Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien Dobry.I ja sie zamelduje. Zjadlam sniadanko i 2 mandarynki.Dzidzius juz nie spi,kreci sie :D Ladna pogoda u nas juz sie skonczyla..Znowu leje. Na popoludnie mam do pracy i bede siedzec sama do 23.Super po prostu. Do tego mechanik nas wkurzyl.M pojechal odebrac samochod wczoraj i mowi,ze on w ogole mocy nie ma..No i mechanik stwierdzil,ze moze turbina sie zawiesila..no i tu sa nasze nerwy..dlaczego jak wszystko skladal to tego nie sprawdzil???? I od jutro auto wraca na kanal..i znowu bedziemy bez cholera wie jak dlugo..ehhh Milego dnia w kazdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Foczki___ Beatko___ co za spięcie miałaś :( nie martw sie kochana i przede wszystkim nie denerwuj Klaudia___ Skarbie nie odejdę od was choćbyś mnie pałą wyganiała... nie miałam kompa , bo eM miał służbę i sobie wziął a i czasu troszkę nie miałam ;) no ale na pewno się poprawię :: Ania ___jak się czujesz? Chmurko____ Słoneczko... szara rzeczywistość, która mnie dobija i przytłacza - jesi chodzi o teściów i 101 porad i wtrącań się Później napiszę Wam , co miałam na myśli ale na maila Klaudia___co do tego, że ...źle się czujemy hihi kochana tutaj ja się czuję świetnie... przeszłam rekonesans myśli i... na pewne sprawy patrzę trochę może chłodnym wzrokiem ale jak tak dalej pójdzie to nie wiem , co dalej będzie z tymi starankami...moimi Ewelka___coś się kochana mało tu udzielasz????? BeatkaO____ a jak tam grzybki??? są czy nadal trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati.Czuje sie dobrze,tylko pogoda straszna...Leje niesamowicie.Na szczescie M mnie dzis zawiezie. Od tej pogody nic sie nie chce.Nawet maluszek sie mniej wierci. Za niecala godzinke zmykam do pracy.. Zajrze pozniej i mam nadzieje,ze bede miec co czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i ja... wczoraj nie pisalam za duzo bo w poludnie przyjechala tesciowa ze szwagrem do nas na imieniny ktore razem z mezem wyprawialismy...wiec musialam biegac kolo nich i potem na imieninach przy gosciach.Wazne ze sie wszystkim podobalo i smakowalo bo wszystko prawie zeszlo ze stolu :) co mnie cieszy...jeszcze po gosciach na koniec dnia czekalo mnie posprzatanie odkurzaczek chociaz brudunie bylo widac ale bylo slychac jak odkurzacz wciaga... podam wam przepis na pyszna salatke... makaron wstazki,2 nogi wedzone z kurczaka,ogorek zielony(pokroic w kostke),carry(cala torebka),majonez i wymieszac....pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Chmurko___jasne że rozumiem temat bo mieszkam z teściami i mam córeczkę i chociaż bardzo kocha babcię i dziadka to jednak mama i tata to jest co innego.Przypomnij sobie jakie uczucia miałaś i masz do dziadków a jakie do rodziców?Czy ktoś mimo najszczerszych chęci jest w stanie zastąpić kochającą mamusię?Babcia to babcia a mama to najbliższa osoba na świecie.Ja tak bardzo kocham moją córcię że po prostu chyba osaczyłam ją tą moją miłością i mi ją odwzajemnia ;) Dzisiaj w kościele na mszy wycałowała mnie ze wszystkich stron :) Beata___na nas też się obraziłaś kobieto?o co poszło z eMem?Była Anka,byłam ja z naszymi kłótniami to teraz czas i na Ciebie nie ma tak dobrze...Ale Wy już pewnie pogodzeni co? Lola___co tam porabiasz kiedy masz mieć @? Pati___a Ty w końcu kiedy na gina ruszasz? Anka____Ty bido w pracy musisz siedzieć...współczuję.To czym M Cię zawiózł jak auta nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej jest wkurzające jak babcie podwazają zdanie i decyzję rodziców.Często widzę jak mama zabrania czegoś dziecku a babcia chce być tą lepszą i oczywiście pozwala a dziecko zdezorientowane nie wie kogo słuchać.Ja w sumie nie dopuszczam do takich sytuacji to JA wychowuję moją córeczke i nigdy nie zmieniam zdania jak mówię nie to nie i na szcżęście mała się mnie słucha.Pa kobitki padam na twarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki nie obraziłam sie na Was tylko dziś nie za bardzo sie czuje głowa mnie boli kręci mi sie w głowie i jakaś słaba jestem i brzuch od czasu do czasu pobolewa :-( Z eMm sie strasznie pokłuciłam ale już sie oczywiście dogadaliśmy :-) ale nie zmienia to faktu ze nadal jest mi przykro:-( Pati niewiem czy są grzybki bo nawet czasu nie miałam i te kości sie mi rozchodzą i strasznie boli ale nie dam sie bólowi i jutro jak małą zaprowadze do szkoły to lece do lasku autem ha ha bo już pod góre bym nie wyszła a tak to wjade do samego lasu Lola Nie gniewaj sie że sie nie odzywam ale czasem mam gorsze dni a o gg zawsze zapominam i niebardzo lubie na nim pisać Ewelka a czy masz jeszcze jakieś fajne przepisy na sałatki boo ja uwielbiam sałatki