przedchwila z małym w przychodni bo chciałam isć do dzieci zdrowych Arturek ma jakieś kosmiczne uczulenie chyba od chusteczek nawilżanych bo ylko w miejscu gdzie sie wyciera chusteczkami i wiecie co chce sie zarejestrowac do dzieci zdrowych a pielęgniarka mi mówi że nie ma narazie przyjeć do dzieci zdrowych bo jest teraz tyle zachorowań ze musieli odwołać dzieci zdrowe zeby przyjmować te chore. A najlepsze jest to że mówie jej że po 20 ma być szczepiony to powiedziała żebym dzwoniła kiedy beda przyjmować bo narazie nie wiadomo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coście się tak zmówiły Wszystkie co????? To się nazywa PRZEMOC !!!! Mam pomysł - może tak postarałybyście się o rodzeństwo dla Waszych szkrabów co???? Byłoby mi raźniej, weselej w starankach.....hmmmm :-P :-P Myślę, że to jest genialny pomysł.....hahahahahahaha :-P Annolia - nie mam zielonego pojęcia skąd taakie ceny. Ja jak płaciłam w Łodzi za wizytę z usg 140-160 to wydawało mi się drogo a to to nie wiem. Niby Stolyca ale bez przesady....Mam nadzieję, ze ta kobitka mnie nie odprawi z kwitkiem....:-D Beatko - państwowa służba zdrowia. Bez komentarza.....:(:( Ale się wku......łam na dodatek chyba zepsuł nam się telewizor. Przepraszam jakieś fatum czy co???? Mam nadzieję, że gdzieś po drodze nie złamię sobie kulosa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja myślę że za rączki to można jak samo pewnie stawia kroczki a jak się dopiero uczy to najbezpieczniej pod paszki trzymać.MOżę jakieś zdjęcie zaraz wyślę ale mam tylko z tel.bo aparat mi wysiadł. Annolia____spróbuj podać małej czopek Viburcol na moją działa po kilku nie przespanych nocach pomaszerowałam do apteki i inne dziecko tkie wyciszone a wcześniej o byle co płacz i rzucanie sie do tyłu. Mam dziś na popołudnie do pracy.W czwartek u Klaudii choinka w szkole przebieram ją za motylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Przeciez My sie tez staramy takze nie jestes sama:) wlasnie czekam na okres ktory mial przyjsc 8.01 w sobote ale jeszcze go niema,i mam nadzieje ze nie przyjdzie. M dzis zaczyna prace po urlopie takze znow sie bede nudzila. Takze moze czesciej Was bede odwiedzala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio choinka to tak zwany bal? U nas dzieci mają go 31 stycznia. Moja mała będzie królewną śnieżką(dostałam dla niej sukienkę w lumpeksie) albo elfem bo ma śliczne ubranko ze skrzydełkami po kuzyna córce. Do stroju śnieżki dołożę czerwoną wstążkę,a do elfa różdżkę, diadem i gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko jesli chodzi o rodzenstwo to ja juz zapewniłam dzieciakom mam dwoje i nie chce wiecej :-) Robiłam przed chwila tes bo czuje sie jakbym była w ciazy mdli mnie a jak byłam przed chwila w miesnym to myslałam że bede chawtować na zapach mięsa i tak uciekłam z miesnego i poszłam do apteki po test :-D poczekałam 7 minut test negatywny wiec spaliłam hi hi niby biore tabletki ale jakiś stres mam jak czytam ile dziewczyn wpadło biorąc abletki. Byłam dzis też zrobić badania krwi WRESZCIE jutro bede miała wyniki a w czwartek do lekarki biore sie wreszcie za siebie bo coraz gorzej ze mna. Lola to moze byś tak test zrobiła co?