Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

A mnie tak boli krzyż że chodzić nie mogę.Chyba i mi się kości rozchodzą bo mnie w sumie niżej niż krzyż boli.Nie można tego wytrzymać ała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klaudia:) co tam u Ciebie? ja sie lecze domowymi sposobami dzieki pati bo cos mnie w srodku swedzi wrrr nie lubie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mnie tak przedwczoraj bolalo i na samym poczatku ciazy.Dzis akurat mam spokoj,ale siedze zawsze z poduszka pod plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w domku :-) Już zjadłam sobie pyszną zupke grzybkową i robie sos grzybowy do placków ziemniaczanych ale bedzie jedzonko ha ha ja M i córcia te potrawy uwielbiamy :-) Klaudia ja właśnie ten ból odczuwam poniżej krzyża i jest prawie nie do zniesienia a dziś od rana mnie też boli myślałam ze w lesie rozchodze ale mi sie nie udało:-( Klaudia Ania Chmurko czy Wy też macie takie uczucie ciężkości na dole brzucha bo mnie jakoś tak dziwnie boli i nawet sie schylić niemoge bo dzidzia jest na dole i mnie blokuje niewiem czy jutro nie pójde do lekaża na oddział i poprosze o zbadanie czy jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frekfencja dziś jest fatalna no ale Klaudia -gotuje tone obiadu Ania- pewnie w pracy albo sie zbiera Lola- chyba ma wolne ale uciekła Pati -pewnie pozazdrościła mi lasku i też poleciała Chmurka niewiem gdzie może być ale sie bardzo martwie :-( A reszta na tamtym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.28....01.10........11.12.2009........22......K Anka323..............20.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........20.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........20.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam................10.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....? Aktualizuję bo widze że w tyle zostałam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---ja też wybrałam się w niedziele na grzybki:) 3 h łazenia po lesie, troche znalazłam,ale u nas jakos nie ma zbytnio jeszcze a może już grzybków:(Co do placków ziemniaczanych to moje ulubione danie:) strasznie ubolewam nad tym,że w cukrzycy zupełnie zakazane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu ja też bardzo lubie placki z sosem i dlatego zrobiłaam dzis bo pare grzybków nazbierałam ale tez niema rewelacji w lesie nic nie ususze tylko odrazu zjem hi hi ale synek ma ochote to mu dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha cha!Becia masz rację z tą toną obiadu a dzisiaj miałam zupkę grzybową więc jak widać sezon w pelni. Tak więc kości nam się dziewczęta rozłażą ok ale dlaczego żebra mnie bolą???! A co do ciężkości to czasem też tak mam Beatko ale przechodzi. Chmurka pranie sobie składa pewnie żeby jej "pomocnice"nie ubiegły chi chi :) Lola weż sobie clotrimazolum globulki albo maść i przejdzie raczej rzadne rumianki ulgi Ci nie przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE___ właśnie pisała do mnie Chmurka - jest już w domu ale noc spędziła w szpitalu....wyszła dziś na żądanie ale jest bardzo słaba, no i śpiąca bo z tych nerwów w szpitalu nie spała. Później napiszę Wam więcej Beatka___ jesteś na topiku? bo jak nie ma Cie to Ci napiszę....hmm...??? No i wszystkie Was mocno ściska i pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ha ha ha rozchodzeniu żeber nie słyszałam więc na 100% to nie to. wiem że macice już mamy nad pępkiem bo mi gin ostatnio badał i tam naciskał i mówił wiec może wnętrzności sie przemiaeszczają co?????????? mnie ten brzuch tak czasem pobolewa ale chyba od tego ze dzidzia rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jestem więc nie trać pieniędzy na sms :-) Napisz co z chmurką I oczywiście ją pozdrówod nas i ucałuj przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia----mam taka diete jak cukrzycy, głównie opiera sie na indeksie glikemicznym produktów, a ziemniaki maja indek na 100 mozliwych aż 95 więc odpadaja pod każdą postacią, a w tym pod postacia mojego ulubionego dania tj. placków ziemniaczanych z róznymi dodatkami :( PATI---pisz szybciutko co z Chmurką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam a jak Tobie udaje się powstrzymać?ja np przed chwilą zjadłam 3 kostki czekolady po prostu to silniejsze ode mnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia--------ciężko!!!! nie zawsze