Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hejka :-D :-D Wczoraj już nie zaglądałam, bo byłam tak padnięta, że nie miałam sił. Jeszcze na dodatek tak mnie M wkurzył, że szok. Ja mu pokaże na co mnie stać!!!! Byłam u nowej pani ginekolog....Wyczekałam się chyba ze 3h ale przyjęła mnie....Popatrzyła na te wszystkie badania co jej przyniosłam i....i wypisała skierowanie na ponowne badanie hormonów, bo stwierdziła, że chciałaby mieć aktualne wyniki a nie te zaległe. No i mam się zgłosić na badanie w 2-3 dc i później z wynikami do niej.....Wtedy podejmiemy leczenie....Zrobiła mi cytologię, czego np lekarz w Łodzi nie zrobił przez rok czasu......No cóż, pożyjemy zobaczymy.... Jest jedna wada - nie ma u siebie w gabinecie usg - ale z tego co wiem umawia na monitoring do szpitala :-D Ale wiecie co, natchnęła mnie kobieta pozytywną energią....No i stres związany z niepowodzeniem - tego muszę się pozbyć.....haha Dobra dziewczynki, później nadrobię zaległości w czytaniu bo na razie nie mam czasu.... Beatka - mam nadzieję, ze dostałaś mojego smsa....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ---- nooooo! W reszcie powiało optymizmem! Będzie dobrze! Beata --- a ja już siedze w domu rok... kiedyś myślałam, ze tu zwariuję, ale człowiek to się do wszystkiego przyzwyczai :D Klaudia ---- kolacyjka dla M??? Hmmm.... ja to w takim momencie przypominam gdzie stoi lodówka :D Ale mój M to taki nie wymagający jest i coś takiego mi uchodzi na sucho :D Nie mogę narzekać, jak ma czas to Milenką sie zajmie, a jak mu zaśnie to i pozymywa, sprzątnie... Ale wkurzyc też potrafi :P Nikulam ---- co na dzień babci i dziadka???? Hm ja to bym najlepiej im Milesię na cały dzień podrzuciła hi hi hi :D Fajny prezent, nie???? :P Mała --- ty się niegdzie w podejrzane prace za granicą nie pakuj, bo wiecej z tego kłopotu będzie niz pożytku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---plan niezły ale u na sniewykonalny :) Laura na swoje 10 mc zycia została bez nas rodziców raz z babcia i jak pisałam po 30 min. musielismy na gwałt z kina wychodzić i do domu zmykać.... A dziś mija nam 9 lat razem:) neistety zamiast sami na romantycznej kolacji spędzimy je w domu we 3-ke :) Wczoraj Laura została na 6 godzin z tata a ja ruszyłam na wyprzedaze, niestety mało co kupiłam tylko 7-pak bodziakow w mothercare i skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mała____no teraz muszę dosłownie biegać za małym potworkiem jeszcze 2 tyg.i skończy roczek. A M no cóż typowy facet...szkoda gadać. Idę bo Lenka w łóżeczku protestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam --- u teściów też by chyba moja Szkrabcia tak długo być nie chciała, bo jej tam nie zostawiam. Czasem na godzinkę. U mojej mamy bez problemu. Tylko że u mamy wszyscy chorzy i na razie w ogóle tam nie zaglądamy, tak więć mój plan genialny, ale też tylko w marzeniach ;) A wiecie co wymyśliła siostra M? Chce w lecie swojego synusia (będzie wtedy miał jakieś 9 - 10 miesięcy) przywieźć swojej mamie na tydzień i polecieć w tym czasie z M na wczasy.... Oni nie mieszkają w Polsce i mały babcię widział na razie 2 razy w życiu! A ona go chce w obcym miejscu u prawie obcych (dla dziecka) ludzi zostawić na tydzień! Przecież mały szok przeżyje! Jestem dosłownie zbulwersowana takim pomysłem i żal mi tego dziecka. Nie dla tego, że u babci mu się krzywda stanie, ale taki mały nie będzie rozumieć, że to babcia i dlaczego nie ma mamy i taty..... :( Wkurza mnie, że wczasy sa ważniejsze od dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ja też znam identyczny przypadek,że rodzice rocznej dziewczynki przyjechali z Niemczech,zostawili małą u jej mamy na miesiąc i pojechali spowrotem. Podobno tyle trwał remont. Teraz przyjechali po małą jak po mebel. Też tego nie kumam. Malutka widziała babcię zaledwie 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia mnie tez cos trafia jak slysze takie pomysly! Ja nie pojechalam do Polski na slub przyjaciol,bo bym Sebka nie zostawila samego na noc ani u mojej mamy ani u tesciowej..on sie czesto budzi w nocy i musze go wtedy isc przytulic i polozyc z powrotem.Co by bylo gdyby zamiast mamy podeszla jakas obca dla niego kobieta??!! Poza tym w zwiazku z tym,ze mamy teraz dziecko nawet nie myslimy o wczasach tylko we dwoje.Jestesmy rodzina i chyba nawet przez mysl by nam nie przeszlo,zeby jechac bez Sebka... Nikulam to w Polsce tez jest mothercare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia----fakt