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia----buziaki dla Milenki:) o której stuknie Wam 10 mc? nam o 18.15 :) poslałam na maila foto z dzisiejszego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, Beatka, jak się czują dzieci? Anka, czarownico, przybądź na zieloną herbatkę:D Mam świetny dzień, bo udało mi się coś na studiach i nie dobije mnie nawet zbliżający się egzamin. Klaudia po szczepieniu jednym i w oczekiwaniu na kolejne. Beata, co z wizytą u lekarza? A jak się czujesz? Klaudia, co w pracy? Dorotko, tylko się nie poddawaj? Pewnie trudno jest uprawiać seks bez myśli o dziecku? Dasz radę? Może tylko o to chodzi? Nikulam, śliczną masz laleczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, córeczki masz tak podobne do siebie... Beata, masz ładne okulary i podoba mi się Twój kolor włosów! Synek też ładny, ale jego częściej widziałam. Anka, a Twój Sebek to w ogóle... Gęsta czupryna, duży jak trzeba. Jak on urósł... Ścigasz się ze mną i Annolią po złote stringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku---dziękuje! ah studia, wspominam z uśmiechem, myślałam ostatnio czy na jakś podyplomówke się nie zapisac,ale finanse nam nie pozwola:( Beatko----dobrze,że porobiłas te badania wreszcie!może się wyjasni skad to Twoje złe samopoczucie Ania---jak zdrowie? mam nadzieje,ze już zupełnie dobrze?!Tak z ciekawości ile u was kosztuje dobra w hotelu? Klaudia---jak w pracy? iwenteryzacja zakończona? Jak dziewczynki? Dorotko----trzymam cały czas za Ciebie kciuki nie ryzygnuj z dzidzi- warto poczekac choć czasem jak u mnie nie jest łatwo....co do rodzeństwa na forum rówiesniczym Laury jedna z mam napisała wczoraj,że jest w ciąży:) termin na wrzesień 2011, dzieciaczki beda miały malutka różnice wieku :) mała-kasa już jest? mozesz poszaleć na wyprzedazach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka A poczekam jeszcze do konca miesiaca moze albo jeszcze z tydzien,ostatnio wiecie ze okres w 52dc przyszedl albo liczac od plamienia 2dniowego to normalnie,nic czekam nadal,ale chcialabym zobaczyc 2 kreski na tescie nie ukrywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dziekuje :-) włosy mam takie sobie mogły by już odrosnąć bo nie podobam sie sobie w tych chce znów długie loki a okulary hmmmm moga być :-D Nikulam i Annolia wielkie buziaczki dla małych ślicznotek :-D Lola a ja bym juz nie wytrzymała i bym zrobiła ten testa później bym powtóżyła jak by @ dalej nie było. Byłam popłacić rachunki i mało co mi kasy zostało na życie bo w tym miesiacu bez mojej pensji jesteśmy za miesiąc bedzie lepiej bo ponad 600zł bezrobocia dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nikulam --- buziaczki dla Laury :* Ślicznotka z niej :) Milence 10 miesięcy stuknęło o 4:35 rano :) 10 miesięcy temu zapewniła mi bezsenną noc to i dziś świętowała... Budziła się co chwilę i chciała się bawić :D Klaudia ---- a to można takie czopki tak na bezsenność podać? Chmurko --- ja to na te złote stringi jeszcze chyba poczekam, bo na razie stoję z wagą w miejscu... :( Lola ---- podziwiam Twoją cierpliwość.... Dziewczynki byłam dziś na zakupach, bo mi moje maleństwo powyrastało ze wszystkiego i się przeraziłam cenami.... Dobra, wat podnieśli na dziecięce ciuchy (bo widać za tanie były :( ) ale sprzedawcy jeszcze dorzucili do cen od siebie i to sporo! Masakra! Wyprzedaży też jakoś nie widziałam. Kupiłam małej buty zimowe i jak jej w domu założyłam, to o mało co ze śmiechu nie pękliśmy :D Stała jakby jej nogi w beton włożyli, jedynie pomału się na boki rozjeżdżała :D :D :D A minę miała do tego co najmniej przerażoną :D Dziś ostani dzień na antybiotyku. Jutro idziemy na