mi się udaje, wczoraj pierwszy raz po miesiącu nie jedzenia zupełnie słodyczy(nie licząc 1 gałki lodów sorbetowych tydzień temu) się złamałam i zjadłam 1/3 loda magnum(waniliowy w melcznej czekoladzie), jadła cała rodzina męża i poprostu nie dałam rady musiałam też choć kawałek zjeść....o dziwo cukier mi jakoś znacząco nie skoczyłpewnie dlatego,ze wcześniej 3h łaziłam po lesie a wysiłek fizyczny zbija cukier), więc może pozwole sobie od czasu do czasu na coś zakazanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ ja ciężarówek nie denerwuję ...tylko nie było mnie , bo byłam u NIKAMO___jak ona ślicznie wygląda w tej swojej ciąży :) mówię Wam - jakby miała z 24 lata :) ....i powiem Wam, że rozmawiało nam się tak jakbyśmy się od wieków znały...oj jak ja bym chciała z Wami sie tak kiedyś spotkać :) teraz... Chmureczka____ nasza kochana...na razie do niej nie piszę, żeby jej nie przeszkadzać, bo zmęczone nasze biedactwo...już piszę, co mi pisała... - za jej pozwoleniem oczywiście... "spałam w szpitali.brzuch twardniał, kuło, ciągnęło i potem nie mogłam normalnie chodzić i się ruszać. Jakieś skurcze od 16 mnie łapały do późna. Już nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Wzięli wymaz i poprosiłam o przepustkę. Teraz biorę magnez i hydrokzyzyne i leżę, bo mnie muli. Mało spałam, bo się denerwowałam. Pozdrawiam Was mocno i dziękuję, odezwę się dzisiaj tylko odeśpię bo ten lek działa nasennie. MOcno Was ściskam z dzidzią ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po pracy teraz pije kawke ale jestem dzis wsciekla pozagryzam wszystkich.Niewiem co mi sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:)) u nas wszystko dobrze i oby tak dalej u mnie jest 14tc, pożyczyłam od koleżanki super sprzed który kupiła w tamtym roku w Irlandii, jest to aparat do słuchania przez słuchawki bicie serca dziecka i powiem wam, że słychać jestem zachwycona tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.28....01.10........11.12.2009........22......K Anka323..............20.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........20.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........20.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............14......21.09......07.03.2010..... ...25......? nikulam................10.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilę jem zupkę chinską :) Chmurko___nie masz pojęcia jak się o Ciebie martwiłam i o Duśkę tę Twoją maleńką.Musisz uważać i przystopować tempo życia.Od czego Ci się to mogło zrobić?czyli miałaś jakieś skurcze? Joanna___ale rzadko się odzywasz?Odwiedzaj nas częściej.Kiedy masz teraz wizytę u gina? Oj idę się położyć bo i mnie dziś brzuch dołem boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem ale tylko na sekunde bo mała sie kompie zaraz ją wyciągam bo po 6 wstajemy ehhh mam już dość na dziś :-) Chmurko mam nadzieje że już lepiej sie czujesz i że już niemasz tych skurczy i odpoczywaj jak najwięcej żeby nie było nawrotu. Jutro ide na polowanie na spodnie ciążowe bo jeszcze ze 2 pary musze sobie sprawić a u mnie jest ciężko o takie trzeczy bo są tylko 2 sklepy dla ciężarnych no cóż mieszkam na zadupiu i tyle. No ide oglądać ' M jak miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, dziękuję za życzenia, kochane jesteście. Mam spięcia, brzuch się stawia, wiezadła ciągną, ale tego wczorajszego bólu już nie ma. Dostaję mg i hydroksyzynę, a w środę ide po wynik wymazu. Zwolnie tempa, poczynając od chodu:), i będę bardziej uważać na siebie. Nawet nie wiedziałam, że tak może być. Ktg mamy dobre, crt (nie wiem co to jest) lekko podwyższone, ale jego poziom pozwolił mi wyjść do domu. Tu leżę, czuję się lepiej. Mąż o mnie bardzo dba. Myśl, że trzymacie za mnie kciuki jest mi bardzo miła, dziękuję:) Idę spać, bo hydroksyzyna ściąga powieki w dół, w nocy spałam mało z tym nerwów. Ściskam Was, dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij Chmurko kochana sen jest najlepszym lekiem na wszystko.Musisz dużo odpoczywać,leżeć.Ja mam wyrzuty sumienia że tak latam nie mam czasu czasami zapominam że jestem w ciąży gdzieś podbiegnę,skoczę nie mam czasu odpocząć.Niektóre o siebie nie dbają i nic im nie jest ale tym którym zależy na dziecku zawsze się coś musi przytrafić. Idę spać babeczki pa! Nikulam___ja myślę żer jedno ciastko na tydzień cukru nie podniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×