pomysł idiotyczny, Laura dostałaby zawału serca hgdybym ja tak zostawiła, zwłaszcza teraz gdy dziecko nawet jak zna ludzi to w 8-10 mc przezywa leki separacyjne i nie chce rodziców odstepowac na krok. Na dzien babci i dziadka zamówilismy foto-książki. Juz w grudniu na groupon (swoją drogą znacie? mozna upolować super kupony znacznie taniej)kupiłam 2 kupony znizkowe na te foto-książki(kupon za 39 zł. warty 120 zł.).wkleiłam z opisami zdjęcia Laury od urodzenia do sylwestra i własnie czekam az dojdą:) Mała--- dziś wieczorem wyśle mleko,już spakowane czeka az mąż wróci z pracy i na poczte skiknie:) Ania---jasne, juz od jakis 2 lub 3 lat jest mothercare, bardzo lubie te ciuszki, niestety drogie,ale na wyprzedazach mozna coś kupić np. w tym moim 7-paku wyszlo mi,że za body 7.80 :) dorotko---trzymam kciuki za nowa pania dr, wydaje sie kompetentna!monitorking w szpitalu-swietna sprawa, jeju ile ja na to kasy wydałam wrrrr Dziś ciężką noc miałam, chyba Laurze zęby beda szły. Obudziła sie o 1.15 z płaczem i 37.7 ponosiłam ja, w końcu posmarowałam dziąsła żelem to zasneła ,ale za 30 min. znowu wstała z płaczem, nie dawała się odłozyć, ciagle to 37.7-38 w końcu dałam jej nurofen w czopku, zasneła o 4.40 i jeszcze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikulam moge Tobie podać reke z tym nie spaniem bo dziś w nocy to mało co spałam małemu wybija sie czwórka juz są te boki wybite a teraz całe dziasło musi rozerwac zeby wyjsć i biedaczek cierpi wczoraj wieczór miał 37 temp. Dorotko tak dostałam sms tylko jak miałam odpisać to mały sie porobił to poszłam go wykąpać i dałam do spania a później to juz zapomniałam :-D Ja to mieszkam na zadupiu normalnie bo Wy to macie tyle fajnych sklepów a tu?????? Nic normalnie psy dupami szczekaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Nikulam to super.Tez bardzo lubie mothercare.Fakt,ze ceny czasem maja jak z kosmosu,ale na wyprzedazach maja super przeceny. Ja tak kupilam Sebkowi 2 pary butow na zime.Chcialam jakies porzadne,wiec poszlam tam.Liczylam,ze wydam ze 40e na 2 pary a wyszly mnie niecale 20! Ciuszki tez maja super,ale baaardzo zadko tam kupuje,bo mamy tu sklepy gdzie mozna dostac naprawde tanie i tak samo fajne ciuszki,np pare dni temu kupilam kilka koszulek po 2-3e za sztuke. A moj ma 2 zabki i na razie nastepnych nie widac.. Ide jesc sniadanie,bo juz mnie ssie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam bardzo Ci dziękuję za mleczko,bedę czekać na listonosza :D Idziemy na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, jak Wam idzie z nocnikiem? Klaudii udało się dziś dwa razy, ale to różnie bywa. Jak Ty uczysz małego? Zaczęłaś w 8. miesiącu życia, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nocniczek A CO TO?????????? Niestety Artur nie nawidzi na nim siedzieć czasem posiedzi ale nie chce długo i ucieka pare razy mu sie udało niechcacy ale on nie kuma o co chodzi. Ja już zauważyłam że dzieczynki szybciej łapią niz chłopcy :-D Nikulam a co to za mleko ???? to to Gerbera????????? Ja tez chce jakieś próbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko chyba pomysliłaś Beatę ze mną. To Doruś na nocniczek siadał. Teraz jak patrzy na nas i gniecie to szybko na nocniczek go sadzamy. Czasami zrobi i kupkę i siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj coś w tej nocy dziś było.... Ja miałam pobudkę równo co godzinę :( Milence dwójki górne idą, znów obie na raz... Dziewczyny ja bym na noc też komuś nie zostawiła dziecka, a co dopiero na tydzień.... Nie wyobrażam sobie wczasów bez dziecka. Jak już mielibyśmy gdziś jechać, to jedynie razem. Przecież ludzie jeżdżą z takimi szkrabami na wczasy. Ale ona chce jak to nazwała "na luzie" odpoczywać. Jak chcieła na luzie, to mogla sobie nie robić dzidziusia... Dziecko to nie mebel który można wystwić gdzieś kiedy zawadza :( Z nimi to dłuższa historia... To dziecko to skutek uboczny łapania bogatego faceta... Mały ma dopiero 5 miesięcy i już jest kulą u nogi :( Nikulam --- to super prezent wymyśliłaś! My po czekoladkach kupimy i już :) Beatko -- Te śpioszki z Mothercare w paczkach można tez na Allegro kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, to Ty pisałaś? Kojarzyłam z Beatką. Na pewno pisała, bo mówiła jeszcze, że Justynkę też szybko uczyła i teraz też tak robi z małym. A Wam jak idzie? Wiesz, mnie dopiero po paru dniach udało się Klaudię złapać na nocnik, bo wcześniej zawsze uciekła i zsikała się na