Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igrek

czy wasz facet po seksie wam dziekuje?

Polecane posty

Zdecydowanie wolę, gdy przytuli, pocaluje w kark cholerka- jesteś nie wychowana rozumiem , że po seksie odwracasz się do swojego faceta tyłkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Mnie zawsze :D I ja jemu też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka- jesteś nie wychowana rozumiem , że po seksie odwracasz się do swojego faceta tyłkiem?? ike- tak, jestem niewychowana, przyznaje :P nie tyle odwracam sie tyłkiem, co sie w nim wtulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po seksie facet klęka , głowę skłania i ze łzami w oczach łka: dzięki, o dzięki Ci Liberal Girl i co w tym dziwnego? hahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
moj facet tez sie przytula. to nie tak ,ze o kazdym seksie mowi dziekuje! caluje , wtula sie we mnie etc. sekse raz na miesiac bo moj facet sluzy 4oo km ode mnie... jeszcze jakies cenne uwagi? kobiety ,ktore mowia ,ze dziwnie by sie czuly poprostu tlumacza tak przed soba brak tego ,ze facet ich nie docenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolę przytulać się do tyłka męża lubię podglądać jego goły zadek;) tak wiem- on nie jest szarmancki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,ze dziwnie by sie czuly poprostu tlumacza tak przed soba brak tego ,ze facet ich nie docenia no tak sex raz w miesiącu to takie poświęcenie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
",ze dziwnie by sie czuly poprostu tlumacza tak przed soba brak tego ,ze facet ich nie docenia" skad ludzie biorą takie smieszne pomysły :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękowanie za seks jest świetnym pomysłem :D całowanie w ręke prawie równie dobrym :D ja bym jeszcze wprowadził zapisanie sie na kolejny termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
ike jestes kobieta? raz w miesiacu to malo - fakt ,ale takie zycie. jak juz jestesmy razem wszystko nadrabiamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kobieto
facet spotyka sie z toba raz w miesiacu żeby spuścić z krzyża i powie ci po wszystkim dziekuje , a ty zaraz dorabiasz do tego uduchowiona ideologie i czujesz sie jedyna docenianą ...... wez sie ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5fyf8gfd
ostatnio tez sie z tym spotkalam.... i nie powiem bo poczulam sie jak dziwka :o podziekowal mi, pozniej pocalowal, przytulil no i zasnelismy.. kiedys gdy nie mialam ochoty na seks i zrobilam mu loda to tez dziekowal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro przytulam się do zadka męża... tak jestem kobietą- albo gejem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za udany sex-proponuje podziekowanie w postaci dedykacji piesni pochwalnej w pewnej rodzinnej torunskiej stacji radiowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megawat
cholerka :D nie tylko ty masz takie skojarzenia :D :D Moj nie dziekuje i ja mu też nie!! Czułabym się jak dziwka gdybym usłyszała dziekuję :O ale zaraz bym mu powiedziała 100 euro proszę :D Ludzie za sex się nie dziękuje!!! To poniżające dla tego co słyszy dziekuję. Jeśli partner ci dziekuje to znaczy że traktuje cię jak przedmiot do wykorzystania :O NIESTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tulimy się chwilę, całujemy namiętnie tak na zakończenie i idziemy zapalić po papierosku, chyba że jest późna noc i nie chce nam się wstawać. Kiedy zasypiamy każę mu się odwrócić plecami, nie znoszę jak ktoś na mnie sapie przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftt
Po, przytulamy się, całujemy... nie potrzeba słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziekuje sie
za rzeczy normalne, naturalne dziekuje sie za przysługe, za wykonanie czegoś dobrze, za wyrządzoną przysługe, za korzystanie z czegoś itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym podziękowaniem za udany sex jest.......udany sex. Za to podziękowań wymagam za pyszny obiadek każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorko długo myślałaś nad tym pytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskom już całkiem odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ... wystarczajaco ... skoro piszesz takie glupoty nie spodziewaj sie, elokwennych odpowiedzi.... moja rada na przyszlosc.. aby uniknac takich pytan zanim cos napiszesz zastanow sie .. dlluuggooo sie zastanow ....moze to cos da... w kazdym razie wierze w ciebie, ze ci sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
wydaje mi sie ,ze niekotre zebrane tu kobiety maja jakis problem :P nie czuje sie jak prostytutka tylko dlatego ,ze facet po udanym seksie potrafi mnie pocalowac, przytulic i wyszeptac dziekuje. prostytutki nie zasypiaja w objeciach swojego faceta :P nie dorabiam zadnej ideologii. mam cudnego faceta. cena jaka za to place jest nie mala - rozlaka, a panie tu zebrane negujace kazde moje slowo i obracajace je przeciwko mnie albo zazdroszcza albo same sa chlodnymi meduzami dla swoich partnerow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorko ale ironii nie wyczułaś ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca66
Do autorki wsuchaj sie dobrze bo moze On mowi DZIEKUJE( i szeptem ) reszty nie trzeba ;) ale sie usmialam hehehe - potraficie humor poprawic - DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie przejmuj sie tymi durnymi komentarzami,tu malo kto wie o czym piszesz :classic_cool: jotpegi nie gadaja :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×