tylko nie jakieś z ryżem czy makaronem od tych niestety z daleka nawet niewiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka Uhm rozumie ja tez czasami mam gorsze dni:) takze rozumie Cie szkoda ze nie lubisz pisac na gg bo nie o wszystkim moge na forum.Ja zaraz sie biore do spania jeszcze lampke wina sie napije na lepsze spanie i do lozia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia odp na pytanie kiedy mam @ to sama niewiem ale widze dzis sluz przezroczyty i lekko rozciagliwy to mam nadzieje ze za jaki tydzine przyjdzie bo musze czekac na te tabl Diane zeby zaczac brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia M wczoraj odebral auto,ale jutro wraca do mechanika.. Pogoda jest u nas straszna.Skonczylam potwierdzac rezerwacje..doszlam do piatku,reszte dokoncze jutro,bo juz mi glos siada. Jeszcze 3 godz i do domu...Jutro znowu na popoludnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktośśśśś???????????????????// no jasne , ze nie ma :( hmmm sama z sobą sobie popiszę :( ooooo... Klauduś___ kochana na razie do lekarza się nie wybieram, bo jakoś tak.... myślę , że może powinnam z tym poczekać... co do kłótni z eMem to jeszcze mnie nie wymieniłaś Beatka____ wkurzył, wkurzył ale najważniejsze , że jest dobrze :) LOLA___ wysłałam Ci maila Chmurka____ poczta na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ciągnięcie jajników, kłucia i twardnienie brzucha to stawianie się macicy??? Momentami przeszkadza mi to przy chodzeniu. Co mam z tym zrobić? Dziś mi się to przytrafiło parę razy.... Pati. Potem odpiszę, ale teraz sie martwie, bo mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja ci juz odpisalam hehe:) i to niestety nie jest ten kwiatek co podalas nazwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko_____ kochana oki, nie ma sprawy... tylko teraz to i ja się martwię....co znaczy stawianie macicy?....bardzo Cię boli? oj Boże i co teraz? poczekaj napiszę do Beaty sms-a, żeby weszła na chwilę o ile nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ już wysłałam do Beatki sms-a, o ile nie spi i mam nadzieję, ze ją nie obudziłam hihi, najwyżej mi przyłoży jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry a ja właśnie wstałam i patrze a tu sms Pati Chmurko przepraszam ale nawet nie słyszałam sms tak mocno już spałam. Chmurko czy już Ci przeszło??????????? mam nadzieje że tak ale ja uważam że do szpitala i to biegiem powinnaś lecieć żeby przypadkiem nie było przedwczesnego porodu bo te skurcze to mi sie nie podobają myśle że bedziesz miała coś na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w trakcie ciąży nie miałam żadnych skurczy ale 2 tyg przed porodem jak mnie dorwało to szok ból straszny i co jaks czas myślałam że sie zaczeło ale przeszło na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja już po kawce z eMem. Chmurko odpoczywaj więcej możesz wziąć no-spę a kiedy masz wizytę u gina? Nie mam dzisiaj siły co za dzień... A grzybki w lesie są Pati możesz się śmiało wybierać w lasach sosnowych czy tam iglastych masa podgrzybków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chmurko stawanie brzuszka to normalna rzecz w ciazy...macica cwiczy skurcze.Tez tak mialam ze strasznie twardy brzuch mialam ale przechodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ja robie pare salatek wlasnie mam przepis na z ryzem ale skoro nie lubisz to nie bede pisac ale polecam ci tez kolejna :groszek,kukurydza,fasola cerwona,ser pokrojony w kostke i do tego majonez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i np grecka :) : pekinka,polac sosem czosnkowym,pomidor,ogorek,ser feta,oliwki,,kukurydza i troche sosu czosnk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Foczki___ ni niestety z Chmurką nadal żadnego kontaktu nie mam ale mam szczera nadzieję, że wszystko jest oki. Klaudia___ Dziękuję za informację... hmmm... bardzo cenną hahah skuszę się ale nie dzisiaj , bo fatalnie się czuję dzisiaj. Znowu dokucza mi ten żołądek...wiem...wiem...lekarz czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekinka,pol szklanki ryzu(ugotowac na pol twardo),puszka kukurydzy,2 nogi wedzone z kurczaka,pieprz,majonez,sol najlepiej dosolic przed podaniem bo sie zmorzy i wody duzo bedzie. Ale jednak najlepsza jest ta z makaronem co podalam wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Ja juz po sniadanku.Wypilam kakao mmmm ale pyszne bylo.. Dzis o dziwo pieeeekna pogoda.Ani jednej chmurki na niebie i slonko pieknie swieci. Tak bym sobie poszla na spacer do lasku..problem tylko w tym,ze tu nie ma lasku :( Ide jakies pranie wstawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×