podłogę. Dziś siku było po spaniu i udało się:) A nawet nie ucieka z nocnika. Ładnie siedzi i podoba jej się. To już coś:) Annolia, współczuję nieprzespanych nocy. Naprawdę. Jak sobie radzisz za dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Justynki nie mam więc to musiała być Beata :D Chmurko a może kup inny nocniczek,jakiś grający co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmmm trochę jest to prawda Chmurko ale nie zawsze. Moja siostra nie miała juz sił bo maly mial skończone póltora roku i robił kupy w pampersy,w końcu jak chcial zejść z nocnika to go przetrzymała,maly się darł jakby go nocnik parzył,efektem jest to ,ze teraz majac skończone 4 lata( w listopadzie bedzie 5)musi na noc zakładać pampersa. Z kolei takie niezmuszanie dziecka do siadania(istna samowolka) u szwagierki skończylo sie tym,że dziewczynki dopiero w wieku 3 i 4 lat zaczęły oswajać się z nocnikiem,ale na noc i tak obie mają zakładanego pampersa. Młodsza ma nawet zakladanego pampersa jak idą na zakupy bo nie woła. Także to jest różnie z tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nauki wolania... nawet sie nie łudzę,ze Dorek będzie wołal mi siku jak będzie biegał w samych gatkach latem. Siostry synek mogł chodzić obsikany 8 razy i nic,nawet bobek przyklejony do majtek go nie raził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---niestety całe mleko jakie miałam wysłałam juz Małej :( U nas niezbyt, Laura gorączkowała ponad 39.5. Bylismy dziś u lekarza, jak na same zeby to raczej zbyt wysoka temperatura. Nie wiadomo co jej jest, miała usg brzuszka i nerki w porzadku, lekarka stawia na zeby + trzydniówke lub zeby + układ moczowy, jutro lecimy z sikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam --- jeśli to tylko gorączka i żadne syropki na temeraturę nie działają, to może być trzydniówka. Niedawno Milenka tak miała. Czwartego dnia goraczka zeszła i wieczorem wyszła jej wysypka na brzuszku... U mnie choróbska panują.... M już całkiem rozłożyło, mnie łapie... Milenka tez to pewnie złapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, jak córcia? Arturku, z okazji jutrzejszych urodzin życzę Ci, abyś był zdrowy, wesoły i szczęśliwy. Wymarzonych zabawek i dużo kolegów:D Pierwsze urodzinki to jest wydarzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, mamy nocnik z pozytywką grającą "Dla Elizy" Beethovena:) Udało się dziś rano po spaniu. Klaudii się to nawet podoba, tylko ona nie rozumie jeszcze o co chodzi. Postaram się jej nie zrazić. Czteroletnie dziecko w pampersie to jakaś porażka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam stronke www.poradymamy.com.pl widze, ze tu na forum wiele kreatywnych dusz...zapraszam wiec do pozostawiania komentarzy. bo wiem, ze urozmaicicie i dodacie stronce swiezosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj cały dzień i dzisiejsza noc miała od 36.0-37.8, nie dawałam więc nic przeciwgorączkowego tylko zel na dziąsła.Rano pobiegłam z próbka moczu, okazało się ze akurat dzis lab zamkniete pani zrobiła tylko jakiś taki szybki test paskowy i wyszło ph8.0 i bardzo liczne leukocyty. Jutro mamy przynieść mocz raz jeszcze na ogólne + na posiew i po poddaniu moczu mamy zalecony furalgin i wit.C w poneidziałek do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja znowu po prosbie:) Czy znacie może pieluszki Pampers Sleep & Play? Jesli tak to moge prosić o Wasze opinie? a jesli nie to zamówicie próbki, bardzo prosze link: http://www.streetcom.pl/language/pl-PL/Ankietaopieluszkachdlaznajomych?code=5814A0A8-42A2-4424-8C91-AB920D9D4747 i potem poprosze o opinie:) jak chłonnośc, czy uczulaja, czy miekkie, czy ładne,czy drogie-tanie...i takie tam, poprostu co o nich myslicie:) DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,pamietacie mnie jeszcze? juz nawet nie pamietam kiedy bylam tu ostatni raz.Jakos weny internetowej nie mialam. Przeczytalam tylko ostatnia strone.Ja tez nie wyobrazam sobie,zeby zostawic dziecko i jechac sobie gdziekolwiek. Co u mnie.Agniesia skonczyla 4 miesiace.Wazy juz 6.500 kg i ma 66 cm.Nadal karmie tylko piersia.Jezeli wasza poczta jeszcze istnieje,to wysle wam aktualne zdjecia malej. I musze sie pochwalic moja niunia juz 2 razy powiedziala mama.Nie bylo to swiadome bo gaworzyla sobie i jej wyszlo,ale tak ladnie wyraznie :)) cudne uczucie. Pozdrawiam was wszystkie Dorotko ciesze sie ,ze nowa pani Dr dala Ci nowe sily do dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×