kontrolę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. A tak ogólnie to u mnie dziś wiosna... :) 6 stopni i słoneczko :) To lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ---- wypluj te słowa z tym rodzeństwem!!!!!!! Ja przez najbliższe 10 lat nie chcę syłyszeć słowa ciąża!!!! No chyba że wsześniej zdanie zmnienę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no sama sobie sie dziwie ale wiecie boje sie zrobic testa bo niechce zobaczyc 1 krechy,a na bete tu nie pojde bo podobno swinka grypa panuje takze niemam zamiaru sie zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzenia i komplementy:) Annolia---Czyli milenka starsza od Laury:) ja te czopki dawałam Laurze jak miała kolki i ciezko jej się spało i ostatnio przy zabkowaniu, tylko nie wiem czy je kupisz bez recepty:(Ja osattnio szukalam i w kilku aptekach powiedzieli mi,ze już od jakiegos czasu sa na recepte. Co do cen ubranek to jeszcze nic. Te podwyżki teraz to sa podwyzki ze względu na Vat ale np. ten w benzynie itd. sami sprzedawcy podnieśli ceny. Dotychczas ubranka do rozmiaru 86 miały Vat 7 % a wieksze 22 % teraz podniesli Vat na te większe do 23 % a od 1 lutego podnoszą z tych 7 % do 23 %. Ja narazie kupuje własnie 80-86 dlatego lece w weekend nakupowac troche śpiochów do spania i bodziaków bo tez mi się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam pewnie tym strojem wprowadziłam Cię w błąd.Niestety kasy nie ma jeszcze. Chcę podreperować domowy budżet i dałam sporo ogłoszeń do naszej lokalnej stronki. Sprzedałam już dresik Adidasa i buciki Nike. I tak leżało od 3 miesięcy w szafie więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla Jubilatek!! Chmurko moge sie scigac,ale one sa w rozmiarze XL?? :P Nikulam juz ok.Jeden dzien mnie tak mocno trzymalo,w niedziele juz bylo ok. A co?Chcesz sie wybrac do West Cork w Irl?;) Ceny sa rozne w zaleznosci od okresu,od 29e/osoba ze sniadaniem(to tak od polowy pazdziernika do lutego) do 74e/os-latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu----kto wie, w Twoim państwie jeszcze nie byłam:)To dobry hotel chyba prawda? bo 74/os. to jak dla mnie duzo, gdyby to było 74 za pokój to co innego:) Dorotko----ja jak miałam problemy z zajściem to zagladałam an to forum, tam zawsze dziewczyny podpowiedza co dalej, zinterpretują wyniki itd.: http://forum.gazeta.pl/forum/f,191,Nieplodnosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cie,ale ja nie umiem wklejac linków :( to jest forum na portalu gazeta.pl i nazywa się nieplodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za komplementy dla mojego rozbojnika. Wloski ma juz za dlugie i szukam kogos kto mu je obetnie..a to nie bedzie proste...Ja mialam problem,zeby grzywke mu obciac. Nikulam no hotel dobry.Mnostwo atrakcji dla dzieci.W sezonie prawie codziennie mamy komplet no i do tego w sercu West Cork. Jakbys chciala sie wybrac to polecam na wiosne jak juz sie zielono zrobi.Mozesz zerknac sobie w google na zdjecia Ring Of Kerry,Baltimore,Clonakilty,Blarney itp-ogolnie West Cork.Mysmy tu sie najezdzili tyle ze szok,bo naprawde jest co zobaczyc,niektore widoki zapieraja dech w piersiach. Jakbyscie sie kiedys zdecydowali to daj mi znac,bo w mamy tez ceny takie dla pracownikow i ich rodzin :) Wtedy jest ok 48e/doba ze sniadaniem,ale to zalezy od ruchu. M pojechal na przeglad,my przed chwila wstalismy,a moj synek juz lazi i marudzi. Ide wypic kawke. Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×